Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Miramoto - prohlídka Bandita 1200

pacous (Člen)
22.03.2010 14:39:55
Offline

Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Ahoj,

     tak se zdá, že jsem se již téměř definitivně rozhodl pro 1200S K6. A líbí se mi v Miramoto Lišov tenhle kus: http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … -abs.html. good Než tam ale pojedu (mám to kus cesty), tak jsem se chtěl zeptat, jestli tam náhodou někdy v dohledné době někdo z vás neplánuje cestu, že by mi to zkusil obhlídnout, zda to není hned od pohledu nějaká vražda...help

Díky za info... smile1

Fresh Man (Člen)
22.03.2010 14:53:00
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

je to Sko :(


Bandit pičo
pacous (Člen)
22.03.2010 14:59:42
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Njn, Sko rulez good

K.a.s.y.m. (Člen)
22.03.2010 15:06:25
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

pokud ji tam nemá na komisi tak to vražda nebude...má tam dobrý stroje..navic je s nim fajn jednání a nechá se ukecat i sleva na motorky v komisi bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Paladin86 (Člen)
22.03.2010 15:33:15
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Já tam ve čtvrtek kupoval FZS 1000 a na tuhle B12 jsem taky koukal. Sice jsem nekoukal nějak detailně, ale co jsem viděl, tak byla v dobrym stavu. good

Petr (Člen)
22.03.2010 17:02:09
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200


tož tak..
Kakac (Člen)
22.03.2010 17:11:35
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Ser na eNkaře ber eSkogood


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Meloun (Člen)
22.03.2010 17:22:10
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Kakac psal:

Ser na eNkaře ber eSkogood

Ber eSko!!good

chmchmchmcoolevil


PURE NAKED BIKE!
pacous (Člen)
22.03.2010 18:06:45
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

To je jasný, že beru jedině Sko. ;-) Díky moc za info, asi si naplánuju výlet. good

Banditatom (Člen)
22.03.2010 18:08:21
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

pacous psal:

To je jasný, že beru jedině Sko. ;-) Díky moc za info, asi si naplánuju výlet. good

nechceš si to rozmysletevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nicola.foxx (Člen)
22.03.2010 18:09:36
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Nevim jak vypada ve skutecnosti, ale rozhodne uz ji tam mel v lete, kdyz jsem kupoval jebku. Tak nevimidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Bedřich (Člen)
22.03.2010 19:30:31
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Tak přesně tenhle kousek se tady řešil cca 10-14dní na zpět, tak hledej....

jinak sick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
jaryn (Člen)
22.03.2010 19:34:00
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Kakac psal:

Ser na eNkaře ber eSkogood

počkej ve čtvrtek...smokin


God Gave me Everything I want
zdenek 1 (Člen)
22.03.2010 19:40:16
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

pacous psal:

Ahoj,

     tak se zdá, že jsem se již téměř definitivně rozhodl pro 1200S K6. A líbí se mi v Miramoto Lišov tenhle kus: http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … -abs.html. good Než tam ale pojedu (mám to kus cesty), tak jsem se chtěl zeptat, jestli tam náhodou někdy v dohledné době někdo z vás neplánuje cestu, že by mi to zkusil obhlídnout, zda to není hned od pohledu nějaká vražda...help

Díky za info... smile1

Tak to tě srdečně lituju !!! byl jsem tam a rovnou s vozíkem že ho vemu,a jel jsem dom raději s prázdou !!!  No můžu ti říct přesně jak to vypadá: na fotce nádherka v reálu budeš sklamaný....pokud ti nevadí že je to komplet co je z hliníku zoxidované a to tak,jak by to leželo několik let u moře někde v Itálii,celkem na dost místech poškrábané,a ten kdo tak nalepil ten tankpad na tu nádž celkem dva kusy ( jeden jak má být,druhý nahoru k řidítkům headshake ) ale to se dá odlepit,jasnééé bigsmile (to je jen třešnička)  no nejlíp to zhlídnout sám,možná se ti to bude líbit ale za mě teda ani náhodou a to jsme se na to dívali dva!!  jo,a je tam už naprodej minimálně od loňského jara!!


když to jede,je to OK
Kakac (Člen)
22.03.2010 20:01:08
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

jaryn psal:
Kakac psal:

Ser na eNkaře ber eSkogood

počkej ve čtvrtek...smokin

??????
Už nehul bigsmilebigsmilebigsmile
Je ti hovno rozumětidontknow


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
jaryn (Člen)
22.03.2010 20:20:56
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Kakac psal:
jaryn psal:
Kakac psal:

Ser na eNkaĂ…�‚â„¢e ber eSkogood

poĂ„�‚Ťkej ve Ă„�‚Ťtvrtek...smokin

??????
UĂ…Âľ nehul bigsmilebigsmilebigsmile
Je ti hovno rozumětidontknow

bigsmileevil


God Gave me Everything I want
DrIVER (Člen)
22.03.2010 23:08:59
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Něco podobnýho se snažím najít víc jak půl roku a nic smile1. Mám jasnou představu plnotučné černé Nko K6...nedostatkové zboží.surprised

luboss (Člen)
22.03.2010 23:11:04
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

mno tohle je přesně to co nemám rád, ale dobrej kamarád neměl zrovna dobrou zkušenost s autenticitou ujetých KM na .de stránkách a pak v miramoto... ale treba to tam jen nejaka kafka dovezla uz stoceny


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Datel (Člen)
22.03.2010 23:19:46
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

DrIVER psal:

Něco podobnýho se snažím najít víc jak půl roku a nic smile1. Mám jasnou představu plnotučné černé Nko K6...nedostatkové zboží.surprised

Dvě věci, které mě zarazily jsou:
a) proč to má oblepené lemy jen na zadním kole?
b) proč má nastříkané vydle načerno?

...ale možná jen, že se to předchozímu majiteli líbilo. Nevímheadshake

Datel (Člen)
22.03.2010 23:26:55
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

pacous psal:

Ahoj,

     tak se zdá, že jsem se již téměř definitivně rozhodl pro 1200S K6. A líbí se mi v Miramoto Lišov tenhle kus: http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … -abs.html. good Než tam ale pojedu (mám to kus cesty), tak jsem se chtěl zeptat, jestli tam náhodou někdy v dohledné době někdo z vás neplánuje cestu, že by mi to zkusil obhlídnout, zda to není hned od pohledu nějaká vražda...help

Díky za info... smile1

Já tam vidím enom vypadlé víčko od uchycení kyvky v rámu....ale možná su slepý, jak tetřevidontknow

Fresh Man (Člen)
23.03.2010 00:03:01
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

na fotkách pěkný až na ty kapoty :(  ale realita ???


Bandit pičo
Mara (Člen)
23.03.2010 08:04:15
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

No já si ta koupil svýho mazla roku 2004, když jsem to jednou před 3 lety položil v brně na světlech a dával to spravit tak jsem se dovědělvěci- stažený km, nádrž i přední blatník kitovaný už předtim, no já byl ucho když jsem ji za 120000 kupoval a nepoznal to...Na druhou stranu už jsem na ní najel 50000km a projel celou evropu, nikdy mě nikde nenechala, bez poruch, tak nevim,udělej si názor sám....


I´ve turned 33,but I don´t mind dying....
K.a.s.y.m. (Člen)
23.03.2010 08:44:54
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Mara psal:

No já si ta koupil svýho mazla roku 2004, když jsem to jednou před 3 lety položil v brně na světlech a dával to spravit tak jsem se dovědělvěci- stažený km, nádrž i přední blatník kitovaný už předtim, no já byl ucho když jsem ji za 120000 kupoval a nepoznal to...Na druhou stranu už jsem na ní najel 50000km a projel celou evropu, nikdy mě nikde nenechala, bez poruch, tak nevim,udělej si názor sám....

když je oprava udělaná precizně a poznáš jí až po dalšim kreši nebo po pořádný rozborce...nemá smysl řešit to ,že to leželo.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Datel (Člen)
23.03.2010 08:50:51
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Všechno je jen kosmetika a pokud je jinak motka v pohodě.........ale pokud někdo napíše, že je nebouraná, tak chcu aby to tak bylo a pokud bych tam dojel a zjistil, že to tak není, tak bych se asi slušně nasral.....

Prostě mám rád rovné jednání. good

zdenek 1 (Člen)
23.03.2010 19:03:56
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Ještě k te dvanáctce z Miramoto,je tam napsáno že je v SUPER stavu a NEBOURANÁ a když jsem se na ní díval a mluvil s tím asi prodejcem (či co tam dělal) tak jsem se ho ptal jestli tomu říká super stav , tak pokrčil rameny . No a když jsem se ho ptal proč ty nasmysly píšou na internetu,tak prý oni to zadávají nějaké firmě,která to tam skoro vždy všechno píše automaticky (hlavně prý to nebourano a super stav atd. ) tak nevím co si o tom myslet !!!  No a že ten od koho to odkoupili to tvrdil že nebyla nikdy bouraná,ale ruku do ohně za to nedá.....tak že pokud dneska není přímo z obchodu,tak ti to asi nikdo nezaručí !!!


když to jede,je to OK
Hanz (Člen)
23.03.2010 20:03:45
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

zdenek 1 psal:

Ještě k te dvanáctce z Miramoto,je tam napsáno že je v SUPER stavu a NEBOURANÁ a když jsem se na ní díval a mluvil s tím asi prodejcem (či co tam dělal) tak jsem se ho ptal jestli tomu říká super stav , tak pokrčil rameny . No a když jsem se ho ptal proč ty nasmysly píšou na internetu,tak prý oni to zadávají nějaké firmě,která to tam skoro vždy všechno píše automaticky (hlavně prý to nebourano a super stav atd. ) tak nevím co si o tom myslet !!!  No a že ten od koho to odkoupili to tvrdil že nebyla nikdy bouraná,ale ruku do ohně za to nedá.....tak že pokud dneska není přímo z obchodu,tak ti to asi nikdo nezaručí !!!

Ani to už dnes není jistota....bad


WD club member...
kojaksro (Člen)
23.03.2010 20:30:33
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

K.a.s.y.m. psal:
Mara psal:

No já si ta koupil svýho mazla roku 2004, když jsem to jednou před 3 lety položil v brně na světlech a dával to spravit tak jsem se dovědělvěci- stažený km, nádrž i přední blatník kitovaný už předtim, no já byl ucho když jsem ji za 120000 kupoval a nepoznal to...Na druhou stranu už jsem na ní najel 50000km a projel celou evropu, nikdy mě nikde nenechala, bez poruch, tak nevim,udělej si názor sám....

když je oprava udělaná precizně a poznáš jí až po dalšim kreši nebo po pořádný rozborce...nemá smysl řešit to ,že to leželo.smile1

...to s Tebou Kasyme souhlasím, ale měl by to dotyčný při prodeji, pokud to člověk nepozná říct. Taky jsem koupil bouranou, opravenou dobře a nevadí mi to.
Ale to prostě u nás nikdo při prodeji neřešíbad


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
pacous (Člen)
23.03.2010 20:59:51
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Kdyz to tak ctu, tak ji vzdavam... Zda se, ze B12, rok 06, se v rozumnem stavu za cenu do 100k asi poridit neda. bad Sakrys, uz jsem se tesil.

zdenek 1 (Člen)
23.03.2010 21:35:04
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

pacous psal:

Kdyz to tak ctu, tak ji vzdavam... Zda se, ze B12, rok 06, se v rozumnem stavu za cenu do 100k asi poridit neda. bad Sakrys, uz jsem se tesil.

nemáš zač bigsmile


když to jede,je to OK
K.a.s.y.m. (Člen)
23.03.2010 21:38:51
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

kojaksro psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mara psal:

No já si ta koupil svýho mazla roku 2004, když jsem to jednou před 3 lety položil v brně na světlech a dával to spravit tak jsem se dovědělvěci- stažený km, nádrž i přední blatník kitovaný už předtim, no já byl ucho když jsem ji za 120000 kupoval a nepoznal to...Na druhou stranu už jsem na ní najel 50000km a projel celou evropu, nikdy mě nikde nenechala, bez poruch, tak nevim,udělej si názor sám....

když je oprava udělaná precizně a poznáš jí až po dalšim kreši nebo po pořádný rozborce...nemá smysl řešit to ,že to leželo.smile1

...to s Tebou Kasyme souhlasím, ale měl by to dotyčný při prodeji, pokud to člověk nepozná říct. Taky jsem koupil bouranou, opravenou dobře a nevadí mi to.
Ale to prostě u nás nikdo při prodeji neřešíbad

tak musíš kupovat v Rajchu tam ti to zdělit musí bo na to maj zákon bigsmile...tady musíš počítat s tim,že byla bouraná a pak budeš maximálně mile překvapen když nebude.
Jinak je jasný,že je to svinstvo.bad


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Bedřich (Člen)
24.03.2010 13:22:44
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

K6 se fakt hledá blbě.

když s tim nějkdo jebně, nechá to opravit v origo SUZA za origo díly a motce nic nejni tak bych to moc neřešil, ale to není případ téhle...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Billy (Člen)
24.03.2010 13:54:28
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

To je jak co chvilkou posloucham kamarady kteri x-let premysli a hledaj motorky kazdou chvilkou je to nejaka jina co by si koupil a pak rekne ze videl K6 za 100 v super stavu na inzeratu. To sou takovi ti mrdalove co si vzivote nic nekoupi a na nic se nikdy nejeli podivat jak to ve zkutecnosti za ty prachy vypada. Co by clovek ocekaval za 100 slupek relativne mlade motyky idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
pacous (Člen)
24.03.2010 13:59:13
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

No já se byl dívat v Praze na Čerňáku, kde mají černou B12, ale už jen podle nálepek na kapotách, kde je nálepka z 1250, křivě nalepených nálepek ABS na blatníku a lehounce očesaném chladiči, je znát, že to za 100k úplně zázračná koupě asi nebude...

K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2010 14:00:29
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

ty voe co by jste chtěli za 100...za tyhle prachy jsem v 04 kupoval 4 roky starou B6S smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fulltank (Člen)
24.03.2010 17:25:59
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

K.a.s.y.m. psal:

ty voe co by jste chtěli za 100...za tyhle prachy jsem v 04 kupoval 4 roky starou B6S smile2

ja to zase podobne prodal bigsmile

DrIVER (Člen)
24.03.2010 18:06:57
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

K.a.s.y.m. psal:

ty voe co by jste chtěli za 100...za tyhle prachy jsem v 04 kupoval 4 roky starou B6S smile2

To je dnešní realita. Motorka už není žádná vzácnost. Myslím, že  4/5 let stará motorka na polovině pořizovací ceny není nic neobvyklého. Pro někoho bohužel, pro jiného bohudík.

nicola.foxx (Člen)
24.03.2010 19:18:51
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

pacous psal:

No já se byl dívat v Praze na Čerňáku, kde mají černou B12, ale už jen podle nálepek na kapotách, kde je nálepka z 1250, křivě nalepených nálepek ABS na blatníku a lehounce očesaném chladiči, je znát, že to za 100k úplně zázračná koupě asi nebude...

Ty wole na tu cernou 12S na cernaku rovnou zapomen. Nesedi kapota, voprava je vodflaknuta a par veci tam chybisick Mozna za 50, ale to zase nedaj. Maj ji tam na bazaru pomalu 3/4 roku.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
DrIVER (Člen)
06.04.2010 22:41:50
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

Neviděl ji někdo naživo, než tam vyrazím? Trochu mi vrtá hlavou, protože jiný K6 Nko jsem v CZ neviděl už hodně dlouho.
A ještě něco. Odhad na kolik by přišlo komplet kvalitní přelakování vč. rámu na negro . Vč. rozobrky a sborky, abych se s tím nemusel sám jebat, protože su levé a lenošné smile1

ross (Člen)
06.04.2010 22:52:30
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

DrIVER psal:

Neviděl ji někdo naživo, než tam vyrazím? Trochu mi vrtá hlavou, protože jiný K6 Nko jsem v CZ neviděl už hodně dlouho.
A ještě něco. Odhad na kolik by přišlo komplet kvalitní přelakování vč. rámu na negro . Vč. rozobrky a sborky, abych se s tím nemusel sám jebat, protože su levé a lenošné smile1

podle fotek vypádá moc pěkně


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
06.04.2010 22:54:47
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

DrIVER psal:

Neviděl ji někdo naživo, než tam vyrazím? Trochu mi vrtá hlavou, protože jiný K6 Nko jsem v CZ neviděl už hodně dlouho.
A ještě něco. Odhad na kolik by přišlo komplet kvalitní přelakování vč. rámu na negro . Vč. rozobrky a sborky, abych se s tím nemusel sám jebat, protože su levé a lenošné smile1

To pusť z hlavy,je to slátanina. Vyfuk z B6,předek bych řekl komplet B1250,protože na K6 byla vidla stříbrná,píše 8tisíc km a je tam jiná rozeta...Nechápu jak si muže dovolit napsat ten popis co u toho máidontknowsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
06.04.2010 23:09:34
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

VikecB12 psal:
DrIVER psal:

Neviděl ji někdo naživo, než tam vyrazím? Trochu mi vrtá hlavou, protože jiný K6 Nko jsem v CZ neviděl už hodně dlouho.
A ještě něco. Odhad na kolik by přišlo komplet kvalitní přelakování vč. rámu na negro . Vč. rozobrky a sborky, abych se s tím nemusel sám jebat, protože su levé a lenošné smile1

To pusť z hlavy,je to slátanina. Vyfuk z B6,předek bych řekl komplet B1250,protože na K6 byla vidla stříbrná,píše 8tisíc km a je tam jiná rozeta...Nechápu jak si muže dovolit napsat ten popis co u toho máidontknowsick

ale vypadá pěkněbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
DrIVER (Člen)
06.04.2010 23:30:15
Offline

Re: Miramoto - prohlídka Bandita 1200

VikecB12 psal:

To pusť z hlavy,je to slátanina. Vyfuk z B6,předek bych řekl komplet B1250,protože na K6 byla vidla stříbrná,píše 8tisíc km a je tam jiná rozeta...Nechápu jak si muže dovolit napsat ten popis co u toho máidontknowsick

No jo, kurňa, mě bylo nejvíc podezřelý to zrcátko z B6.5 bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr