Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Technická

LukinB6 (Člen)
24.03.2010 19:58:09
Offline

Technická

Tak jsem dnes absolvoval o5 po dvou letech technickou prohlídku a výsledek je takový.
1. Že jsem předělal eNko na eSko nikoho nezajimalo
2. Ne homologované části motorky nikoho nezajimaly
3. Jen mi vytkli že nemám ve velkém TP zapsán laděný výfuk - tak to mám v protokolu jako "lehké závady zjištěné na vozidle - 8023 Výfukové potrubí - stav"redface

20 minut, 208,- kč a jel jsem domů jak spokojený parchant.evil


GSX1250FA
Inženýrek (Člen)
24.03.2010 20:01:37
Offline

Re: Technická

LukinB6 psal:

Tak jsem dnes absolvoval o5 po dvou letech technickou prohlídku a výsledek je takový.
1. Že jsem předělal eNko na eSko nikoho nezajimalo
2. Ne homologované části motorky nikoho nezajimaly
3. Jen mi vytkli že nemám ve velkém TP zapsán laděný výfuk - tak to mám v protokolu jako "lehké závady zjištěné na vozidle - 8023 Výfukové potrubí - stav"redface

20 minut, 208,- kč a jel jsem domů jak spokojený parchant.evil

Asi tak to chodí i u nás. Jen by nikdo ani neřešil laďák smile1
Cena teda akorát 250...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
mazo (Člen)
24.03.2010 20:46:42
Offline

Re: Technická

a bol si aj na valci?


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
mr.BSE (Člen)
24.03.2010 20:55:53
Offline

Re: Technická

mazo psal:

a bol si aj na valci?

s motorkou? bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
LukinB6 (Člen)
24.03.2010 21:01:53
Offline

Re: Technická

Ne???idontknowidontknow


GSX1250FA
VikecB12 (Člen)
24.03.2010 21:05:03
Offline

Re: Technická

mr.BSE psal:
mazo psal:

a bol si aj na valci?

s motorkou? bigsmile

Tím válcem snad myslí cigárko venku s technikem při vokukování béčkasmokinbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
24.03.2010 21:08:51
Offline

Re: Technická

Du po neděli..
S kilem v techničáku..
Tak to tu chodíbigsmile


God Save The Queen!
Pajk (Člen)
24.03.2010 22:34:59
Offline

Re: Technická

ty jo, to mi vůbec nenapadlo, že by laďák měl bejt zapsanej v TPsurprised. Nevymejšlej si pussy.

luboss (Člen)
24.03.2010 23:30:59
Offline

Re: Technická

a jak poznaj, ze je to ladak? bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Pajk (Člen)
24.03.2010 23:51:18
Offline

Re: Technická

řve to jako krávabigsmile

Inženýrek (Člen)
25.03.2010 03:45:16
Offline

Re: Technická

Pajk psal:

řve to jako krávabigsmile

A jak řve kráva? helpbigsmile Kurva, v tuhle dobu jsem fakt na šrot a z krávy si doářu představit je n bůůů, ale tak nezní ani origo, natož nějakej otevřenej lauf smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
mr.BSE (Člen)
25.03.2010 06:09:25
Offline

Re: Technická

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
mazo psal:

a bol si aj na valci?

s motorkou? bigsmile

Tím válcem snad myslí cigárko venku s technikem při vokukování béčkasmokinbigsmile

V Ro... zkrátka tady u nás dáváme cigárko rovnou na hale good
Naposled sme byly nuceni po hodine ukončit rozhovor, bo venku byla fronta aut. Málem mi zapomněl nalepit samolepku bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Michal Dk (Člen)
25.03.2010 06:43:39
Offline

Re: Technická

Pajk psal:

ty jo, to mi vůbec nenapadlo, že by laďák měl bejt zapsanej v TPsurprised. Nevymejšlej si pussy.

Hele to je jak se kdo vyspí na homologovanej laďák neřekli ani popel ale širší řidítka je srali tak jsem je musel nechat zapsat.

Smoula.koumak (Člen)
25.03.2010 07:19:20
Offline

Re: Technická

Michal Dk psal:
Pajk psal:

ty jo, to mi vůbec nenapadlo, že by laďák měl bejt zapsanej v TPsurprised. Nevymejšlej si pussy.

Hele to je jak se kdo vyspí na homologovanej laďák neřekli ani popel ale širší řidítka je srali tak jsem je musel nechat zapsat.

mě teda taky ne, ale zasejc když to budeš mít tam tak snad by neměli dělat problémy za hranicema... (akorát by to teda pak chtělo techničák vozit u sebe).


Bandit v lese :-))
SLUGI (Člen)
25.03.2010 07:27:37
Offline

Re: Technická

Kelly01 psal:

Du po neděli..
S kilem v techničáku..
Tak to tu chodíbigsmile

... du taky po neděli
... bez kila v techničáku
... a chtěj 350,-


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Pajk (Člen)
25.03.2010 08:43:50
Offline

Re: Technická

rád bych věděl co uděláte až se technik přisype s helmou a řekne, tak ukaž hochu já to vyzkoušimidontknow. Hovnofuck, stát klidně na nic nešahat a jenom koukat, mám v tom jasnobigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2010 08:51:20
Offline

Re: Technická

Pajk psal:

rád bych věděl co uděláte až se technik přisype s helmou a řekne, tak ukaž hochu já to vyzkoušimidontknow. Hovnofuck, stát klidně na nic nešahat a jenom koukat, mám v tom jasnobigsmile

no s helmou se přisypat může jenže s projetim má smůlu...jejich jediná možnost podle jejich předpisu je to že motocykl může pouze tlačit a to v helmě aby v případě pádu byl chráněný....chci vidět toho kdo do toho dobrovolně z těch techniků půjde bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honza (Člen)
25.03.2010 08:55:24
Offline

Re: Technická

mr.BSE psal:

...Naposled sme byli nuceni po hodine ukončit rozhovor, bo venku byla fronta aut. Málem mi zapomněl nalepit samolepku bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
LukinB6 (Člen)
25.03.2010 09:08:39
Offline

Re: Technická

Na široká řídítka mi neřekl nic, klín pod motorem také nic, zadní blatníček také nic. Jen řekl že lauf je v poho že má homologaci ale že by měl být zapsán jako že je určen pro tento typ moto. Prej při prodeji dostaneš certifikát o tom že je schválenej pro tento typ moto a s ním a velkým TP musíš na evidenčku, aby ti to dali tam zapsat. Pak bude vše ok. A prej pokud bude policajt rejpat tak si zavolá zda to máš zapsané a může tě oflastrovat. Tož tak. Jinak jsem nekuřák - takže válec nebyl žádný.goodgood

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/196_bandit0009.jpg

GSX1250FA
Kukii (Člen)
25.03.2010 09:16:57
Offline

Re: Technická

technickou budu řešit ted, a proběhne to asi tak, že předám velkej techničák a prachy kámošce a zpátky se mi to vrátí i se známkama bigsmile motku mám stále v garáži bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Kelly01 (Člen)
25.03.2010 10:18:45
Offline

Re: Technická

SLUGI psal:
Kelly01 psal:

Du po neděli..
S kilem v techničáku..
Tak to tu chodíbigsmile

... du taky po neděli
... bez kila v techničáku
... a chtěj 350,-

Já s kile(možná se dvěmabigsmile)
Bo tam nemám homologovaný lauf a další ptákovinysmokin


God Save The Queen!
tomsth (Člen)
25.03.2010 10:36:40
Offline

Re: Technická

Taky mě to za pár dní čeká...takže dám pro sichr do vincka dusítko a měla by v poho projít (loni s ČZ celá technická asi 2min venku na chodníku good)..inak u nás v PB za 350,-


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Tomas600N (Člen)
25.03.2010 13:01:57
Offline

Re: Technická

tož to surprisedjak to mate v pohoděidontknow
mě to nedali za to že sem neměl odrazku a čire skličko nad SPZfuck a ještě se tam pidil po mini blinkrech esi je na nich Efucksick

tomassodek (Člen)
25.03.2010 14:55:13
Offline

Re: Technická

na mělniku jsou ty nejvetsi kurvy na stk co znam tam te vodpalkuje i za to ze nemas lekarnicku fuckfuckfuckfuck


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2010 15:10:09
Offline

Re: Technická

tomassodek psal:

na mělniku jsou ty nejvetsi kurvy na stk co znam tam te vodpalkuje i za to ze nemas lekarnicku fuckfuckfuckfuck

lekárnička je ale hrubá závada smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomassodek (Člen)
25.03.2010 15:18:32
Offline

Re: Technická

K.a.s.y.m. psal:
tomassodek psal:

na mělniku jsou ty nejvetsi kurvy na stk co znam tam te vodpalkuje i za to ze nemas lekarnicku fuckfuckfuckfuck

lekárnička je ale hrubá závada smile1

ale je to pussyvina


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2010 15:27:56
Offline

Re: Technická

tomassodek psal:
K.a.s.y.m. psal:
tomassodek psal:

na mělniku jsou ty nejvetsi kurvy na stk co znam tam te vodpalkuje i za to ze nemas lekarnicku fuckfuckfuckfuck

lekárnička je ale hrubá závada smile1

ale je to pussyvina

stejně jako pokuta za neuvázání v autě,ale je to v zákonu tak máš smůlu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pajk (Člen)
25.03.2010 15:47:41
Offline

Re: Technická

a od letoška musí bejt v lekárničce leták postup při zvládání dopravní nehody a možná se něco změnilo i v obsahu. Buď teda novou a nebo doplnit.
Tady to je
http://www.uamk.cz/cs/index.php?option= … ;Itemid=64

Koldan (Člen)
25.03.2010 17:44:17
Offline

Re: Technická

já dyž šel na technicků, tak mi maník řekl: Tak sadime podívat na toho vašeho jakobanditabigsmile a prošel:o))))


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Michal Dk (Člen)
25.03.2010 18:00:30
Offline

Re: Technická

K.a.s.y.m. psal:
tomassodek psal:

na mělniku jsou ty nejvetsi kurvy na stk co znam tam te vodpalkuje i za to ze nemas lekarnicku fuckfuckfuckfuck

lekárnička je ale hrubá závada smile1

Nedělám si prdel v Kalný vodě u Trutnova vyhodili záchranku z STK že neměl autolékarničku.Bylo marný že jim ukazoval pakly obvazovýho materiálu.smile1

ROMIN (Člen)
25.03.2010 18:03:54
Offline

Re: Technická

tak to je mrdat v Olmiku stk 400kč!!!!!!!!!!!!parchanti

Luk (Člen)
26.03.2010 07:48:22
Offline

Re: Technická

Pajk psal:

a od letoška musí bejt v lekárničce leták postup při zvládání dopravní nehody a možná se něco změnilo i v obsahu. Buď teda novou a nebo doplnit.
Tady to je
http://www.uamk.cz/cs/index.php?option= … ;Itemid=64

jeste to asi neni schvaleny a platit to bude az od 1.1.2011, tak zatim klidsmokinsmile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Petr (Člen)
26.03.2010 08:49:45
Offline

Re: Technická

tak to u nás ti maníci tě poženou s moto i na válce (a myšleno fakt válce )
asi si myslí že udělají díru do světa či to dělají pro světový mír, nevím..
ale vyhodí tě i kvuli kravině - auto neprošlo protože ruční brzda brzdila na 5tý zub, ne na 3tí jak chtěl on( i když brzdila rovnoměrně jak má ..) idontknow


tož tak..
redik27 (Člen)
26.03.2010 10:28:13
Offline

Re: Technická

Pajk psal:

a od letoška musí bejt v lekárničce leták postup při zvládání dopravní nehody a možná se něco změnilo i v obsahu. Buď teda novou a nebo doplnit.
Tady to je
http://www.uamk.cz/cs/index.php?option= … ;Itemid=64

to už je rok 2011 ?????? fuck


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Ondráš (Člen)
26.03.2010 13:21:48
Offline

Re: Technická

redik27 psal:

to už je rok 2011 ?????? fuck

2012 se bolíží. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
30.03.2010 10:17:44
Offline

Re: Technická

Tak, technická 30 vteřin(seškrábání/nalepení) a 4 kilabigsmile

Akorát jsem ji udělal o měsíc dřívsmile2

Jak psal kterýsi předřečník o laděném výfuku zapsaném v techničáku, k čemu to je?
Stejně s tím nemohu jezdit nebo josurprised
A co hluksurprised
help


God Save The Queen!
stvrto1 (Člen)
30.03.2010 17:45:08
Offline

Re: Technická

kurva netušil som, že ladený homologovaný výfuk treba zapísať do techničáku pussy
To čo je za chujovina? Ve´d to by som potom mal zapisovať každú homologovanú súčiastku čo použijem??? Napr. vzduchový filter, brzdové doštičky, pneumatiky, kufor, madlo a čo ja voem čo ešte??? Nei je to pussy ?


Suzuki Bandit 1250SA
Filous (Člen)
30.03.2010 20:58:59
Offline

Re: Technická

stvrto1 psal:

kurva netušil som, že ladený homologovaný výfuk treba zapísať do techničáku pussy
To čo je za chujovina? Ve´d to by som potom mal zapisovať každú homologovanú súčiastku čo použijem??? Napr. vzduchový filter, brzdové doštičky, pneumatiky, kufor, madlo a čo ja voem čo ešte??? Nei je to pussy ?

...no správně by si měl mít f TP zapsanej každej "tuningovej" díl, kerej byl dodatečně namontovanej nebo vyměněnej za originální...hodně to řešej tuneři aut a třeba v Germániji nechávaj zapsat fšecko, křídla, podlošky pot kola, laufy, mračítka atd. ...teda ty lepčí tuneři nebo vječí tuningový firmy...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
stvrto1 (Člen)
30.03.2010 21:32:32
Offline

Re: Technická

Filous psal:
stvrto1 psal:

kurva netušil som, že ladený homologovaný výfuk treba zapísať do techničáku pussy
To čo je za chujovina? Ve´d to by som potom mal zapisovať každú homologovanú súčiastku čo použijem??? Napr. vzduchový filter, brzdové doštičky, pneumatiky, kufor, madlo a čo ja voem čo ešte??? Nei je to pussy ?

...no správně by si měl mít f TP zapsanej každej "tuningovej" díl, kerej byl dodatečně namontovanej nebo vyměněnej za originální...hodně to řešej tuneři aut a třeba v Germániji nechávaj zapsat fšecko, křídla, podlošky pot kola, laufy, mračítka atd. ...teda ty lepčí tuneři nebo vječí tuningový firmy...

no do riti, takže, keď sa chcem flákať po Alpách, tak by som to mal asi radšej zapísať ... idontknow


Suzuki Bandit 1250SA
mazo (Člen)
30.03.2010 22:20:51
Offline

Re: Technická

neboj sa, v alpach su prisni, no nie su taki kokoti ako ti nasi....

...ale aspon dB killer by bol dobry redface


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
tomasNJ (Člen)
30.03.2010 23:00:53
Offline

Re: Technická

Tomas600N psal:

tož to surprisedjak to mate v pohoděidontknow
mě to nedali za to že sem neměl odrazku a čire skličko nad SPZfuck a ještě se tam pidil po mini blinkrech esi je na nich Efucksick

bo's byl v jičině u ritza... sa nedif...coolsmokin


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
stvrto1 (Člen)
31.03.2010 16:22:50
Offline

Re: Technická

mazo psal:

neboj sa, v alpach su prisni, no nie su taki kokoti ako ti nasi....

...ale aspon dB killer by bol dobry redface

dB killer nechám, lebo inak ma rakúšania zožerú za živa bigsmile


Suzuki Bandit 1250SA
SLUGI (Člen)
31.03.2010 16:40:19
Offline

Re: Technická

... jak "zhomologuju" nehomologovanej výfuk idontknow evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Tomas600N (Člen)
31.03.2010 16:44:08
Offline

Re: Technická

tomasNJ psal:
Tomas600N psal:

tož to surprisedjak to mate v pohoděidontknow
mě to nedali za to že sem neměl odrazku a čire skličko nad SPZfuck a ještě se tam pidil po mini blinkrech esi je na nich Efucksick

bo's byl v jičině u ritza... sa nedif...coolsmokin

asi mysliš v renoltu toho zrzka co? pak sem šel k Chaloupkovi pro odrazku, pry..."á pán jde z technické?..."fuck

Tomboo (Člen)
13.04.2010 05:54:32
Offline

Re: Technická

Taky jsem včera absolvoval svou první STK ve Frýdku u Hypernovy.No docela mě tam dusil,široké řidítka,laďák,mini blikny,Sko na Nko a dokonce se díval na rozměr pneu surprised No bral to poctivě,až mi to bylo podivné jak je všímavý a on je taky motorkář.Bych čekal že bude chápavější.Jeho nezajímalo žádné Éčko na blikně ale prý musí být na vše papír že je to schváleno.Už jsem si myslel že mi to nedá,nakonec jo ale příště raději jinam bigsmile


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
Koldan (Člen)
13.04.2010 07:41:13
Offline

Re: Technická

Tomboo psal:

Taky jsem včera absolvoval svou první STK ve Frýdku u Hypernovy.No docela mě tam dusil,široké řidítka,laďák,mini blikny,Sko na Nko a dokonce se díval na rozměr pneu surprised No bral to poctivě,až mi to bylo podivné jak je všímavý a on je taky motorkář.Bych čekal že bude chápavější.Jeho nezajímalo žádné Éčko na blikně ale prý musí být na vše papír že je to schváleno.Už jsem si myslel že mi to nedá,nakonec jo ale příště raději jinam bigsmile

spíš se chtěl předvést, že tomu rozumí a že ho neojebešcool


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jardagsf (Člen)
13.04.2010 16:23:45
Offline

Re: Technická

jsou to klokani - ta kapsicka vepredu na monterkach je na baksis - ty kecy okolo - to si o to rikal - a jak je videt zustal nepochopen bigsmile bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
ross (Člen)
13.04.2010 17:46:23
Offline

Re: Technická

technickou za mě vzdycky dělal borec za 200,- + poplatky

a prošel jsem vždycky

i když mi nesvítilo brzdový světlo na zadní brzděsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Petr (Člen)
13.04.2010 17:57:03
Offline

Re: Technická

SLUGI psal:

... jak "zhomologuju" nehomologovanej výfuk idontknow evil

nejakou "nalepkou"surprisedidontknowbigsmile


tož tak..
zdenek 1 (Člen)
13.04.2010 20:45:57
Offline

Re: Technická

Tomboo psal:

Taky jsem včera absolvoval svou první STK ve Frýdku u Hypernovy.No docela mě tam dusil,široké řidítka,laďák,mini blikny,Sko na Nko a dokonce se díval na rozměr pneu surprised No bral to poctivě,až mi to bylo podivné jak je všímavý a on je taky motorkář.Bych čekal že bude chápavější.Jeho nezajímalo žádné Éčko na blikně ale prý musí být na vše papír že je to schváleno.Už jsem si myslel že mi to nedá,nakonec jo ale příště raději jinam bigsmile

Tovíš jezdí semnou,tak bandita zná jak svoje botybigsmile


když to jede,je to OK
zdenek 1 (Člen)
13.04.2010 21:13:43
Offline

Re: Technická

Hold dneska se už hodně lidí bojí o práci....dá to někomu za 200kačen, nalepí červenou známku,ty vyjedeš ven před STK ( a vůbec nikdo netuší,že venku sedí v autě už třeba hoďku dva hlápci a vyhlídnou si stroj o kterým jsou téměř přesvědčeni že neprojde ) přijdeš si pro papír o STK ,otevřou se z venku dveře,vstoupí dovnitř dva pánové a řeknou : jsme kontrola s .....blablabla,podívá se do protokolu kdo dělal STK vezme si druhého technika co ten protokol neviděl (tzn že neví co tam ten jeho kolega napsal do závad) a jde se znovu na kanál. No a ten technik tam samozřejmě bude muset napsat všechno co zjistí , a protokol se již bude lišit od toho prvního, a třeba ta sjetá guma nebo nehomologovaný blinkr nebo nepovolená přestavba atd. kterou ti za ty dvě kila tam zamozřejmě nenapsal (protože bys jinak neprošel) ho bude stát místo, zhruba 30litrů co si vesměs všichni kluci zaplatí za kurz který musí udělat aby mohli dělat toho technika ,no a na STK jako zaměstnanec si už nikde neškrkne ! A to nemluvím o tom,že ti kontrolóři  můžou klidně za to nasolit pokutu provozovateli (majiteli)  a to celkem dost velkej balík , nebo přinejhorším ti zavřou i celé STK!!! No a ten provozovatel (majitel) to klíďo pak po tebe bude chtít zacvakat!!! Tak nevím,jestli se ty dvě kila za to tomu technikovi oplatí...idontknow


když to jede,je to OK
Ivoušek (Člen)
13.04.2010 21:34:34
Offline

Re: Technická

Byla jsem na tk minulej týden.Zkounul jestli světla svítí,blikny blikají,juknul na gumy a lékarničku.Zaplatila jsem 350kč dostala jsem nálepku a odfrčála.bigsmile

gerrik (Člen)
13.04.2010 22:03:34
Offline

Re: Technická

Tomboo psal:

Taky jsem včera absolvoval svou první STK ve Frýdku u Hypernovy.No docela mě tam dusil, až mi to bylo podivné jak je všímavý a on je taky motorkář.

Ty jsou nejhorší, šmejdi motorkářský sick bigsmile

Kelly01 (Člen)
13.04.2010 22:14:07
Offline

Re: Technická

Je něco zhnilého v STK Českýchbigsmile


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
13.04.2010 22:31:22
Offline

Re: Technická

Kelly01 psal:

Je něco zhnilého v STK Českýchbigsmile

Buďme rádi bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Pajk (Člen)
13.04.2010 22:46:16
Offline

Re: Technická

náký dvá chlápkové z venku co přijdou na STKčko mě vůbec nemusej zajímat, mám známku, mám. Beru to tak, že nejsem pako a nepojedu na STKčko s motkou co bude mít nějakou závažnou závadu a vím vo tomidontknow. Rozumnej technik takovýho stejně nepustí protože si zadělává do svejch kalhot a kvůli píčovinám jako je třeba laďák bez známky, nebo nějakej jinej doplněk prakticky v provozu nepodstatnej i když bez homologace je pro mě pouhá buzeracefuck.

Tomboo (Člen)
13.04.2010 23:11:25
Offline

Re: Technická

Holt když člověk narazí na takového znalého motorkáře,musí sklopit uši a nechat se peskovat.Když někdo začne rozhovor větou jak to že máte tjůning blikny,máte na ně papír?? Tak to je mi jasné že to nebude lehké,holt jsem si to vyslechl,v závadách to nemám,nálepka nalepená a hurá pryč.Někdo si to prostě neodpustí...Kdyby ale každého s nějakým nehomologovaným doplňkem nepustil,přicházel by o kšeft,se to rozkřikne na forech a lidi budou jezdit jinam a konkurence je veliká.

Zdeněk 1:Fakt s tebou jezdí nebo si děláš srandu? idontknow

Stejně jedu příště jinam cool


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
LukinB6 (Člen)
14.04.2010 08:38:40
Offline

Re: Technická

stvrto1 psal:
Filous psal:
stvrto1 psal:

kurva netušil som, že ladený homologovaný výfuk treba zapísať do techničáku pussy
To čo je za chujovina? Ve´d to by som potom mal zapisovať každú homologovanú súčiastku čo použijem??? Napr. vzduchový filter, brzdové doštičky, pneumatiky, kufor, madlo a čo ja voem čo ešte??? Nei je to pussy ?

...no správně by si měl mít f TP zapsanej každej "tuningovej" díl, kerej byl dodatečně namontovanej nebo vyměněnej za originální...hodně to řešej tuneři aut a třeba v Germániji nechávaj zapsat fšecko, křídla, podlošky pot kola, laufy, mračítka atd. ...teda ty lepčí tuneři nebo vječí tuningový firmy...

no do riti, takže, keď sa chcem flákať po Alpách, tak by som to mal asi radšej zapísať ... idontknow

Až se budeš chtět flákat po Alpách tak si strč do laufu tlumící vložku a pfertyg.evil


GSX1250FA
ross (Člen)
14.04.2010 10:14:53
Offline

Re: Technická

zdenek 1 psal:

Hold dneska se už hodně lidí bojí o práci....dá to někomu za 200kačen, nalepí červenou známku,ty vyjedeš ven před STK ( a vůbec nikdo netuší,že venku sedí v autě už třeba hoďku dva hlápci a vyhlídnou si stroj o kterým jsou téměř přesvědčeni že neprojde ) přijdeš si pro papír o STK ,otevřou se z venku dveře,vstoupí dovnitř dva pánové a řeknou : jsme kontrola s .....blablabla,podívá se do protokolu kdo dělal STK vezme si druhého technika co ten protokol neviděl (tzn že neví co tam ten jeho kolega napsal do závad) a jde se znovu na kanál. No a ten technik tam samozřejmě bude muset napsat všechno co zjistí , a protokol se již bude lišit od toho prvního, a třeba ta sjetá guma nebo nehomologovaný blinkr nebo nepovolená přestavba atd. kterou ti za ty dvě kila tam zamozřejmě nenapsal (protože bys jinak neprošel) ho bude stát místo, zhruba 30litrů co si vesměs všichni kluci zaplatí za kurz který musí udělat aby mohli dělat toho technika ,no a na STK jako zaměstnanec si už nikde neškrkne ! A to nemluvím o tom,že ti kontrolóři  můžou klidně za to nasolit pokutu provozovateli (majiteli)  a to celkem dost velkej balík , nebo přinejhorším ti zavřou i celé STK!!! No a ten provozovatel (majitel) to klíďo pak po tebe bude chtít zacvakat!!! Tak nevím,jestli se ty dvě kila za to tomu technikovi oplatí...idontknow

já nikoho do ničeho nenutil

ať ho klidně vyhodí

ale asi mu ty 2 kila za to stojí, když to tak udělá 10* denně


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
14.04.2010 17:05:11
Offline

Re: Technická

Fakt je, že přijet na STK se sjetou gumou bych bral jako provokaci...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zdenek 1 (Člen)
14.04.2010 17:40:10
Offline

Re: Technická

Tomboo psal:

Holt když člověk narazí na takového znalého motorkáře,musí sklopit uši a nechat se peskovat.Když někdo začne rozhovor větou jak to že máte tjůning blikny,máte na ně papír?? Tak to je mi jasné že to nebude lehké,holt jsem si to vyslechl,v závadách to nemám,nálepka nalepená a hurá pryč.Někdo si to prostě neodpustí...Kdyby ale každého s nějakým nehomologovaným doplňkem nepustil,přicházel by o kšeft,se to rozkřikne na forech a lidi budou jezdit jinam a konkurence je veliká.

Zdeněk 1:Fakt s tebou jezdí nebo si děláš srandu? idontknow
no semnou ne, má svoji motorku...bigsmile
Stejně jedu příště jinam cool


když to jede,je to OK
zdenek 1 (Člen)
14.04.2010 18:01:18
Offline

Re: Technická

Chápu že se někomu nejaké homologace zdají být napikaču (mi samému taky) ale prostě on má nějaké předpisy a ty prostě musí (měl by ) dodržovat! Jasně že se to někdy dělá že to prostě projde,ale prostě není to vždy....(možná u některých jo bigsmile ale jak dlouho) Nechci se ho zastávat,jen prostě dělá svou práci a je určo rád,že jí v dnešni době má !!! A já osobně bych to taky asi v dnešní době cizímu nedal. Kdyby jste viděli co si prostě někteří lidé opravdu dovolí,a s jakým autem nebo i motorkou někdy přijedou opravdu by jste se divili surprised ...taky jsem vždycky neměl úplně vše na 100 %,ale abych dojel na sjetých gumách,nebo že by mi náprava držela jen na jedné straně atd...idontknow no nic,to se tady zase domě někdo pustí smile1


když to jede,je to OK
Tomboo (Člen)
14.04.2010 21:26:59
Offline

Re: Technická

Dělat to musí,chápu a proto jsem držel pec bo jsem věděl že má pravdu.Holt se dneska každý bojí přijít o dobrý flek.Jiné velké závady jsem neměl tak mě pustil takže to neřeším... beer


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
zdenek 1 (Člen)
15.04.2010 12:39:37
Offline

Re: Technická

Tomboo psal:

Dělat to musí,chápu a proto jsem držel pec bo jsem věděl že má pravdu.Holt se dneska každý bojí přijít o dobrý flek.Jiné velké závady jsem neměl tak mě pustil takže to neřeším... beer

No jinak tě mám pozdravit....bigsmile a přístě se neboj zase dojet . Jinak mezi náma,kdybys tam trefil na někoho jiného stopro bys neprošel !!!bigsmile


když to jede,je to OK
Tomboo (Člen)
15.04.2010 16:14:36
Offline

Re: Technická

zdenek 1 psal:
Tomboo psal:

Dělat to musí,chápu a proto jsem držel pec bo jsem věděl že má pravdu.Holt se dneska každý bojí přijít o dobrý flek.Jiné velké závady jsem neměl tak mě pustil takže to neřeším... beer

No jinak tě mám pozdravit....bigsmile a přístě se neboj zase dojet . Jinak mezi náma,kdybys tam trefil na někoho jiného stopro bys neprošel !!!bigsmile

Že ho taky zdravím a jestli znova přijedu tak na SVu a bude mít problém mi něco najít bigsmile  Jen tak ze zvědavosti,co vlastně sedlá?


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
zdenek 1 (Člen)
15.04.2010 18:54:37
Offline

Re: Technická

Tomboo psal:
zdenek 1 psal:
Tomboo psal:

Dělat to musí,chápu a proto jsem držel pec bo jsem věděl že má pravdu.Holt se dneska každý bojí přijít o dobrý flek.Jiné velké závady jsem neměl tak mě pustil takže to neřeším... beer

No jinak tě mám pozdravit....bigsmile a přístě se neboj zase dojet . Jinak mezi náma,kdybys tam trefil na někoho jiného stopro bys neprošel !!!bigsmile

Že ho taky zdravím a jestli znova přijedu tak na SVu a bude mít problém mi něco najít bigsmile  Jen tak ze zvědavosti,co vlastně sedlá?

Se ho poptej jak tam dojedeš příště,aspoň si pokecáte (jo,a jsou tam dva co jezdí)


když to jede,je to OK
tomsth (Člen)
20.04.2010 12:57:27
Offline

Re: Technická

STK v PB na Obecnické proběhla dnes ráno stejným stylem jako loni s ČZ:
kontrola VIN, rozsvítit, zatroubit, blikny - OK, papíry si vyzvedněte na příjmu.
Věci jako lékárnička, rozměry gum nebo laďák nezájem. Tuhle STK doporučuju good


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Pajk (Člen)
20.04.2010 14:27:13
Offline

Re: Technická

v Písku taky gutsmokin, člověče i zkouška na válcích proběhla v pohoděbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr