Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » bandit 98

losmiros (Člen)
20.05.2010 20:05:30
Offline

bandit 98

Zdar,
hledám někoho z moravy, Prostějov, Přerov, Olomouc, kdo ma prvniho bandita 98,  original riditkama, chtel bych si na neho sednout, muj nema origo a premejslim nad novejma, tak to chci porovnat, predpokladam ze 98 az 2004 nebo kolik to bylo vsecko stejny.
toz dik


on the road
hlemejzd999 (Člen)
20.05.2010 20:26:07
Offline

Re: bandit 98

budeš se muset asi držet vepředu po stranách těch gum ... ...počitám....ale nevim ,jak u tebe  ,páč mám 96...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Brejn (Člen)
20.05.2010 21:02:57
Offline

Re: bandit 98

Já jsem jezdil chvilku s origo a je to dost úzké. Řidítka jsem při delší cestě držel za závažíčka.


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
losmiros (Člen)
20.05.2010 21:08:31
Offline

Re: bandit 98

no tak prave proto bych si to chtel vyzkusat, aspon na to sednout s tema originalama at vim co bude lepci...idontknow


on the road
Banditatom (Člen)
20.05.2010 21:30:56
Offline

Re: bandit 98

losmiros psal:

no tak prave proto bych si to chtel vyzkusat, aspon na to sednout s tema originalama at vim co bude lepci...idontknow

origo určitě lepší nebudeheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
20.05.2010 22:39:48
Offline

Re: bandit 98

VŠICHNI JEZDĚJ SE ŠIRŠÍMA...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
zzzmrzlinar (Člen)
20.05.2010 22:47:46
Offline

Re: bandit 98

a zrovnahovna, mě ty origo celkem seděly, pak jsem po rozbuchu dával "lepčí" a bylo to tak široký, že jsem to příští sezonu na každý straně trochej voříznul, skoro na šířku těch origo (pravda byla to 2003 a já jsem asi dost atypickej jezdec)

smilflek (Člen)
20.05.2010 22:54:22
Offline

Re: bandit 98

jak je to s řidítkama Nka a Ska? jsou rozdílné?

seděl jsem na B12 S ... origo řidítka a bylo to fakt na pussy

mam na B6 N širší a je to super...

(to jen tak pro zajímavost, když zrovna marodim smile2)


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
Frodo89 (Člen)
20.05.2010 22:59:05
Offline

Re: bandit 98

losmiros psal:

Zdar,
hledám někoho z moravy, Prostějov, Přerov, Olomouc, kdo ma prvniho bandita 98,  original riditkama, chtel bych si na neho sednout, muj nema origo a premejslim nad novejma, tak to chci porovnat, predpokladam ze 98 az 2004 nebo kolik to bylo vsecko stejny.
toz dik

Pokud cheš ja ti ty originaly klidně prodam za nějakou rozumnou cenu...

Jinak ty širší říditka jsou pouze a jen o zvyku.

Občas mi z5ně přijde že ty originaly byli v jistylch oheledech lepší... Na těch širšich řídítkach při delši projiždce mě začinaji bolet zapěsti v oblastech člunkove kosti....


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Jaster (Člen)
20.05.2010 23:25:30
Offline

Re: bandit 98

já jsem koupil b6 už se širšíma řidítkama a hned jak sem an to sedl, tak mi docela vyhovovali a teď už bych tam ty origo nedával. širší jsou lepší. když sem jel na kámoše sv kde má origo, přišlo mi že mám ruce hrozně blízko u sebe a neměl jsem jistotu v rukách při jízdě. ale je to o zvyku. nevýhoda je bolest zápěstí při delší jízdě, někdy i při kratší, když se jede po horší silnici a nebo pomalu


motto "Vem za heft a val"
nicola.foxx (Člen)
21.05.2010 08:37:56
Offline

Re: bandit 98

Jaster psal:

já jsem koupil b6 už se širšíma řidítkama a hned jak sem an to sedl, tak mi docela vyhovovali a teď už bych tam ty origo nedával. širší jsou lepší. když sem jel na kámoše sv kde má origo, přišlo mi že mám ruce hrozně blízko u sebe a neměl jsem jistotu v rukách při jízdě. ale je to o zvyku. nevýhoda je bolest zápěstí při delší jízdě, někdy i při kratší, když se jede po horší silnici a nebo pomalu

Hele a Viper ma teda SV v S a nebo N?


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
losmiros (Člen)
22.05.2010 21:10:28
Offline

Re: bandit 98

dik za nazory, neberu nikomu ze sirsi jsou lepci, puvodne jsem mel sirsi, este je nekde doma mam, pak jsem si tam dal neco na zpusob starejch nortonu, no a tedka bych chtel zkusit origo.

toz hledam nekoho okolo moravy, kdo to ma v origu a mohl bych si na to sednout driv nez je koupim v suzinehelp nebo nekde


on the road

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr