Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » volby 2010

Kukii (Člen)
14.05.2010 08:20:13
Offline

Re: volby 2010

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...já uš jí zaplatil, Ája mi ji dala mezi vostatní, tag sem to vzal jednim vrzem...ale sem si řikal, že tedle měsíc platim ňák vícidontknowsurprised

to by mě ty tvoje měsíční výdaje docela zajímali když dáš vo 600 litrů víc a nepřijde ti to nijak divný bigsmile koukám melouchy nesou,coooo???bigsmilebigsmile

...ááále, tag to víš no...ale uš mě to zmáhá, do noci makáš, pag přídeš domu a musíš ty prachy eště vobrátit, páč jinag ti to splesnivý a zas to musíš tahat do popelnice, no co ti mam povidatsmile2

prachy pokud nejsou mokrý tak neplesnivěj evil musíš je po tisku nechat pořádně uschnout goodsmile1smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
redik27 (Člen)
14.05.2010 08:35:59
Offline

Re: volby 2010

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1939_nemyslis-zaplatis.jpg

Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Filous (Člen)
14.05.2010 09:05:15
Offline

Re: volby 2010

Kukii psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:


to by mě ty tvoje měsíční výdaje docela zajímali když dáš vo 600 litrů víc a nepřijde ti to nijak divný bigsmile koukám melouchy nesou,coooo???bigsmilebigsmile

...ááále, tag to víš no...ale uš mě to zmáhá, do noci makáš, pag přídeš domu a musíš ty prachy eště vobrátit, páč jinag ti to splesnivý a zas to musíš tahat do popelnice, no co ti mam povidatsmile2

prachy pokud nejsou mokrý tak neplesnivěj evil musíš je po tisku nechat pořádně uschnout goodsmile1smile1

...tiskne každej druhej, ale já je vydělávam f potu tváře, tagže sou prostě zavlhlýsurprised ...s tym nenaděláš nic, jen to přehazovat...teda skoušel sem je vješet na balkon, ale ten je za prvý malej, za druhý sousedi blbje čuměli a za třetí na ně srali holuby a zas sem je musel čistit, no prostě vopruz, lepčí bejt chudejidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Hanz (Člen)
14.05.2010 09:10:09
Offline

Re: volby 2010

mr.BSE psal:

Jak sem toho Vikeca dlouho neviděl, tak se mně začíná líbít good

Akorát DSSS bych asi nevolil, bo tak nějak už mohli ukázat, co umí a neukázali nic...
Furt dokola jen  "nejsme náckové, voni lžou"... Nevím no, nějak mě ta strana zklamalaidontknow
Názory Vandase v tom odkazu na YT sou krásný, takový idealistický, možná až moc...

Upřímně bych si přál, aby se v České republice s.r.o. něco změnilo, ale netuším jak toho dosáhnout ...

.....že by avizovaným koncem světa 2012..surprised.....bigsmile


WD club member...
osiris (Člen)
14.05.2010 10:06:44
Offline

Re: volby 2010

inkvizitorr psal:

mě se líbí kampaň knížete. chodí po zaplivanejch hospodách, chlastá s lidma pívo a diskutujegood tak to má bejtgood a né nějaký hanlivý billboardy na konkurenci po celý republicebad letos dostane můj hlas vongoodsmokin

...až do včerejší akce se složenkama bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
14.05.2010 10:17:40
Offline

Re: volby 2010

osiris psal:
inkvizitorr psal:

mě se líbí kampaň knížete. chodí po zaplivanejch hospodách, chlastá s lidma pívo a diskutujegood tak to má bejtgood a né nějaký hanlivý billboardy na konkurenci po celý republicebad letos dostane můj hlas vongoodsmokin

...až do včerejší akce se složenkama bigsmile

já tu akci se složenkama beru...je to sice blbý,ale je to bohužel tvrdá realita..akorát ,že dneska už to neni 121 000,ale 127 000 bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
14.05.2010 10:23:26
Offline

Re: volby 2010

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:
inkvizitorr psal:

mě se líbí kampaň knížete. chodí po zaplivanejch hospodách, chlastá s lidma pívo a diskutujegood tak to má bejtgood a né nějaký hanlivý billboardy na konkurenci po celý republicebad letos dostane můj hlas vongoodsmokin

...až do včerejší akce se složenkama bigsmile

já tu akci se složenkama beru...je to sice blbý,ale je to bohužel tvrdá realita..akorát ,že dneska už to neni 121 000,ale 127 000 bigsmile

sem včera ve výtahu potkala starýho pána, držel to v ruce a povídá, tak tyhle volit za tohle nebudu... pán si zřejmě neuvědomuje realitu... složenky beru, sic trošku drastický, ale realita good


Život je boj-mašina je nej!!!
jaryn (Člen)
14.05.2010 11:02:55
Offline

Re: volby 2010

volebni kampan je jen marketing jako kazdy jiny. Kazda strana se snazi ulovit na neco jinyho. Kazda ma svuj styl lovu,ma svy hlavni tema, svyho medialniho maskota. Vy.kdoz jste pro TOP 09,nevidite.ze knize je jen nastrcena figurka? Tak jako John ve VV? Maly a nove vznikly strany se bez maskotu neuchytej. TOP 09 je jen dalsim secondhandem starych,proflaklych politiku. Odesli z KDU-CSL,kdyz jim doslo,ze tam uz se po dalsich volbach nechytej. Toto se cas od casu opakuje neustale,vzpomenete si nekdo na Unii svobod panu Rumla,Pilipa atd? Vsechno casem vysumi. VV dopadnou jako Zeleni. Po prvotnim uspechu zajem opadne... Nikdy se nic nepohne dopredu,kdyz budou vladnout koalice. Uz ani v ty Anglii to neni co driv... Nechcete se nekdo spolu se mnou zavazat k tomu,ze tady nebudu jiz nikdy vice psat o politice a socialne neprizpusobivych?j


God Gave me Everything I want
Baltazar (Člen)
14.05.2010 11:39:52
Offline

Re: volby 2010

jaryn psal:

volebni kampan je jen marketing jako kazdy jiny. Kazda strana se snazi ulovit na neco jinyho. Kazda ma svuj styl lovu,ma svy hlavni tema, svyho medialniho maskota. Vy.kdoz jste pro TOP 09,nevidite.ze knize je jen nastrcena figurka? Tak jako John ve VV? Maly a nove vznikly strany se bez maskotu neuchytej. TOP 09 je jen dalsim secondhandem starych,proflaklych politiku. Odesli z KDU-CSL,kdyz jim doslo,ze tam uz se po dalsich volbach nechytej. Toto se cas od casu opakuje neustale,vzpomenete si nekdo na Unii svobod panu Rumla,Pilipa atd? Vsechno casem vysumi. VV dopadnou jako Zeleni. Po prvotnim uspechu zajem opadne... Nikdy se nic nepohne dopredu,kdyz budou vladnout koalice. Uz ani v ty Anglii to neni co driv... Nechcete se nekdo spolu se mnou zavazat k tomu,ze tady nebudu jiz nikdy vice psat o politice a socialne neprizpusobivych?j

Souhlasím s Tebou, ale fakt už mě nebavěj pořád ty velký strany. Je taky špatnej systém, podle mě by mělo být jasný, že vítěz bere všechno, ať už rudej nebo modrej, protože jinak se tady nic nezmění.
Jinej problém je ten, že voliči levice, jaksi zapomínaj, jak stáli frontu na pomeranče. Všichni máme doma placatý televize, satelity, mobily, žerem si jak prasata, a pořád je nám to málo, protože soused má větší auto, větší televizi, ale nikdo nějak neřeší, že jednou nebudeme mít důchod, zdravotnictví bude zastaralý a silnice nesjízdný i v létě. Bez spoluúčasti na zdravotnictví a důchodovým spoření to nepůjde nikde, ten kdo si to myslí, by měl rychle spadnout na zem. Taky nerad platím za cokoliv, kromě toho co mě baví, ale bohužel jinak to nebude.


The father of the little princess of the dawn
cikin (Člen)
14.05.2010 12:03:48
Offline

Re: volby 2010

Baltazar psal:
jaryn psal:

volebni kampan je jen marketing jako kazdy jiny. Kazda strana se snazi ulovit na neco jinyho. Kazda ma svuj styl lovu,ma svy hlavni tema, svyho medialniho maskota. Vy.kdoz jste pro TOP 09,nevidite.ze knize je jen nastrcena figurka? Tak jako John ve VV? Maly a nove vznikly strany se bez maskotu neuchytej. TOP 09 je jen dalsim secondhandem starych,proflaklych politiku. Odesli z KDU-CSL,kdyz jim doslo,ze tam uz se po dalsich volbach nechytej. Toto se cas od casu opakuje neustale,vzpomenete si nekdo na Unii svobod panu Rumla,Pilipa atd? Vsechno casem vysumi. VV dopadnou jako Zeleni. Po prvotnim uspechu zajem opadne... Nikdy se nic nepohne dopredu,kdyz budou vladnout koalice. Uz ani v ty Anglii to neni co driv... Nechcete se nekdo spolu se mnou zavazat k tomu,ze tady nebudu jiz nikdy vice psat o politice a socialne neprizpusobivych?j

Souhlasím s Tebou, ale fakt už mě nebavěj pořád ty velký strany. Je taky špatnej systém, podle mě by mělo být jasný, že vítěz bere všechno, ať už rudej nebo modrej, protože jinak se tady nic nezmění.
Jinej problém je ten, že voliči levice, jaksi zapomínaj, jak stáli frontu na pomeranče. Všichni máme doma placatý televize, satelity, mobily, žerem si jak prasata, a pořád je nám to málo, protože soused má větší auto, větší televizi, ale nikdo nějak neřeší, že jednou nebudeme mít důchod, zdravotnictví bude zastaralý a silnice nesjízdný i v létě. Bez spoluúčasti na zdravotnictví a důchodovým spoření to nepůjde nikde, ten kdo si to myslí, by měl rychle spadnout na zem. Taky nerad platím za cokoliv, kromě toho co mě baví, ale bohužel jinak to nebude.

Jsem volič spíše levicové strany a vím, že se nemáme špatně. Je mi jedno jestli má soused větši auto nebo televizi. Co mi není jedno je to, že v politice nemá nikdo za nic odpovědnost, na co se chce peníze jsou a členové strany knížepáně dělají jako kdyby tady dosud nežili. Vždyť to byli i oni kdo tady rozhodovali a velmi špatně, ale po překabátění to již budou umět. Z takových je mi sicksick

jaryn (Člen)
14.05.2010 12:15:56
Offline

Re: volby 2010

to Baltazar: gratulace k jubilejnimu prispevku...good
Jinak s tebou souhlasim.


God Gave me Everything I want
redik27 (Člen)
14.05.2010 12:29:24
Offline

Re: volby 2010

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1939_28894_1182502142628_1830461057_356453_8231453_n.jpg

Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
faitík (Člen)
14.05.2010 12:39:26
Offline

Re: volby 2010

já tu složenku taky zaplatimevil, ale nechci v tom bejt sám - to by nemělo smyslheadshake Musí ji zaplatit úplně každejhelpgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
nicola.foxx (Člen)
14.05.2010 13:05:02
Offline

Re: volby 2010

No to s tema slozenkama asi nebyl uplne dobrej napad.
Ma pravdu, kazdej o tom vi, ale nikdo si to poradne nechce priznat.
Stejne je budu volit.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
tajnej (Člen)
14.05.2010 13:52:32
Offline

Re: volby 2010

se mi to stalo takhle:

Nechci se aktivně angažovat v politice a volby jsou tak jediná příležitost, jak přispět k posunu směrem, kterejch bych si přál. Proto musím jít volit.

Komunisty a socany prostě volit nemůžu, protože jsem to zažil.

Čet jsem si ve volebních programech nelevicovejch stran a žádnej z nich mě neuráží.
Ale...
Můj dřívější favorit ODS už to s mlaskáním nad dobře ukradeným jídlem přehnal.
Před lidovcema mě vždycky varoval děda a pak máma, že se daj bez skrupulí do kupy s kýmkoli. A myslím, že měli pravdu.
Tím pádem škrtám (a mrzí mě to) i knížete a jeho "novou" partu.
Výtahy k moci typu Unie Svobody už přivolávat nebudu, takže VV sbohem a Zemanové jakbysmet.

Tedy ze stran, co maj reálnou šanci sedět v parlamentu, jsem si škrtnul asi všechny.
Naše politika fakt potřebuje ňáký nový lidi, ale žádný se tam teď prostě asi nedostanou. Škoda.

Nakonec jsem si řek, že když teda v příštím volebním období stejně žádná revoluce směrem k lepšímu neproběhne, tak můžu aspoň podpořit někoho, kdo dosáhne aspoň na to 1,5%, aby dostal ze státní kasy ňáký prachy na další činnost a třeba se do parlamentu dostane v těch příštích volbách. A taky tím snad naznačím současnejm politikům, kam si myslím, že by měli jít.

No a z těch momentálně outsiderů mi vyšla, světe div se, mnou dříve jednoznačně zavrhovaná Strana Zelených.
Ne, že by se mi to zdála skvělá volba, ale volební program mě příjemně překvapil a šéfové ještě asi neměli možnost ňák moc zapadnout do finančního všemeloucího soukolí.
Takže já to letos zkusím takhle.

K.a.s.y.m. (Člen)
14.05.2010 14:09:10
Offline

Re: volby 2010

to se ti to kecá když motorku nemáš co...a se zelenejma už si jí ani nekoupíš bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
bery (Člen)
14.05.2010 18:10:10
Offline

Re: volby 2010

vy všichni na pana paroubka nadáváte. já ho asi přece jenom půjdu volitgood


momentalně zavostalej
mr.BSE (Člen)
14.05.2010 19:30:40
Offline

Re: volby 2010

Hanz psal:
mr.BSE psal:

Jak sem toho Vikeca dlouho neviděl, tak se mně začíná líbít good

Akorát DSSS bych asi nevolil, bo tak nějak už mohli ukázat, co umí a neukázali nic...
Furt dokola jen  "nejsme náckové, voni lžou"... Nevím no, nějak mě ta strana zklamalaidontknow
Názory Vandase v tom odkazu na YT sou krásný, takový idealistický, možná až moc...

Upřímně bych si přál, aby se v České republice s.r.o. něco změnilo, ale netuším jak toho dosáhnout ...

.....že by avizovaným koncem světa 2012..surprised.....bigsmile

Kua vědět tak určitě, že to přijde good
4 hypotéky a davaj utrácet bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
4Fun.cz (Člen)
14.05.2010 19:56:07
Offline

Re: volby 2010

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...já uš jí zaplatil, Ája mi ji dala mezi vostatní, tag sem to vzal jednim vrzem...ale sem si řikal, že tedle měsíc platim ňák vícidontknowsurprised

to by mě ty tvoje měsíční výdaje docela zajímali když dáš vo 600 litrů víc a nepřijde ti to nijak divný bigsmile koukám melouchy nesou,coooo???bigsmilebigsmile

...ááále, tag to víš no...ale uš mě to zmáhá, do noci makáš, pag přídeš domu a musíš ty prachy eště vobrátit, páč jinag ti to splesnivý a zas to musíš tahat do popelnice, no co ti mam povidatsmile2

Voe což takhle si koupit silo???Já to tak řešil a lambáda smokinbigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Baltazar (Člen)
14.05.2010 20:17:52
Offline

Re: volby 2010

4Fun.cz psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:


to by mě ty tvoje měsíční výdaje docela zajímali když dáš vo 600 litrů víc a nepřijde ti to nijak divný bigsmile koukám melouchy nesou,coooo???bigsmilebigsmile

...ááále, tag to víš no...ale uš mě to zmáhá, do noci makáš, pag přídeš domu a musíš ty prachy eště vobrátit, páč jinag ti to splesnivý a zas to musíš tahat do popelnice, no co ti mam povidatsmile2

Voe což takhle si koupit silo???Já to tak řešil a lambáda smokinbigsmile

kecáš bo kdyby si měl silo s prachama, tag bych vo tom už věděl, vod kamarádů z stb, co tejdě mají tu dektektivní agentůru a už bych ti tam kopal tunelbigsmilebigsmilebigsmile
Fildovi to hlídá parta černejch, sou rozlezlý po celým jeho domě a hlídajgoodbigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
14.05.2010 20:19:41
Offline

Re: volby 2010

jaryn psal:

to Baltazar: gratulace k jubilejnimu prispevku...good
Jinak s tebou souhlasim.

ty mě sleduješidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
4Fun.cz (Člen)
14.05.2010 20:36:30
Offline

Re: volby 2010

bery psal:

vy všichni na pana paroubka nadáváte. já ho asi přece jenom půjdu volitgood

No tož tady máš něco pro inspiraci 

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2378_serou_vas_vae_diti.jpg

Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
bery (Člen)
14.05.2010 20:43:09
Offline

Re: volby 2010

parchanti akorát zlobí.
řikám pořád, paroubka na něcool


momentalně zavostalej
Luk (Člen)
14.05.2010 21:33:58
Offline

Re: volby 2010

jaryn psal:

volebni kampan je jen marketing jako kazdy jiny. Kazda strana se snazi ulovit na neco jinyho. Kazda ma svuj styl lovu,ma svy hlavni tema, svyho medialniho maskota. Vy.kdoz jste pro TOP 09,nevidite.ze knize je jen nastrcena figurka? Tak jako John ve VV? Maly a nove vznikly strany se bez maskotu neuchytej. TOP 09 je jen dalsim secondhandem starych,proflaklych politiku. Odesli z KDU-CSL,kdyz jim doslo,ze tam uz se po dalsich volbach nechytej. Toto se cas od casu opakuje neustale,vzpomenete si nekdo na Unii svobod panu Rumla,Pilipa atd? Vsechno casem vysumi. VV dopadnou jako Zeleni. Po prvotnim uspechu zajem opadne... Nikdy se nic nepohne dopredu,kdyz budou vladnout koalice. Uz ani v ty Anglii to neni co driv... Nechcete se nekdo spolu se mnou zavazat k tomu,ze tady nebudu jiz nikdy vice psat o politice a socialne neprizpusobivych?j

ok, s tim cos napsal vicemene souhlasim...tajne (mozna naivne) doufam ze s knizetem to tak nebude, i kdyz ten model cos naznacil je pravdepodobnejsmile2
...nechces ale porusit svuj zavazek a prozradit, jak z toho ven? koho podle tebe volitidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Zdenák (Člen)
14.05.2010 21:39:54
Offline

Re: volby 2010

Nepsal náhodou Důchodce z Vysočiny, že ví jak z toho ven???? bigsmile
ale tomu hlas nedám... líbí se mi ta bloncka u VV. bigsmile ta tu ještě chvilku bude..... good


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
jaryn (Člen)
14.05.2010 23:40:40
Offline

Re: volby 2010

to Baltazar: nesleduju,jen jsem ti kouknul do profilu na vek,nezdas se mi nazorama na pubertaka.good
To Luk: zavazek je zavazek. Vsichni jsme plnoleti a vsichni mame volebni pravo. Jak s nim kdo nalozi,je jeho vec.good


God Gave me Everything I want
Paladin86 (Člen)
14.05.2010 23:54:14
Offline

Re: volby 2010

VikecB12 psal:
Zdenda psal:
VikecB12 psal:


A zdá se ti že v tom videu říká něco špatně? Nebojí se mluvit vo věcech kerý ostatní strany vobchází velkým vobloukem,aby se náhodou někoho nedotkli,nebo aby se náhodou nepřišlo na nějakej jejich hřích z minulostifuck Dostane zřejmě aji můj hlas,protože to kam to dopracovali ti soudruzi v oranžovém a modrém za dohledu černoprdelníků a šlechty vidíme fšichni dnes a denněsick

Ano, proč titulujete tohohle chlapa v tomto případě jako debila, kdy dle mého názoru neřekl nic špatného ba naopak!!! Debil? Asi to tak úplně debil neni když má celkem solidní podporu. Jakou podporu máš ty? A je fakt, že ostatní tyhle témata obcházejí obloukem. Jediný co mi na týhle straně vadí je to, že maj podporu hodně nácků což dle mého názoru je taky verbež. Moc bych si přál aby jsme byli suveréním státem, hrdým a aspoň trochu soběstačným, kde zákony platěj pro každýho stejně, abychom měli vlastní měnu, kterou mám rád (po vzoru Britské Libry) a nebyli předposraní z nějakého Bruselu.smile2

Přesně tak sem to myslelgood

To je akorát nácek kterej se snaží získat prachy z politiky tim že bude vyvolávat nanávist... Takže muj hlas teda nedostane. Sice naše snědé spoluobčany nemusim ale tohle je stejná verbeš. bad

bery (Člen)
15.05.2010 09:46:27
Offline

Re: volby 2010

Zdenda psal:
VikecB12 psal:
Fidzi psal:

voldda> No tak teda potěš. Budeš volit tohodle debila?

http://www.youtube.com/watch?v=oDH_Zzxi … r_embedded

A zdá se ti že v tom videu říká něco špatně? Nebojí se mluvit vo věcech kerý ostatní strany vobchází velkým vobloukem,aby se náhodou někoho nedotkli,nebo aby se náhodou nepřišlo na nějakej jejich hřích z minulostifuck Dostane zřejmě aji můj hlas,protože to kam to dopracovali ti soudruzi v oranžovém a modrém za dohledu černoprdelníků a šlechty vidíme fšichni dnes a denněsick

Ano, proč titulujete tohohle chlapa v tomto případě jako debila, kdy dle mého názoru neřekl nic špatného ba naopak!!! Debil? Asi to tak úplně debil neni když má celkem solidní podporu. Jakou podporu máš ty? A je fakt, že ostatní tyhle témata obcházejí obloukem. Jediný co mi na týhle straně vadí je to, že maj podporu hodně nácků což dle mého názoru je taky verbež. Moc bych si přál aby jsme byli suveréním státem, hrdým a aspoň trochu soběstačným, kde zákony platěj pro každýho stejně, abychom měli vlastní měnu, kterou mám rád (po vzoru Britské Libry) a nebyli předposraní z nějakého Bruselu.smile2

člověk, který má podporu je "dobrý"? hitler měl taky podporu a daleko větší
vandas je stejnej šmejd jako ostatní s tím rozdílem, že využívá jinej styl (fašismus) s orientací na určité skupiny lidí
a někteří zaslepení mu věřísmile2


momentalně zavostalej
Luk (Člen)
15.05.2010 09:56:57
Offline

Re: volby 2010

jaryn: jasny, jen sem chtel slyset tvu nazor...todle bylo ve stylu "nerikam ani tak ani tak, ale na ma slova dojde"bigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
mr.BSE (Člen)
15.05.2010 10:58:01
Offline

Re: volby 2010

bery psal:

člověk, který má podporu je "dobrý"? hitler měl taky podporu a daleko větší
vandas je stejnej šmejd jako ostatní s tím rozdílem, že využívá jinej styl (fašismus) s orientací na určité skupiny lidí
a někteří zaslepení mu věřísmile2

Charakteristika fašismu
Nadřazuje zájmy celku (národa, státu) nad zájmy jednotlivce
Usiluje o totalitní stát (nikoliv však ve všech svých formách), proklamuje snahu o udržení disciplíny a plynulého chodu státu
Vše je podřízeno jedinému zájmu: stát musí fungovat „jako hodinky“ (cit. Mussolini)
Stojí v opozici vůči demokracii a liberalismu, spolu s cizinci a přistěhovalci je považuje za původce všeho špatného
V čele státu požaduje silného vůdce (vůdcovský princip)
K potlačení opozice využívá násilí a moderní metody propagandy a cenzury
Zavádí korporativismus
Zavádí přímou či nepřímou, zjevnou či skrytou státní kontrolu či ochranu veřejných forem soukromého vlastnictví (holdingů, akciovek a jiných korporací), tzv. ekonomický fašismus
Podporuje klientelistické a mafiánské vazby vyhovující ekonomickým a politickým zájmům režimu a s jejich pomocí upevňuje ekonomickou a politickou kontrolu země
Demagogicky zneužívá možnosti propagandy, manipuluje s fakty a idejemi a zvyšuje kontrolu médií



Tak nějak v definici fašismu vidím tu současnou demokraci...

V neposlední řadě - to je snad cílem předvolebních akcí aby strana zapůsobila na určitou skupinu obyvatel, ne?
Někteří zaslepení věří ČSSD...
Někteří zaslepení věří ODS...
Někteří zaslepení věří VV...
Někteří zaslepení věří TOP09...

pokračovat se dá daleko...

dycky je to jen o ůhlu pohledu smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
PALOUS (Člen)
15.05.2010 17:58:54
Offline

Re: volby 2010

mr.BSE psal:
bery psal:

člověk, který má podporu je "dobrý"? hitler měl taky podporu a daleko větší
vandas je stejnej šmejd jako ostatní s tím rozdílem, že využívá jinej styl (fašismus) s orientací na určité skupiny lidí
a někteří zaslepení mu věřísmile2

Charakteristika fašismu
Nadřazuje zájmy celku (národa, státu) nad zájmy jednotlivce
Usiluje o totalitní stát (nikoliv však ve všech svých formách), proklamuje snahu o udržení disciplíny a plynulého chodu státu
Vše je podřízeno jedinému zájmu: stát musí fungovat „jako hodinky“ (cit. Mussolini)
Stojí v opozici vůči demokracii a liberalismu, spolu s cizinci a přistěhovalci je považuje za původce všeho špatného
V čele státu požaduje silného vůdce (vůdcovský princip)
K potlačení opozice využívá násilí a moderní metody propagandy a cenzury
Zavádí korporativismus
Zavádí přímou či nepřímou, zjevnou či skrytou státní kontrolu či ochranu veřejných forem soukromého vlastnictví (holdingů, akciovek a jiných korporací), tzv. ekonomický fašismus
Podporuje klientelistické a mafiánské vazby vyhovující ekonomickým a politickým zájmům režimu a s jejich pomocí upevňuje ekonomickou a politickou kontrolu země
Demagogicky zneužívá možnosti propagandy, manipuluje s fakty a idejemi a zvyšuje kontrolu médií



Tak nějak v definici fašismu vidím tu současnou demokraci...

V neposlední řadě - to je snad cílem předvolebních akcí aby strana zapůsobila na určitou skupinu obyvatel, ne?
Někteří zaslepení věří ČSSD...
Někteří zaslepení věří ODS...
Někteří zaslepení věří VV...
Někteří zaslepení věří TOP09...

pokračovat se dá daleko...

dycky je to jen o ůhlu pohledu smokin

goodjak říkám,je to jednobadale vím koho budeš volit ty bo si je nevypsalbigsmile


Jebat motorky :-)
mr.BSE (Člen)
15.05.2010 18:07:53
Offline

Re: volby 2010

pokud myslíš DSSS, tak sem je nevypsal, bo už o tom, že jim někdo slepě věří byla reč good


Ale pokud volit pudu, tak jim asi dám hlassmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
PALOUS (Člen)
15.05.2010 18:39:15
Offline

Re: volby 2010

mr.BSE psal:

pokud myslíš DSSS, tak sem je nevypsal, bo už o tom, že jim někdo slepě věří byla reč good


Ale pokud volit pudu, tak jim asi dám hlassmile1

Ty neebigsmileTydlebigsmile http://www.nahkohe.estranky.cz/fotoalbum/komancove


Jebat motorky :-)
spidys (Člen)
15.05.2010 18:46:15
Offline

Re: volby 2010

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/514_bilboard.jpg

Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
mr.BSE (Člen)
15.05.2010 19:26:12
Offline

Re: volby 2010

PALOUS psal:
mr.BSE psal:

pokud myslíš DSSS, tak sem je nevypsal, bo už o tom, že jim někdo slepě věří byla reč good


Ale pokud volit pudu, tak jim asi dám hlassmile1

Ty neebigsmileTydlebigsmile http://www.nahkohe.estranky.cz/fotoalbum/komancove

vole bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nicola.foxx (Člen)
15.05.2010 20:07:01
Offline

Re: volby 2010

PALOUS psal:
mr.BSE psal:

pokud myslíš DSSS, tak sem je nevypsal, bo už o tom, že jim někdo slepě věří byla reč good


Ale pokud volit pudu, tak jim asi dám hlassmile1

Ty neebigsmileTydlebigsmile http://www.nahkohe.estranky.cz/fotoalbum/komancove

goodgoodgoodgood
Presne komunizmusgood Zase se vsechno znarodni, aby se to mohlo znova privatizovat.bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
jirka silver (Člen)
15.05.2010 23:07:15
Offline

Re: volby 2010

XJelen Baltazar mám to podobný.ODS je už dlouho pro mě spíš ČSSD.Bude to kníže.... pravicový normální názory.
Složenky jsou dobrý aspoň si uvědomí co každý dluží.
Bílí a černí cikáni= netáhla to platit nebudou.
Ti co mají taky né jen přesunou majetek mimo ČR.
Takže to měli vynásobit třema a pak by to sedělo.good
Ani by mi nevadilo kdyby s rozpočtem hospodařil velký jyrka,ale mám jednu podmínku nesmí jít do schodku.Ty jeho
ekonomické úvahy,že ušetří na společném nákupu papíru,kopírek a sníží schodky to je na nobelovku.


Najdete nás na každém kilometru
bery (Člen)
16.05.2010 08:47:54
Offline

Re: volby 2010

mr.BSE psal:

pokud myslíš DSSS, tak sem je nevypsal, bo už o tom, že jim někdo slepě věří byla reč good


Ale pokud volit pudu, tak jim asi dám hlassmile1

Charakteristika fašismu - vypsané strany - sice s tebou nesouhlasím, ale to nevadí. vo tom to neni. je na tobě koho budeš volit. já je mam zařazený takto a nic to nezmění
pokud člověk někovo volí, tak je předpoklad, že mu věří
z mého pohledu je to slepě
tot vše
jak jsem psal nahoře, všem jde jen o své zájmy - ne o lidi


momentalně zavostalej
Kožak (Člen)
16.05.2010 09:19:13
Offline

Re: volby 2010

jirka silver psal:

XJelen Baltazar mám to podobný.ODS je už dlouho pro mě spíš ČSSD.Bude to kníže.... pravicový normální názory.
Složenky jsou dobrý aspoň si uvědomí co každý dluží.
Bílí a černí cikáni= netáhla to platit nebudou.
Ti co mají taky né jen přesunou majetek mimo ČR.
Takže to měli vynásobit třema a pak by to sedělo.good
Ani by mi nevadilo kdyby s rozpočtem hospodařil velký jyrka,ale mám jednu podmínku nesmí jít do schodku.Ty jeho
ekonomické úvahy,že ušetří na společném nákupu papíru,kopírek a sníží schodky to je na nobelovku.

Jestli něco dlužíš Jirko ...tak tu složenku zaplať smile1..... já žádnej miliardovej renonc neudělal ..


MRDAT!!!
Kim (Člen)
16.05.2010 09:23:11
Offline

Re: volby 2010

jirka silver psal:

XJelen Baltazar mám to podobný.ODS je už dlouho pro mě spíš ČSSD.Bude to kníže.... pravicový normální názory.
Složenky jsou dobrý aspoň si uvědomí co každý dluží.
Bílí a černí cikáni= netáhla to platit nebudou.
Ti co mají taky né jen přesunou majetek mimo ČR.
Takže to měli vynásobit třema a pak by to sedělo.good
Ani by mi nevadilo kdyby s rozpočtem hospodařil velký jyrka,ale mám jednu podmínku nesmí jít do schodku.Ty jeho
ekonomické úvahy,že ušetří na společném nákupu papíru,kopírek a sníží schodky to je na nobelovku.

...ty jo,Jyrko,tebe už jsem neviděl...já myslel že si porazil strom a že už si někde za kopečkamaidontknowbigsmilebigsmilebigsmile
...volit pudu,to je asi tak všechno co může obyčejnej človíček v tomhle státě
udělatidontknow,zustávám věrnej modrákum,jináč už na politiku z vysokaass


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Frodo89 (Člen)
16.05.2010 10:42:52
Offline

Re: volby 2010

Volit? Nevolit? Asi určitě volit.... Jen nevim koho...
Nevim... Má to cenu? stejně se tam dostanou ti stejni lide co tam byly před volbama jen si převléknou kabaty...

Existuje tu v českem s.r.o.čku nějaka strana ktera se neboji doopravdy velkych a potřebnych změn? "Duch system, školství, zamezit zneužívaní soc. systemu"?
Už mě nebavi poslouchat sliby co vše každy udělá ten co on, když v konečnem důsledku z toho vznikne jen paskvyl a výmluvy...

Je tu v české politice nějaka rozumna lechce pravicova strana, ktera to bude myslet važně i po volbach?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Fresh Man (Člen)
16.05.2010 10:49:55
Offline

Re: volby 2010

Frodo89 psal:

Volit? Nevolit? Asi určitě volit.... Jen nevim koho...
Nevim... Má to cenu? stejně se tam dostanou ti stejni lide co tam byly před volbama jen si převléknou kabaty...

Existuje tu v českem s.r.o.čku nějaka strana ktera se neboji doopravdy velkych a potřebnych změn? "Duch system, školství, zamezit zneužívaní soc. systemu"?
Už mě nebavi poslouchat sliby co vše každy udělá ten co on, když v konečnem důsledku z toho vznikne jen paskvyl a výmluvy...

Je tu v české politice nějaka rozumna lechce pravicova strana, ktera to bude myslet važně i po volbach?

proč lehce ? jako že pravice znamená fašistí ???


Bandit pičo
Frodo89 (Člen)
16.05.2010 11:15:17
Offline

Re: volby 2010

Fresh Man psal:

proč lehce ? jako že pravice znamená fašistí ???

Lehce.. No hledam pravicovou stranu trošku s lidskou tvaří.... Kde nepadnou veškere socialni zazemi... ale zamezi se jen jeho zneužívání....

Budoucnost vidim v podporovani drobnych a středně velkých živnostníku kteři maj potencial zaměstnavat dalši lidi "snížení nezaměstnanosti"...
ale nerušil veškere socialni zabezpečení " proč naši nepřispusobyvi spoluobčane se maj jako prasata v žitě a lidi co normalně pocitivě pracuji a neokradaj stat obrací několikrát každou korunu v kapce..."

Ja by se jen nerad dožil doby kde by se tu to nám tak zvrklo a dopadlo by to tu jak v USA, kde ke zrujnovaní člověka stačí jen aby onemocníl...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
16.05.2010 11:19:57
Offline

Re: volby 2010

PS: oprava
Ja by se jen nerad dožil doby, kde by se tu člověk bal přijit o praci a nebo při horšim případě by onemocnil. Nechci tu system co maj v USA... A jsem strašně alergickej na vše co se bliží k USA manýrům


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
VikecB12 (Člen)
16.05.2010 15:20:34
Offline

Re: volby 2010

No a kdyš teda přijde někdo s tím že by chtěl něco opravdu změnit,tak dostane nálepku radikál,nácek,nebo komouš..... Tak co vlastně chcete?....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
16.05.2010 20:17:08
Offline

Re: volby 2010

Kožak psal:
jirka silver psal:

XJelen Baltazar mám to podobný.ODS je už dlouho pro mě spíš ČSSD.Bude to kníže.... pravicový normální názory.
Složenky jsou dobrý aspoň si uvědomí co každý dluží.
Bílí a černí cikáni= netáhla to platit nebudou.
Ti co mají taky né jen přesunou majetek mimo ČR.
Takže to měli vynásobit třema a pak by to sedělo.good
Ani by mi nevadilo kdyby s rozpočtem hospodařil velký jyrka,ale mám jednu podmínku nesmí jít do schodku.Ty jeho
ekonomické úvahy,že ušetří na společném nákupu papíru,kopírek a sníží schodky to je na nobelovku.

Jestli něco dlužíš Jirko ...tak tu složenku zaplať smile1..... já žádnej miliardovej renonc neudělal ..

a řecky... řecky umíš? help headshake


Strýcfajtr !!!
jirka silver (Člen)
16.05.2010 20:29:17
Offline

Re: volby 2010

Kožak dluhy jsi neudělal 100% souhlas,ale solit budeš
to si buď jistej.smile1Firma může přesunout svoje daně kam si vzpomene.Nechci tě nasírat,ale jinak to nepůjde jedině
znárodnění nebo monetizace dluhu= ČNB bude tisknout nekryté
peníze.
Výsledek znehodnocení úspor,duch.pojištění,inflace 15%...
atd. každé řešení má svá negativa.
Kime modrý jsem dosud volil,ale snížení stavu st.zaměstnanců
o 2% ročně to mě Nečas vážně nasralfuck


Najdete nás na každém kilometru
Kožak (Člen)
17.05.2010 19:06:07
Offline

Re: volby 2010

Inu tak dobrá ..znárodnit a pak zkusit znova privatizovat bigsmile


MRDAT!!!
Frodo89 (Člen)
17.05.2010 23:00:53
Offline

Re: volby 2010

Kožak psal:

Inu tak dobrá ..znárodnit a pak zkusit znova privatizovat bigsmile

Jen otazka zda bude co privatizovat


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
nicola.foxx (Člen)
17.05.2010 23:12:34
Offline

Re: volby 2010

Frodo89 psal:
Kožak psal:

Inu tak dobrá ..znárodnit a pak zkusit znova privatizovat bigsmile

Jen otazka zda bude co privatizovat

No bude woe. Kdyz se to Paroubkoznarodni, tak se to za cas bude zase provatizovat a on bude vsem rikat, jak je dobrej, ze nas vyvedl z tech dluhubigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Inženýrek (Člen)
22.05.2010 18:29:00
Offline

Re: volby 2010

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_rozhodovaci_strom.jpg

* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Frodo89 (Člen)
22.05.2010 19:19:22
Offline

Re: volby 2010

good Parada smile1 Kde jsi to vyhrabal?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Ondráš (Člen)
24.05.2010 10:42:23
Offline

Re: volby 2010

Ještě že ta rozhodovací otázka mezi stranou zelených a VV není někde dřív...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Frodo89 (Člen)
24.05.2010 23:48:35
Offline

Re: volby 2010

Upozornění - na letácích a billboardech ČSSD došlo k tiskové chybě!
Uvádí se, že v případě vítězství ČSSD "každý důchodce dostane 13. důchod".Správné znění je: "Každý 13. důchodce dostane důchod".
Za prohození slov se tiskárna omlouvá.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
tajnej (Člen)
25.05.2010 09:43:20
Offline

Re: volby 2010

jirka silver psal:

Kime modrý jsem dosud volil,ale snížení stavu st.zaměstnanců
o 2% ročně to mě Nečas vážně nasralfuck

To asi záleží na tom, ze který strany se na to koukáš a o který skupině úředníků je řeč. V prostředí, ke kterýmu sem přičuch já, se mi
2 % zdaj málo. Bez byrokratů se určitě neobejdem, ale už to, že tohle původně obyčejný slovo vnímá dnes spousta lidí jako nadávku, o něčem napovídá. A bylo by prima, kdyby se tento pohled pomalu začal měnit k lepšímu.

Každopádně mě těší, že většina lidí, co přispěla do tohohle vlákna, asi půjde někoho volit. A doufám, že pro ty, co si tu aspoň četli, to znamenalo popostrčení, aby se na to taky nevykašlali.

Borák (Člen)
25.05.2010 14:37:42
Offline

Re: volby 2010

no tak u mě zatim asi takhle
ČSSD a komančové tam je to jasný fuck
Lidovci...už muj děda říkal že komunisti sou svině a černoprdelníci vo nic lepčí
ODS jim sem tak nějak pořád dával hlas.teď mě nasrali s tim jak dělaj že se měněj a přitom Langr s Gandalovičem se tleměj f zadu.
Topka.do těch sem chtěl jít....ale ...Kníže má muj hlas problém že von stojí na kapitánskym můstku ale dole u kotle je Kalousem.jeho družení s komančema po posledních mu nemůžu zapomenout..pro mne to je to samý co unie svobody...humbuk vokolo stejný ksichti...sorry drujde bigsmile... ale jinak hofno
strana zelených...je pravda že tak nějak f žádnym velkym průseru namočený nejsou zas na druhou nic pořádnýho nepředvedly.a nechtěj trávu.tim pádem bod dolu.
no a tak se pomalu zaobírám myšlenkou hodit tam lupen Jonovi a jeho VV.
s ničim je nikdo nemůže spojovat.sou tam nový tváře.navíc je dost slepičí prdel takže se ho fšichni bojej že jak by jim přišel na nějakou levotu hned by to prásknul smokin
a že těch leváren tam bude dost.moch by udělat trošku průvan f kurníku
sice program tak nějak vod každýho něco aby se fšem zalíbil ale budiš...u mě zatim vede

jo a tady malej k zamyšlení smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_judrdvorak_1.jpg

...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
25.05.2010 16:50:09
Offline

Re: volby 2010

Borák psal:

.........no a tak se pomalu zaobírám myšlenkou hodit tam lupen Jonovi a jeho VV. s ničim je nikdo nemůže spojovat.............

...to jen abych ti zkazil optimismus bigsmile ...ora print, vzp, státní lesy a ministerstvo dopravy smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
25.05.2010 16:54:40
Offline

Re: volby 2010

Presne. Johnovi neverim o nic vic jak Paroubkovcumsicksick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Filous (Člen)
27.05.2010 08:28:42
Offline

Re: volby 2010

...vono to s tema VV taky nebude tag čistýsurprised

http://www.novinky.cz/domaci/201440-joh … at-vv.html

...ale vono komu dneska vjeřitsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
27.05.2010 08:33:53
Offline

Re: volby 2010

Filous psal:

...vono to s tema VV taky nebude tag čistýsurprised

http://www.novinky.cz/domaci/201440-joh … at-vv.html

...ale vono komu dneska vjeřitsmile2

nevěř nikomubigsmile
vláda lidu stojí za piču,o tom se přesvědčili už řekové,a myslím antiku,
ne ty dnešní lemplybigsmile
...ať žije monarchie!goodbigsmile


...a bude hůř!
Filous (Člen)
27.05.2010 08:38:11
Offline

Re: volby 2010

karlos100 psal:
Filous psal:

...vono to s tema VV taky nebude tag čistýsurprised

http://www.novinky.cz/domaci/201440-joh … at-vv.html

...ale vono komu dneska vjeřitsmile2

nevěř nikomubigsmile
vláda lidu stojí za piču,o tom se přesvědčili už řekové,a myslím antiku,
ne ty dnešní lemplybigsmile
...ať žije monarchie!goodbigsmile

...založíme skinheadskej státsurprised..."pivo bude zadarmo a fotbal každej den, fševobecná pohoda, fšech politiků sen........"surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
27.05.2010 09:05:32
Offline

Re: volby 2010

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/88_rozhodovaci_strom.jpg

..opravdový muž s pravidelným cyklem..
XJelen (Člen)
27.05.2010 10:15:32
Offline

Re: volby 2010

Filous psal:
karlos100 psal:
Filous psal:

...vono to s tema VV taky nebude tag čistýsurprised

http://www.novinky.cz/domaci/201440-joh … at-vv.html

...ale vono komu dneska vjeřitsmile2

nevěř nikomubigsmile
vláda lidu stojí za piču,o tom se přesvědčili už řekové,a myslím antiku,
ne ty dnešní lemplybigsmile
...ať žije monarchie!goodbigsmile

...založíme skinheadskej státsurprised..."pivo bude zadarmo a fotbal každej den, fševobecná pohoda, fšech politiků sen........"surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

a prezidentovat by vám moh Franta Výborný... ale bez tý chemlonový pokrývky good


Strýcfajtr !!!
Borák (Člen)
27.05.2010 16:18:08
Offline

Re: volby 2010

jak to tak čtu tak jediná dobrá strana pro mně je jih
tam je aspoň teplo smokinevil


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
27.05.2010 16:46:53
Offline

Re: volby 2010

Borák psal:

jak to tak čtu tak jediná dobrá strana pro mně je jih
tam je aspoň teplo smokinevil

...na tudle stranu du s tebougoodhelp


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jaryn (Člen)
27.05.2010 16:53:43
Offline

Re: volby 2010

pro me,jako zacinajiciho prostatika je nejlepsi "mala strana". Pac "dobre se vychcat je lepsi nez si prumerne zasukat".good


God Gave me Everything I want
K.a.s.y.m. (Člen)
28.05.2010 09:57:41
Offline

Re: volby 2010


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
28.05.2010 12:25:04
Offline

Re: volby 2010

K.a.s.y.m. psal:

http://www.novinky.cz/domaci/201573-agitator-zemanovcu-rozdaval-predvolebni-vino-lecenym-alkoholikum.html
bigsmilebigsmilebigsmile

Tak to je dobrej dzoukgoodgoodgoodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
jardagsf (Člen)
28.05.2010 19:32:53
Offline

Re: volby 2010

Filous psal:

...založíme skinheadskej státsurprised..."pivo bude zadarmo a fotbal každej den, fševobecná pohoda, fšech politiků sen........"surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

a jeste teda jako na jih - tak bych to videl treba na sardosku.......
jdu se ostrihat a balit - rano v 8 teda u benzinky a mekace na europabrucke u insbrucku goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Filous (Člen)
28.05.2010 19:52:28
Offline

Re: volby 2010

jardagsf psal:
Filous psal:

...založíme skinheadskej státsurprised..."pivo bude zadarmo a fotbal každej den, fševobecná pohoda, fšech politiků sen........"surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

a jeste teda jako na jih - tak bych to videl treba na sardosku.......
jdu se ostrihat a balit - rano v 8 teda u benzinky a mekace na europabrucke u insbrucku goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile

...možná budu mít chvilku spoždění, tag si dej dyštag eště jedno kafe a dvacet minut na mě počkejgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
28.05.2010 21:42:37
Offline

Re: volby 2010

Filous psal:
Borák psal:

jak to tak čtu tak jediná dobrá strana pro mně je jih
tam je aspoň teplo smokinevil

...na tudle stranu du s tebougoodhelp

goodgoodgood


The father of the little princess of the dawn
nicola.foxx (Člen)
29.05.2010 01:39:43
Offline

Re: volby 2010

No tak jsem se na celou TOP09 vysr a dal zase na modryho ptakaidontknow
Cas vokaze estli to nebyla chyba. Stejne by to byla zase nekala koala a zas se hovno prosadi a zmeni a zase se bude za styry roky prskat a kydat hnuj. Du si dat panaka a bude hejgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Baltazar (Člen)
29.05.2010 09:28:39
Offline

Re: volby 2010

Já du za chvíli a dám knížete, učitelka je na modrý ptákybigsmile a mladej nevím, nechce to parchant říct, aby von nedal hlas komančůmbigsmile, myslím, že dá taky modrýho ptáka


The father of the little princess of the dawn
Kim (Člen)
29.05.2010 10:26:42
Offline

Re: volby 2010


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
bery (Člen)
29.05.2010 10:35:34
Offline

Re: volby 2010

ruka by mě musela upadnout kdybych dal ptáka s bradavicíbad


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
29.05.2010 11:07:21
Offline

Re: volby 2010

Já tam přišel a odešelsmile2

Není pro mne variantsmile2

VW nebo 09sick

Stávající stranyheadshake

A nacisti se bohužel nezůčastnilismokin

Doufám že aspoň někde mydlí anarchistybigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
29.05.2010 14:51:46
Offline

Re: volby 2010

Kelly01 psal:

Já tam přišel a odešelsmile2

Není pro mne variantsmile2

VW nebo 09sick

Stávající stranyheadshake

A nacisti se bohužel nezůčastnilismokin

Doufám že aspoň někde mydlí anarchistybigsmile

Co DSSS?
Dědku projdi si lístky...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
29.05.2010 15:03:23
Offline

Re: volby 2010

byla bez šance..


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
29.05.2010 18:14:06
Offline

Re: volby 2010

nicola.foxx psal:

No tak jsem se na celou TOP09 vysr a dal zase na modryho ptakaidontknow
Cas vokaze estli to nebyla chyba. Stejne by to byla zase nekala koala a zas se hovno prosadi a zmeni a zase se bude za styry roky prskat a kydat hnuj. Du si dat panaka a bude hejgood

Máš recht,měli by dostat ještě šanci,třeba ještě dalších dvacet let,třeba to bude lepčí než doteď,možná aji státní dluh zdvojnásobícoolbigsmile
Děti,nevím co čekáte,stejně se ptáci spřáhnou s bradavicí,protože jak de vo koryto,tak společnou řeč najdousick
Hodil sem tam DSSS,svědomí mám čistý a v hospodě můžu nadávat jak špačekbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
29.05.2010 22:54:50
Offline

Re: volby 2010

tak se nám to pjekně vybarvuje surprised zelení a žlutí out... oranžovej jyrka to taky neunes...íčko out... a teď začnou tanečky


Strýcfajtr !!!
Koldan (Člen)
29.05.2010 22:57:37
Offline

Re: volby 2010

VikecB12 psal:
nicola.foxx psal:

No tak jsem se na celou TOP09 vysr a dal zase na modryho ptakaidontknow
Cas vokaze estli to nebyla chyba. Stejne by to byla zase nekala koala a zas se hovno prosadi a zmeni a zase se bude za styry roky prskat a kydat hnuj. Du si dat panaka a bude hejgood

Máš recht,měli by dostat ještě šanci,třeba ještě dalších dvacet let,třeba to bude lepčí než doteď,možná aji státní dluh zdvojnásobícoolbigsmile
Děti,nevím co čekáte,stejně se ptáci spřáhnou s bradavicí,protože jak de vo koryto,tak společnou řeč najdousick
Hodil sem tam DSSS,svědomí mám čistý a v hospodě můžu nadávat jak špačekbigsmile

řek bych, že to dopadlo dobře, ten s tím nekonečným jebákem na xsichtu votstůpil, navíc bodů moc taky nezískali, v součtu vyhrála spíše pravice, tagže byto mohlo fungovatgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
29.05.2010 23:46:39
Offline

Re: volby 2010

Koldan psal:
VikecB12 psal:
nicola.foxx psal:

No tak jsem se na celou TOP09 vysr a dal zase na modryho ptakaidontknow
Cas vokaze estli to nebyla chyba. Stejne by to byla zase nekala koala a zas se hovno prosadi a zmeni a zase se bude za styry roky prskat a kydat hnuj. Du si dat panaka a bude hejgood

Máš recht,měli by dostat ještě šanci,třeba ještě dalších dvacet let,třeba to bude lepčí než doteď,možná aji státní dluh zdvojnásobícoolbigsmile
Děti,nevím co čekáte,stejně se ptáci spřáhnou s bradavicí,protože jak de vo koryto,tak společnou řeč najdousick
Hodil sem tam DSSS,svědomí mám čistý a v hospodě můžu nadávat jak špačekbigsmile

řek bych, že to dopadlo dobře, ten s tím nekonečným jebákem na xsichtu votstůpil, navíc bodů moc taky nezískali, v součtu vyhrála spíše pravice, tagže byto mohlo fungovatgood

Ale jo,spíš neš volby samotný je důležitý jak se ti čuráci dohodnou tedkasmile1 To zas bude hnujbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
29.05.2010 23:48:24
Offline

Re: volby 2010

VikecB12 psal:
Koldan psal:
VikecB12 psal:


Máš recht,měli by dostat ještě šanci,třeba ještě dalších dvacet let,třeba to bude lepčí než doteď,možná aji státní dluh zdvojnásobícoolbigsmile
Děti,nevím co čekáte,stejně se ptáci spřáhnou s bradavicí,protože jak de vo koryto,tak společnou řeč najdousick
Hodil sem tam DSSS,svědomí mám čistý a v hospodě můžu nadávat jak špačekbigsmile

řek bych, že to dopadlo dobře, ten s tím nekonečným jebákem na xsichtu votstůpil, navíc bodů moc taky nezískali, v součtu vyhrála spíše pravice, tagže byto mohlo fungovatgood

Ale jo,spíš neš volby samotný je důležitý jak se ti čuráci dohodnou tedkasmile1 To zas bude hnujbigsmile

no řek bych, že vzhledem k procentům by to nemuselo být tak složitýgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
29.05.2010 23:52:29
Offline

Re: volby 2010

Koldan psal:
VikecB12 psal:
Koldan psal:


řek bych, že to dopadlo dobře, ten s tím nekonečným jebákem na xsichtu votstůpil, navíc bodů moc taky nezískali, v součtu vyhrála spíše pravice, tagže byto mohlo fungovatgood

Ale jo,spíš neš volby samotný je důležitý jak se ti čuráci dohodnou tedkasmile1 To zas bude hnujbigsmile

no řek bych, že vzhledem k procentům by to nemuselo být tak složitýgood

Co dneska lemtáš? Já jenom že tady tak ponocujemsmokinbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jirka silver (Člen)
29.05.2010 23:57:47
Offline

Re: volby 2010

Jyrka to neunes... spíš chytře zdrhnul,kdo bude platit faktůry
za volební kampaň?.Nadělat dluhy za 200mil.a dostat jen 115mil.to je teda prča.good a modří si to taky vyžerou takže spokojensot max.
Nejlepší je dělat průzkumy veřejného mínění zodpovědnost
nulová vyhozený prachy.sick


Najdete nás na každém kilometru
VikecB12 (Člen)
30.05.2010 00:01:35
Offline

Re: volby 2010

jirka silver psal:

Jyrka to neunes... spíš chytře zdrhnul,kdo bude platit faktůry
za volební kampaň?.Nadělat dluhy za 200mil.a dostat jen 115mil.to je teda prča.good a modří si to taky vyžerou takže spokojensot max.
Nejlepší je dělat průzkumy veřejného mínění zodpovědnost
nulová vyhozený prachy.sick

To je jako dělat přetpověť počasí,třeba dneska u ná mělo celej den pršet,přitom to byl jeden z nejhezčích dnů letos,slunko,ani nekáplosurprisedbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
30.05.2010 00:14:25
Offline

Re: volby 2010

VikecB12 psal:
Koldan psal:
VikecB12 psal:


Ale jo,spíš neš volby samotný je důležitý jak se ti čuráci dohodnou tedkasmile1 To zas bude hnujbigsmile

no řek bych, že vzhledem k procentům by to nemuselo být tak složitýgood

Co dneska lemtáš? Já jenom že tady tak ponocujemsmokinbigsmile

už sem měl ňáký to pivisko, pak jakési víno co kůpila moja, pak šampáňo páč sa mi zdálo, že sa v ledničce kazí a na spaní si dám šláftruňk ve formě slivovičkybigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
30.05.2010 00:17:58
Offline

Re: volby 2010

Koldan psal:
VikecB12 psal:
Koldan psal:


no řek bych, že vzhledem k procentům by to nemuselo být tak složitýgood

Co dneska lemtáš? Já jenom že tady tak ponocujemsmokinbigsmile

už sem měl ňáký to pivisko, pak jakési víno co kůpila moja, pak šampáňo páč sa mi zdálo, že sa v ledničce kazí a na spaní si dám šláftruňk ve formě slivovičkybigsmile

goodwinebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
30.05.2010 10:28:59
Offline

Re: volby 2010

Mě spíš teda sere, že ODS a TOP nemaj vo 7 křesílek 101....smile2
Takhle se ještě budou muset patlat s VV a bude z toho zase hnuj jak píše Vikec....smile2
Ale třeba mě VV překvapí, uvidíme....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
PALOUS (Člen)
30.05.2010 12:05:11
Offline

Re: volby 2010

A mě to je fšechno uass,hlavně aby byla robotagood


Jebat motorky :-)
yello (Člen)
30.05.2010 17:56:10
Offline

Re: volby 2010

I kdyz nesouhlasim na 100%, pravde se priblizil hodne bych rekl.
Jen nevim, esi je to dobre nebo spatne...
D-FENS


...che palle !!!
PALOUS (Člen)
30.05.2010 18:17:19
Offline

Re: volby 2010

yello psal:

I kdyz nesouhlasim na 100%, pravde se priblizil hodne bych rekl.
Jen nevim, esi je to dobre nebo spatne...
D-FENS

je to přesnýgoodtak jsem vo tom fčera mluvil s jedním co  byl zmatenej že takhle to bude,tak a jedeme dálbigsmilejen uš kua nevím s čeho jim dám nažratsmile2doufám že sem vlítnou aspoň investoři ať se to kolo konečně roztočígood


Jebat motorky :-)
Zdenda (Člen)
30.05.2010 22:40:58
Offline

Re: volby 2010

jirka silver psal:

Jyrka to neunes... spíš chytře zdrhnul,kdo bude platit faktůry
za volební kampaň?.Nadělat dluhy za 200mil.a dostat jen 115mil.to je teda prča.good a modří si to taky vyžerou takže spokojensot max.
Nejlepší je dělat průzkumy veřejného mínění zodpovědnost
nulová vyhozený prachy.sick

Hele odborníci z oblasti medíí se shodujou, že ta kampaň toho nabubřelýho puchejře musela stát minimálně 500 mega, ale spíše tak 750smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Sandman (Člen)
31.05.2010 01:01:21
Offline

Re: volby 2010

Splnila se moje tajná přání. Odstoupilo modré hovado, za ním těsně v závěsu také to oranzové bradavičnaté prase a ve finále se do sněmovny nedostala Hitlerjungen nebo jak se ta strana jmenujesmokingood


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
kneehammer (Člen)
31.05.2010 08:37:37
Offline

Re: volby 2010

good


..:: B12 inside ::..
nicola.foxx (Člen)
31.05.2010 10:10:13
Offline

Re: volby 2010

Zdenda psal:

Hele odborníci z oblasti medíí se shodujou, že ta kampaň toho nabubřelýho puchejře musela stát minimálně 500 mega, ale spíše tak 750smokin

Jenze to ten pan kterej oslavuje viteznej unor a jemu blizci nikda neprizna. A jelikoz budou hodne v minusu, tak by na ne mohl zase vyrukovat pravnik Altner, ze mu neco dluzi a soud by mu mohl dat za pravdu a ze jako cssd zaplat. A bylo by po svinich voranzovejch


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
31.05.2010 11:23:07
Offline

Re: volby 2010

Progear 650 psal:

Mě spíš teda sere, že ODS a TOP nemaj vo 7 křesílek 101....smile2
Takhle se ještě budou muset patlat s VV a bude z toho zase hnuj jak píše Vikec....smile2
Ale třeba mě VV překvapí, uvidíme....smile1

101 je málo... pak zase jednomu rupne v palici a je to v hajzlu... smile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
31.05.2010 15:13:48
Offline

Re: volby 2010

Ondráš psal:
Progear 650 psal:

Mě spíš teda sere, že ODS a TOP nemaj vo 7 křesílek 101....smile2
Takhle se ještě budou muset patlat s VV a bude z toho zase hnuj jak píše Vikec....smile2
Ale třeba mě VV překvapí, uvidíme....smile1

101 je málo... pak zase jednomu rupne v palici a je to v hajzlu... smile2

Tak vono je to defakto jedno že.... Prostě to bude muset jít s VV....surprised


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
31.05.2010 20:09:11
Offline

Re: volby 2010

Progear 650 psal:

Tak vono je to defakto jedno že.... Prostě to bude muset jít s VV....surprised

A Satan ví co od nich čekat...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
31.05.2010 22:35:39
Offline

Re: volby 2010

Ondráš psal:
Progear 650 psal:

Tak vono je to defakto jedno že.... Prostě to bude muset jít s VV....surprised

A Satan ví co od nich čekat...help

To vi prece vsichni. Certikyevilsmokin Du to dojet se sousedemcool


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr