Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » houpe motor

semtex (Člen)
10.04.2010 17:37:57
Offline

houpe motor

Zdravim, mám B6 a když mi běží motor tak mi houpe v rozmezí +,- 200-300 otáček...jakoby si sám přidával a ubíral, karburátory by měli být seřízený, teď jsem to měl na seřízení, je možný že by to mohli dělat svíčky? a nebo laďák co tam na tom mám, je to creptus, ale je o něco zkrácený(tak jsem to koupil)...??...Dále se chci zeptat, když oddělá tu gumovou záslepu co je na řadičkou(ta kulatá) tak tam je nějakej šroub jakoby v matce, a to celý má vůli, to tak má být? nebo tam je v pytli nějaký ložisko?.....díky za infogood

osiris (Člen)
10.04.2010 18:16:24
Offline

Re: houpe motor

...zkus ověřit jestli ti to nepřisává někde falešnej vzduch, když píšeš že máš karbce seřízený
...jestli ti můžu poradit naprosto jednoduchou věc, máš natočenej motor, vezmi startovací sprej a stříkej do míst kde by bylo riziko nechtěnýho přisávání vzduchu, poznal bys to hned na otáčkách motoru
...to pod gumovou záslepkou je seřizovací šroub vůle vypínací tyčky spojky, povolíš kontramatku, utáhneš šroub na dotyk (ne na doraz) a povolíš o čtvrt nebo půl otáčky zpět (teď z hlavy nevím, musel bych to hledat - on mě někdo doplní), dotáhneš kontramatku

ps: odkud seš hochu ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
semtex (Člen)
10.04.2010 18:34:50
Offline

Re: houpe motor

jj.. zatim diky moc...Měl jsem to totiž na snížení výkonu v pardubicich v Suzuce, a to co s tím ty hovada vyvedli, škoda mluvit, a to si říkají autorizovaný servis...Dávali tam jiný šoupátka, a jak je na nich ta gumová membrána, tak ta nebyla pořádně osazená na ten karbec a byla tam skříplá...plus další věci...a právě jsem koukal jen do jednoho karbecu, takže budu muset ještě kouknout do těch 3 zbývalých...neskutečný, ok tak tamto seřídit jen, Jo jinak jsem z Trutnova- Východočeský

osiris (Člen)
10.04.2010 18:40:56
Offline

Re: houpe motor

semtex psal:

.........Jo jinak jsem z Trutnova- Východočeský

...no tak si to woe napiš do profilu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
semtex (Člen)
10.04.2010 18:50:14
Offline

Re: houpe motor

Jo jasnýsmile1...Jsem tu nový bigsmile

Sucre (Člen)
10.04.2010 21:35:24
Offline

Re: houpe motor

kolik tě stálo to zavření?

semtex (Člen)
11.04.2010 06:18:04
Offline

Re: houpe motor

10550,-sick

Paladin86 (Člen)
11.04.2010 10:26:28
Offline

Re: houpe motor

Zlatej alpha technik co! Ten ti zavře cokoliv za pár korun. B6 za 90 E goodgoodgood

Filous (Člen)
11.04.2010 11:59:42
Offline

Re: houpe motor

...esi tam špatně nasadili membránu a pag to seřizovali, tag je jasný, že to bude seřízený blbje, tagže předělat nastavení synchronizace...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Sucre (Člen)
11.04.2010 13:27:14
Offline

Re: houpe motor

Paladin86 psal:

Zlatej alpha technik co! Ten ti zavře cokoliv za pár korun. B6 za 90 E goodgoodgood

A uznávaj to v ČR? Já má dojem, že ne...

Sucre (Člen)
11.04.2010 13:29:45
Offline

Re: houpe motor

2 semtex: mám známýho v Malejch Svatoňovicích, kdybys chtěl on ti to seřídí...

Filous (Člen)
11.04.2010 14:39:55
Offline

Re: houpe motor

Sucre psal:
Paladin86 psal:

Zlatej alpha technik co! Ten ti zavře cokoliv za pár korun. B6 za 90 E goodgoodgood

A uznávaj to v ČR? Já má dojem, že ne...

...ne...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Paladin86 (Člen)
11.04.2010 14:50:24
Offline

Re: houpe motor

Filous psal:
Sucre psal:
Paladin86 psal:

Zlatej alpha technik co! Ten ti zavře cokoliv za pár korun. B6 za 90 E goodgoodgood

A uznávaj to v ČR? Já má dojem, že ne...

...ne...

Musíš to dovézt z Německa a nejni problém. Kdyby jsi to chtěl dát na motorku od nás tak musíš na někam na zkušebnu a ještě nějaký papíry okolo! bad

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr