Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » cvakání v motoru

kenny (Člen)
02.04.2010 15:17:32
Offline

cvakání v motoru

Čest všichni,
mám jen takovej skromnej dotaz.Po ujetí prvních jarních kilometrů jsem zjistil,že se mi za motoru ozývá zajímavý zvuk.
Je to z části ventilové víka.Někde z pravé stany a spíše za středu.Důležité je vědět,že motyka je po seřízení ventilů ale moc nevěřím že je to ono.Nemá někdo nějakej nápad co by mohlo být.idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
02.04.2010 15:22:35
Offline

Re: cvakání v motoru

no moc to posloucháš..je to vzducháč a z toho se linou zajímavý zvuky bigsmile pak taky podle KM by to klidně mohl dělat rozvodák..o vyndanání a kontrole napínáku rozvodáku tu jsou slohovky tak hledej.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
02.04.2010 15:34:28
Offline

Re: cvakání v motoru

počkej si po víkendu na Karlose... možná stejné cvakání mě upoutalo na té jeho... zrovínka to maj s xrohym rozhozený (už dvakrát volali) tak esli se jim to povede složit, uvidíme... mimochodem měl jsem podezření právě na ventil ač byla po seřízení... třeba se někdo netrefil s měrkou


Strýcfajtr !!!
xrohy (Člen)
02.04.2010 23:02:17
Offline

Re: cvakání v motoru

Hele já ti nevolal jo vogo....evil

Na čtvrtym byl jeden vejfuckovej bez vůle cool
A Karel si to všechno demontoval i zpětně namontoval sám já jen měřil good


Čaroděj Dobroděj 8-)
kojaksro (Člen)
03.04.2010 01:17:06
Offline

Re: cvakání v motoru

kenny psal:

Čest všichni,
mám jen takovej skromnej dotaz.Po ujetí prvních jarních kilometrů jsem zjistil,že se mi za motoru ozývá zajímavý zvuk.
Je to z části ventilové víka.Někde z pravé stany a spíše za středu.Důležité je vědět,že motyka je po seřízení ventilů ale moc nevěřím že je to ono.Nemá někdo nějakej nápad co by mohlo být.idontknow

..souhlas s Kasymem....ale, hoď to tam co ti děali ty ventili....ať ti na to ješte jednou mrknou.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
03.04.2010 01:58:15
Offline

Re: cvakání v motoru

kojaksro psal:
kenny psal:

Čest všichni,
mám jen takovej skromnej dotaz.Po ujetí prvních jarních kilometrů jsem zjistil,že se mi za motoru ozývá zajímavý zvuk.
Je to z části ventilové víka.Někde z pravé stany a spíše za středu.Důležité je vědět,že motyka je po seřízení ventilů ale moc nevěřím že je to ono.Nemá někdo nějakej nápad co by mohlo být.idontknow

..souhlas s Kasymem....ale, hoď to tam co ti děali ty ventili....ať ti na to ješte jednou mrknou.

redfaceredfaceredfaceredface


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
03.04.2010 09:53:19
Offline

Re: cvakání v motoru

xrohy psal:

Hele já ti nevolal jo vogo....evil

Na čtvrtym byl jeden vejfuckovej bez vůle cool
A Karel si to všechno demontoval i zpětně namontoval sám já jen měřil good

a ňáká změna v těch zvucích?help


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
03.04.2010 12:45:56
Offline

Re: cvakání v motoru

XJelen psal:
xrohy psal:

Hele já ti nevolal jo vogo....evil

Na čtvrtym byl jeden vejfuckovej bez vůle cool
A Karel si to všechno demontoval i zpětně namontoval sám já jen měřil good

a ňáká změna v těch zvucích?help

Zatím jsem ještě nenakopnul..
Mám dole nádrž,dneska jsem sundal chladič oleje,
porovnal a láknul matem...Rohy když to viděl,taky hned musíbigsmilebigsmile
Ale to klepání bude nejspíš opravdu ten vejfuckovej na čtvrtým,byl hodně tuhej..
uvidíme v úterýsurprisedbigsmile


...a bude hůř!
kenny (Člen)
03.04.2010 14:02:53
Offline

Re: cvakání v motoru

Tak jsem znova nechal překontrolovat ventily a trochu to bylo rozlazený ale nic velkého.Ještě proběhlo napnutí řeťezu ale taky nic strašného.Cvakání bych řekl lepší ale pořád.Asi nezbyde nic jiného jako špunty do uší.
Jinak jsem ze severu moravy,budete mít nějakou akci někde pro mě blízko?beerbeer
Čest

Ice (Člen)
03.04.2010 14:23:16
Offline

Re: cvakání v motoru

kenny: Karlovice? Tak jak pojedu k Liborovi do Penzionu u Řeky, tak si dáme birelka, ne?smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
kenny (Člen)
03.04.2010 15:46:56
Offline

Re: cvakání v motoru

Ice psal:

kenny: Karlovice? Tak jak pojedu k Liborovi do Penzionu u Řeky, tak si dáme birelka, ne?smokin

Ok dáme třeba sraz na půl cesty a něco podnikneme.
Dneska zrovna byla vyjížďka za Terku.Kosa ale aspoň splněná účast.
Počítám s tím.good

lastro (Člen)
04.04.2010 21:06:10
Offline

Re: cvakání v motoru

Zdravím. Nezakladám novú tému, lebo mám podobný problém, tak trošku zaparazitujem tu.
Pri 5500 až 6000 otáčok počujem z motora divný kovový rapkot. Čím to môže byť? (Karbce, ventily a podtlaky boli čistené a nastavované minulý rok v auguste.) Za všetky postrehy vopred dik.

XJelen (Člen)
05.04.2010 20:51:46
Offline

Re: cvakání v motoru

lastro psal:

Zdravím. Nezakladám novú tému, lebo mám podobný problém, tak trošku zaparazitujem tu.
Pri 5500 až 6000 otáčok počujem z motora divný kovový rapkot. Čím to môže byť? (Karbce, ventily a podtlaky boli čistené a nastavované minulý rok v auguste.) Za všetky postrehy vopred dik.

při šesti tisících?surprised
kup si laďák... pokud koupíš pořádnej, tak při šesti bys neměl žádný podivný zvuky slyšet good

mám pocit, že při šesti nemůže rozpoznat "podivné zvuky" ani s origo bo to celý chrastí a řve i tak help


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr