Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » snížení gs 500

macik (Nový člen)
25.10.2007 11:43:15
Offline

snížení gs 500

prosím o radu, nevíte kde by se dala sehnat sada pro snížení motorky?

Billy (Člen)
25.10.2007 12:54:40
Offline

Re: snížení gs 500

A nestacilo by precalounit jenom sedlo ? Bylo by to urcite levnejsi kolik cm potrebujes ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
macik (Nový člen)
25.10.2007 13:05:16
Offline

Re: snížení gs 500

právě že asi nestačilo, měřím 153 cm a takhle z ní dosáhnu hodně špatně na špičky smile1

mr.BSE (Člen)
25.10.2007 13:10:12
Offline

Re: snížení gs 500

Dostanes obema spickama? Tak to stacigoodsmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
25.10.2007 13:10:25
Offline

Re: snížení gs 500

cau Marti ... nejsi ty nahodou ta, co si ajsikjujuje s moji slovenskou defkou? (Obi, Peter)
Ted mi to psal na ICQ, ze to potrebujes snizit ... smile1smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
macik (Nový člen)
25.10.2007 13:13:30
Offline

Re: snížení gs 500

jo jo to jsem já smile1 právě on mi poradil ať se tu zaregistruju a zkusím se zeptat

Loser (Administrator)
25.10.2007 13:16:28
Offline

Re: snížení gs 500

jj, a to jsem mu poradil ja bigsmilebigsmilebigsmile
jinak teda vitej mezi nas ... pokud tu teda s nami budes chtit nejaky cas pobyt.
Ja ti se snizenim teda moc neporadim, ale kdyz chvilku vydrzis (a hlavne prezijes humorne narazky mistniho dobytku),tak se urcite najde nekdo, kdo ti s tim rad helfne.

Me jen tak napadlo, .... co treba sundat to sedlo uplneidontknowidontknowbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Billy (Člen)
25.10.2007 13:19:32
Offline

Re: snížení gs 500

Kurna jedne spalky pod boty a nebo zastavit na krizovatce a o semafor voprit, neee si delam prcu ale kluci te poradej ja vo tom nevim nic, vzaadu se daj jiny kosti a ve predu asi jiny peraa nebo se to popusti v brejlich ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2007 13:20:42
Offline

Re: snížení gs 500

macik psal:

prosím o radu, nevíte kde by se dala sehnat sada pro snížení motorky?

Nevím jak moc je GS stejný s Bandourem,ale zřejmně se budou muset upravit kosti na tlumiči.Jen nevim jestli zkrátit nebo prodloužit a o koliksmile2smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
macik (Nový člen)
25.10.2007 13:29:10
Offline

Re: snížení gs 500

děkuji za přivýtanísmile1

kdyby se sundalo sedlo bylo by to akorátsmile1 ale asi nic moc při jízděsmile1

teorií jak to udělat jsem už slyšela hodně, ale nikomu se do toho nechcesmile2

chlápek co mi ji prodával tvrdí, že existuje přímo nějaká sada, ale kde ji koupit už nevěděl.

ross (Člen)
25.10.2007 13:30:44
Offline

Re: snížení gs 500

Vidím to na kombinaci všeho, co tady už padlo - snížený sedlo/ mimochodem měřím 185cm a mám ho snižovaný, líp se mi za tím sedí/, jiný kosti u kyvky a puštěný tlumiče vepředu.
Nejsem žádnej mechanik ale snad jsem neporadil blběsurprisedbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Filous (Člen)
25.10.2007 13:33:50
Offline

Re: snížení gs 500

Billy psal:

A nestacilo by precalounit jenom sedlo ? Bylo by to urcite levnejsi kolik cm potrebujes ?

...nevim jag přesně je přepákovaný GSo (votpoledne se můžu mrknout, máme jedno na dílně), ale esi je použitej stejnej systém jako na Bandasce, tag bude levnější řešení výroba a výměna "kostí" přepákování zadní jednotky neš přečalounění sedla...teda aspoň já bych si spíš vyrobil dva kusy železa neš se sral s vořezávánim molitanu a nepadnoucim potahem sedla, nehledě na to, že při případnym prodeji je vybrání sedla změna nevratná, dešto manontovat spjet originální přepákování je práce na chvilku a fše je tag jag bylo původně...

P.S. ...mimochodem to GS co je na dílně je na prodej, páč ten týpek si nechal udělat servis, vyměnit řetězofku a vobout dopředu novou gumu a nemá money na zaplacení, tagže za 25.000 je k mání...foto zde:http://www.suzuki-dvorak.cz/bazar.php ...sorry za off topic surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
macik (Nový člen)
25.10.2007 13:41:34
Offline

Re: snížení gs 500

a kde že máš tu dílnu?bigsmile

Loser (Administrator)
25.10.2007 13:48:11
Offline

Re: snížení gs 500

hele, ses mlada, treba jeste vyrostesbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
25.10.2007 13:49:40
Offline

Re: snížení gs 500

...já ji nemam smile2, do mě si tam enem utíraj ruce bigsmile, ale dybys na to nepospíchala, páč teť je ňák moc práce, tag myslim, že by se to dalo vyřešit...jo a je to f USB surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
25.10.2007 13:53:14
Offline

Re: snížení gs 500

Filous psal:

...já ji nemam smile2, do mě si tam enem utíraj ruce bigsmile, ale dybys na to nepospíchala, páč teť je ňák moc práce, tag myslim, že by se to dalo vyřešit...jo a je to f USB surprised

vogo, aby to nehledala nekde na pocitaci (to USB)idontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
macik (Nový člen)
25.10.2007 13:59:59
Offline

Re: snížení gs 500

že by něco jako USA bigsmile a kde přesně v benátkách? Že bych to přijela omrknout osobně, nespěchám na to stačí do jarasmile1

Filous (Člen)
25.10.2007 14:02:54
Offline

Re: snížení gs 500

...najdeš to tady: www.suzuki-dvorak.cz ...je to na výjezdu z USB směrem na MB, podjedeš hájwej a hnet vedle hospody a nééé hnet pod mostem, to je jinej motogešeft...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
25.10.2007 15:16:27
Offline

Re: snížení gs 500

Filous psal:
Billy psal:

A nestacilo by precalounit jenom sedlo ? Bylo by to urcite levnejsi kolik cm potrebujes ?

...nevim jag přesně je přepákovaný GSo (votpoledne se můžu mrknout, máme jedno na dílně), ale esi je použitej stejnej systém jako na Bandasce, tag bude levnější řešení výroba a výměna "kostí" přepákování zadní jednotky neš přečalounění sedla...teda aspoň já bych si spíš vyrobil dva kusy železa neš se sral s vořezávánim molitanu a nepadnoucim potahem sedla, nehledě na to, že při případnym prodeji je vybrání sedla změna nevratná, dešto manontovat spjet originální přepákování je práce na chvilku a fše je tag jag bylo původně...

P.S. ...mimochodem to GS co je na dílně je na prodej, páč ten týpek si nechal udělat servis, vyměnit řetězofku a vobout dopředu novou gumu a nemá money na zaplacení, tagže za 25.000 je k mání...foto zde:http://www.suzuki-dvorak.cz/bazar.php ...sorry za off topic surprised

..cca dva měsíce z5 jsme snižovali GSo kámošce,bo je tež malé pivo..smile1
..tak jak píše Filous,nechali jsme udělat jiné kosti a vyměnili..
..robka spokojena bo včil dosáhne v pohodě a nemusí špičkovát jak v Labutím jezeru..good
..náklady:vnucené kilo za nové kosti a naše ochota při výměně..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
25.10.2007 15:42:29
Offline

Re: snížení gs 500

A nestačilo by ti třeba povolit jen tuhost tlumiče? Ono si to o nějakej centimetr sedne...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
25.10.2007 15:46:52
Offline

Re: snížení gs 500

prostě gentlemanibigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Pšán (Člen)
25.10.2007 16:32:03
Offline

Re: snížení gs 500

Ondráš psal:

A nestačilo by ti třeba povolit jen tuhost tlumiče? Ono si to o nějakej centimetr sedne...

..zkoušelo se..nestačilo..bohužel těch jejich pár kg s tím pérem moc nezacvičilo..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
25.10.2007 16:40:34
Offline

Re: snížení gs 500

Jsem holt jiná váhová kategorie.bigsmile
Když jsem si na B12 povolil zadní jednotku tak jsem v klidu došáh.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luktomas (Člen)
25.10.2007 19:53:15
Offline

Re: snížení gs 500

Jestli jsou ty kosti stejny jak na B12 tak kdyz sem nekdo da origo rostec muzu ti je nechat udelat ty na snizeni. Taky jsem snizoval predchzi majitel byl o hlavu veci a tak ji zvisil. Takze jsem si tady napsal o origos rostec a v praci vypali a jeto gut.

Pšán (Člen)
25.10.2007 23:24:07
Offline

Re: snížení gs 500

luktomas psal:

Jestli jsou ty kosti stejny jak na B12 tak kdyz sem nekdo da origo rostec muzu ti je nechat udelat ty na snizeni. Taky jsem snizoval predchzi majitel byl o hlavu veci a tak ji zvisil. Takze jsem si tady napsal o origos rostec a v praci vypali a jeto gut.

..s banditem nemají nic společného..
..jsou snad delší než moje klíční,letos zlomená..
..na GSo se musí,tuším,udělat delší..
..pokud by byl zájem,mohu se juknout na míry původních i těch dělaných..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
26.10.2007 08:05:35
Offline

Re: snížení gs 500

Macik:
...dyš budeš chtít, stačí zvednou telefon, číslo najdeš na webu a domluvit se se šéfem na termínu, gdy to přivezeš do USB a bes problému se to udělá...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
macik (Nový člen)
26.10.2007 08:06:35
Offline

Re: snížení gs 500

Děkuju zájem by určitě byl. budu ráda za každou pomocsmile1

Jinak ty tlumiče by asi nepomohli, motorka se ani nehne když si na ni sednu bigsmile
Já měla problémy i jako batůžek, když jsem se zrovna nedržela řidiče, pořád se ohlížel jestli mě neztratilbigsmile

Filous (Člen)
26.10.2007 08:19:42
Offline

Re: snížení gs 500

macik psal:

Děkuju zájem by určitě byl. budu ráda za každou pomocsmile1

Jinak ty tlumiče by asi nepomohli, motorka se ani nehne když si na ni sednu bigsmile
Já měla problémy i jako batůžek, když jsem se zrovna nedržela řidiče, pořád se ohlížel jestli mě neztratilbigsmile

...u Pola prodávaj takový potsedáky s kurtama na přivázání, vono je to teda pro děti, ale myslim, že bys to užila bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
26.10.2007 08:33:43
Offline

Re: snížení gs 500

1. baba nepatří za řídítka
2. prckové taky ne
3. kombinace obojího už vůbec ne....
bigsmile

gore (Člen)
26.10.2007 08:41:06
Offline

Re: snížení gs 500

nebo ji normalne poloz na zem a hned je vo neco nizsi kuwa nizsibigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Ondráš (Člen)
26.10.2007 08:43:21
Offline

Re: snížení gs 500

macik psal:

Jinak ty tlumiče by asi nepomohli, motorka se ani nehne když si na ni sednu bigsmile

Pokud je máš nastavený na nejtvrdší, tak se ani nedivím.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
26.10.2007 08:43:43
Offline

Re: snížení gs 500

to Gore: pravda, pravda, to baby dělaj často....odložit moto na ležato ...bigsmile....ze stojánku, po zastavení, do louže a tak bigsmile

macik (Nový člen)
26.10.2007 09:02:25
Offline

Re: snížení gs 500

srandičky, srandičkybigsmile

Mirek D (Člen)
26.10.2007 13:19:40
Offline

Re: snížení gs 500

Petr J. psal:

1. baba nepatří za řídítka
2. prckové taky ne
3. kombinace obojího už vůbec ne....
bigsmile

Pán je macho?
Pán ho má malýho a vylepšuje si sám před sebou ego?
Pán je hloupý!!!!sick
Pán vlastně ani nemá Suzuki.... fuck


Autobus je taky Suzuki... .
Honzik1 (Člen)
26.10.2007 17:56:47
Offline

Re: snížení gs 500

bigsmile

Mirek D psal:
Petr J. psal:

1. baba nepatří za řídítka
2. prckové taky ne
3. kombinace obojího už vůbec ne....
bigsmile

Pán je macho?
Pán ho má malýho a vylepšuje si sám před sebou ego?
Pán je hloupý!!!!sick
Pán vlastně ani nemá Suzuki.... fuck


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
luktomas (Člen)
26.10.2007 18:36:08
Offline

Re: snížení gs 500

Pšán psal:
luktomas psal:

Jestli jsou ty kosti stejny jak na B12 tak kdyz sem nekdo da origo rostec muzu ti je nechat udelat ty na snizeni. Taky jsem snizoval predchzi majitel byl o hlavu veci a tak ji zvisil. Takze jsem si tady napsal o origos rostec a v praci vypali a jeto gut.

..s banditem nemají nic společného..
..jsou snad delší než moje klíční,letos zlomená..
..na GSo se musí,tuším,udělat delší..
..pokud by byl zájem,mohu se juknout na míry původních i těch dělaných..

aha ja myslel jako tvarem jestli jsou stejny jako na bandasce ty rostece muzu udelat jaky koliv jde oto abych znal tvar a zadal takovej program.

Filous (Člen)
26.10.2007 18:53:31
Offline

Re: snížení gs 500

luktomas psal:
Pšán psal:
luktomas psal:

Jestli jsou ty kosti stejny jak na B12 tak kdyz sem nekdo da origo rostec muzu ti je nechat udelat ty na snizeni. Taky jsem snizoval predchzi majitel byl o hlavu veci a tak ji zvisil. Takze jsem si tady napsal o origos rostec a v praci vypali a jeto gut.

..s banditem nemají nic společného..
..jsou snad delší než moje klíční,letos zlomená..
..na GSo se musí,tuším,udělat delší..
..pokud by byl zájem,mohu se juknout na míry původních i těch dělaných..

aha ja myslel jako tvarem jestli jsou stejny jako na bandasce ty rostece muzu udelat jaky koliv jde oto abych znal tvar a zadal takovej program.

...tvarem stejný sou...možná sou trochen užší, páč GS je vo dost lechčí, ale to je fuck...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luktomas (Člen)
26.10.2007 19:59:08
Offline

Re: snížení gs 500

Filous psal:
luktomas psal:
Pšán psal:


..s banditem nemají nic společného..
..jsou snad delší než moje klíční,letos zlomená..
..na GSo se musí,tuším,udělat delší..
..pokud by byl zájem,mohu se juknout na míry původních i těch dělaných..

aha ja myslel jako tvarem jestli jsou stejny jako na bandasce ty rostece muzu udelat jaky koliv jde oto abych znal tvar a zadal takovej program.

...tvarem stejný sou...možná sou trochen užší, páč GS je vo dost lechčí, ale to je fuck...

Jo tak vtom pripade kdyz je nekdo bude chti muzu je vypalit zjaky koliv tlostky staci si jen ric jakou rostec.

macik (Nový člen)
26.10.2007 22:01:53
Offline

Re: snížení gs 500

tak pokud nějaká dobrá duše bude ty rozměry vědět a dá to sem, tak to beru všema deseti smile1

Cicamickadiesel (Nový člen)
14.03.2010 09:29:21
Offline

Re: snížení gs 500

Ahoj Macíku, asi už je to příliš dlouhá doba a nechodíš sem ale za zeptání nic nedám - jak to dopadlo s tím tvým snížením motorky? Mám totiž stejný problém smile2

pidlo (Člen)
14.03.2010 09:46:57
Offline

Re: snížení gs 500

macik psal:

prosím o radu, nevíte kde by se dala sehnat sada pro snížení motorky?

ahoj skus se poidivat na www.xbikes.cz vijde tě to od 4000 až po 6000 tak zaleží už jenom na tobě.

Editoval osiris (14.03.2010 11:23:22)

Cicamickadiesel (Nový člen)
14.03.2010 10:24:08
Offline

Re: snížení gs 500

ty myslíš, že tedy nestačí jen vyměnit kosti?

Filous (Člen)
14.03.2010 15:25:22
Offline

Re: snížení gs 500

Cicamickadiesel psal:

ty myslíš, že tedy nestačí jen vyměnit kosti?

...stačí vyměnit ty kosti, ale origo sou drahý...vymontuj ty svý nebo si je nech vymontovat a podle nich nech vyrobit delší...nevim jag u GSa, ale u Bandasky dělá 1mm rozdílu v dýlce kosti cca 1cm rozdílu ve vejšce zadku motorky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Cicamickadiesel (Nový člen)
14.03.2010 15:50:30
Offline

Re: snížení gs 500

to je prima jsi hodnej, dík smile1 a prosím tě - tou kostí je myšlen ten středový šroub?

Banditatom (Člen)
14.03.2010 15:55:10
Offline

Re: snížení gs 500

Cicamickadiesel psal:

to je prima jsi hodnej, dík smile1 a prosím tě - tou kostí je myšlen ten středový šroub?

nee bigsmile je to součástka přepakování a pač vypadá jako kost říká se ji kostsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Cicamickadiesel (Nový člen)
14.03.2010 16:06:54
Offline

Re: snížení gs 500

aha, no jo smile1 už víme good(studujeme to s manželem) a jde to ty kosti přeříznout a nastavit?

Banditatom (Člen)
14.03.2010 16:09:16
Offline

Re: snížení gs 500

Cicamickadiesel psal:

aha, no jo smile1 už víme good(studujeme to s manželem) a jde to ty kosti přeříznout a nastavit?

surprisedjako navařit jo!!!surprised tak pokud se nemáš ráda tak to klidně udělejsick ale já bych do toho nešelheadshake prostě rozebrat! nechat vypálit a hotofosmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
14.03.2010 16:52:38
Offline

Re: snížení gs 500

Cicamickadiesel psal:

aha, no jo smile1 už víme good(studujeme to s manželem) a jde to ty kosti přeříznout a nastavit?

...zapomeň!!! ...nech si vyrobit nový...nejlíp z nerezu, ať nemusíš řešit povrchovku...tam gde pálej lejzrem nebo vodou to bude stát do pjetikila...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
14.03.2010 17:21:43
Offline

Re: snížení gs 500

Banditatom psal:
Cicamickadiesel psal:

to je prima jsi hodnej, dík smile1 a prosím tě - tou kostí je myšlen ten středový šroub?

nee bigsmile je to součástka přepakování a pač vypadá jako kost říká se ji kostsmile1

...myslel sem že tak chutnaj ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr