Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

PETR MEDVED B 12 (Člen)
22.08.2008 22:44:50
Offline

potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Třikrát se mi stalo, že mi chcípla mašina. Mohl by být problém s palivovým přepínačem? Prý je tam nějaká podtlaková membrána, dá se vyměnit? Nebo se musí koupit celý přepínač?help


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
Nešvy (Člen)
23.08.2008 08:08:56
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Dá se to fklidu rozebrat a popřípadě tu membránu otočit.Když už to budeš mít venku tak se rovnou podívej na sejtko....A když už to budeš dělat tak rovnou odkal karbce.A ve finále zjistíš,že máš skříplou hadičku bigsmile


"Pomálu a při kráji" :-)
PETR MEDVED B 12 (Člen)
26.08.2008 20:59:37
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Vsechno jsem rozebral,palivovy ventil vycistil, sitka byly uplne ciste,soucasne jsem vypustil hnuj z prepadu vzduchoveho filtru a vysal filtr,zaroven vycistil svicky.Nahodil jsem medveda, jela bez problemu celych 20 km,zkousel jsem plny knedlik,pak volnou jizdu,nastridacku a najednou to chciplo.Prepnul jsem to na PRI zaplavil jsem plovaky,nahodil medveda a bez problemu dojel 20 km domu.Tak me napadlo,mam tam pridavny mezihadicovy papirovy filtr ten jsem taky vymenil za novy, jestli to nakonec nedela on.Usuzuju,kdyz sitka na kohoutku byly uplne ciste,jestli tam neni zbytecny.Diky za radu,cau.help


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
pavel dolínek (Člen)
26.08.2008 21:06:03
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

me to delala privodni hadicka,byla spatne vedena a kdyz se to zahralo tak se zdeformovala a nestacil tect benzin do karbcu


"una storia italiana"
Ton@l (Člen)
27.08.2008 12:41:39
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

ten mezi hadicovy fitr dat ven stejne tam nema skoro zadnou funkci mas prece v nadrzi sitkogood


Vzdy muze byt hur :-)
PETR MEDVED B 12 (Člen)
07.09.2008 21:37:45
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Tak uz jsem zkousel kdeco,nervy mam v prdeli.Masina najednou chcipne,hadicka skripnuta neni.Zkousel jsem jezdit na PRI ,jestli neni spatna membrana,to mezihadicove sitko jsem tam nechal,at vidim jestli tece benal.Jak to chcipne,tak je sitko prazdne,pak se zacne najednou plnit,aniz bych na neco poradne sahnul.Tocim ventilem,urovnavam hadicky,otviram nadrz jestli tam neni podtlak,a nic.Pak jenom tak zoufale cumim jestli me neco nenapadne,a za 5 minut to zacne normalne tect na PRI ,nastartuju,odjedu 10 nekdy 20 km a zase to chcipne.Uz to dela 14 dniidontknowzkuste nekdo poradithelp


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
Zdenek (Člen)
07.09.2008 21:42:17
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Nemáš bordel v nádrži. Zdenek.surprised

PETR MEDVED B 12 (Člen)
07.09.2008 22:19:12
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Nadrz jsem vycistil,nebylo tam ani smitko,sitka byly uplne ciste.idontknow


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
Pšán (Člen)
07.09.2008 22:24:23
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

PETR MEDVED B 12 psal:

Tak uz jsem zkousel kdeco,nervy mam v prdeli.Masina najednou chcipne,hadicka skripnuta neni.Zkousel jsem jezdit na PRI ,jestli neni spatna membrana,to mezihadicove sitko jsem tam nechal,at vidim jestli tece benal.Jak to chcipne,tak je sitko prazdne,pak se zacne najednou plnit,aniz bych na neco poradne sahnul.Tocim ventilem,urovnavam hadicky,otviram nadrz jestli tam neni podtlak,a nic.Pak jenom tak zoufale cumim jestli me neco nenapadne,a za 5 minut to zacne normalne tect na PRI ,nastartuju,odjedu 10 nekdy 20 km a zase to chcipne.Uz to dela 14 dniidontknowzkuste nekdo poradithelp

..zkus se projet s otevřený víčkem na nádrži..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
cikin (Člen)
07.09.2008 22:27:56
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Má na to vliv kolik je v nádrži benzínu? Při plné nádrži to dělá stejně často?

PETR MEDVED B 12 (Člen)
07.09.2008 22:34:22
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Vetsinou mam nadrz plnou,myslim,ze to vliv nema.S otevrenou nadrzi jsem nezkousel jezdit.


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
Pšán (Člen)
07.09.2008 22:37:27
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

PETR MEDVED B 12 psal:

Vetsinou mam nadrz plnou,myslim,ze to vliv nema.S otevrenou nadrzi jsem nezkousel jezdit.

..pokud to budeš prubovat,tak ji plnou neměj..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
cikin (Člen)
08.09.2008 06:47:20
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

PETR MEDVED B 12 psal:

Vetsinou mam nadrz plnou,myslim,ze to vliv nema.S otevrenou nadrzi jsem nezkousel jezdit.

Mrkni na podtlakovou hadičku nebo ji vyměň. Může být naprasklá nebo netěsná a při vyšší potřebě paliva nestačí vtáhnout membránu proti pružině a membrána uzavře. Taky může být posunuté těsnění u palivového kohoutu a omezený průtok. Možná odvzdušnění nádrže. Když to chcípne je ve vyšších otáčkách nebo i z volnoběhu?

VikecB12 (Člen)
08.09.2008 13:49:59
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Já myslím že Pšán na to kápl,ucpaný odvzdušnění nádrže.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
davkoz (Člen)
08.09.2008 19:35:41
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

cikin psal:
PETR MEDVED B 12 psal:

Vetsinou mam nadrz plnou,myslim,ze to vliv nema.S otevrenou nadrzi jsem nezkousel jezdit.

Mrkni na podtlakovou hadičku nebo ji vyměň. Může být naprasklá nebo netěsná a při vyšší potřebě paliva nestačí vtáhnout membránu proti pružině a membrána uzavře. Taky může být posunuté těsnění u palivového kohoutu a omezený průtok. Možná odvzdušnění nádrže. Když to chcípne je ve vyšších otáčkách nebo i z volnoběhu?

ta membrána snad nemá vliv na samosmáp(PRI) pac to netece ani na pojebane prybadbad a zdechne ve vyšších otáčkách.a odvzdušnění nádrře je OK sice bylo priskriple tak jsem ho dal normalne a stejne to udelalo stejnoupussy


jedu podle svých možností a kdo chce ať jedu víc je blázen!
K.a.s.y.m. (Člen)
09.09.2008 07:38:09
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

davkoz psal:
cikin psal:
PETR MEDVED B 12 psal:

Vetsinou mam nadrz plnou,myslim,ze to vliv nema.S otevrenou nadrzi jsem nezkousel jezdit.

Mrkni na podtlakovou hadičku nebo ji vyměň. Může být naprasklá nebo netěsná a při vyšší potřebě paliva nestačí vtáhnout membránu proti pružině a membrána uzavře. Taky může být posunuté těsnění u palivového kohoutu a omezený průtok. Možná odvzdušnění nádrže. Když to chcípne je ve vyšších otáčkách nebo i z volnoběhu?

ta membrána snad nemá vliv na samosmáp(PRI) pac to netece ani na pojebane prybadbad a zdechne ve vyšších otáčkách.a odvzdušnění nádrře je OK sice bylo priskriple tak jsem ho dal normalne a stejne to udelalo stejnoupussy

zkoušel jsi jestli jsou dostatečně průchozí otvory v kohoutu?jestli je plně průchozí hadička?asi by nebylo od věci zkusit profouknout i ten rozvod benzínu co je přímo na kraburátorech.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
maňas (Člen)
09.09.2008 19:17:49
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

tak to bych taky vsadil na skříplou odvdušňovací hadici,měl jsem to taky a stejný příznaky,jinak to není jen tak kolikrát se tváří,že skříplá není a ono ejhlesurprisedgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
davkoz (Člen)
09.09.2008 19:42:54
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

maňas psal:

tak to bych taky vsadil na skříplou odvdušňovací hadici,měl jsem to taky a stejný příznaky,jinak to není jen tak kolikrát se tváří,že skříplá není a ono ejhlesurprisedgood

no dobře dejme tomu že by byla skříplá furt,tak by to snad začlo okamžitě na PRI téct kdybych otevřel nádrž což se udělalo a ono prd.bad


jedu podle svých možností a kdo chce ať jedu víc je blázen!
PETR MEDVED B 12 (Člen)
09.09.2008 20:23:49
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Vyzkousim jeste jednou rozebrat palivovy kohout,protoze jsem nemel rozebranou tu otoc na prepinani poloh,jestli jeste tam neni nejaka chyba.Jestli je odvdusnenim mysleno ta hadicka co vede ze spodu nadrze pod motorku,tak ta jde normalne profouknout u prisroubovane nadrzi,takze skripla neni.Privod do karbcu jsem take profouknul.help


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
PETR MEDVED B 12 (Člen)
09.09.2008 20:41:11
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Do diskuse se zapojil i muj syn David (DAVKOZ)uci se chlapec,zatim JAWA350.


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
PETR MEDVED B 12 (Člen)
09.09.2008 20:50:03
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Ptas se CIKINE,jestli to chcipa pri vyssich ci nizkych otackach.Stalo se mi oboji,jak na dalnici pri maximalce,tak pri projizdeni obci na min.plynuhelp


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
osiris (Člen)
09.09.2008 21:10:10
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

...u ovládání kohoutu není nic co by se mělo pokazit, vyjma "o" kroužku okolo kterýho by ti to protejkalo ven
...musel by jsi mít poškozený sejtko ať už od normálu, nebo rezervy aby se ti tam usadil šlem
...nicméně zkontrolovat tohle je to nejmenší


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
10.09.2008 07:38:47
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

nedávno jsem čistil jeden kouhout vrtčkou a vrtákem jak byl zasranej a ten bordel v tom zatvrdlej,ale bylo to na babetě bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fulltank (Člen)
10.09.2008 10:05:24
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

to je  zahada, ze to nejede a co treba hledat chybu v karbcich idontknow spatne nastaveny plovaky a nebo jen nejaka pussy vina jak to tak bejva a nejhur se hleda good

PETR MEDVED B 12 (Člen)
10.09.2008 21:04:51
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Tak jsem to dneska znovu všechno rozhodil, udělal jsem všechno, co už jsem jednou udělal,akorát jsem navíc profoukl odvzdušnovací hadičky do karburátorú a rozebral jsem otoč u ventilu,jestli náhodou nemění vlastnosti to těsnivo vlivem sálání tepla po zahřátí motoru, ale připadalo mi to vpořádku.Dal jsem to dohromady,nahodil jsem medvěda,ujel jsem okruh okolo komína asi 20km,už se stmívalo,tak jsem měl strach jet někam dál, ať nezústanu viset někde potmě a jelo to úplně normálně i na podtlak.Tak nevím, vyzkouším to ještě zítra na delší štreku a uvidím.Možná v tom má prsty Caperfield.idontknowbigsmilebigsmilebigsmile


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
PETR MEDVED B 12 (Člen)
28.09.2008 22:18:26
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

goodTak jsem to dneska prohnal asi 150 km,a jede jako nová,takže čím to bylo fakt nevím.Každopádně díky za rady.smile1


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
PETR MEDVED B 12 (Člen)
31.01.2009 22:03:08
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Ještě chci připsat,že medvěd vrčí tak jak má,a že jsem nakonec ten papírový filtr vyhodil i když byl nový,a nasadil jsem tam klasické průtokové jawácké sítko.
I když pro někoho zbytečné,ale někdy je lepší opasek i kšandy.smile1smile1beer


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
moltom (Člen)
06.04.2009 15:44:55
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Mam podobny problem a som z toho uplne v ass

Vcera som ju po zimnej pauze nastartoval - na druhy pokus chytila. Jazdil som s tym asi 3-4 hod. Uplna pohodicka.

Az pri navrate domov zacala blbnut - chcipa mi motor. Zacalo to pri pomalom posuvani na 1. Proste neudrzi volnobeh - otacky klesaju az nakoniec chcipne totalne.

Dnes rano som ju nastartoval, nechal na sytici zohriat motor, potom stiahol sytic. Obliekam sa pomaly a zrazu zdochne. Dalsich 10 minut som startoval, az sa podarilo, ale zdochla este raz pocas cesty - asi tak v 50kmh som stlacil spojku, preradil a motor uz nebezal. Opet to bol boj ju nastartovat ale podarilo sa. Zvysok cesty som presiel so syticom na polke a s rovnobeznymi otackami okolo 4000 - vtedy to nezdochne.

Startoval som vzdy s plnym syticom a bez plynu. Jo, a som pekna pussy - vcera som jazdil tak dve hodky na PRI, az potom mi docvaklo a prepol som to na normal...mohol som tym nieco dodrbat?

Tiez som si vsimol, ze mi mierne kolisu otacky...bad Asi to vezmem do servisu, kedze naradie mam len to pod sedlom a znalosti este menej...

Arinn (Člen)
27.05.2010 01:03:03
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

moltom psal:

Mam podobny problem a som z toho uplne v ass

Vcera som ju po zimnej pauze nastartoval - na druhy pokus chytila. Jazdil som s tym asi 3-4 hod. Uplna pohodicka.

Az pri navrate domov zacala blbnut - chcipa mi motor. Zacalo to pri pomalom posuvani na 1. Proste neudrzi volnobeh - otacky klesaju az nakoniec chcipne totalne.

Dnes rano som ju nastartoval, nechal na sytici zohriat motor, potom stiahol sytic. Obliekam sa pomaly a zrazu zdochne. Dalsich 10 minut som startoval, az sa podarilo, ale zdochla este raz pocas cesty - asi tak v 50kmh som stlacil spojku, preradil a motor uz nebezal. Opet to bol boj ju nastartovat ale podarilo sa. Zvysok cesty som presiel so syticom na polke a s rovnobeznymi otackami okolo 4000 - vtedy to nezdochne.

Startoval som vzdy s plnym syticom a bez plynu. Jo, a som pekna pussy - vcera som jazdil tak dve hodky na PRI, az potom mi docvaklo a prepol som to na normal...mohol som tym nieco dodrbat?

Tiez som si vsimol, ze mi mierne kolisu otacky...bad Asi to vezmem do servisu, kedze naradie mam len to pod sedlom a znalosti este menej...

No to by mě taky zajímalo, co se stane, když bych jel (cestovně) třeba půl hodiny na PRI a k temu s tem PRI to nastartoval párkrát v průběhu cesty. co se mohlo stat, co se stalo, co všecko pak zkontrolovat a tak? díky za věcné rady

Filous (Člen)
27.05.2010 07:46:42
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Arinn psal:
moltom psal:

Mam podobny problem a som z toho uplne v ass

Vcera som ju po zimnej pauze nastartoval - na druhy pokus chytila. Jazdil som s tym asi 3-4 hod. Uplna pohodicka.

Az pri navrate domov zacala blbnut - chcipa mi motor. Zacalo to pri pomalom posuvani na 1. Proste neudrzi volnobeh - otacky klesaju az nakoniec chcipne totalne.

Dnes rano som ju nastartoval, nechal na sytici zohriat motor, potom stiahol sytic. Obliekam sa pomaly a zrazu zdochne. Dalsich 10 minut som startoval, az sa podarilo, ale zdochla este raz pocas cesty - asi tak v 50kmh som stlacil spojku, preradil a motor uz nebezal. Opet to bol boj ju nastartovat ale podarilo sa. Zvysok cesty som presiel so syticom na polke a s rovnobeznymi otackami okolo 4000 - vtedy to nezdochne.

Startoval som vzdy s plnym syticom a bez plynu. Jo, a som pekna pussy - vcera som jazdil tak dve hodky na PRI, az potom mi docvaklo a prepol som to na normal...mohol som tym nieco dodrbat?

Tiez som si vsimol, ze mi mierne kolisu otacky...bad Asi to vezmem do servisu, kedze naradie mam len to pod sedlom a znalosti este menej...

No to by mě taky zajímalo, co se stane, když bych jel (cestovně) třeba půl hodiny na PRI a k temu s tem PRI to nastartoval párkrát v průběhu cesty. co se mohlo stat, co se stalo, co všecko pak zkontrolovat a tak? díky za věcné rady

...nestane se vůbec nic...a tuplem né za jízdy...f pocstatě se to při PRI chová jako klasickej kohout na Jafce, prostě palivo teče samosádem...problém by byl, dybys to nechal stát a propouštěli by ti jehlový ventilky f karburaci, co uzavíraj přívod paliva...pag by se mohlo stát, že ti benzín nateče do válců a přes kroušky proteče aš ke klice...pag by ti přibyl "volej", kerej uš by nebyl volej, ale směs voleje s benzínem a to je špatně...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
morganzd (Člen)
27.05.2010 11:41:59
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Minulou sobotu se mi stalo něco podobnýho. Ujel jsem cca 80km, pak cestou přes město jsem před semaforem podřazoval a až jsem se dostal na N tak to zdechlo. Nešlo nastartovat. Podíval jsem se do nádrže a zdá se mi tam cca půlka. Otočil jsem kohout na RES, nastartoval a odjel. Nechce se mi věřit, že by tam byla už jen rezerva, což je cca 4.5l. smile2


GSF 600 S '99
Billy (Člen)
27.05.2010 11:45:19
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

morganzd psal:

Minulou sobotu se mi stalo něco podobnýho. Ujel jsem cca 80km, pak cestou přes město jsem před semaforem podřazoval a až jsem se dostal na N tak to zdechlo. Nešlo nastartovat. Podíval jsem se do nádrže a zdá se mi tam cca půlka. Otočil jsem kohout na RES, nastartoval a odjel. Nechce se mi věřit, že by tam byla už jen rezerva, což je cca 4.5l. smile2

Nebo mas taky kapacitu nadrze 13 litru smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
morganzd (Člen)
27.05.2010 16:50:06
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Billy psal:

Nebo mas taky kapacitu nadrze 13 litru smile1

Zmačkaná jak stará bačkora a vytmelená k dokonalosti good


GSF 600 S '99
morganzd (Člen)
28.05.2010 21:57:15
Offline

Re: potřebuju poradit ohledně poruchy přívodu paliva

Taxem dnes dolil cca 13.5l a zas to jede jak má beer


GSF 600 S '99

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr