Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kde sehnat kotouč na jebku

Moya (Člen)
12.05.2010 09:14:12
Offline

Kde sehnat kotouč na jebku

Ahoj..potřeboval bych radu ohledně kotouče na jebku XJR 1200...Otec ji koupil od borce kerej měl podezření na hnutej kotouč a vyřešil to tím že koupil ten jeden přední kotouč kerej měl bejt jakože v háji..nakonec se ukázalo že kotouče hnutý nebyli ale nefungovali pístky v brzdičích...Takže mám teď jeden kotouč kerej je funglovka a nevím kde a od koho sehnat ten samej...abych měl teda jakože nový kotouče...Dodavatele ze Strakonic ,nějakej pan Gvozdiak kerej tenhle kotouč dodával jsem kontaktoval ale nebyl schopen říct od koho ho kupoval a navíc že to prej už nedělá..Kotouč má průměr 320mm ...Tak kdo ze zdejších pussylidí mi pomůže a věděl by kdo dělá kotouče tak aby to vypadalo a bylo to stejný jako na fotkách? Nebo je to možná typizovanej kotouč,jenže na netu jsou většinou jen tech.nákresy kotoučů a ne fotky..prostě nic podobnýho jsem nenašel..Díky za každou radu

Moya (Člen)
12.05.2010 09:16:45
Offline

Re: Kde sehnat kotouč na jebku

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/492_dsc00202.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/492_dsc00203.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/492_dsc00204.jpg
Michal Dk (Člen)
12.05.2010 15:23:13
Offline

Re: Kde sehnat kotouč na jebku

Schema vrtání v kotouči je stejný jako tady http://www.motovraky.cz/vyroba-nove-obruce-p-2330.html  ale střed je jinej než tam nabízej.Mohlo by to být ono.

Moya (Člen)
17.05.2010 06:47:53
Offline

Re: Kde sehnat kotouč na jebku

Opravdu nikdo neví...Nedělá nějak podobně kotouče fy Tenax?pussypussypussy

K.a.s.y.m. (Člen)
17.05.2010 06:56:25
Offline

Re: Kde sehnat kotouč na jebku

Moya psal:

Opravdu nikdo neví...Nedělá nějak podobně kotouče fy Tenax?pussypussypussy

když to víš proč Tenax nezkusíš kontaktovat??smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Moya (Člen)
17.05.2010 07:02:09
Offline

Re: Kde sehnat kotouč na jebku

Kasym..
nevím to jen ,zjišťuju zatím podle vobrázku na netu...

K.a.s.y.m. (Člen)
17.05.2010 07:39:30
Offline

Re: Kde sehnat kotouč na jebku

myslel jsem to tak ,že když víš ,že Tenax dělá kotoučet tak proč je nezkusíš kontaktovat jestli to není jejich práce smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
KOVAL (Člen)
17.05.2010 22:27:38
Offline

Re: Kde sehnat kotouč na jebku

ta pavučina,rozumněj střed kotouče,je origo japonská už podle toho písma takže maximálně mohl někdo tady na ni nanejtovat nově vyrobenou obruč..
takže vo hovně..
jo a Kulhas v Tenaxu ty obruče nebrousil a na týhle je z fotky patrný že ta obruč byla broušená..

Moya (Člen)
18.05.2010 09:06:41
Offline

Re: Kde sehnat kotouč na jebku

...pan Kulhánek z Tenaxu tvrdí že to jeho práce není a říka taky že jde o novej kotouč z prvovýroby...je mi celkem jedno jestli je origo novej nebo replikovej s jinou obručí...Tenhle stál 3700,- a má odjetejch 500kiláků a potom co předchozí majitel zjistil že udělal pussynu tak dal zpátky origo ale jelikož už maj jen 3,5mm...chci k tomuhle ten druhej a dát je tam voba...A unašeč je fungl novej takže někde ho musel koupit..otázka je kde...

nicola.foxx (Člen)
18.05.2010 09:15:04
Offline

Re: Kde sehnat kotouč na jebku

Moya psal:

...pan Kulhánek z Tenaxu tvrdí že to jeho práce není a říka taky že jde o novej kotouč z prvovýroby...je mi celkem jedno jestli je origo novej nebo replikovej s jinou obručí...Tenhle stál 3700,- a má odjetejch 500kiláků a potom co předchozí majitel zjistil že udělal pussynu tak dal zpátky origo ale jelikož už maj jen 3,5mm...chci k tomuhle ten druhej a dát je tam voba...A unašeč je fungl novej takže někde ho musel koupit..otázka je kde...

A zkousel jsi se mrknout na www.abmoto.cz ? Tam sezenou vsechno a davaj i PICO SLEVUgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr