Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » LEGENDA BANDIT

esoxboy (Člen)
25.03.2010 23:13:27
Offline

LEGENDA BANDIT

ČÁGO PŘED PÁR ROKAMA SEM SE PROLEŤEL NA BANĎOUROVI A ZALASKOVAL SE DOŇ OVŠEM NĚJAK NENĚL KOVKY DNES JE TAKY NEMÁM ALE CHCI SI HO POŘÍDIT TAK SE CHCI ZEPTAT JAKEJ MODEL NEBO ROK JAKÝ MAJ NEMOCI A TAK NAPŘÍKLAD JAKEJ JE ROZDÍL MEZI S KEM A N KEM ATD DÍKY ZA INFO

Datel (Člen)
25.03.2010 23:39:12
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

surprised

Tak si snad první o tom něco přečti a podívej se aspoň na fotky ať víš jaký je rozdíl mezi N-kem a S-kemidontknow

...každý nějak začíná, ale až takové pako?headshake

pavlikbary (Člen)
25.03.2010 23:42:50
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

pussy stary Nko forever good

Paladin86 (Člen)
25.03.2010 23:55:10
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Divim se že první příspěvek nebyl Vypln si profil bigsmile

Paladin86 (Člen)
26.03.2010 00:03:46
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

esoxboy psal:

ČÁGO PŘED PÁR ROKAMA SEM SE PROLEŤEL NA BANĎOUROVI A ZALASKOVAL SE DOŇ OVŠEM NĚJAK NENĚL KOVKY DNES JE TAKY NEMÁM ALE CHCI SI HO POŘÍDIT TAK SE CHCI ZEPTAT JAKEJ MODEL NEBO ROK JAKÝ MAJ NEMOCI A TAK NAPŘÍKLAD JAKEJ JE ROZDÍL MEZI S KEM A N KEM ATD DÍKY ZA INFO

Sorry ale dneska mám rejpavou a nedá mi to... Přece nepřijdeš do bazaru a neřekneš: Dobrý den, chci škodovku, můžete mi o ní něco říct. A jakej je rozdíl mezi kombi a sedanem?
Hlavní je kolik máš penez.

Ondráš (Člen)
26.03.2010 06:35:27
Offline

Re: LEGENDA BANDIT


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
26.03.2010 07:49:28
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Paladin86 psal:
esoxboy psal:

ČÁGO PŘED PÁR ROKAMA SEM SE PROLEŤEL NA BANĎOUROVI A ZALASKOVAL SE DOŇ OVŠEM NĚJAK NENĚL KOVKY DNES JE TAKY NEMÁM ALE CHCI SI HO POŘÍDIT TAK SE CHCI ZEPTAT JAKEJ MODEL NEBO ROK JAKÝ MAJ NEMOCI A TAK NAPŘÍKLAD JAKEJ JE ROZDÍL MEZI S KEM A N KEM ATD DÍKY ZA INFO

Sorry ale dneska mám rejpavou a nedá mi to... Přece nepřijdeš do bazaru a neřekneš: Dobrý den, chci škodovku, můžete mi o ní něco říct. A jakej je rozdíl mezi kombi a sedanem?
Hlavní je kolik máš penez.

Píše že peníze namá,ale bandita chcebigsmile Kua to je dobrej modelsmokingoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Smoula.koumak (Člen)
26.03.2010 07:54:20
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

esoxboy psal:

ČÁGO PŘED PÁR ROKAMA SEM SE PROLEŤEL NA BANĎOUROVI A ZALASKOVAL SE DOŇ OVŠEM NĚJAK NENĚL KOVKY DNES JE TAKY NEMÁM ALE CHCI SI HO POŘÍDIT TAK SE CHCI ZEPTAT JAKEJ MODEL NEBO ROK JAKÝ MAJ NEMOCI A TAK NAPŘÍKLAD JAKEJ JE ROZDÍL MEZI S KEM A N KEM ATD DÍKY ZA INFO

no hned pro tebe jednoho mám, co takhle Bandit 600 N rok 96 (stará dobrá klasika), 35000 Kč. smile1
ty nejlepší kousky v inzerátech nenajdeš cool bigsmile


Bandit v lese :-))
Góťa (Člen)
26.03.2010 07:59:25
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

VikecB12 psal:
Paladin86 psal:
esoxboy psal:

ČÁGO PŘED PÁR ROKAMA SEM SE PROLEŤEL NA BANĎOUROVI A ZALASKOVAL SE DOŇ OVŠEM NĚJAK NENĚL KOVKY DNES JE TAKY NEMÁM ALE CHCI SI HO POŘÍDIT TAK SE CHCI ZEPTAT JAKEJ MODEL NEBO ROK JAKÝ MAJ NEMOCI A TAK NAPŘÍKLAD JAKEJ JE ROZDÍL MEZI S KEM A N KEM ATD DÍKY ZA INFO

Sorry ale dneska mám rejpavou a nedá mi to... Přece nepřijdeš do bazaru a neřekneš: Dobrý den, chci škodovku, můžete mi o ní něco říct. A jakej je rozdíl mezi kombi a sedanem?
Hlavní je kolik máš penez.

Píše že peníze namá,ale bandita chcebigsmile Kua to je dobrej modelsmokingoodbigsmile

Tak podle nicku si zřejmně pujčí v Komerčce, ne?


.... vono to ňák dopadne ....
XJelen (Člen)
26.03.2010 08:42:10
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Smoula.koumak psal:
esoxboy psal:

ČÁGO PŘED PÁR ROKAMA SEM SE PROLEŤEL NA BANĎOUROVI A ZALASKOVAL SE DOŇ OVŠEM NĚJAK NENĚL KOVKY DNES JE TAKY NEMÁM ALE CHCI SI HO POŘÍDIT TAK SE CHCI ZEPTAT JAKEJ MODEL NEBO ROK JAKÝ MAJ NEMOCI A TAK NAPŘÍKLAD JAKEJ JE ROZDÍL MEZI S KEM A N KEM ATD DÍKY ZA INFO

no hned pro tebe jednoho mám, co takhle Bandit 600 N rok 96 (stará dobrá klasika), 35000 Kč. smile1
ty nejlepší kousky v inzerátech nenajdeš cool bigsmile

good jasně vogo strej model je nejhezčí v červenej good majitel je puntičkář, takže motyka je v 1A stavu, určitě se ti bude líbit, a šmoulík ti klidně k ní střelí i helmu abys jako ladils cool

tak řekněte kucí...


Strýcfajtr !!!
Tomboo (Člen)
26.03.2010 09:26:33
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Dobrá volba,střelil bych ti tu svou ale když máš hluboko do kapsy tak se mrkni po starších modelech.Jsou za dobrou cenu a hodně věcí si uděláš sám.Nko je dle mého líbivější ale pokud chceš cestovat,klidně šáhni na Sko.Se závadama se moc nesetkáš.Historii jednotlivých modelů máš tady.

http://suzukibandit.cz/view.php?cisloclanku=2007050002


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
bery (Člen)
26.03.2010 10:44:27
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

že by provokace?


momentalně zavostalej
XJelen (Člen)
26.03.2010 10:55:39
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

bery psal:

že by provokace?

já nevim, ale co bych pro šmoulu neudělal good


Strýcfajtr !!!
LukinB6 (Člen)
26.03.2010 12:07:41
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Smoula.koumak psal:
esoxboy psal:

ČÁGO PŘED PÁR ROKAMA SEM SE PROLEŤEL NA BANĎOUROVI A ZALASKOVAL SE DOŇ OVŠEM NĚJAK NENĚL KOVKY DNES JE TAKY NEMÁM ALE CHCI SI HO POŘÍDIT TAK SE CHCI ZEPTAT JAKEJ MODEL NEBO ROK JAKÝ MAJ NEMOCI A TAK NAPŘÍKLAD JAKEJ JE ROZDÍL MEZI S KEM A N KEM ATD DÍKY ZA INFO

no hned pro tebe jednoho mám, co takhle Bandit 600 N rok 96 (stará dobrá klasika), 35000 Kč. smile1
ty nejlepší kousky v inzerátech nenajdeš cool bigsmile

Ta šmoulova je opravdu nejlepří, zvládá i jízdu lesem a hovno ji pak je. Vřele doporučuji. bigsmilebigsmilebigsmile


GSX1250FA
Ondráš (Člen)
26.03.2010 13:29:20
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Góťa psal:

Tak podle nicku si zřejmně pujčí v Komerčce, ne?

Já si teda pamatuju, že Esox Lucius je štika obecná.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
čočkin (Člen)
26.03.2010 18:01:48
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

taky myslim ze esox je štikagood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
26.03.2010 18:03:42
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

protoze tata pracoval ve štičí líhni ESOXsmile1


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
esoxboy (Člen)
26.03.2010 18:09:31
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

mám na něj asi tak pade to už de ne jinak sem to myslel asi  tak jaký sou rozdíly v motorech konstrukcích a jak se lišej roky od sebe jestli má s ko masku a n ko ne to mě nesejří spíš mě de o to jestli rv 96 např nemá nějakou nemoc atd kdybych chtěl pročítat technický data tak sem nepíšu píčové takže díky každýmu co má normální názor a řekne co a jak pussy

esoxboy (Člen)
26.03.2010 18:16:13
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

jo a ano je to od štiky esoxlucius mimo těch koníčkú mám jaksi výce tak podle toho musim taky rozdělit bankovky

Luk (Člen)
26.03.2010 18:38:21
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

esox: bez urazky, treba jsi dyslektik, ale rika ti neco interpunkce?surprisedidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
bery (Člen)
26.03.2010 19:02:27
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

to né, ale interupce jopussybigsmilebigsmile


momentalně zavostalej
fidoB6 (Člen)
26.03.2010 19:24:08
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

bych do něj tak nejbal, spousta lidí tu píše bez háčků a čárekevil


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Paladin86 (Člen)
26.03.2010 21:06:39
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

fidoB6 psal:

bych do něj tak nejbal, spousta lidí tu píše bez háčků a čárekevil

Háčky a čárky jsou v pohodě. když nejni čárka v souvětí tak taky pohoda ale když tam nejni vůbec nic tak to je už docela blbí bigsmile Pak chvíli přemejšlim co má štika a kůn společnýho bigsmile

fidoB6 (Člen)
26.03.2010 21:16:16
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

....no co asi... pořádnej vocasbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
esoxboy (Člen)
26.03.2010 22:30:41
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Luk psal:

esox: bez urazky, treba jsi dyslektik, ale rika ti neco interpunkce?surprisedidontknow

jo řiká ale nějak to neřešim až si budu psát na hrad o milost tak se tim budu zabejvat jinak sem rád že do toho vúbec klobu

fidoB6 (Člen)
26.03.2010 22:55:48
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

esoxboy psal:
Luk psal:

esox: bez urazky, treba jsi dyslektik, ale rika ti neco interpunkce?surprisedidontknow

jo řiká ale nějak to neřešim až si budu psát na hrad o milost tak se tim budu zabejvat jinak sem rád že do toho vúbec klobu

a co ten profil?!?evilbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
27.03.2010 03:32:07
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

fidoB6 psal:
esoxboy psal:
Luk psal:

esox: bez urazky, treba jsi dyslektik, ale rika ti neco interpunkce?surprisedidontknow

jo řiká ale nějak to neřešim až si budu psát na hrad o milost tak se tim budu zabejvat jinak sem rád že do toho vúbec klobu

a co ten profil?!?evilbigsmile

no jistěěě, jen mu dejte, at ví co a jakbigsmilegood


Bandit 4EVER!!!
Billy (Člen)
27.03.2010 11:07:37
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Luk psal:

esox: bez urazky, treba jsi dyslektik, ale rika ti neco interpunkce?surprisedidontknow

Taky pisu tady prevazne bez hacku a carek je v tom nejakej problem ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Luk (Člen)
27.03.2010 16:37:54
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

billy: vubec ne, jak si se urcite vsim, sam carky a hacky nepisu, je mi to tak nejak pohodlnejsiredface

interpunkce jsou (jak doufam) carky a tecky za vetama...bez nich je nejaky delsi text (jako treba vyplodil esox) hur srozumitelny


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Datel (Člen)
27.03.2010 22:47:10
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Billy psal:
Luk psal:

esox: bez urazky, treba jsi dyslektik, ale rika ti neco interpunkce?surprisedidontknow

Taky pisu tady prevazne bez hacku a carek je v tom nejakej problem ?

Jsem Ježíš! Má s tím někdo problém?!fuck
bigsmilebigsmile

Datel (Člen)
27.03.2010 23:19:24
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Jinak,
pokud se někdo zeptá jestli měl nějaký ročník banditů jakéhokoliv obsahu zásadní technický problém, tak to pochopím..... pak si chcu asi pokecat....

........ napíšu, že nevím jaký je rozdíl mezi N-kem a S-kem......

Píšu, že na to nemám love. Pak hodím info, že mám teda asi padesát litrů a de mě o ročník ´96 a že je mi u prdele jestli S nebo N a že se mě vlastně nechce číst recenze ba ani technické data a ať se tady z toho vyblijem my........ takže výkon, obsah, krouťák atd. a jak to vlastně vypadá je ti u prdele?!surprised
A nakonec Nás tady počastuješ pussy-ma?!surprised

A nejsi tak náhodou nemocný, nebo jiný?idontknow

Nebo se jenom někdo nudí a já mu na to skočil?!surprised

4Fun.cz (Člen)
28.03.2010 10:49:34
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

esoxboy psal:

mám na něj asi tak pade to už de ne jinak sem to myslel asi  tak jaký sou rozdíly v motorech konstrukcích a jak se lišej roky od sebe jestli má s ko masku a n ko ne to mě nesejří spíš mě de o to jestli rv 96 např nemá nějakou nemoc atd kdybych chtěl pročítat technický data tak sem nepíšu píčové takže díky každýmu co má normální názor a řekne co a jak pussy

ladilí ladilá ladilů,český silnice ,jsou plný debilů sick


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Ondráš (Člen)
28.03.2010 14:54:17
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Datel psal:

Nebo se jenom někdo nudí a já mu na to skočil?!surprised

Vorle....?surprised

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
esoxboy (Člen)
31.03.2010 03:37:10
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

Datel psal:

Jinak,
pokud se někdo zeptá jestli měl nějaký ročník banditů jakéhokoliv obsahu zásadní technický problém, tak to pochopím..... pak si chcu asi pokecat....

........ napíšu, že nevím jaký je rozdíl mezi N-kem a S-kem......

Píšu, že na to nemám love. Pak hodím info, že mám teda asi padesát litrů a de mě o ročník ´96 a že je mi u prdele jestli S nebo N a že se mě vlastně nechce číst recenze ba ani technické data a ať se tady z toho vyblijem my........ takže výkon, obsah, krouťák atd. a jak to vlastně vypadá je ti u prdele?!surprised 
A nakonec Nás tady počastuješ pussy-ma?!surprised

A nejsi tak náhodou nemocný, nebo jiný?idontknow

Nebo se jenom někdo nudí a já mu na to skočil?!surprised

tak nějak sem to myslel jakej rok má jakou nemoc atd jinak 50000 na moto je skoro nic a to že nemám prachy sem myslel jako že nedám 250000 tisek na moto jinak sem fakt ze začátku myslel že bandit se dělá jen v nku esko sem u nás stát nikde neviděl jinak jde mě o nějakou 600 stovku a se na mě nehněvejte za ty pussypáč u nás je to stejně častý slovo jako vole jinak recenze a skušenosti civilú sou někdy dosti rozdílné šlo mě oto zjistit co vám na banditech nejvíc vadí

esoxboy (Člen)
31.03.2010 03:41:56
Offline

Re: LEGENDA BANDIT

esoxboy psal:

ČÁGO PŘED PÁR ROKAMA SEM SE PROLEŤEL NA BANĎOUROVI A ZALASKOVAL SE DOŇ OVŠEM NĚJAK NENĚL KOVKY DNES JE TAKY NEMÁM ALE CHCI SI HO POŘÍDIT TAK SE CHCI ZEPTAT JAKEJ MODEL NEBO ROK JAKÝ MAJ NEMOCI A TAK NAPŘÍKLAD JAKEJ JE ROZDÍL MEZI S KEM A N KEM ATD DÍKY ZA INFO

jinak hned na úvodu

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr