Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pan..Motorkář

Paladin86 (Člen)
21.03.2010 10:36:17
Offline

Re: Pan..Motorkář

osiris psal:

http://www.autocalta.cz/

Koukám že nabízí i stáčení tacho smile1

Inženýrek (Člen)
21.03.2010 10:48:40
Offline

Re: Pan..Motorkář

Paladin86 psal:
osiris psal:

http://www.autocalta.cz/

Koukám že nabízí i stáčení tacho smile1

To je přece jasný, každej správnej motorkář musí mít přece pořádně stočený kilometry bigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Paladin86 (Člen)
21.03.2010 15:01:51
Offline

Re: Pan..Motorkář

Inženýrek psal:
Paladin86 psal:
osiris psal:

http://www.autocalta.cz/

Koukám že nabízí i stáčení tacho smile1

To je přece jasný, každej správnej motorkář musí mít přece pořádně stočený kilometry bigsmile

Rozhodně! Protože češi radši koupí stočenou než aby měla přes 30 000 km. bigsmile

Banditatom (Člen)
21.03.2010 15:13:39
Offline

Re: Pan..Motorkář

jo a ještě jak se chipuje atmosferická fobiehelpsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile je to hold vagína tenbigsmile pán


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
21.03.2010 15:18:19
Offline

Re: Pan..Motorkář

Banditatom psal:

jo a ještě jak se chipuje atmosferická fobiehelpsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile je to hold vagína tenbigsmile pán

Pochybuji, že by byl autorizovaný dealer od Mercedesu a pochybuji, že by dotyčným říkal, že od té doby co jim udělal ten jeho chiptunning nesmí do autorizovaného servisu, páč by jim to přehrali tím, co tam měli před tím. smile1

Ale asi je to zbytečná starost. Lidi co mají Skového Mercedesa budou asi jezdit jen do autorizovaného servisu a ne sem.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
21.03.2010 15:19:43
Offline

Re: Pan..Motorkář

Ondráš psal:
Banditatom psal:

jo a ještě jak se chipuje atmosferická fobiehelpsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile je to hold vagína tenbigsmile pán

Pochybuji, že by byl autorizovaný dealer od Mercedesu a pochybuji, že by dotyčným říkal, že od té doby co jim udělal ten jeho chiptunning nesmí do autorizovaného servisu, páč by jim to přehrali tím, co tam měli před tím. smile1

Ale asi je to zbytečná starost. Lidi co mají Skového Mercedesa budou asi jezdit jen do autorizovaného servisu a ne sem.smokin

von to bude nějakej jouda co neví co mluví a píše jinač nevímsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Paladin86 (Člen)
21.03.2010 15:27:33
Offline

Re: Pan..Motorkář

Banditatom psal:

jo a ještě jak se chipuje atmosferická fobiehelpsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile je to hold vagína tenbigsmile pán

To je sen každýho Tuzera... Fobia 1,2 hovno to pojede, dáš na to hustopekelný kola (nesmí se zapomenout řádně vypodložkovat aby hustě drhli o blatník). Pak na to narveš krutý nárazníky, koncovnku vejfuku, a bez imitací sání a hodně chromovejch nebo karbonovejch polepů by to nešlo. V tuhle chvíli si do toho tuctovýho auta narval vic penez než kolik by tě stálo o hodně lepší auto ale zase tě těší ten pocit že seš fakt hustej a cool! Ovšem do chvíle než zjistíš že tě předjede i žigul. V tu chvíli nastupuje náš kolega. Dáš mu balík penež a za to ti přidá celé 4 koně!!! A hlavně dostaneš zadarmo ty hustopekelný nálepky CHIP TUNING bigsmilebigsmilebigsmile

Pšán (Člen)
21.03.2010 15:43:58
Offline

Re: Pan..Motorkář

Paladin86 psal:
Banditatom psal:

jo a ještě jak se chipuje atmosferická fobiehelpsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile je to hold vagína tenbigsmile pán

To je sen každýho Tuzera... Fobia 1,2 hovno to pojede, dáš na to hustopekelný kola (nesmí se zapomenout řádně vypodložkovat aby hustě drhli o blatník). Pak na to narveš krutý nárazníky, koncovnku vejfuku, a bez imitací sání a hodně chromovejch nebo karbonovejch polepů by to nešlo. V tuhle chvíli si do toho tuctovýho auta narval vic penez než kolik by tě stálo o hodně lepší auto ale zase tě těší ten pocit že seš fakt hustej a cool! Ovšem do chvíle než zjistíš že tě předjede i žigul. V tu chvíli nastupuje náš kolega. Dáš mu balík penež a za to ti přidá celé 4 koně!!! A hlavně dostaneš zadarmo ty hustopekelný nálepky CHIP TUNING bigsmilebigsmilebigsmile

..na žigula mi nešahej..bo to bylo svého času nejvíc..
..i já  ho měl,a tímto potvrzuji..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Banditatom (Člen)
21.03.2010 16:10:35
Offline

Re: Pan..Motorkář

Pšán psal:
Paladin86 psal:
Banditatom psal:

jo a ještě jak se chipuje atmosferická fobiehelpsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile je to hold vagína tenbigsmile pán

To je sen každýho Tuzera... Fobia 1,2 hovno to pojede, dáš na to hustopekelný kola (nesmí se zapomenout řádně vypodložkovat aby hustě drhli o blatník). Pak na to narveš krutý nárazníky, koncovnku vejfuku, a bez imitací sání a hodně chromovejch nebo karbonovejch polepů by to nešlo. V tuhle chvíli si do toho tuctovýho auta narval vic penez než kolik by tě stálo o hodně lepší auto ale zase tě těší ten pocit že seš fakt hustej a cool! Ovšem do chvíle než zjistíš že tě předjede i žigul. V tu chvíli nastupuje náš kolega. Dáš mu balík penež a za to ti přidá celé 4 koně!!! A hlavně dostaneš zadarmo ty hustopekelný nálepky CHIP TUNING bigsmilebigsmilebigsmile

..na žigula mi nešahej..bo to bylo svého času nejvíc..
..i já  ho měl,a tímto potvrzuji..good

taky jsme měli žigula čebrenýho s těma kulatýma vočima myslím že 1200 to bylogood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
21.03.2010 16:48:46
Offline

Re: Pan..Motorkář

VikecB12 psal:

No tak třeba mě taky baví,neo spíš bavilo dělat na motorce brajgl,lítat po zadním,předním,žádným...Je to asi určitá forma exhibicionismu,ale furt lepčí než se vobnažovat f parkugoodbigsmile Ale to je taky jeden z důvodů proč mám bandita,podle čeho si ty čuráku myslíš že ten název dostal? Vždyť je to puvod a samotnej kořen strýtů a dnešní mrtky mu nesahají ani po kotníkysmokin V době kdy Gery Rotvel s B12 neměl na světě konkurenci ve stuntrajdingu si ale takovej sráč nemůže pamatovat,ale co je horší,ani si vo minulosti svého koníčka nic nezjistí a mele hovna do médiisick
A jestli je to Vorel,tak je už taky pičabigsmilebigsmilebigsmile Ale aspoň je prdelsmokin

To je nádhernýgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr