Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Počet lidí online

VikecB12 (Člen)
21.12.2006 19:25:22
Offline

Počet lidí online

Tak bych rekl ze se rapidne snížil. Ted je tedy 10 lidí,občas treba 12-14. Na stare diskuzi bylo porad 15-25 lidi,tak bych rekl ze je to ted na pussy


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
21.12.2006 19:27:02
Offline

Re: Počet lidí online

Nez sem to napsal,tak je tady jenom 5 lidíbad


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
MartysN6 (Člen)
21.12.2006 19:30:19
Offline

Re: Počet lidí online

Taky jsem to zaregistrovalsurprised

myslím že se to časem vrátí do starejch kolejígood

bobule (Člen)
21.12.2006 19:32:57
Offline

Re: Počet lidí online

chce to vydržetgood


to jebu
VikecB12 (Člen)
21.12.2006 19:33:16
Offline

Re: Počet lidí online

No abych rekl pravdu,tak me to posledni dobou nejak nebere.Neco napíses a zadna reakce.Ve stare diskuzi to valilo richleji a clovek se trochu zasmal.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
bobule (Člen)
21.12.2006 19:40:50
Offline

Re: Počet lidí online

musíš taky brát že je čas svátků a z toho způsobená magorárna takže spoustu lidí teď řeší jiný problémy a nemá náladu sedět u kompuidontknow


to jebu
osiris (Člen)
21.12.2006 19:52:01
Offline

Re: Počet lidí online

bobule psal:

musíš taky brát že je čas svátků a z toho způsobená magorárna takže spoustu lidí teď řeší jiný problémy a nemá náladu sedět u kompuidontknow

...přesně tak sick vánoční hektika sick

ps: použiju okřídlené: "nevracím se, jen jsem nakouk -  nemám čas, jen probíhám kolem" a možná ještě přídavek: "jdu otočit jednou ostravu a pak dvakrát letiště" bigsmile
...nemrač se bramboro goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
1.2_Bert (Člen)
21.12.2006 19:53:02
Offline

Re: Počet lidí online

...a to já mám jen zanutý PC a nejsem u něj (poslouchám z netu Country rádio) , takže -1ks bad


12.Bandit je dobrá minulost
bobule (Člen)
21.12.2006 19:57:01
Offline

Re: Počet lidí online

12.Bert psal:

...a to já mám jen zanutý PC a nejsem u něj (poslouchám z netu Country rádio) , takže -1ks bad

Tak mě běží bedna, čumim do kompu jen tak bez cíle a k tomu sosám vínko a kousám jádel, no a spřibývajícím obsahem alkoholu v krvi mi sou svátky ukradený a je mi fajn. Takže všem: Chlastejteeeeeeeeeeegood


to jebu
Milan (Člen)
22.12.2006 12:44:24
Offline

Re: Počet lidí online

bobule psal:
12.Bert psal:

...a to já mám jen zanutý PC a nejsem u něj (poslouchám z netu Country rádio) , takže -1ks bad

Tak mě běží bedna, čumim do kompu jen tak bez cíle a k tomu sosám vínko a kousám jádel, no a spřibývajícím obsahem alkoholu v krvi mi sou svátky ukradený a je mi fajn. Takže všem: Chlastejteeeeeeeeeeegood

sem slavil fčera konec pracovního roku a teď spíš střízlivim po tý vražedný kombinaci: zl.bažant+zbojnický čaj 72%help


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr