Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Motorkářská přikázání

kazan (Člen)
07.03.2010 21:14:21
Offline

Motorkářská přikázání

Motorkářská Přikázání

Nenech si nic namluvit. Buď laskavý k ženám, dětem a zvířatům, ale nenechej ze sebe dělat pitomce. Toto je nezbytná součást toho, že jsi motorkář. Je to spojeno se ctí a úctou. Každý umí být neomalený, výbušný hulvát. Buď v klidu, stůj zpříma a ať tvá slova jsou podpořena tvými činy.

Nikdy nelži, nepodváděj a nekraď. Jinými slovy, vždy říkej pravdu. Zlý chlapi s pomádou  jsou motorkáři jen ve filmech, ale každý skutečný motorkář ví, že je vázán svými slovy. Tvé slovo je to jediné na světě, co je skutečně jen tvoje. Važ svá slova a buď ušlechtilý, neboť jen tak zůstaneš pravým rytířem silnic.

Pokud spatříš zlo, naprav jej sám. Pokud něco zamýšlíš (máš něco za lubem a je z toho chyba), vyřeš sám problémy z toho plynoucí tak, abys nikdy necítil potřebu někoho prásknout. Práskači jsou ty nejvíce mrzké formy života na zemi srovnatelné se zloději motorek.

Nefňukej. Absolutně nikdo nemá rád a nerespektuje lidi, kteří fňukají. Taky se to dá říci tak, že bys neměl očerňovat (pomlouvat) druhé. Anebo se taky dá říct – neřeš malichernosti. Většina nepříjemných věcí v životě se vyřeší sama, ať už fňukáš nebo ne. Tak sakra, hlavu vzhůru. Ty jsi motorkář a ne nějaká sračka.

Nikdy neříkej, že by sis přál zemřít a nikdy se nevzdávej. Ať už je to ve rvačce, v debatě nebo při obchodu a ať je situace jakkoliv špatná, motorkář se nikdy se nevzdává. A proto je taky v dnešní době vidět spoustu motorkářů se šrámy, neboť nevědí jak se vzdát některých podstatných součástí svého já a jak měnit své chování. Ve světě motorkářů, kteří jsou drsnými individualisty, přežijí jen ti silní.

Pomáhej ostatním. Když bratr nebo sestra stojí se svým porouchaným strojem na silnici, zastav se a nabídni pomoc. I pouhá morální podpora, pokud to je všechno, co můžeš nabídnout, je lepší než nevšímavě projet dál. Pamatuj si, že život je o cestě,  jízdě, ne o cíli. A když už jsi v cíli, nepomáhej jenom dalším motorkářům, ale ukaž světu, že jsme lepší než jaká o nás obecně panuje představa. Slušnost, zdvořilost nestojí nic, ale s ní získáváš všechno.

Drž se svých plánů. Když řekneš, že něco uděláš, tak to udělej, když řekneš, že někde budeš, tak dodrž své slovo. Tomuto se říká zachovat si svou čest a také to souvisí se schopností mít a udržet si svůj názor. Je to stejné jak se zpívá v jedné písničce. Musíš za něčím jít, pro něco žít, bys ustál života vír.

Život není jen nácvik na něco. Není to jen zkouška na premiéru. TOHLE JE ŽIVOT. Tak vyjeď ven a užívej ho plnými doušky. Nemáš co ztratit, motorkáři nečekají, až nějaká párty přijde k nim. Možná si vyjedeš už jen jednou. Zítra už můžeš skončit pod koly náruživého kuřáka, který jen na pár chvil zavřel oči za volantem svého náklaďáku…Život je přítomnost, tak ať každý její okamžik stojí za to. Život není jen zkouška na něco, co teprve přijde… 

Tak a teď si to zopakujeme. Jsi motorkář, moderní rytíř silnic. Chraň slabé, drž hlavu vzhůru a buď hrdý na to, kdo jsi. Co řekneš, nechť platí. Drž se svých plánů. Nenechej si od nikoho mluvit do svých záležitostí. Život není jen zkouška. Tak a teď jdi na to, rozjeď se. A když budeš pochybovat, sedni na motorku a jeď. To je to co my děláme – jezdíme. A pokud chceš jezdit v havajské košili a sandálech – tak do toho. Ale když už chceš vypadat jako pitomec, tak se tak alespoň nechovej.

Tato přikázání jsou vysvětlena jen v hrubých rysech.  Je tady toho mnohem víc na to, aby se člověk stal motorkářem. Nestačí si jen koupit motorku. Když si jen koupíte motorku, je z Vás motocyklista. Ale být motorkářem, to je způsob života – jsme pyšní na svůj život, který žijeme se spalující vášní pro jízdu a život.

Tak jeď ….

Teď víš, kdo jsi ……


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Meloun (Člen)
07.03.2010 21:53:39
Offline

Re: Motorkářská přikázání

sick


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
07.03.2010 21:54:09
Offline

Re: Motorkářská přikázání

Supr! Nezakazuje to alkohol a další drogy.good
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
07.03.2010 22:00:37
Offline

Re: Motorkářská přikázání

pussy surprised

Datel (Člen)
07.03.2010 22:33:09
Offline

Re: Motorkářská přikázání

No co to......na co to......bych se vy...l na nějaké přikázánísurprised

Hezké a určitě to mělo dobrý záměr, ale už při přečtení prvního sem měl dost.

Že prej: "Každý umí být neomalený, výbušný hulvát. Buď v klidu, stůj zpříma a ať tvá slova jsou podpořena tvými činy."

No to si teda piš, že budou podpořena činyfuck

Dál sem to rači nečetl bo by mě mohla prasknůt céfkabigsmilebigsmile

Paladin86 (Člen)
07.03.2010 23:19:51
Offline

Re: Motorkářská přikázání

spíš až ten konec je dobrej!
Nestačí si jen koupit motorku. Když si jen koupíte motorku, je z Vás motocyklista. Ale být motorkářem, to je způsob života. good

Protože ty paka co dostali v 18-ti od rodičů R1 s 25kW a jezdí jak krávy ve městě pro mě nejsou motorkáři.

Filous (Člen)
08.03.2010 07:58:10
Offline

Re: Motorkářská přikázání

...něco podobnýho mi řikali, dyš mě přijímali do SSM...akorát vo tom "motorkáři" nic nepovidali...dyš mě pag za půl roku vyhazovali, tag uš neřikali nic...teda vlastně jo, řikali že prej sem vostuda společnosti nebo něco takovýhosurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
08.03.2010 08:25:56
Offline

Re: Motorkářská přikázání

Čím jsem starší a senilnější tak tím míň tyhle kydy čtu a už vůbec se jima neřídímredfacesurprised


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
08.03.2010 08:29:13
Offline

Re: Motorkářská přikázání

surprisedbigsmile
Inkviz: vogo přidej forum - "čest řád a pořádek" kde se budou moct domlouvat různý pravidla chování, vzhledu, atd. správnýho motorkáře....a nebo to nazvi "SSM"...když Filous říká  že je to stejnýbigsmile
Adeptů na zapálený diskutéry je tu čím dál víc

XJelen (Člen)
08.03.2010 09:18:37
Offline

Re: Motorkářská přikázání

Kazan to je z ňákýho čekatele na MC ne? surprised panebože...

Filous - mě až na konci třeťáku, eště že přišel listopad, jináč sem byl v řiti bigsmile


Strýcfajtr !!!
Marián (Člen)
08.03.2010 09:40:26
Offline

Re: Motorkářská přikázání

dal sem jen nadpis,na vic sem nemelidontknow


...sam mezi jebkarema...
gore (Člen)
08.03.2010 09:55:40
Offline

Re: Motorkářská přikázání

Marián psal:

dal sem jen nadpis,na vic sem nemelidontknow

..good smokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Newada (Člen)
08.03.2010 10:41:06
Offline

Re: Motorkářská přikázání

Lihy psal:

surprisedbigsmile
Inkviz: vogo přidej forum - "čest řád a pořádek" kde se budou moct domlouvat různý pravidla chování, vzhledu, atd. správnýho motorkáře....a nebo to nazvi "SSM"...když Filous říká  že je to stejnýbigsmile
Adeptů na zapálený diskutéry je tu čím dál víc

A co je to SSM? Sdružení správných motorkářů? surprised
jinak jsem dopadl jak Filous, při pijonýrským slibu jsem se s někym rval, tak nás ředitel vyhodil a svou kariéru jsem ukončil jako jiskra jasná. smile2bigsmile


jak dlouho ještě?
jaryn (Člen)
08.03.2010 11:04:50
Offline

Re: Motorkářská přikázání

po precteni toho "motorkarskyho slibu" me napadlo jen mistne pouzivane : no potes koste. Jeste,ze me motorkar nikdy nebude. Jen motocyklista.


God Gave me Everything I want
Smoula.koumak (Člen)
08.03.2010 15:21:06
Offline

Re: Motorkářská přikázání

XJelen psal:

Kazan to je z ňákýho čekatele na MC ne? surprised panebože...

Filous - mě až na konci třeťáku, eště že přišel listopad, jináč sem byl v řiti bigsmile

to jsi mi připřipomněl, kde jsem to už viděl...

http://www.blackdogscz.com/kodex.htm


Bandit v lese :-))
Banditatom (Člen)
08.03.2010 15:55:01
Offline

Re: Motorkářská přikázání

jsem hajzl, hulvát, zloděj, parchant, vyvrhel a bůh ví co ještě tudiž se toho nemůžu říditsmokinsmile1

sickstrašné...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
08.03.2010 16:06:37
Offline

Re: Motorkářská přikázání

gore psal:
Marián psal:

dal sem jen nadpis,na vic sem nemelidontknow

..good smokin

goodgoodgoodbigsmilekunďárnysick


Jebat motorky :-)
hans (Člen)
08.03.2010 16:38:19
Offline

Re: Motorkářská přikázání

Smoula.koumak psal:
XJelen psal:

Kazan to je z ňákýho čekatele na MC ne? surprised panebože...

Filous - mě až na konci třeťáku, eště že přišel listopad, jináč sem byl v řiti bigsmile

to jsi mi připřipomněl, kde jsem to už viděl...

http://www.blackdogscz.com/kodex.htm

jojo, zrovna jsem to sem chtěl připomenout bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
zzzmrzlinar (Člen)
08.03.2010 17:41:47
Offline

Re: Motorkářská přikázání

kurfa, jak já su rád, že to vypadá že tu sou lidi normální

ross (Člen)
08.03.2010 17:48:43
Offline

Re: Motorkářská přikázání

a když budeš presně takový, lidé si o tobě budou myslet, že jsi naprostej kokotbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
jaryn (Člen)
08.03.2010 18:07:42
Offline

Re: Motorkářská přikázání

ross psal:

a když budeÅ¡ presně takov�½, lid�© si o tobě budou myslet, že jsi naprostej kokotbigsmile

z toho mi vychazi,ze jsme tu vsichni svym zpusobem kokoti. Takze Suzukibandit.cz je vlastne prvni organizovanej spolek kokotu. ZaplatSatan,i podle myho otce jsem de facto mezi svyma. Haleluja! (Osi,jak se citis coby moderator vice jak 2.500 kokotu?)smile1


God Gave me Everything I want
ross (Člen)
08.03.2010 18:17:49
Offline

Re: Motorkářská přikázání

jaryn psal:
ross psal:

a když budeÅ¡ presně takov�½, lid�© si o tobě budou myslet, že jsi naprostej kokotbigsmile

z toho mi vychazi,ze jsme tu vsichni svym zpusobem kokoti. Takze Suzukibandit.cz je vlastne prvni organizovanej spolek kokotu. ZaplatSatan,i podle myho otce jsem de facto mezi svyma. Haleluja! (Osi,jak se citis coby moderator vice jak 2.500 kokotu?)smile1

jaryne přepni si tu klávesnici z afghánštiny bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
jaryn (Člen)
08.03.2010 18:30:51
Offline

Re: Motorkářská přikázání

ross psal:
jaryn psal:
ross psal:

a kdyĂ…�‚ľ budeĂ…�‚ˇ presnĂ„�‚› takov��‚˝, lid��‚© si o tobĂ„�‚› budou myslet, Ă…�‚ľe jsi naprostej kokotbigsmile

z toho mi vychazi,ze jsme tu vsichni svym zpusobem kokoti. Takze Suzukibandit.cz je vlastne prvni organizovanej spolek kokotu. ZaplatSatan,i podle myho otce jsem de facto mezi svyma. Haleluja! (Osi,jak se citis coby moderator vice jak 2.500 kokotu?)smile1

jaryne přepni si tu kl�¡vesnici z afgh�¡nÅ¡tiny bigsmile

sorry,že zas�­r�¡m vl�¡kno,ale nem�¡m bohužel zpětnou kontrolu nad nastaven�­m. Jak už jsem tu psal,jsem tu jen přes mobil. M�¡m přehranej SW,vÅ¡ude m�¡m nastavenou čeÅ¡tinu,nev�­m,jak to jeÅ¡tě kde poÅ¡telovat...idontknow


God Gave me Everything I want
Banditatom (Člen)
08.03.2010 18:33:46
Offline

Re: Motorkářská přikázání

jaryn psal:
ross psal:
jaryn psal:


z toho mi vychazi,ze jsme tu vsichni svym zpusobem kokoti. Takze Suzukibandit.cz je vlastne prvni organizovanej spolek kokotu. ZaplatSatan,i podle myho otce jsem de facto mezi svyma. Haleluja! (Osi,jak se citis coby moderator vice jak 2.500 kokotu?)smile1

jaryne přepni si tu kl�¡vesnici z afgh�¡nÅ¡tiny bigsmile

sorry,že zas�­r�¡m vl�¡kno,ale nem�¡m bohužel zpětnou kontrolu nad nastaven�­m. Jak už jsem tu psal,jsem tu jen přes mobil. M�¡m přehranej SW,vÅ¡ude m�¡m nastavenou čeÅ¡tinu,nev�­m,jak to jeÅ¡tě kde poÅ¡telovat...idontknow

surprised už to nehul nedá se to čístbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
08.03.2010 18:34:20
Offline

Re: Motorkářská přikázání

jaryn psal:
ross psal:
jaryn psal:


z toho mi vychazi,ze jsme tu vsichni svym zpusobem kokoti. Takze Suzukibandit.cz je vlastne prvni organizovanej spolek kokotu. ZaplatSatan,i podle myho otce jsem de facto mezi svyma. Haleluja! (Osi,jak se citis coby moderator vice jak 2.500 kokotu?)smile1

jaryne přepni si tu kl�¡vesnici z afgh�¡nÅ¡tiny bigsmile

sorry,že zas�­r�¡m vl�¡kno,ale nem�¡m bohužel zpětnou kontrolu nad nastaven�­m. Jak už jsem tu psal,jsem tu jen přes mobil. M�¡m přehranej SW,vÅ¡ude m�¡m nastavenou čeÅ¡tinu,nev�­m,jak to jeÅ¡tě kde poÅ¡telovat...idontknow

tak teď vím úplný hovnobigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Pitrs-B12 (Člen)
08.03.2010 19:09:27
Offline

Re: Motorkářská přikázání

nevím nobigsmile Chalp se má chovat jako chlap i normálně a když kurwa něco řeknu tak to platí a nemusím být "motorkář" no ne...
Nikdo z nás si tady nehraje na Mirka Dušína z Rychlejch šípu že josmile1
Akorát to pravidlo o pomoci by se hodilo dostat trochu do povědomí "pomoct Bikerovi co má problém",jeden nikdy neví...

osiris (Člen)
08.03.2010 19:20:12
Offline

Re: Motorkářská přikázání

ross psal:

...............Osi,jak se citis coby moderator vice jak 2.500 kokotu?)smile1

...víš jak vypadá dvanáctihlavej drak z pohádky ? ...no tak eště vo kousek líp :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
08.03.2010 20:04:07
Offline

Re: Motorkářská přikázání

ross psal:
jaryn psal:
ross psal:


jaryne přepni si tu kl�¡vesnici z afgh�¡nÅ¡tiny bigsmile

sorry,že zas�­r�¡m vl�¡kno,ale nem�¡m bohužel zpětnou kontrolu nad nastaven�­m. Jak už jsem tu psal,jsem tu jen přes mobil. M�¡m přehranej SW,vÅ¡ude m�¡m nastavenou čeÅ¡tinu,nev�­m,jak to jeÅ¡tě kde poÅ¡telovat...idontknow

tak teď vím úplný hovnobigsmile

jaryn je zralej na reset bigsmile


Strýcfajtr !!!
ross (Člen)
08.03.2010 20:04:35
Offline

Re: Motorkářská přikázání

osiris psal:
ross psal:

...............Osi,jak se citis coby moderator vice jak 2.500 kokotu?)smile1

...víš jak vypadá dvanáctihlavej drak z pohádky ? ...no tak eště vo kousek líp :))

sem nepsal jábigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kakac (Člen)
08.03.2010 20:25:12
Offline

Re: Motorkářská přikázání

osiris psal:
ross psal:

...............Osi,jak se citis coby moderator vice jak 2.500 kokotu?)smile1

...víš jak vypadá dvanáctihlavej drak z pohádky ? ...no tak eště vo kousek líp :))

Osi fakt je nás tady v pussyspolku tolik surprised


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
ross (Člen)
08.03.2010 20:38:39
Offline

Re: Motorkářská přikázání

Kakac psal:
osiris psal:
ross psal:

...............Osi,jak se citis coby moderator vice jak 2.500 kokotu?)smile1

...víš jak vypadá dvanáctihlavej drak z pohádky ? ...no tak eště vo kousek líp :))

Osi fakt je nás tady v pussyspolku tolik surprised

nóóóbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Banditatom (Člen)
08.03.2010 20:39:38
Offline

Re: Motorkářská přikázání

ross psal:
Kakac psal:
osiris psal:

...víš jak vypadá dvanáctihlavej drak z pohádky ? ...no tak eště vo kousek líp :))

Osi fakt je nás tady v pussyspolku tolik surprised

nóóóbigsmile

co těch 39idontknow to jsou vagínysurprisedhelp


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
08.03.2010 20:42:42
Offline

Re: Motorkářská přikázání

2300 je plebs co jen probíhal nebo skončil s jebkoubigsmile


God Save The Queen!
Billy (Člen)
08.03.2010 21:01:14
Offline

Re: Motorkářská přikázání

Kelly01 psal:

2300 je plebs co jen probíhal nebo skončil s jebkoubigsmile

jo a taky Luu a dalsi nabizejici kolemjdouci bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
08.03.2010 23:20:12
Offline

Re: Motorkářská přikázání

ross psal:
osiris psal:
ross psal:

...............Osi,jak se citis coby moderator vice jak 2.500 kokotu?)smile1

...víš jak vypadá dvanáctihlavej drak z pohádky ? ...no tak eště vo kousek líp :))

sem nepsal jábigsmile

...to je fakt bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
09.03.2010 10:58:29
Offline

Re: Motorkářská přikázání

Kakac psal:

Osi fakt je nás tady v pussyspolku tolik surprised

No, teď už 3000.help
Resp. 2999 http://www.suzukibandit.cz/openforum/pr … hp?id=2999

Čekáme na jubilejního 3000.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
béšestka (Člen)
09.03.2010 19:36:14
Offline

Re: Motorkářská přikázání

2500-3000 ,,i ty tvoje milióny´´, jak je v jedný divadelní hřesmile1
pussysekta se bude asi rozrůstatgood registruju úbytek šestek od překupníků na tipmoto.czcool


Prstořeza známej:-)
Progear 650 (Člen)
11.03.2010 11:32:38
Offline

Re: Motorkářská přikázání

gore psal:
Marián psal:

dal sem jen nadpis,na vic sem nemelidontknow

..good smokin

taky tak....bigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr