Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » malá nehota = zadní stupačka v prdeli

PetrBandit (Člen)
03.04.2010 15:10:26
Offline

malá nehota = zadní stupačka v prdeli

Tak mě včera při klasickém předjížděcím manévru v obci zahnula "plechovka" doleva na parkoviště do hospody fuck nutno podotkout, že mě tam vteřinu předtím vlítnul z vedlejší fuckfuck a samozřejmě, že všechno bez blinkru.
Naštěstí vše ok, plechovkář má od mojí stupačky a vejfuku promáčklej levej blatník, policajty volat nechtěl (podle mě byl pod vlivem....)
Barva jeho auta šla z koncovky toluenem, jenom to promáčknutí mě sere... Ale na funkci to naštěstí vliv nemá wine
Ale stupačka se nějak šprcla a nedrží v poloze "zavřeno", pořád visí, jak ta mrcha bad
Dotaz - nemáte někdo v garáži starou levou zadní stupačku i s čepem? zn. Praha a okolí

PetrBandit (Člen)
03.04.2010 15:32:32
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

oprava: jedná se samozřejmě o pravou zadní - to je jasný (tam je přece i vejfuk)
doplnění: model B650 K8

Koldan (Člen)
03.04.2010 17:30:34
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

v těchdle případech pokud dotyčnej viník nevysolí ňákej ten litr, tak volat cajty vždyevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Inženýrek (Člen)
03.04.2010 17:37:03
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

Koldan psal:

v těchdle případech pokud dotyčnej viník nevysolí ňákej ten litr, tak volat cajty vždyevil

Tak tak. A žvášť pokud bych z něj cejtil chlast, tak bych chtěl hned na ruku alespoň desítku, chlast za volantem fakt nesnášim. To už by si asi každej rozmyslel, co je pro něho v daný chvíli výhodnější.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Koldan (Člen)
03.04.2010 17:53:28
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

Koldan psal:

v těchdle případech pokud dotyčnej viník nevysolí ňákej ten litr, tak volat cajty vždyevil

... a nemyslím to jako ho nějak vydírat nebo něco podobnýho, ale prostě nechat si zaplatit všechnu škodu, ať už novou stupačku, odřítou botu nebo přeplášťování výfuku. Dotyčnýmu se to pořád vyplatí víc než volat ty cajty:o)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
PetrBandit (Člen)
03.04.2010 18:08:54
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

no, vono to právě dopadlo super, že jsem ani nespad, jenom mě líznul...  spíš jsem se lek, byl to mžik - když mi tam vjel z tý vedlejší, tak sem si řek "fuj, debile" a najednou to zalomil do leva a byl ve mě - byl to fofr surprised
kdybych ho ale vzal o setinku pozdějc, asi bych mu šel do boku naplno a pak by to asi bylo hustý bad
spíš jsem byl rád, že se nic vážnýho nestalo a čekat hodinu na policajty kvůli debilovi se mi fakt nechtělo - a že by mu vzali body nebo papíry? na tom si nic nevezmu... headshake

Luk (Člen)
03.04.2010 18:22:43
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

ty si na nem nic nevemes, ale jemu by se treba rozsvitilo...evil
takle si rekne "uff, zprdeleklika" a bude prasit dalbad

hlavne ze ty si okgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
XJelen (Člen)
03.04.2010 19:04:51
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

formulář o nehodě... dole frajer do poznámky napíše že uznává vinu a hurá s tim na pojišťovnu... cajty potom netřeba... v případě, že nechce napsat - volat cajty a do telefonu nahlásit, že je podezření na chlast a že nechce spolupracovat, jinak soudruzi jen velmi neradi konajíbad


Strýcfajtr !!!
XJelen (Člen)
03.04.2010 19:06:09
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

navíc u dva roky starý motyky by nebyla ani amortizace snad help potom nový lauf atd.


Strýcfajtr !!!
kazan (Člen)
03.04.2010 20:42:09
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

Nechat kokota odjet s pánem Bohem nebylo správnébad


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
nicola.foxx (Člen)
03.04.2010 22:35:18
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

No vono bohate staci nahlasit nehodu motorka vs auto a jseou tam behem chvilkygood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
PetrBandit (Člen)
04.04.2010 01:09:41
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

pořád je to ale vo tom, že tam budeš čekat půl hodiny na patrolu, abys potom po měsíci dostal pár kilo za škodu, to fakt ne... bigsmilebigsmile
když by byla nějaká zásadní škoda, tak to je jasný, ale to naštěstí nebyla cool

Cvrček (Člen)
04.04.2010 06:44:28
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

Já bych určitě fízly volal a nebo chtěl odškodné...vždyt tě ta motorka taky stála prachy ne?A on ti nedal přednost - už to je jeho chyba...tak si to kua nechám zacálovat ne?Jako je to tvoje věc...už jen v zájmu sebe sama...však ty prachy netiskneš né? Ale zase na druhou stranu chápu šok a radost že se ti nic zlého nestalo...ale co motka a ostatní?Třeba pak někoho zabije...to už pak bude jiná!!! smile2

LukinB6 (Člen)
04.04.2010 09:29:06
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

Inženýrek psal:
Koldan psal:

v těchdle případech pokud dotyčnej viník nevysolí ňákej ten litr, tak volat cajty vždyevil

Tak tak. A žvášť pokud bych z něj cejtil chlast, tak bych chtěl hned na ruku alespoň desítku, chlast za volantem fakt nesnášim. To už by si asi každej rozmyslel, co je pro něho v daný chvíli výhodnější.

Tak tak - vysol 10.000,- a jeď jinak volám policajty. Nové díly z jeho ručení a borec trest zákatu řízení. Příště si to rozmyslí jak pojede z hospody.


GSX1250FA
Pavlusha (Člen)
04.04.2010 09:55:41
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

pokud měl popito,tak bych do toho šel taky po hlavěDeset litříků,jinak hledám telefon.Bez sraní.Já sám nejezdím ani s jedním pivem,tak proč bych měl tolerovat jiné.Jednoznačně bych si vyžádal dost peněz na opravu za dobré díly bez jakéhokoliv flekování,atd.
Nešl by ten čep udělat z něčeho doma? Já bych to rozebral a mrknul na to co přesně tomu je.Jinak stupačku nevím,ale banditů je tady dost a na nd jsem v poslední době viděl taky.


Jezdím tak,abych se vždy v pohodě vrátil.
Frodo89 (Člen)
04.04.2010 10:37:55
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

Vy každej by ste hned volaly Chlupaty.

Ja by mu nabydl dvě možnosti toho jedna mi je milejší.

Formulář záznamu o dopravní nehodě. Mam dojem že už je i v poviné výbavě.
Tam sepsat veške naležitosti a dolu by si odněj nechal napsat že přiznavá zavinění dopravní nehody.

Nebo volat policajty. Tož další možnost, kterou já ovšem moc rád nemam. Oni se moc ptají a moc pokukujou...
- pokud mu policie naměři alkohol... tak pojištovna od toho davá ruce pryč a vše se tak nějak komplikuje...

PS: Platit škodu na místě? mi přijde jako zoufalá nabydka. Lidi přiznejte si kolik z vas normalně nosí vyši hotovost u sebe? Ja tedy ne...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Zdenda (Člen)
04.04.2010 14:21:00
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

PetrBandit psal:

pořád je to ale vo tom, že tam budeš čekat půl hodiny na patrolu, abys potom po měsíci dostal pár kilo za škodu, to fakt ne... bigsmilebigsmile
když by byla nějaká zásadní škoda, tak to je jasný, ale to naštěstí nebyla cool

Jaký čekání na patrolu? Jakejch pár kilo za škodu? Mě na dvouroční motorce holka promáčkla origo lauf, výše plnění byla přes 20.000,- Kč tolik totiž origoš stojí a nikoho nezajímá, že je jen promáčklej. To samý u laďáku. Pokud máš u sebe formulář o nehodě, tak pokud není škoda abnormál vysoká stačí to jen vyplnit a podepsat a tradá. Teď tě bude srát promáčlej lauf a ješte rozbitá stupačka. Mohl si mít vše nový a hlavně naprosto bez starostí.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Pavlusha (Člen)
09.04.2010 10:04:19
Offline

Re: malá nehota = zadní stupačka v prdeli

Holá pravda.taky to bývalo šlo.Já už takto řešil havárku jednou a naprosto spokojenost.Pojišťovny k tomu přistupovaly naprosto bez problémů


Jezdím tak,abych se vždy v pohodě vrátil.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr