Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pojistka domu

Petr J. (Člen)
25.01.2007 15:03:08
Offline

pojistka domu

pojišťováci, předveďte se....bigsmile...u koho?

potřebuji pojistit bytový dům, postavený za První republiky, cca 20 bytových jednotek....

díky

huskyb12 (Administrator)
25.01.2007 15:10:42
Offline

Re: pojistka domu

copa, copa, vychřice vyrvala vokna  a sníh prolomil střechu ? :)))


ale di, Ty brepto ...
Póla (Člen)
25.01.2007 15:12:07
Offline

Re: pojistka domu

No chlape takhle ti neodpoví nikdo. Jsi mooooooc obecný.

Je potřeba dalších údajů - počet podlaží
                         - z jakých materiálů je dům stavěn, předpokladám   že stropy jsou hořlavé
                          - jaká je střecha (rovná,sklonitá)
, je tam podkroví?
                          - jaké jsou rozměry domu
                          - přesnou adresu domu - je nutné určit povodňové pásmo
                          - bude to na IČ nebo na RČ ?
                          - chceš i odpovědnost vlastníka a držitele nemovitosti? 
                           - jaký chceš rozsah pojištění - sdružený živel, nebo jen určitá rizika.....
                           - tvá představa pojsitné částky ?

No a tak bychom mohli pokračovat. Kdyby jsi měl zájem tak tě odkážu na mé kolegy v Praze. Dojedou za tebou a můžete to probrat.

Eremi (Člen)
25.01.2007 15:12:25
Offline

Re: pojistka domu

jelen už má nařezaný motorovkou krovy jako Barková, teď jen potřebuje někoho, kdo mu to pojistí a počká na první větříček a jde to shoditbigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Petr J. (Člen)
25.01.2007 15:18:55
Offline

Re: pojistka domu

to Pola:

počet podlaží - 8
stropy nespalné - i když část je dřevěná, vše kryto nehořlavými podhledy a zásypy
střecha - terasa = rovná
rozměry - cca18x25
povodně nehrozí
na IČ
PLNÁ POJISTKA

jinak pošli kontakt na kolegy....dík...

Baltazar (Člen)
25.01.2007 15:25:41
Offline

Re: pojistka domu

PetrJ nekup to je to starý jedině v centru Práglu to by se hodilo že?bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Póla (Člen)
25.01.2007 15:29:39
Offline

Re: pojistka domu

Takže si piš človíčku: buď Antonín Mikeš, tel: 603 164 118, email: mikes@eurola.cz

nebo sl. Ing.Miroslava Peroutková, tel. 603 452 470, email: peroutkova@eurola.cz

Řekni že  tě doporučila Pavla, respektive pí. Daňková., či kolegině ze Zlína.

Domluví s tebou vše potřebné.
Kdyby tě zlobili tak se ozvi a já si to s nimi vyřídím....

Petr J. (Člen)
25.01.2007 15:32:23
Offline

Re: pojistka domu

to Baltaz: to je v centru......bigsmile

Lu (Člen)
03.03.2010 22:01:30
Offline

Re: pojistka domu

good
Jak vypadá Vaše pojistka? Je stále aktuální?? V případě škody dostanete celé plnění? Bezplatně Vám pojistku překontroluji a opravím nedostatky. A nebojte se, určitě nebudete platit více, naopak třeba i příjemně ušetříte.
Nic za to nechci a běhat nikam nemusíte. Vše z pohodlí domova...
idontknow

Petr J. psal:

pojišťováci, předveďte se....bigsmile...u koho?

potřebuji pojistit bytový dům, postavený za První republiky, cca 20 bytových jednotek....

díky

Inženýrek (Člen)
03.03.2010 22:08:48
Offline

Re: pojistka domu

Lu psal:

good
Jak vypadá Vaše pojistka? Je stále aktuální?? V případě škody dostanete celé plnění? Bezplatně Vám pojistku překontroluji a opravím nedostatky. A nebojte se, určitě nebudete platit více, naopak třeba i příjemně ušetříte.
Nic za to nechci a běhat nikam nemusíte. Vše z pohodlí domova...
idontknow

Petr J. psal:

pojišťováci, předveďte se....bigsmile...u koho?

potřebuji pojistit bytový dům, postavený za První republiky, cca 20 bytových jednotek....

díky

Nechci do nikoho rejt ale nejsi ty assasim?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
VikecB12 (Člen)
03.03.2010 22:09:53
Offline

Re: pojistka domu

Další pičus,nebo žeby furt stejnejidontknowsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lu (Člen)
03.03.2010 22:16:40
Offline

Re: pojistka domu

Jakejsi assasim opravdu nejsem, ale normálně regulérní konzultant... a naší prací je vylepšovat lidem jejich finanční produkty, a pokud uzavírat nové, tak výhodné!!!cool

Inženýrek psal:
Lu psal:

good
Jak vypadá Vaše pojistka? Je stále aktuální?? V případě škody dostanete celé plnění? Bezplatně Vám pojistku překontroluji a opravím nedostatky. A nebojte se, určitě nebudete platit více, naopak třeba i příjemně ušetříte.
Nic za to nechci a běhat nikam nemusíte. Vše z pohodlí domova...
idontknow

Petr J. psal:

pojišťováci, předveďte se....bigsmile...u koho?

potřebuji pojistit bytový dům, postavený za První republiky, cca 20 bytových jednotek....

díky

Nechci do nikoho rejt ale nejsi ty assasim?

Inženýrek (Člen)
03.03.2010 22:27:39
Offline

Re: pojistka domu

Lu psal:

Jakejsi assasim opravdu nejsem, ale normálně regulérní konzultant... a naší prací je vylepšovat lidem jejich finanční produkty, a pokud uzavírat nové, tak výhodné!!!cool

Inženýrek psal:
Lu psal:

good
Jak vypadá Vaše pojistka? Je stále aktuální?? V případě škody dostanete celé plnění? Bezplatně Vám pojistku překontroluji a opravím nedostatky. A nebojte se, určitě nebudete platit více, naopak třeba i příjemně ušetříte.
Nic za to nechci a běhat nikam nemusíte. Vše z pohodlí domova...
idontknow


Nechci do nikoho rejt ale nejsi ty assasim?

Jako sorry, ale když tady po víc jak dvou letech otevře nějakej pí.us anonymní znova vlákno a snaží se vydělat... Jako regulérní jednání mi to nepříjde.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Lu (Člen)
03.03.2010 22:31:59
Offline

Re: pojistka domu

To bude proto, že na tom nevydělávám. Za zkontrolování ještě nikdo nikdy nikomu nic nedal... a pokud ano, byl peknej...idontknow

Inženýrek psal:
Lu psal:

Jakejsi assasim opravdu nejsem, ale normálně regulérní konzultant... a naší prací je vylepšovat lidem jejich finanční produkty, a pokud uzavírat nové, tak výhodné!!!cool

Inženýrek psal:


Nechci do nikoho rejt ale nejsi ty assasim?

Jako sorry, ale když tady po víc jak dvou letech otevře nějakej pí.us anonymní znova vlákno a snaží se vydělat... Jako regulérní jednání mi to nepříjde.

Baltazar (Člen)
03.03.2010 22:32:45
Offline

Re: pojistka domu

Lu psal:

Jakejsi assasim opravdu nejsem, ale normálně regulérní konzultant... a naší prací je vylepšovat lidem jejich finanční produkty, a pokud uzavírat nové, tak výhodné!!!cool

Inženýrek psal:
Lu psal:

good
Jak vypadá Vaše pojistka? Je stále aktuální?? V případě škody dostanete celé plnění? Bezplatně Vám pojistku překontroluji a opravím nedostatky. A nebojte se, určitě nebudete platit více, naopak třeba i příjemně ušetříte.
Nic za to nechci a běhat nikam nemusíte. Vše z pohodlí domova...
idontknow


Nechci do nikoho rejt ale nejsi ty assasim?

pussy jen se snažíte udělat si provizi, tidontknowáhni odkuď si přišelidontknow
sicksick


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
03.03.2010 22:42:48
Offline

Re: pojistka domu

Baltazar psal:
Lu psal:

Jakejsi assasim opravdu nejsem, ale normálně regulérní konzultant... a naší prací je vylepšovat lidem jejich finanční produkty, a pokud uzavírat nové, tak výhodné!!!cool

Inženýrek psal:


Nechci do nikoho rejt ale nejsi ty assasim?

pussy jen se snažíte udělat si provizi, tidontknowáhni odkuď si přišelidontknow
sicksick

Do piče...Tos měl na mysli?bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lu (Člen)
03.03.2010 22:44:23
Offline

Re: pojistka domu

Kterou provizi, když budu hledat provizi nebudu se zabyvat staryma věcma s majitelem neznámo kde... blondyno. Ale stary smlouvy nemusí už být výhodný, a nejen pojistky, týká se to hlavně spoření, to není pro závistivce. Komu by se nelíbilo kdyby mu někdo přišel třeba po těch dvou letech a řekl mu od teď Ti dám 300Kč měsíčně na ruku...  To není o provizi, poradenství je o šetření peněz lidem, ne hamty hamty pro sebe!!!

Baltazar psal:
Lu psal:

Jakejsi assasim opravdu nejsem, ale normálně regulérní konzultant... a naší prací je vylepšovat lidem jejich finanční produkty, a pokud uzavírat nové, tak výhodné!!!cool

Inženýrek psal:


Nechci do nikoho rejt ale nejsi ty assasim?

pussy jen se snažíte udělat si provizi, tidontknowáhni odkuď si přišelidontknow
sicksick

morganzd (Člen)
03.03.2010 23:00:04
Offline

Re: pojistka domu

Tornádo Lu, a cože to sedláte za koníka?? Z profilu to moc poznat není a to že jste se dnes zaregistroval a zareagoval ausgerechnet na toto "aktuální" vlákno, to mi připadá lehce mimotický... evil
...možná jsou na to nějaký tabletky...


GSF 600 S '99
pavlikbary (Člen)
03.03.2010 23:05:09
Offline

Re: pojistka domu

o pussy takovejch naseru plnej kybl a opravdu vam zeru ze z toho nic nemate a ze jste tady "kvuli lidem"

Lu (Člen)
03.03.2010 23:13:13
Offline

Re: pojistka domu

no třeba právě proto až dnes, z textu na který původně reaguji opravdu nebylo znát že toto jsou stránky plné motorkářů, to se omlouvam, a pokud jde o koniky pod kapotou 600 z Hondy by se šiklo...  a ten profil doplnímwine

morganzd psal:

Tornádo Lu, a cože to sedláte za koníka?? Z profilu to moc poznat není a to že jste se dnes zaregistroval a zareagoval ausgerechnet na toto "aktuální" vlákno, to mi připadá lehce mimotickýb... evil
...možná jsou na to nějaký tabletky...

Lu (Člen)
03.03.2010 23:17:37
Offline

Re: pojistka domu

kvuli těm co se nad vším jen rozčilujou určitě ne...  zamyslete se než něco vypustíte, rozhodně lepší spokojený potencionální klient který se rád příště na mě obrátí než milion lidí který odbydu tím nejhorším, nahamtam si pro sebe a pak budu chodit kanalama... nebo jak je to u Vás

pavlikbary psal:

o pussy takovejch naseru plnej kybl a opravdu vam zeru ze z toho nic nemate a ze jste tady "kvuli lidem"

morganzd (Člen)
03.03.2010 23:20:33
Offline

Re: pojistka domu

Já to vzdávám... nechcete se dát, to oceňuju...
...přestože obrázky v záhlaví stránky jsou jednoznačný, přestože url adresa webu je jednoznačná, holt se tu nějací ti motorkáři vyskytli... surprised
...600 koní z hondy pod kapotou by se šiklo... to prostě nedám, nechápu význam headshake


GSF 600 S '99
Lu (Člen)
03.03.2010 23:26:22
Offline

Re: pojistka domu

Hele piči,nebudu se tu s vama srat,co kdybych vám piči řekl,že vás mašina mohla přijít o 30 klacků levnějš.A až tu babetu položíte piči,tak vám pojišťovna zacáluje novou,piči.Popřípadě odkáže ňákej keš pozůstalým vy piči.Tomu už rozumíte kokoti?

pavlikbary (Člen)
03.03.2010 23:29:17
Offline

Re: pojistka domu

nerad urazim ale tva pozice je znacne neduveryhodna bad bigsmile
znam spoustu pripadu podobnejch prostredniku kteri vse zaridej atd. a v drtivy vetsine jsou to naprosto bezpaterni svine headshake ktery vomrdaj i pritele aby si na nem namastily kapsu a je mi z toho sick

Lu (Člen)
03.03.2010 23:33:10
Offline

Re: pojistka domu

Kapsu si mastí kurvy a banky,já makám pro nejvyšší českou státní instituci a platí mě česká národní banka,nikoli zákazníci,to že tu s váma kafrám mi nikdo neplatí.Mě platí za to aby se tenhle skurvenej stát měl líp,piči.

morganzd (Člen)
03.03.2010 23:38:10
Offline

Re: pojistka domu

Jste svatej člověk, na mou duši! Vás je tu škoda! bigsmile
Halelujá!!!

dobrou noc, piči headshake


GSF 600 S '99
pavlikbary (Člen)
03.03.2010 23:42:24
Offline

Re: pojistka domu

morganzd psal:

Jste svatej člověk, na mou duši! Vás je tu škoda! bigsmile
Halelujá!!!

dobrou noc, piči headshake

souhlasim good

Lu (Člen)
03.03.2010 23:44:52
Offline

Re: pojistka domu

Svaty nepatřej na zem, svatý patřej do nebe a nad vymlácenou mašinou každej volá všechny svatý, to už je ale pozdě  piči

morganzd psal:

Jste svatej člověk, na mou duši! Vás je tu škoda! bigsmile
Halelujá!!!

dobrou noc, piči headshake

Hanz (Člen)
03.03.2010 23:45:43
Offline

Re: pojistka domu

Ty voe, to je brácha od assasima...surprisedhelp


WD club member...
Lu (Člen)
03.03.2010 23:49:30
Offline

Re: pojistka domu

ty už to taky nehul wole

Hanz psal:

Ty voe, to je brácha od assasima...surprisedhelp

Kuba B12 (Člen)
03.03.2010 23:51:57
Offline

Re: pojistka domu

Kdaž se Petr ptá:

Pojišťováci, předveďte se.......u koho?

potřebuji pojistit bytový dům, postavený za První republiky, cca 20 bytových jednotek....

díky

Tak Tim asi nemyslí jen Polu
Tak mi kuuuurva vysvětlete proč se tady do každýho pořád serete
proč tady nikdo cizí nemůže napsat ani řádku
Všichni jste hrozný maséří když odsud někoho můžete vyhodit. Proč?


honda je honda
pavlikbary (Člen)
03.03.2010 23:56:34
Offline

Re: pojistka domu

to urcite ne assasim nebyl ani zdaleka tak presvedcivej good
tenhle je super uzasnej dokonalej a vsem nam vytrhne trn z patybigsmile

pavlikbary (Člen)
03.03.2010 23:59:13
Offline

Re: pojistka domu

Kuba B12 psal:

Kdaž se Petr ptá:

Pojišťováci, předveďte se.......u koho?

potřebuji pojistit bytový dům, postavený za První republiky, cca 20 bytových jednotek....

díky

Tak Tim asi nemyslí jen Polu
Tak mi kuuuurva vysvětlete proč se tady do každýho pořád serete
proč tady nikdo cizí nemůže napsat ani řádku
Všichni jste hrozný maséří když odsud někoho můžete vyhodit. Proč?

myslim ze petr myslel pojistovaky ze zdejsi komunityhelp

Hanz (Člen)
04.03.2010 00:01:57
Offline

Re: pojistka domu

Přijde mi, že si trošku drzej a ofrklej chlapečku....headshake
Jestli takový jako jsi ty, jsou placení za to, aby se republika měla lépe, tak to potom potěš koště, jsme úplně v ass...sick
Hraješ si tu na nějakýho slušňáckýho poradce a ani na uvítanou nepozdravíš a nazýváš lidi, co ani neznáš kokoty. Tobě podobné bych chtěl za poradcebad, bych jich pak měl asi velkou spotřebu.smokin
Mám pro tebe lepší nabídku "piči" a budeš moci radit do aleluja, přijeď na nějaký ten srázek mezi nás "kokoty" a můžeš si pak sám na sobě vyzkoušet jestli ti pojištění třeba úrazový funguje.
A teď táhni odkud jsi přišelfuck....


WD club member...
Lu (Člen)
04.03.2010 00:03:13
Offline

Re: pojistka domu

všem ne, jenom těm kdo o to stoji, každej se chlubi kolik za co utratil, jak je super úžasnej, ale kolik mohl ušetřit už neřeší nikdo, a už vůbec ne veřejně

ten super úžasnej se vám vysere na hlavy, vy máte peněz dost, vy se o ně nepotřebujete staratfuck

 

pavlikbary psal:

to urcite ne assasim nebyl ani zdaleka tak presvedcivej good
tenhle je super uzasnej dokonalej a vsem nam vytrhne trn z patybigsmile

Lu (Člen)
04.03.2010 00:07:18
Offline

Re: pojistka domu

neměj péči, já jezdím, a nejsem pojišťovák, já ti nenabízím pojištění

Lu psal:

všem ne, jenom těm kdo o to stoji, každej se chlubi kolik za co utratil, jak je super úžasnej, ale kolik mohl ušetřit už neřeší nikdo, a už vůbec ne veřejně

ten super úžasnej se vám vysere na hlavy, vy máte peněz dost, vy se o ně nepotřebujete staratfuck

 

pavlikbary psal:

to urcite ne assasim nebyl ani zdaleka tak presvedcivej good
tenhle je super uzasnej dokonalej a vsem nam vytrhne trn z patybigsmile

pavlikbary (Člen)
04.03.2010 00:15:56
Offline

Re: pojistka domu

asi mas pravdu lu ja jsem blbej ignorant to je nakonec stejne na autorovy vlakna zda si te zvoli za poradce nebo te posle do jistych mist ja jdu spat ponevadz ja musim rano vstavat a takovahle hadka o nicem mi za to nestojiheadshake

dobrou noc

Datel (Člen)
04.03.2010 01:31:58
Offline

Re: pojistka domu

Kuba B12 psal:

Kdaž se Petr ptá:

Pojišťováci, předveďte se.......u koho?

potřebuji pojistit bytový dům, postavený za První republiky, cca 20 bytových jednotek....

díky

Tak Tim asi nemyslí jen Polu
Tak mi kuuuurva vysvětlete proč se tady do každýho pořád serete
proč tady nikdo cizí nemůže napsat ani řádku
Všichni jste hrozný maséří když odsud někoho můžete vyhodit. Proč?

Máš pravdu Kubo. Póla tu nemá žádná privilegia a je nesmysl si myslet opak.
Jenže je minimálně divné, že po více než třech letech se tu objeví týpek co se tu zaregistroval včera a ještě naschvál neúplně a začne ti tu vykládat, že ti přepočítá pojistky zdarma a nečeká za to nic. Ba co víc, že ti uzavře novou a výhodnější smlouvu a nemá za to ani vyndru a že to vlastně dělá pro blaho našeho státu.
Tohle přece musí prohlídnout i slepýidontknow
A že někteří hned vyjedou a protěžujou Pólu?
Vem to tak, že jim Póla pomohla uzavřít výhodnější pojistky a se spoustou věcí umí i poradit. Dělá od pondělí do neděle. Kdykoliv někdo zavolá i o výkendu, tak mu to nezavěsí, protože ona má volno, nebo se jí prostě nechce.....
Nezastírá, že z toho má provize i když někdy je to tak málo, že to pomalu nezaplatí ani ten papír s barvou s tiskárny a její čas na tom strávený....což nechápu zase jáheadshake
Za další, spousta lidí už ji zná i po ksichtu, že to není nikdo anonymní
...a za další, je to ženská, takže tu zřejmě funguje i takový ochranářský reflexevil

Datel (Člen)
04.03.2010 01:34:21
Offline

Re: pojistka domu

pavlikbary psal:

asi mas pravdu lu ja jsem blbej ignorant to je nakonec stejne na autorovy vlakna zda si te zvoli za poradce nebo te posle do jistych mist ja jdu spat ponevadz ja musim rano vstavat a takovahle hadka o nicem mi za to nestojiheadshake

dobrou noc

Zapoměl jsi........dobrou noc piči bigsmile

SleiP (Člen)
04.03.2010 02:52:43
Offline

Re: pojistka domu

Cus myslim ,ze to funguje na vice principech. Bud mate pojistovaka kery se snazi s klienta vydrit co nejvice penez a dal se o nej nezajimat tutiz je placenej s cilove castky kterou uzavre. A nebo mate pojistovaka ktery se zameruje na dlouhodobou spolupraci se svejma klientama ktery jeho poradestvi nestoji ani korunu coz si myslim ze je vyhodou a penize ma jen z toho pokud presvedci sve klienty na tolik ze jim dokaze dat aktualni informace s celeho Financniho trhu a ne jen z jedne konkretni  instituce a na zaklade techto informaci se klient sam rozhodne co je pro neho vyhodne.


nemusí kapat, stačí když prší
Baltazar (Člen)
04.03.2010 07:13:06
Offline

Re: pojistka domu

Kuba B12 psal:

Kdaž se Petr ptá:

Pojišťováci, předveďte se.......u koho?

potřebuji pojistit bytový dům, postavený za První republiky, cca 20 bytových jednotek....

díky

Tak Tim asi nemyslí jen Polu
Tak mi kuuuurva vysvětlete proč se tady do každýho pořád serete
proč tady nikdo cizí nemůže napsat ani řádku
Všichni jste hrozný maséří když odsud někoho můžete vyhodit. Proč?

Kubo proto, že Jelen se ptal už snad v roce 2007,
a je to stejný všude, hledaj stránky s největší návštěvností, aby někoho lapli.
Proč si to myslím? Vím to! V bankovním sektoru je pokles úvěrů a tak maj finanční poradci žně. Když si lidi neberou nový, tak jim nabídnou menší splátky na delší dobu a to se hodně lidem líbí, bohužel pokud neuměj počítat, tak se může stát, že ve finále zaplatí daleko víc. Je potřeba to hlídat.
Určitě jak tohle přiblblo, co se přihlásí a hned prudí bude říkat, že kecám, tak odkud to vím? Od finančního poradce, pak od řiditele komerční banky, od kámoše z ČSOB.
Já snad mě znáš, nejsem masér.bigsmile


The father of the little princess of the dawn
inkvizitorr (Administrator)
04.03.2010 07:39:10
Offline

Re: pojistka domu

Datel psal:

to pomalu nezaplatí ani ten papír s barvou s tiskárny a její čas na tom strávený....což nechápu zase jáheadshake

hele třeba má manžela kerej je tak ve vatě, že ty smlouvy dělá jen tak z dlouhý chvíle idontknow co my vímeidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Lu (Člen)
04.03.2010 07:42:37
Offline

Re: pojistka domu

Tak to přiblblo jak říkáš je ženská, který vyhledávač vyjel seznam kdo chce využít finančních služeb. Ne pouze pojistek! Když budu chytat ptáčky na udičku a vyždímu je, nebude to o poradenství ale sviňárna (viz páno výše) které se bohužel i leckterý rádoby kámoši dopouštějí. Na kámoších to jde nejlíp, oni rádi uvěří. Jo, kámoši z ČSOB budou tvrdit nejlepší je ČSOB, kámoši z KB budou tvrdit nejlepší je KB, u GE MONEY bude nejlepší prostě GE MONEY atd. Kdežto podadce-ne pojišťovák! má informace zvrchu nad všemi tyto ústavy a ví kterej je zrovna v čem pro koho nejvýhodnější. To se řeší individuelně, nepošlu chudýho i bohatýho pro stejnej chleba za pade ale chudýmu nabídnu levnější, taky se nají a bohatýmu ho posypu všemožnými semínky aby se měl dobře, na to je zvyklý. Chválím SleiPa, pochopil o co jde. Jo, mě platí ČNB za dobre odvedenou práci, ne za sviňárny a dotažení lidí třeba k tý ČSOB ke kámošům. A není to prodlužování splátek, maloúvěry neřešíme, ale řešíme dlouhodobý finanční přínos. Česky smlouva uzavřená před x lety nemusí být už dávno výhodná, a za stejný peníze můžu dostat o 30 tisíc víc, komu by se to nelíbilo.good

Baltazar psal:
Kuba B12 psal:

Kdaž se Petr ptá:

Pojišťováci, předveďte se.......u koho?

potřebuji pojistit bytový dům, postavený za První republiky, cca 20 bytových jednotek....

díky

Tak Tim asi nemyslí jen Polu
Tak mi kuuuurva vysvětlete proč se tady do každýho pořád serete
proč tady nikdo cizí nemůže napsat ani řádku
Všichni jste hrozný maséří když odsud někoho můžete vyhodit. Proč?

Kubo proto, že Jelen se ptal už snad v roce 2007,
a je to stejný všude, hledaj stránky s největší návštěvností, aby někoho lapli.
Proč si to myslím? Vím to! V bankovním sektoru je pokles úvěrů a tak maj finanční poradci žně. Když si lidi neberou nový, tak jim nabídnou menší splátky na delší dobu a to se hodně lidem líbí, bohužel pokud neuměj počítat, tak se může stát, že ve finále zaplatí daleko víc. Je potřeba to hlídat.
Určitě jak tohle přiblblo, co se přihlásí a hned prudí bude říkat, že kecám, tak odkud to vím? Od finančního poradce, pak od řiditele komerční banky, od kámoše z ČSOB.
Já snad mě znáš, nejsem masér.bigsmile

Lu (Člen)
04.03.2010 07:47:26
Offline

Re: pojistka domu

A nebo samoživitelka se třemi dětmi kterej se manžel zabil, a ona ztrácí čas taky kafráním o ničem, kdo nechce nepochopí...  a výdělek dostane za toho komu pomůže, ne koho ojebe

inkvizitorr psal:
Datel psal:

to pomalu nezaplatí ani ten papír s barvou s tiskárny a její čas na tom strávený....což nechápu zase jáheadshake

hele třeba má manžela kerej je tak ve vatě, že ty smlouvy dělá jen tak z dlouhý chvíle idontknow co my vímeidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

Lu (Člen)
04.03.2010 07:51:50
Offline

Re: pojistka domu

Pro Baltazara - jsi to ty kdo má kámoše z ČSOB, neslibuju zázraky ale vytáhni konkretní případ a porovnáme. V něčem bude lepší ČSOB, v něčem někdo jiný. Já jim to neberu.

Lu psal:

Tak to přiblblo jak říkáš je ženská, který vyhledávač vyjel seznam kdo chce využít finančních služeb. Ne pouze pojistek! Když budu chytat ptáčky na udičku a vyždímu je, nebude to o poradenství ale sviňárna (viz páno výše) které se bohužel i leckterý rádoby kámoši dopouštějí. Na kámoších to jde nejlíp, oni rádi uvěří. Jo, kámoši z ČSOB budou tvrdit nejlepší je ČSOB, kámoši z KB budou tvrdit nejlepší je KB, u GE MONEY bude nejlepší prostě GE MONEY atd. Kdežto podadce-ne pojišťovák! má informace zvrchu nad všemi tyto ústavy a ví kterej je zrovna v čem pro koho nejvýhodnější. To se řeší individuelně, nepošlu chudýho i bohatýho pro stejnej chleba za pade ale chudýmu nabídnu levnější, taky se nají a bohatýmu ho posypu všemožnými semínky aby se měl dobře, na to je zvyklý. Chválím SleiPa, pochopil o co jde. Jo, mě platí ČNB za dobre odvedenou práci, ne za sviňárny a dotažení lidí třeba k tý ČSOB ke kámošům. A není to prodlužování splátek, maloúvěry neřešíme, ale řešíme dlouhodobý finanční přínos. Česky smlouva uzavřená před x lety nemusí být už dávno výhodná, a za stejný peníze můžu dostat o 30 tisíc víc, komu by se to nelíbilo.good

Baltazar psal:
Kuba B12 psal:

Kdaž se Petr ptá:

Pojišťováci, předveďte se.......u koho?

potřebuji pojistit bytový dům, postavený za První republiky, cca 20 bytových jednotek....

díky

Tak Tim asi nemyslí jen Polu
Tak mi kuuuurva vysvětlete proč se tady do každýho pořád serete
proč tady nikdo cizí nemůže napsat ani řádku
Všichni jste hrozný maséří když odsud někoho můžete vyhodit. Proč?

Kubo proto, že Jelen se ptal už snad v roce 2007,
a je to stejný všude, hledaj stránky s největší návštěvností, aby někoho lapli.
Proč si to myslím? Vím to! V bankovním sektoru je pokles úvěrů a tak maj finanční poradci žně. Když si lidi neberou nový, tak jim nabídnou menší splátky na delší dobu a to se hodně lidem líbí, bohužel pokud neuměj počítat, tak se může stát, že ve finále zaplatí daleko víc. Je potřeba to hlídat.
Určitě jak tohle přiblblo, co se přihlásí a hned prudí bude říkat, že kecám, tak odkud to vím? Od finančního poradce, pak od řiditele komerční banky, od kámoše z ČSOB.
Já snad mě znáš, nejsem masér.bigsmile

Žirafa (Člen)
04.03.2010 08:02:15
Offline

Re: pojistka domu

SleiP psal:

Cus myslim ,ze to funguje na vice principech. Bud mate pojistovaka kery se snazi s klienta vydrit co nejvice penez a dal se o nej nezajimat tutiz je placenej s cilove castky kterou uzavre. A nebo mate pojistovaka ktery se zameruje na dlouhodobou spolupraci se svejma klientama ktery jeho poradestvi nestoji ani korunu coz si myslim ze je vyhodou a penize ma jen z toho pokud presvedci sve klienty na tolik ze jim dokaze dat aktualni informace s celeho Financniho trhu a ne jen z jedne konkretni  instituce a na zaklade techto informaci se klient sam rozhodne co je pro neho vyhodne.

Radši se moc neozývej, finanční poradce tu teď kamenujou...bigsmile
Ale vysvětlils to pěkně. Lépe než co zaznělo v celém vlákně...good asi se na tebe obrátímsmile1


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Filous (Člen)
04.03.2010 08:07:11
Offline

Re: pojistka domu

Lu psal:

A nebo samoživitelka se třemi dětmi kterej se manžel zabil, a ona ztrácí čas taky kafráním o ničem, kdo nechce nepochopí...  a výdělek dostane za toho komu pomůže, ne koho ojebe

inkvizitorr psal:
Datel psal:

to pomalu nezaplatí ani ten papír s barvou s tiskárny a její čas na tom strávený....což nechápu zase jáheadshake

hele třeba má manžela kerej je tak ve vatě, že ty smlouvy dělá jen tak z dlouhý chvíle idontknow co my vímeidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

...f klidu, Inkviz dloubal do Datla, jakožto manžela Póly, ne do tebe...esi je pravda co píšeš, tag to máš určitě těšký, vo tom žádná...tady musíš ze začátku trochen ubrat plyn, sem tam něco spolknout a překousnout a dyš se chytíš, tag ukázat, že to co slibuješ, můžeš i splnit...ale chce to čas...zdejší komunita je svérázná...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
04.03.2010 08:11:50
Offline

Re: pojistka domu

Lu psal:

A nebo samoživitelka se třemi dětmi kterej se manžel zabil, a ona ztrácí čas taky kafráním o ničem, kdo nechce nepochopí...  a výdělek dostane za toho komu pomůže, ne koho ojebe

inkvizitorr psal:
Datel psal:

to pomalu nezaplatí ani ten papír s barvou s tiskárny a její čas na tom strávený....což nechápu zase jáheadshake

hele třeba má manžela kerej je tak ve vatě, že ty smlouvy dělá jen tak z dlouhý chvíle idontknow co my vímeidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

tady asi narazíš trochen na neznalost poměrůidontknow jinak dávám okdaz na google abys měla usnadněnou práci a nemusela všem vysvětlovat co a jak, je toho plnej net....smokin

http://www.google.cz/search?hl=cs&q … =f&oq=


doba je temná...
Petr J. (Člen)
04.03.2010 08:12:54
Offline

Re: pojistka domu

to zírám...surprised

po letech starý příspěvek...idontknow...jinak tehdá před lety pan Mikeš od Poly těžce zklamal, nebyl sto připravit ani nabídku co slíbil, takže jsem to nakonec musel vyřizovat s kolegou z představenstva sám sick

ale je to DÁVNO...cool

Póla (Člen)
04.03.2010 08:47:36
Offline

Re: pojistka domu

too Lu: ubrala bych plyn

Nabízíš pojistky a potom řekneš, že jsi finanční poradce.
Trošku se prober.
Pleteš trošku hrušky s jabkama.
Stará pojistka na život může jít dneska uzavřít líp...to i souhlasím, ale nemusí to platit vždy. Stačí se podívat na úroky.

Stará pojistka domu může být naopak daleko lepší než nová.
NApříklad z hlediska ceny nebo záplavové zóny.
A to při stejném rozsahu pojištění.

Pojištění je vysoce individuální záležitost.
To jsem schopná objektivně poradit a nabídnout co dá trh nejlepšího, ušít to přímo na míru.
A jakožto makléři nemáme tendenci prosazovat konkrétní pojišťovnu jenom proto, že ji děláme.
PRostě děláme nabídku šitou klientovi na míru dle jeho přání a potřeb.

Jinak  za pana Mikeše se omlouvám. Ve firmě už nepracuje.
Hlavně jestli další zástupce už poradil jak měl.


BAndit Pičo....good

To Inkviz: napsal jsi to hezky......a ač to zní blbě, pořád to je pro mě zábava a potěšení pojišťovat motorky a jejich pány...good

Kuba B12 (Člen)
04.03.2010 09:35:12
Offline

Re: pojistka domu

nefšim sem si že je to z r 2007


honda je honda
Datel (Člen)
04.03.2010 10:05:52
Offline

Re: pojistka domu

inkvizitorr psal:
Datel psal:

to pomalu nezaplatí ani ten papír s barvou s tiskárny a její čas na tom strávený....což nechápu zase jáheadshake

hele třeba má manžela kerej je tak ve vatě, že ty smlouvy dělá jen tak z dlouhý chvíle idontknow co my vímeidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

Toho bych rád poznalgood........a příležitostně i sbalilbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
04.03.2010 10:07:32
Offline

Re: pojistka domu

Datel psal:
inkvizitorr psal:
Datel psal:

to pomalu nezaplatí ani ten papír s barvou s tiskárny a její čas na tom strávený....což nechápu zase jáheadshake

hele třeba má manžela kerej je tak ve vatě, že ty smlouvy dělá jen tak z dlouhý chvíle idontknow co my vímeidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

Toho bych rád poznalgood........a příležitostně i sbalilbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lu (Člen)
04.03.2010 11:13:27
Offline

Re: pojistka domu

původně to byla jedna slušná nabídka na dotaz, ne pitva na hafo stránek od někoho kdo očividně nemá zájem.........goodgoodgood

PALOUS (Člen)
04.03.2010 15:41:00
Offline

Re: pojistka domu

Lu psal:

Hele piči,nebudu se tu s vama srat,co kdybych vám piči řekl,že vás mašina mohla přijít o 30 klacků levnějš.A až tu babetu položíte piči,tak vám pojišťovna zacáluje novou,piči.Popřípadě odkáže ňákej keš pozůstalým vy piči.Tomu už rozumíte kokoti?

goodbigsmilebigsmilebigsmilegood


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
04.03.2010 15:53:16
Offline

Re: pojistka domu

Kuba B12 psal:

nefšim sem si že je to z r 2007

tak to nejseš sámbigsmile


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
04.03.2010 18:00:30
Offline

Re: pojistka domu

No ty kjawo to cumimheadshakeheadshake


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Petr J. (Člen)
04.03.2010 18:16:57
Offline

Re: pojistka domu

to Pola: jak další zástupce? neřešil jsem to potom přes Vaše rádce...jeden nebyl sto něco udělat, tak podruhé jsem do stejné řeky vstupovat fakt nechtěl...bad

Ondráš (Člen)
05.03.2010 14:32:04
Offline

Re: pojistka domu

PALOUS psal:
Lu psal:

Hele piči,nebudu se tu s vama srat,co kdybych vám piči řekl,že vás mašina mohla přijít o 30 klacků levnějš.A až tu babetu položíte piči,tak vám pojišťovna zacáluje novou,piči.Popřípadě odkáže ňákej keš pozůstalým vy piči.Tomu už rozumíte kokoti?

goodbigsmilebigsmilebigsmilegood

Teď konečně pochopila jak na nás. smile1smile1good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
05.03.2010 15:27:18
Offline

Re: pojistka domu

Ondráš psal:
PALOUS psal:
Lu psal:

Hele piči,nebudu se tu s vama srat,co kdybych vám piči řekl,že vás mašina mohla přijít o 30 klacků levnějš.A až tu babetu položíte piči,tak vám pojišťovna zacáluje novou,piči.Popřípadě odkáže ňákej keš pozůstalým vy piči.Tomu už rozumíte kokoti?

goodbigsmilebigsmilebigsmilegood

Teď konečně pochopila jak na nás. smile1smile1good

HMMMM pochopila a vod tej doby tu nebylaevilgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Lu (Člen)
05.03.2010 15:36:00
Offline

Re: pojistka domu

smile1     

nicola.foxx psal:
Ondráš psal:
PALOUS psal:


goodbigsmilebigsmilebigsmilegood

Teď konečně pochopila jak na nás. smile1smile1good

HMMMM pochopila a vod tej doby tu nebylaevilgood

Lu (Člen)
05.03.2010 15:37:39
Offline

Re: pojistka domu

smile1

Lu psal:

smile1     

nicola.foxx psal:
Ondráš psal:


Teď konečně pochopila jak na nás. smile1smile1good

HMMMM pochopila a vod tej doby tu nebylaevilgood

smile1

Meloun (Člen)
05.03.2010 15:47:17
Offline

Re: pojistka domu

smile1


PURE NAKED BIKE!
nicola.foxx (Člen)
05.03.2010 15:54:50
Offline

Re: pojistka domu

smile1
A kurwa wolesmile1


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Luk (Člen)
05.03.2010 15:59:40
Offline

Re: pojistka domu

nevim esli se mam smat nebo brecetsurprisedidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Póla (Člen)
05.03.2010 16:10:46
Offline

Re: pojistka domu

surprised...idontknow...good

vorel (Člen)
05.03.2010 16:23:03
Offline

Re: pojistka domu

Jelen to pojistil u LUpice jo?


řikám si hurikán
nicola.foxx (Člen)
05.03.2010 17:11:48
Offline

Re: pojistka domu

Chudak Pytlik. O jeho neotresitelnem prvenstvi by se uz dalo uspesne pochybovat. idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
ross (Člen)
05.03.2010 17:53:20
Offline

Re: pojistka domu

hele Lu, ukaž ksicht piči


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
vorel (Člen)
05.03.2010 18:10:05
Offline

Re: pojistka domu

Vogo, nechce nas tu lu pici nahodou secky vokrast
Raci mizim


řikám si hurikán
VikecB12 (Člen)
05.03.2010 20:19:16
Offline

Re: pojistka domu

ross psal:

hele Lu, ukaž ksicht piči

Tak ksicht,nebo piči? Ale stejně myslím že nemá víc pičí,ale jenom jednuidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lu (Člen)
05.03.2010 20:26:47
Offline

Re: pojistka domu

idontknowbad

VikecB12 psal:
ross psal:

hele Lu, ukaž ksicht piči

Tak ksicht,nebo piči? Ale stejně myslím že nemá víc pičí,ale jenom jednuidontknow

VikecB12 (Člen)
05.03.2010 21:41:01
Offline

Re: pojistka domu

Lu psal:

idontknowbad

VikecB12 psal:
ross psal:

hele Lu, ukaž ksicht piči

Tak ksicht,nebo piči? Ale stejně myslím že nemá víc pičí,ale jenom jednuidontknow

smokinsmokinsmokinass


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
05.03.2010 22:50:19
Offline

Re: pojistka domu

Cim dal tim plodnejsi konverzace. Jak to tady asi bude vypadat, kdyz bude zima jeste dva mesicesurprisedidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
pavlikbary (Člen)
06.03.2010 00:02:37
Offline

Re: pojistka domu

sry lu ale proc jsi nerekla ze jsi zenska to by pak byla konverzace bezproblemova a v mezich slusneho chovani do pussy bigsmile
to jsem nemohl vycmuchat kdyz mluvis v muzskym rodesmile1

Pšán (Člen)
06.03.2010 05:27:07
Offline

Re: pojistka domu

..neumíš skloňovat,tak v tomto případě jsi pro mne nepoužitelnou nebo nepoužitelným..
..slovo pussy jsem umněl ve všech pádech dříve,než jsem vůbec věděl,co to znamená..
..jsem kokot,tak jak mne tu nazýváš,ale neznáš mne..
..takže,jdi do vole prdele a pokud na to máš,tak si jí i vyliž,píči..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Banditatom (Člen)
06.03.2010 13:47:44
Offline

Re: pojistka domu

tyhle konverzace mě baví čístbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
06.03.2010 14:56:02
Offline

Re: pojistka domu

pavlikbary psal:

sry lu ale proc jsi nerekla ze jsi zenska to by pak byla konverzace bezproblemova a v mezich slusneho chovani do pussy bigsmile
to jsem nemohl vycmuchat kdyz mluvis v muzskym rodesmile1

Třeba je to bejvalá LUboš .. a má v tom eště trochu bordel surprised


MRDAT!!!
Baltazar (Člen)
06.03.2010 18:53:05
Offline

Re: pojistka domu


The father of the little princess of the dawn
nicola.foxx (Člen)
06.03.2010 18:57:32
Offline

Re: pojistka domu

Jeste nedavno se meli luxusne realitni makleri, tak to holt povysilo na dalsi uroven.
Hlavne aby to edelal kazdej jouda co sotva dodelal zakladku.
Aby to bylo podmineny nejakym studiem a nebo nejakej kurz.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Póla (Člen)
06.03.2010 20:51:19
Offline

Re: pojistka domu

nicola.foxx psal:

Jeste nedavno se meli luxusne realitni makleri, tak to holt povysilo na dalsi uroven.
Hlavne aby to edelal kazdej jouda co sotva dodelal zakladku.
Aby to bylo podmineny nejakym studiem a nebo nejakej kurz.

tož to buď klidný... musíš  skutečně mít odborné zkoušky a potom buď na vlastní triko = povolení ČNB a jít na "živnostenský list" nebo se vázat na nějákou společnosti...

Zkoušky ale nejsou zárukou kvality ani serióznosti....bad
Opět je to o tom, na koho narazíš...

vorel (Člen)
07.03.2010 11:34:23
Offline

Re: pojistka domu

Veci picovinu nez si nechat prepocitat pojistku nekym z cnb sem neslyse


řikám si hurikán
Datel (Člen)
07.03.2010 22:14:55
Offline

Re: pojistka domu

vorel psal:

Veci picovinu nez si nechat prepocitat pojistku nekym z cnb sem neslyse

Presněgood

Koldan (Člen)
23.03.2010 15:09:33
Offline

Re: pojistka domu

jen tak mimochodem: měl sem pojistku České Pojišťovny a několik let jsem platil furt stejnou částku, něco málo přes 500 za čtvrtletí, takže cca 2100 za rok nehledě na to, že mi přibýval bezeškodný bonus, zkrátka přibyl bonus, oni zdražili. Byl sem lenivej to řešit, až letos jsem se rozhoupal. Od Poly jsem dostal nabídku a pojistku mám vo třetinu dole, takže se stavím do řady spokojenýchgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Póla (Člen)
23.03.2010 16:13:25
Offline

Re: pojistka domu

Koldan psal:

jen tak mimochodem: měl sem pojistku České Pojišťovny a několik let jsem platil furt stejnou částku, něco málo přes 500 za čtvrtletí, takže cca 2100 za rok nehledě na to, že mi přibýval bezeškodný bonus, zkrátka přibyl bonus, oni zdražili. Byl sem lenivej to řešit, až letos jsem se rozhoupal. Od Poly jsem dostal nabídku a pojistku mám vo třetinu dole, takže se stavím do řady spokojenýchgood

Polovinu. Dala jsem ti sezónní a ta ti vyšla lepčeji....good
Spokojenost na obou stranách....bigsmile

Ideální je aby  člověk potřeboval pojistky co nejmíň.....

sonyk (Člen)
23.03.2010 17:18:36
Offline

Re: pojistka domu

pokud mi nekdo domluvi lepsi pojistku za stejny ci lepsi peniz(jako Pola ktere milionkrat dekuji) Je mi jedno jestli ona na tom ma nejakou provizi. Ja na tom neprodelam ne? Jakoze ji ma kazdej za to ze dotahne nekam nekterej produkt.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr