Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Opotřebení výfuku

Arinn (Člen)
31.03.2010 21:51:15
Offline

Opotřebení výfuku

zdar, kámoš cosi říkal, že se ve výfuku može něco jakoby opotřebovat (ta izolaca/vata nebo tak něco) a pak to ovlivnovat (zvyšovat) spotřebu. mám mu věřit nebo kecá blbosti? mám ladák nonane.

Kakac (Člen)
31.03.2010 21:58:01
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Z laďáku určo vata časem vylítá, ale že by to mělo vliv na spotřebu idontknowbigsmile
To leda kdybys měl ten laďák vyladěnej na brzdě s karbecema a filtrem což pochybujusmile1
má to vliv jen na řev kterej se z výfuku line bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Arinn (Člen)
31.03.2010 22:04:17
Offline

Re: Opotřebení výfuku

tak průměr výfuku ovlivnuje různé věci, ne?

Kakac (Člen)
31.03.2010 22:34:32
Offline

Re: Opotřebení výfuku

A máš ten "laďák" opravdu vyladěnej na svou mašinu ?
Nebo je to jen otevřenej výfuk ?
Já si pořídil otevřenej "laďák" Scorpion a oproti originálu víc řve bigsmile trošku se zadusí když tam dáš plnej knedl a líp se motor vytáčí, takže ho držím víc pod krkem a proto se mi víc zvedla spotřeba bigsmile a jinak péro mi povyrostlo tak o 10 cm i jinak žádná jiná změna bigsmilebigsmile a za dva roky až vylítá vata tak si myslím že kromě většího řevu žádná jiná změna nebude bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
VikecB12 (Člen)
31.03.2010 22:58:43
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Kakac psal:

A máš ten "laďák" opravdu vyladěnej na svou mašinu ?
Nebo je to jen otevřenej výfuk ?
Já si pořídil otevřenej "laďák" Scorpion a oproti originálu víc řve bigsmile trošku se zadusí když tam dáš plnej knedl a líp se motor vytáčí, takže ho držím víc pod krkem a proto se mi víc zvedla spotřeba bigsmile a jinak péro mi povyrostlo tak o 10 cm i jinak žádná jiná změna bigsmilebigsmile a za dva roky až vylítá vata tak si myslím že kromě většího řevu žádná jiná změna nebude bigsmilebigsmilebigsmile

Akorát to péro se ti začne zdát zase nějaký krátký a budeš kupovat jošimuru abys to napravilgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kakac (Člen)
31.03.2010 23:29:52
Offline

Re: Opotřebení výfuku

VikecB12 psal:
Kakac psal:

A máš ten "laďák" opravdu vyladěnej na svou mašinu ?
Nebo je to jen otevřenej výfuk ?
Já si pořídil otevřenej "laďák" Scorpion a oproti originálu víc řve bigsmile trošku se zadusí když tam dáš plnej knedl a líp se motor vytáčí, takže ho držím víc pod krkem a proto se mi víc zvedla spotřeba bigsmile a jinak péro mi povyrostlo tak o 10 cm i jinak žádná jiná změna bigsmilebigsmile a za dva roky až vylítá vata tak si myslím že kromě většího řevu žádná jiná změna nebude bigsmilebigsmilebigsmile

Akorát to péro se ti začne zdát zase nějaký krátký a budeš kupovat jošimuru abys to napravilgoodbigsmile

Tu koupím s tvojou B12 a pak si to péro budu muset omotat dvakrát kolem pasu jak bude dlouhý bigsmilebigsmilegood


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Arinn (Člen)
01.04.2010 00:13:47
Offline

Re: Opotřebení výfuku

myslím, že speciálně seřízené na moju mašinu není, nemám ani speciální filtr. ale de mi o to, esli nemože staré véfuk ovlivnit spotřebu. mám ju vyšší, než bych ju měl mět, mi přinde. vzducháč je čisté. a když sem si to měřil, jezdil sem v klidu. pak mi eště kámoš říkal, že by to mohlo byt seřízením karbeců. od jejich seřízení sem najel kolem 2000km jen, ale 3/4 roka mi mašina stála, možou se ty podtlaky v karbcech rozhodit aj enom časem, když to stojí a tak?

jaryn (Člen)
01.04.2010 05:19:10
Offline

Re: Opotřebení výfuku

VikecB12 psal:
Kakac psal:

A m�¡Å¡ ten "laď�¡k" opravdu vyladěnej na svou maÅ¡inu ?
Nebo je to jen otevřenej v�½fuk ?
J�¡ si poř�­dil otevřenej "laď�¡k" Scorpion a oproti origin�¡lu v�­c řve bigsmile troÅ¡ku se zadus�­ když tam d�¡Å¡ plnej knedl a l�­p se motor vyt�¡Ä�­, takže ho drž�­m v�­c pod krkem a proto se mi v�­c zvedla spotřeba bigsmile a jinak p�©ro mi povyrostlo tak o 10 cm i jinak ž�¡dn�¡ jin�¡ změna bigsmilebigsmile a za dva roky až vyl�­t�¡ vata tak si mysl�­m že kromě větÅ¡�­ho řevu ž�¡dn�¡ jin�¡ změna nebude bigsmilebigsmilebigsmile

Akor�¡t to p�©ro se ti začne zd�¡t zase nějak�½ kr�¡tk�½ a budeÅ¡ kupovat joÅ¡imuru abys to napravilgoodbigsmile

helejte,vo kolik by mi melo vyrust pero,dys mam na B12 ladak Laser? Vcera jsem se malem propichnul pravitkem,jak jsem si ho tlacil do bricha,ale pero mam porad stejny. (stejne maly...smile2)bigsmileredface


God Gave me Everything I want
Billy (Člen)
01.04.2010 07:08:03
Offline

Re: Opotřebení výfuku

VikecB12 psal:
Kakac psal:

A máš ten "laďák" opravdu vyladěnej na svou mašinu ?
Nebo je to jen otevřenej výfuk ?
Já si pořídil otevřenej "laďák" Scorpion a oproti originálu víc řve bigsmile trošku se zadusí když tam dáš plnej knedl a líp se motor vytáčí, takže ho držím víc pod krkem a proto se mi víc zvedla spotřeba bigsmile a jinak péro mi povyrostlo tak o 10 cm i jinak žádná jiná změna bigsmilebigsmile a za dva roky až vylítá vata tak si myslím že kromě většího řevu žádná jiná změna nebude bigsmilebigsmilebigsmile

Akorát to péro se ti začne zdát zase nějaký krátký a budeš kupovat jošimuru abys to napravilgoodbigsmile

Too Vikecu a vokolik povyroste brabanek s vacnatcama, popripade s ohlinsem ? help
nedejboze s prepakovanim stupacek nebo tlumicem rizeni surprised


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
01.04.2010 07:34:50
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Billy psal:
VikecB12 psal:
Kakac psal:

A máš ten "laďák" opravdu vyladěnej na svou mašinu ?
Nebo je to jen otevřenej výfuk ?
Já si pořídil otevřenej "laďák" Scorpion a oproti originálu víc řve bigsmile trošku se zadusí když tam dáš plnej knedl a líp se motor vytáčí, takže ho držím víc pod krkem a proto se mi víc zvedla spotřeba bigsmile a jinak péro mi povyrostlo tak o 10 cm i jinak žádná jiná změna bigsmilebigsmile a za dva roky až vylítá vata tak si myslím že kromě většího řevu žádná jiná změna nebude bigsmilebigsmilebigsmile

Akorát to péro se ti začne zdát zase nějaký krátký a budeš kupovat jošimuru abys to napravilgoodbigsmile

Too Vikecu a vokolik povyroste brabanek s vacnatcama, popripade s ohlinsem ? help
nedejboze s prepakovanim stupacek nebo tlumicem rizeni surprised

S ohlinsem je to nastejno jako s joši a co si pamatuju z prvního bandita,tak přepáčko taky něco málo přihodilogoodbigsmile Ale s těma vačkama furt nevím,ty poslední mě vyfoukl Inkviz,ty jediný správný,jošimuráckýgoodsmile2 Myslím že už by na ně byl ideální čas,motor už by mohl byt zaběhlej po 25000kmgoodbigsmile A málem by sme zapoměli na scotoileraevilgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
01.04.2010 07:40:04
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Kakac psal:
VikecB12 psal:
Kakac psal:

A máš ten "laďák" opravdu vyladěnej na svou mašinu ?
Nebo je to jen otevřenej výfuk ?
Já si pořídil otevřenej "laďák" Scorpion a oproti originálu víc řve bigsmile trošku se zadusí když tam dáš plnej knedl a líp se motor vytáčí, takže ho držím víc pod krkem a proto se mi víc zvedla spotřeba bigsmile a jinak péro mi povyrostlo tak o 10 cm i jinak žádná jiná změna bigsmilebigsmile a za dva roky až vylítá vata tak si myslím že kromě většího řevu žádná jiná změna nebude bigsmilebigsmilebigsmile

Akorát to péro se ti začne zdát zase nějaký krátký a budeš kupovat jošimuru abys to napravilgoodbigsmile

Tu koupím s tvojou B12 a pak si to péro budu muset omotat dvakrát kolem pasu jak bude dlouhý bigsmilebigsmilegood

To se ještě načekáš,ještě tam pár věcí k mé spokojenosti schází,až to fšechno nakoupím,tak pak ho možná prodám a začnu znovabigsmilebigsmilebigsmile Akorát toho starýho bych možná prodal,ale Šárka furt brble že eště né,bych si misto něho koupil Imprezu,tu by mě prej doma strpělagoodbigsmile Asi ju budu muset naprcat,aby přestala jezdithelphelphelpbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Luk (Člen)
01.04.2010 07:42:30
Offline

Re: Opotřebení výfuku

vikec: dobre tygoodbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Billy (Člen)
01.04.2010 07:58:42
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Woe tak se snaz treba na tom Slovaci to protlacis, prijede do cech ve trech a vo zime uz budes litat imprezou jak ty rikas v zatacce dverama napred bigsmile. Jo a scotoiler je fajn, jeste ho dostelovavam s tim dualinjektorem, mam novou tu CZtu 530 ale jeste sem nikdy nedaval novou retezovku, ale je docela slyset ten retez mam najeto cca 100 km na ni tedka, nasponovanej je jak ma bejt, ale kdyz jedu a zmacknu spojku a yoshi utichne tak tu CZ slysim jak si huci devka, je fakt kdyz sme ho tam davali tak ten retez novej byl pekne tuhej a nesel moc ohejbat. Doufam ze to huceni jak v ulu zmizi smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kakac (Člen)
01.04.2010 14:30:00
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Billy psal:

Woe tak se snaz treba na tom Slovaci to protlacis, prijede do cech ve trech a vo zime uz budes litat imprezou jak ty rikas v zatacce dverama napred bigsmile. Jo a scotoiler je fajn, jeste ho dostelovavam s tim dualinjektorem, mam novou tu CZtu 530 ale jeste sem nikdy nedaval novou retezovku, ale je docela slyset ten retez mam najeto cca 100 km na ni tedka, nasponovanej je jak ma bejt, ale kdyz jedu a zmacknu spojku a yoshi utichne tak tu CZ slysim jak si huci devka, je fakt kdyz sme ho tam davali tak ten retez novej byl pekne tuhej a nesel moc ohejbat. Doufam ze to huceni jak v ulu zmizi smile1

Mě ta ČZ taky hučí bad ale na funkci to snad nemá vlivbigsmile
Jinak mě občas hučí i v kládě ale na to je nejlepší nějaká děvčicabigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
tomsth (Člen)
01.04.2010 15:01:16
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Kakac psal:

...Jinak mě občas hučí i v kládě ale na to je nejlepší nějaká děvčicabigsmilebigsmilebigsmile

To je jedinej zvuk na světě co nejni slyšet ale je vidět bigsmilebigsmilebigsmile
kua zasírám seriózní technickej dotaz


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
VikecB12 (Člen)
02.04.2010 07:35:04
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Kakac psal:
Billy psal:

Woe tak se snaz treba na tom Slovaci to protlacis, prijede do cech ve trech a vo zime uz budes litat imprezou jak ty rikas v zatacce dverama napred bigsmile. Jo a scotoiler je fajn, jeste ho dostelovavam s tim dualinjektorem, mam novou tu CZtu 530 ale jeste sem nikdy nedaval novou retezovku, ale je docela slyset ten retez mam najeto cca 100 km na ni tedka, nasponovanej je jak ma bejt, ale kdyz jedu a zmacknu spojku a yoshi utichne tak tu CZ slysim jak si huci devka, je fakt kdyz sme ho tam davali tak ten retez novej byl pekne tuhej a nesel moc ohejbat. Doufam ze to huceni jak v ulu zmizi smile1

Mě ta ČZ taky hučí bad ale na funkci to snad nemá vlivbigsmile
Jinak mě občas hučí i v kládě ale na to je nejlepší nějaká děvčicabigsmilebigsmilebigsmile

Dával sem tu ČZtu na 4 motorky a na fšech při tlačení po garáži jakoby cvaká,jenom tak lehounce,ale na funkci to nemá vlivsmile1 Ale kolik vydrží km na B12 ještě nevím,Šárka ju má letos novou a mě teprve čeká výměna. Se mě ta origo přes zimu nějak spravila,protože při letošní první projížďce mě připadla ještě jakš takš ucházející,asi na ni ještě nějakej tisíc dámbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Datel (Člen)
02.04.2010 15:36:59
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Nemyslím si, že by se mi něco změnilo, když sem si svůj lauf zkrátil o 25cmidontknow

Myslel sem si, že budu muset kuchat kvůlivá přepážce co tam byla a nic. Pohodagood

Dokonce se mě tušim aj srovnali otáčky co mě haprovali jinak při studeném motoru a jinak při zahřátémgoodbigsmile

osiris (Člen)
02.04.2010 15:41:11
Offline

Re: Opotřebení výfuku

...nejhorší je že zevnitř černá ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
02.04.2010 15:46:33
Offline

Re: Opotřebení výfuku

osiris psal:

...nejhorší je že zevnitř černá ;)

Proč? exotika woesmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
02.04.2010 15:52:09
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Koldan psal:
osiris psal:

...nejhorší je že zevnitř černá ;)

Proč? exotika woesmokin

...některý maj po tom ale péro vod sazí surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
02.04.2010 16:31:58
Offline

Re: Opotřebení výfuku

co ti to zere? a jak jezdis? tocis ji do cervenejch nebo ne. ...


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
jimacu (Člen)
02.04.2010 21:11:44
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Vatu mi to po 10 000 napůl snědlo, paní v drogerii mi poradila, 12 velkejch drátěnek, jsou to ty chuchvalce. Ty jsem rozbalil jak ponožku a stočil je tam místo vaty a dobrýýý, a za 140,- . Stavební vata je nepoužitelná, vyjde ven rychle jak sračka. smokin

Arinn (Člen)
07.04.2010 21:30:27
Offline

Re: Opotřebení výfuku

sonyk psal:

co ti to zere? a jak jezdis? tocis ji do cervenejch nebo ne. ...

no když sem si to počítal a zkusil jet v klídečku bez vytáčení, tak mi vyšlo kolem 6,9l, myslím. a tu sem kolikrát četl, že se dá za 6, případně teda 6,5 při klidné jízdě a tak mi přinde, že mi to žere víc než by mělo, takže hledám příčinu. uvažuju véfuk (starší ladák) a hlavně karbce (podtlaky, bohatá směs) a déle zapnuté sytič (ovšem nutně, což řeším v iné diskuzi, že mám problém se zahříváním). vzducháš (klasické) je v klidu. svíčkama a benálem to snad nebude.

sonyk (Člen)
08.04.2010 18:51:38
Offline

Re: Opotřebení výfuku

ja jezdim za tech cca 6 a 6.5 takovej polo klidek ale zadny harakiri. Moc tu spotrebu nemerim a neresim, litr sem litr tam. Je to hodne o stylu jizdy no. vetsinou najedu tech 300km a tankuju 16 - 18 litru


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
ross (Člen)
08.04.2010 18:59:15
Offline

Re: Opotřebení výfuku

na spotřebu seru

u šestky to žralo snad 10 litrů

spotřebu řeším u auta, kde nalítám desetitisíce za rok


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Honzik8719 (Člen)
08.04.2010 19:06:21
Offline

Re: Opotřebení výfuku

já se pohybuju kolem těch 6 litrů,ale 10 taky neni problém udělat,když je vyjíždka s jebkařemabigsmile


...relativní kochač...
Arinn (Člen)
08.04.2010 20:45:46
Offline

Re: Opotřebení výfuku

je teda potřeba řešit výplň véfuku nebo ne? nevím, kolik km ten můj má, uvažujme, že dost. véfuk ovlivnuje odvod spalin z válce přece, ne?

Datel (Člen)
08.04.2010 21:05:57
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Tady de o to, že když budeš mět vatu v háji, tak se ti bude zahřívat plášť výfuku a pokud máš karbon, tak se ti díky tomu může propálit....teda krom jiného.

Má to vliv třeba aj na zvukové podbarvení a útlum.....

.... odvod spalin neřeš

jimacu (Člen)
09.04.2010 15:37:14
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Vata je jen kůliva rambajzu, vliv na proudění bude zanedbatelnej. smokin

Pajk (Člen)
09.04.2010 18:55:30
Offline

Re: Opotřebení výfuku

né jenom proto, bych řek že to má vliv jak na průběh krouťáku i výkonubad, ale de o to co si pod tim každej představí, jak mocsmile1.

mr.BSE (Člen)
09.04.2010 19:39:56
Offline

Re: Opotřebení výfuku

ross psal:

na spotřebu seru

u šestky to žralo snad 10 litrů

spotřebu řeším u auta, kde nalítám desetitisíce za rok

u služební vochcávky?surprised bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
ross (Člen)
09.04.2010 23:31:53
Offline

Re: Opotřebení výfuku

mr.BSE psal:
ross psal:

na spotřebu seru

u šestky to žralo snad 10 litrů

spotřebu řeším u auta, kde nalítám desetitisíce za rok

u služební vochcávky?surprised bigsmile

jo, u služebáku čuměj na spotřebu

kurvybigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
apollo13 (Nový člen)
10.04.2010 00:21:51
Offline

Re: Opotřebení výfuku

ja ked som kúpil moju mašinu, tak som mal spotrebu okolo 7,5 litra. Vymenil som sviečky, nastavil karburátory a spotreba išla na 6,5. Ked som vymenil aj vzduchový filter, ktorý bol riadne zasraný za KN-kový a znovu došteloval karburátory, tak som klesol so spotrebou na 5,5 litrabigsmile

osiris (Člen)
10.04.2010 12:30:06
Offline

Re: Opotřebení výfuku

...kdybys ho vyměnil za kn, tak by ti možná naopak stoupla na 8,5 smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
10.04.2010 12:59:42
Offline

Re: Opotřebení výfuku

no vono de spíš vo to esli je v pořádku ten pravej heft, teda jako esli s nim jde točit, teda jako víc než o dva cmsurprised


Strýcfajtr !!!
jimacu (Člen)
10.04.2010 13:39:32
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Mám B 12 , dělám ve fabrice, taky nemem přebytek, to předem. Když si už pořizuju velkou motorku, tak chci jezdit pro radost. Tak proč řešit spotřebu, to si můžu koupit 250, a budu jezdit stejně, jak na banditu na malo plynu se strachem z benzínky. To chce si předem urovnat v hlavě, koupit si masírku na splátky a nemít na chleba.
OMLOUVAM se, tyhle debaty mě štvou

Inženýrek (Člen)
10.04.2010 13:47:46
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Přesně. Tohle taky nechápu. Jako študent taky nemám zrovna nijak velký příjmi, ale jezdím pro radost a spotřebu prostě neřeším.

A jinak, jak se může snížit spotřeba s votevřenym filtrem? Vždyť snad víc vzduchu-víc benzínu, jinak to nejde ne? smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Pajk (Člen)
10.04.2010 14:11:36
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Jasně, že se spotřeba u motorky neřeší, snad jen v případech kdy vim, že mi to bralo pravidelně já nevim řeknu 6l a teď je to pravidelně enormě víc což nebude jen tak pro nic za nic. Tím pádem to může o něčem napovídat a myslim si, že v tu chvíli je na místě to řešit.

Koldan (Člen)
10.04.2010 19:19:55
Offline

Re: Opotřebení výfuku

na druhou stranu při ceně benzínu kolem 32 Kč, najetých cca 6000 km za rok a spotřebě o 2 litry vyšší než je průměr mi to za sezonu dělá cca 4000 Kč, což jsou pěkné rukavice, takže za mě ano, spotřebu řešit, obzvláště pokud je jiná než je běžné. Dle mého názoru pokud má béčko při turistice spotřebu vyšší než 7 litrů a při svižnější jízdě kolem deseti, řešil bych to. Co mám ověřené a potvrzené i od dalších, tak při turistice se běžně pohybuju kolem 6 litrů, při vylítání nádrže při sportu kolem 8,5.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jimacu (Člen)
10.04.2010 19:23:15
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Jasně, pozor na moto z druhy ruky, je hodně borcu, idontknow  co si myslej, že když to tam teče, tak to jede. headshake U B. se to pozna hnedle, podle sytiče, což se řeši tady někde vedle na foru. smokin

Marián (Člen)
10.04.2010 19:30:47
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Inženýrek psal:

Přesně. Tohle taky nechápu. Jako študent taky nemám zrovna nijak velký příjmi, ale jezdím pro radost a spotřebu prostě neřeším.

A jinak, jak se může snížit spotřeba s votevřenym filtrem? Vždyť snad víc vzduchu-víc benzínu, jinak to nejde ne? smile1

hosi, rek bych ze to sou kecy vo spotrebe a ze je vam to jedno, na druhou strane vsichni urcite presne vite kolik vam to zere.
Jak psal koldan, pokud bych se treba ja dostal pri normalni jizde nad 6,5 litru, hned bych vedel, ze je nekde chyba...
ja mam proste dlouhodobou spotrebu 5,5 litru a pri mejch kazdorocnich 10-12 tisicich a dnesnich cenach benzinu je to treba jeden poradnej servis gratis a to uz je cas na zamysleni...idontknow
asi bych to neresel, kdybych najel 2-3 tisice rocne,to je zase fakt,tam to tak videt neni...


...sam mezi jebkarema...
Datel (Člen)
10.04.2010 20:11:59
Offline

Re: Opotřebení výfuku

jezdim furt za sedm bo jestli bych jezdil jak tůrista, tak na to nemusim ani sedatevil

Ondráš (Člen)
11.04.2010 13:26:12
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Koldan psal:

Co mám ověřené a potvrzené i od dalších, tak při turistice se běžně pohybuju kolem 6 litrů, při vylítání nádrže při sportu kolem 8,5.

Asi máme s melounem něco špatně, ale nám si to při sportu na okruhu vezme nějakejch 17-18 l/100km.helpevil

Ale normálně jezdím 6-6,5 (odhadem) a to i ve dvou (páč se bojimredface), po dálnici, když jsem to asi před 4 rokama fakt měřil, to bylo 5,5 (cestovní 150km/h, 1000km po dálnici).

Spotřebu řeším do té míry, že nejezdím k Shellu (pokud nemusím) a k ONO tanku (pokud nemusím). Snažím se brát spíše benzín z levnějšího středu. Na to moje mrdání...smokin
Student, platím nájem, daně, nějaké to pojištění, telefon a jídlo pro sebe (takže vlastně jídlo pro 2smile1)... Ročně 8-10 tis.km. Beru na vědomí, že já, student techniky, můžu svoje znalosti ze školy používat v praxi už při studiu, což třeba medik zas tak moc nemůže.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
11.04.2010 13:42:28
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Ondráš psal:
Koldan psal:

Co mám ověřené a potvrzené i od dalších, tak při turistice se běžně pohybuju kolem 6 litrů, při vylítání nádrže při sportu kolem 8,5.

Asi máme s melounem něco špatně, ale nám si to při sportu na okruhu vezme nějakejch 17-18 l/100km.helpevil

moc to klopíte, leje sa vám to ven přes hrdlo, to je jasnýbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ross (Člen)
11.04.2010 13:55:26
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Ondráš psal:

...což třeba medik zas tak moc nemůže.help

podívej se na Melouna, ten má gynekologickou praxi bez studiíbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
11.04.2010 14:25:15
Offline

Re: Opotřebení výfuku

ross psal:

podívej se na Melouna, ten má gynekologickou praxi bez studiíbigsmile

bigsmilegood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
11.04.2010 15:01:59
Offline

Re: Opotřebení výfuku

ondrášoj: zkus to z toho kanystru dolejvat až po 30ti minutový pauze po jízdě, když už se ti neklepou hnáty bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
11.04.2010 15:12:43
Offline

Re: Opotřebení výfuku

osiris psal:

ondrášoj: zkus to z toho kanystru dolejvat až po 30ti minutový pauze po jízdě, když už se ti neklepou hnáty bigsmile

Já jezdím na benzínky a vždycky zvoním na invalidy.helpredface


smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
11.04.2010 15:15:01
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Ondráš psal:
osiris psal:

ondrášoj: zkus to z toho kanystru dolejvat až po 30ti minutový pauze po jízdě, když už se ti neklepou hnáty bigsmile

Já jezdím na benzínky a vždycky zvoním na invalidy.helpredface


smokin

...to máš teda na okruhu dost hoňku stačit natankovat - o tom jsem psal bigsmile
...a nebo tam můžeš na invalidy na hajzl a uzvonit se do bezvědomí bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
11.04.2010 16:05:04
Offline

Re: Opotřebení výfuku

Já jsem postiženej... :-x

Čas 13:30
http://iserialy.sk/the-it-crowd/2seria- … acovnikov/
bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
11.04.2010 16:31:01
Offline

Re: Opotřebení výfuku

...todle sem vyved kdysi na trajektu a podruhý ve švédsku v jedný fabrice mě chtěli tahat ven z hajzlu údržbáři bigsmile ...ty šňůrky měli děsně blízko u sebe a já byl tak unavenej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr