Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zrcatko na S

ctira1 (Člen)
24.03.2010 21:21:41
Offline

Zrcatko na S

Zdravim panove nevali se nekomu z vas doma rozbite prave zrcatko na S potreboval bych z nej tu kryci gumu. Mel jsem ji protoze byla trhla tak jsem ji sundal a zahodil blbec. Chtel jsem tam dat jine ale pozde jsem zjistil ze jsou kratke.badidontknow Samozrejme financne vyrovnam. Dikes.


lepší být první vpekle než druhej v nebi!!!
ctira1 (Člen)
25.03.2010 05:53:17
Offline

Re: Zrcatko na S

Jeste rok tak verze 00-05. Dikes.


lepší být první vpekle než druhej v nebi!!!
faitík (Člen)
25.03.2010 07:38:17
Offline

Re: Zrcatko na S

je to model 00-04 a myslim si, že zrcátko ani samotnou gumu v e-šopu neseženeš. Budeš si muset koupit pár zrcátek na model 05 a vejš.


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
faitík (Člen)
25.03.2010 07:39:44
Offline

Re: Zrcatko na S

jo a zapomněl sem ti říct, že se mi doma válí komplet pravý zrcátko - model 04smokin


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Standa 2 (Člen)
25.03.2010 10:46:07
Offline

Re: Zrcatko na S

ctira1 psal:

Zdravim panove nevali se nekomu z vas doma rozbite prave zrcatko na S potreboval bych z nej tu kryci gumu. Mel jsem ji protoze byla trhla tak jsem ji sundal a zahodil blbec. Chtel jsem tam dat jine ale pozde jsem zjistil ze jsou kratke.badidontknow Samozrejme financne vyrovnam. Dikes.

Zkus:

http://www.moto-md.cz/nd.html

zzzmrzlinar (Člen)
25.03.2010 14:06:08
Offline

Re: Zrcatko na S

hele já tu gumu mám, sundal jsem ji z přeraženýho zrcátka, je teda vodřená a i trochu procvaklá, nicméně nic extra hroznýho,

ctira1 (Člen)
25.03.2010 16:05:18
Offline

Re: Zrcatko na S

A byli byste shopni me poskytnout tu gumu zzzmrzlinaři nebo to zrcatko fajtiku? Muzete me prosim zmerit delku te gumy. Dikes co vam zato dam?


lepší být první vpekle než druhej v nebi!!!
Loser (Administrator)
25.03.2010 16:16:39
Offline

Re: Zrcatko na S

ctira1 psal:

A byli byste shopni me poskytnout tu gumu zzzmrzlinaři nebo to zrcatko fajtiku? Muzete me prosim zmerit delku te gumy. Dikes co vam zato dam?

pokoj bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
25.03.2010 18:16:44
Offline

Re: Zrcatko na S

ctira1 psal:

A byli byste shopni me poskytnout tu gumu zzzmrzlinaři nebo to zrcatko fajtiku? Muzete me prosim zmerit delku te gumy. Dikes co vam zato dam?

Ježiš... To je tak strašně šroubovaný...helpheadshakeredface Kdybys napsal: Vocasové, kolik za to, taks to měl lepší.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zzzmrzlinar (Člen)
25.03.2010 21:28:55
Offline

Re: Zrcatko na S

ctira1 psal:

A byli byste shopni me poskytnout tu gumu zzzmrzlinaři nebo to zrcatko fajtiku? Muzete me prosim zmerit delku te gumy. Dikes co vam zato dam?

gumu ti dám woe zadarmo, akurát zrovna nemám cestu do Berouna, tak asik se budu moset doštrachat na poštu. A tam já chodím sakra nerad mezi ty "sympatický" paní.

zzzmrzlinar (Člen)
25.03.2010 21:31:42
Offline

Re: Zrcatko na S

Ondráš psal:
ctira1 psal:

A byli byste shopni me poskytnout tu gumu zzzmrzlinaři nebo to zrcatko fajtiku? Muzete me prosim zmerit delku te gumy. Dikes co vam zato dam?

Ježiš... To je tak strašně šroubovaný...helpheadshakeredface Kdybys napsal: Vocasové, kolik za to, taks to měl lepší.smile1

tak kolega holt má jemné, distingované vystupování, a ty bys ho hned učil Vocasy bigsmile

faitík (Člen)
25.03.2010 23:27:43
Offline

Re: Zrcatko na S

ctira1 psal:

A byli byste shopni me poskytnout tu gumu zzzmrzlinaři nebo to zrcatko fajtiku? Muzete me prosim zmerit delku te gumy. Dikes co vam zato dam?

kilo plus poštovnýidontknow

nebo na nejbližší akci - v Brně na vokruhu - něco vypijem a bude to OKgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Ondráš (Člen)
26.03.2010 06:33:13
Offline

Re: Zrcatko na S

zzzmrzlinar psal:

tak kolega holt má jemné, distingované vystupování, a ty bys ho hned učil Vocasy bigsmile

smile1

Pokud to nějak dovalíš do Prahy, tak to do Berouna dovezu, ať se těm vydřiduchum z Pošty nemusí platit.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ctira1 (Člen)
27.03.2010 10:38:40
Offline

Re: Zrcatko na S

Dobre dikes panove auto mam staci napsat kdy a kde ja tam zajedu. goodgoodgood


lepší být první vpekle než druhej v nebi!!!
zzzmrzlinar (Člen)
29.03.2010 10:51:28
Offline

Re: Zrcatko na S

čeče, já jsem v Děčíně, a tenhle tejden se nikam ku praze nechystám, tak névim, to by se ti moc nevyplatilo cestovat sem na drsný sever, navíc by tě tu mohli napadnout vlci, nebo bys moh umrznout, keine prdel prostě.

Ondráš- do Prahy jedu asi až za 2 tejdny a to eště kurvááá v plechofce, ale dybysme to spojili s jedním zdravotním pivsonem, to by se o tom uvažovat dalo.

Ondráš (Člen)
29.03.2010 11:45:27
Offline

Re: Zrcatko na S

zzzmrzlinar psal:

Ondráš- do Prahy jedu asi až za 2 tejdny a to eště kurvááá v plechofce, ale dybysme to spojili s jedním zdravotním pivsonem, to by se o tom uvažovat dalo.

Jakmile jde o chlast, tak jsem pro...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ctira1 (Člen)
29.03.2010 21:46:16
Offline

Re: Zrcatko na S

Zdar chlapi a ndalo by se to poslat?? Asi to me vychazi ejlevneji.smile1


lepší být první vpekle než druhej v nebi!!!
zzzmrzlinar (Člen)
30.03.2010 10:58:41
Offline

Re: Zrcatko na S

napiš mi adresu, asi na mail a já se holt hecnu a dojdu na tu počtu, ale nebude to zas úplně hned za 3 dny se stěhuju tak toho mám trochaj víc.

zzzmrzlinar (Člen)
30.03.2010 10:59:36
Offline

Re: Zrcatko na S

Ondráš psal:
zzzmrzlinar psal:

Ondráš- do Prahy jedu asi až za 2 tejdny a to eště kurvááá v plechofce, ale dybysme to spojili s jedním zdravotním pivsonem, to by se o tom uvažovat dalo.

Jakmile jde o chlast, tak jsem pro...smokin

mám stejný názor takže dohodnuté  bigsmile

ctira1 (Člen)
30.03.2010 18:37:16
Offline

Re: Zrcatko na S

OK poslu dikes. good


lepší být první vpekle než druhej v nebi!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr