Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » pekelné doly

vitas (Člen)
10.03.2007 17:44:21
Offline

pekelné doly

byl tam někdo ? a jaké byly dojmy má cenu se tam trmácet až z holomóca good

Zdenák (Člen)
10.03.2007 18:42:34
Offline

Re: pekelné doly

Je to pěkný... ale z holomóca to si jistej nejsem.... bigsmile
Jesli máš rád pohádky o čertech a Dorotě tak vyraž....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Georges (Člen)
10.03.2007 19:00:57
Offline

Re: pekelné doly

Jestli ti můžu doporučit, tak se tam vydej až tam bude nějaká akce...good

vitas (Člen)
10.03.2007 19:41:43
Offline

Re: pekelné doly

čerta mám kamaráda a dorotu doma tak si počkám na tu akci good

pecik (Člen)
10.03.2007 19:43:28
Offline

Re: pekelné doly

No nevim ,pujc si v pujcovne pohadku S CERTY NEJSOU ZERTY,a ani tam namusis.Ty jeskyne jsou tam odtud.Ale stoji to za to tam jet ,na masine zajedes k baru porucis si neco / ja dal preso ,a jak je v jeskyni vlhko ,tak jsem nemoh ani vysypat cukr jak byl zvlhly /ale jinek ok.Hlavne okoli je ok.jeskyne  atd.


suzuki gsf 1200 s BANDIT,r.v.2004
leons (Člen)
10.03.2007 20:31:35
Offline

Re: pekelné doly

Je to tam zajímavé, ale jestli opravdu pojedeš z Olomouce tak se tam vydej až na nějakou akci. Jestli máš navigaci tak na http://online.poi.cz/ v sekci CZ-Restaurace jsou pekelné doly uložené.


Yamaha R1
Hlavně dojet
maňas (Člen)
10.03.2007 20:58:34
Offline

Re: pekelné doly

je to tam super,byli jsme tam z kámošema při poslední akci na loňskej rok a bobma,kde totiž máš takovej luxus,jako motyku přímo u postele a když máš štěstí vyjde na tebe i nějakej gauč,je jich tam mrtě,samozřejmě záleží na vkusu každého soudruha,......

podotýkám bylo by to solidní místo na Bpussysraz,bo by se to kvalitně rozlejhalobigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
PALOUS (Člen)
10.03.2007 21:37:54
Offline

Re: pekelné doly

maňas psal:

je to tam super,byli jsme tam z kámošema při poslední akci na loňskej rok a bobma,kde totiž máš takovej luxus,jako motyku přímo u postele a když máš štěstí vyjde na tebe i nějakej gauč,je jich tam mrtě,samozřejmě záleží na vkusu každého soudruha,......

podotýkám bylo by to solidní místo na Bpussysraz,bo by se to kvalitně rozlejhalobigsmilebigsmile

a nemáš woe vod tej doby plíseň na haxnách?bigsmilesem vopačnýho názoru páš když tam rejžujou tak ať si tam aspoň votřou stoly páč vod tam tud jedeš zasranej jak hovadosick


Jebat motorky :-)
vorel (Člen)
10.03.2007 21:44:59
Offline

Re: pekelné doly

přesně tak, půl hodinu stojíš frontu na klobásu za 60, chvíli tam posedíš jak kokot bo tam nikoho nebudeě znát, cestou zpátky z kopce to málem položíš,
fakt se mi tam nelíbilo


řikám si hurikán
leons (Člen)
11.03.2007 02:55:31
Offline

Re: pekelné doly

Tak to je bohužel pravda, pingl se tvářil jako že ho otravujem od nic nedělání a stoly a židle total zajebané. Jinak prostředí super.


Yamaha R1
Hlavně dojet
Pšán (Člen)
11.03.2007 06:27:11
Offline

Re: pekelné doly

..inspekce provedena dvakrát..
..předloni:bordel,filcky,nekázeň,vlhko jak v prádelněsick
..vloni:uklizeno,sucho,součet lidí 15(z toho nás bylo13),
        deky čisté,obsluha v pohodě..good
..a teď,babo raď idontknow


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
maňas (Člen)
11.03.2007 09:15:35
Offline

Re: pekelné doly

Pšán : tak my sme měli ten druhý případ,pohoda ne moc lidí asi 40 žádný fronty good

Palous : woe kde ses válelidontknow,že si ulovil plíseň,sem chrápal ve svým spacáku na jejich gauči a pohoda,když ho občas vypereš!!!bigsmile

Vorel : sjíždění není pro žádný divočení,ale pokud jezdíš jen tam kam vede první třída,nebo dálnice tvoje věcbad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
XJelen (Člen)
11.03.2007 09:40:22
Offline

Re: pekelné doly

Tak s tou čistotou, nesmíš bejt cimprlichbigsmile a s tou navigací, doporučuju jestli nepojede někdo, kdo už tam byl, neboť značený je to celkem napussy


Strýcfajtr !!!
leons (Člen)
11.03.2007 11:18:58
Offline

Re: pekelné doly

Je to značený fakt na pussy, když se párkrát zeptáš najdeš to.good


Yamaha R1
Hlavně dojet
vorel (Člen)
11.03.2007 14:30:21
Offline

Re: pekelné doly

silnic se bojim, jezdim jen na letišti


řikám si hurikán
Jerry (Člen)
11.03.2007 14:46:18
Offline

Re: pekelné doly

Nevím. Mě to tam taky nijak nenadchlo. Ale znám lidi co jo. Chce to prostě zkusit, jako všechno.bigsmile


A kurva...
bečka (Člen)
11.03.2007 14:59:16
Offline

Re: pekelné doly

mě se tam teda líbilo tuze..Sice sme to taky docela dlouho hledali, ale stálo to zato.Když sme tam zrovna byli tak se tam slavil silvestr ( a to bylo léto : )
akorát sme si blbci pak ustlali uplně vzadu a ráno tam byla hrozná zima,vlhk.takže příště spim radši venkugood


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
vorel (Člen)
11.03.2007 16:32:39
Offline

Re: pekelné doly

džery vogo, kdy dorazíte?


řikám si hurikán
Pavel (Člen)
11.03.2007 17:24:12
Offline

Re: pekelné doly

vitas psal:

byl tam někdo ? a jaké byly dojmy má cenu se tam trmácet až z holomóca good

Já tam ještě taky nebyl. Je mi jedno,jak to tam vypadá,obrázek si udělám sám. Tak až pojedeš,tak to napiš do cestování,rád se přidám.

Pšán (Člen)
11.03.2007 17:38:03
Offline

Re: pekelné doly


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
vitas (Člen)
11.03.2007 18:31:05
Offline

Re: pekelné doly

Pavel psal:
vitas psal:

byl tam někdo ? a jaké byly dojmy má cenu se tam trmácet až z holomóca good

Já tam ještě taky nebyl. Je mi jedno,jak to tam vypadá,obrázek si udělám sám. Tak až pojedeš,tak to napiš do cestování,rád se přidám.

Tak to je jasná věc goodgoodgood

Živel (Člen)
12.03.2007 09:05:15
Offline

Re: pekelné doly

Pekelné doly = vlhko, smrádek, ale teplounko.. bigsmile
Pokud tam pojedeš za nějakou akcí, počítej, že se moc nevyspíš, takže budeš muset do sebe lít jeden beer za druhým.. bigsmilegood
Jináč na jedno přespání to bohatě stačí, jídlo a pití na místě, OO a umyvadlo též = no problem.


Život není věčný, ale já ano...
vitas (Člen)
12.03.2007 15:41:10
Offline

Re: pekelné doly

Trochu mě štve že něco podobnýho není u nás na moravě a nebo o tom nevím

Petr J. (Člen)
12.03.2007 15:50:47
Offline

Re: pekelné doly

za návštěvu to stojí......jezdívám tam na kafe nebo kofolu, ale akcím se vyhýbám......je tam potom hlava na hlavě.....

http://www.pekelnedoly.cz

KOŽON (Člen)
12.03.2007 22:46:09
Offline

Re: pekelné doly

Byli jsme tam loni cela banda z Otrokovic a letos se chytáme zase nebo je to gut zažitek a super vyjižďka

REX (Člen)
31.03.2007 23:29:54
Offline

Re: pekelné doly

Rád tam jezdím....líbí se mi tamgoodbeer


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Pool (Člen)
01.04.2007 00:12:16
Offline

Re: pekelné doly

dneska sme tam byli ... podle me jednou za zivot urcite ,regulerne asi ne e ...na akci - mozna na ,,morcata,, ... jidlo-smazak good,bramborak good, klobaska good ... ceny-rozhodne ne 60 za klobas jak tu kdosi psal (docela prijatelne) najit to poprve bad ... GPS recomended ... project se vnitrkem goodgood


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
maňas (Člen)
01.04.2007 10:03:01
Offline

Re: pekelné doly

Pool psal:

dneska sme tam byli ... podle me jednou za zivot urcite ,regulerne asi ne e ...na akci - mozna na ,,morcata,, ... jidlo-smazak good,bramborak good, klobaska good ... ceny-rozhodne ne 60 za klobas jak tu kdosi psal (docela prijatelne) najit to poprve bad ... GPS recomended ... project se vnitrkem goodgood

tak tak,moje řečgoodgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr