Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Je to marný?

Mirass (Člen)
22.03.2010 20:47:26
Offline

Je to marný?

Dám vám k dobru moje dnešní trable jménem MASKOVANÁ DÍRA v silnici.No nečekala jen na mě? No čekala žejo.Prostě si to svým vozem hasím po Praze zařazuju se do pravýho pruhu a najednou  rána jak sfiň! Zastavim a vidim že jsem já pussy projel zhruba 20cm hlubokou díru.Koukám na kolo a co nevidim!Vohnutej leštěnej límec na mých AMG kolech.No nic,volám esembáci - přijeli co nevidět,sepsali to,že jsem nevinej a že jsem tu díru nemoh vidět, zavolali technika vod silnic,ten přidělil číslo jednací a že mám zejtra volat.Proto se vás ptám jestli nemáte někdo podobnou zkušenost a jestli to nejní ztráta času to řešit.Dejte ňáký fóry ať mám dneska aspoň něco pozitivníhosmile1

fidoB6 (Člen)
22.03.2010 20:50:57
Offline

Re: Je to marný?

Lepší něco zkusit než se na to vysrat...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
VikecB12 (Člen)
22.03.2010 21:14:54
Offline

Re: Je to marný?

Myslím že seš na dobré cestě,protože to taky mohlo skončit takže ti mohli dat fizlové flastr za nepřispůsobení rychlosti stavu a povaze vozovky,talže bych se na to asi nevysral a dotáhl to do koncegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pajk (Člen)
22.03.2010 21:36:31
Offline

Re: Je to marný?

s takouhle dírou skušenosti nemámbigsmile, ale s uzávěrem vodovodní přípojky kterej trčel poněkud více ven ze silnice a to uprostřed pruhu než by měl. Moje drahá polovička když to uviděla, zašlajfovala, samozřejmě to nestihla a jak šel předek dolu roztrhla blok převodovky na plechovce. Je to už pár let a stalo se to na komunikaci města, tak to šlo z jejich pojistky.

Zdenda (Člen)
22.03.2010 22:35:10
Offline

Re: Je to marný?

Já utrhnul celý kola na prasákovi ale řešil sem to přes havarijko, páč na dohady s tim silničářskym ksindlem nemam čas ani náladu.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
huskyb12 (Administrator)
23.03.2010 08:36:52
Offline

Re: Je to marný?

řešíš to dobře, silnice sou pojištěný, počkej až Ti řeknou kde a nahlaš škodu tam ...


ale di, Ty brepto ...
sonyk (Člen)
23.03.2010 17:06:08
Offline

Re: Je to marný?

V obci na pytel prohrnuto a na krizovatce preshlavni zmrzlej cca 15cm vrstva, bratranec tam na bmw nechal naraznik. Nafotil s policii atd, dosel na obec a ta. nic nedame nasrat. i kdyz maj pojistku jak dal ale nevim.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mirass (Člen)
23.03.2010 20:04:18
Offline

Re: Je to marný?

... je to nahlášený na silničářský pojišťovně,čekám na likvidátora až si to nafotí.Fakt  jsem celej napnutej jak to dopadne.Až bude vyřešíno, napíšu sem výsledek

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr