Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Koupě b12

Michal_B_B (Člen)
08.06.2010 20:11:34
Offline

Koupě b12

Zdravim... tak po roce ježdění na b6 jsem se rozhodl že koupim silnější mašinu a jasná volba je b12 smile1 ... Chci ten starej model a "N" takže se rouhoduju a našel sem toto... http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html video je tady http://www.youtube.com/user/Majkl601#p/ … l_tw9bTtsA  Zajímá mě jestli jí tady ze stránek někdo neznáte... abych tam nejel zbytečně...

A druhá o který uvažuju je tato... http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

díkys moc za odpovědi... good

jaryn (Člen)
08.06.2010 20:23:39
Offline

Re: Koupě b12

najdi si tu profil kolegy zzzmrzlinare a napis mu. Prodava peknej kousek. I hezky upravenej...


God Gave me Everything I want
Kelly01 (Člen)
08.06.2010 20:24:05
Offline

Re: Koupě b12

Ta stříbrná sick


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
08.06.2010 20:37:47
Offline

Re: Koupě b12

Michal_B_B psal:

...a jasná volba je b12 smile1 ... Chci ten starej model a "N"

Volba good
Kakáč: asscoolbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
08.06.2010 21:15:56
Offline

Re: Koupě b12

u té stříbrné nechápu to R, jináč stroj to nejni úplně špatný, ale asi by to chtělo zlechka doladit, jako celek to na mě působí zmateně, i dyž ty bílé kola sů pěkný, ta prdel sa ně nelíbí ani trochu a těch různých otstínů je tam privelaidontknow

ta červená je čistá, heská, jináč sem čučal na ty kola, to je ňáký chrom či co?

jináč vobje nemaj potítka na vidlách, tagže sa s tím něco dělalo, ale to nic neznamená.

Ta silvr má najeto zatraceně málo, až je to podezřelý, i dyž aj také stroje sů (mam kamoša s polotučnou šesků z 96 a zaručenýma 30 litry kilometrů), každopádně mašina s 28 litrama by měla být voňafka, třeba vodítko řetazu bych řekl, že bude eště origo, stejně tak stupačky a další díly by měly být heský, s těma Fehlingama to asi žádnej střelec nebyl, ale pokáď to má víc jak 2 majitele tag by sa ně zrovna nezdálo, že se našli třeba zrovna tři maníci, co na mašině nalítali dohromady 28 litrů za 12 roků. Jináč nejde vo ty kilomtery, dycinky de vo stav, ale pokáď to sce dotyčnej prodat jako zánovní mašinu a přitom ta má nalítáno třebas dvakrát kolem koule, proč za to platit víc, že jo, obzvláště pokud sů věci, kerý člověk vizuálně nepozná a nejni je schopnej othadnůt dokáď sa mašina nerozdělá nebo neposere.headshake Mimochodem, pokáď ty kilometry sedí, měla by u tý stříbrný být druhá keta a ta už být v cca půlce životnosti
Ci fix asi bych měl přestat chlastat ňak nemožu zastavit prsty na klávesniciidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kakac (Člen)
08.06.2010 21:21:47
Offline

Re: Koupě b12

Ondráš psal:
Michal_B_B psal:

...a jasná volba je b12 smile1 ... Chci ten starej model a "N"

Volba good
Kakáč: asscoolbigsmile

Komu není rady, tomu není pomoci idontknowsmokin


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
08.06.2010 21:24:43
Offline

Re: Koupě b12

Kakac psal:

Komu není rady, tomu není pomoci idontknowsmokin

Jsem se snažil, ale zarputile se dobré radě bráníš... help
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
08.06.2010 21:27:44
Offline

Re: Koupě b12

Michal_B_B psal:

Zdravim... tak po roce ježdění na b6 jsem se rozhodl že koupim silnější mašinu a jasná volba je b12 smile1 ... Chci ten starej model a "N" takže se rouhoduju a našel sem toto... http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html video je tady http://www.youtube.com/user/Majkl601#p/ … l_tw9bTtsA  Zajímá mě jestli jí tady ze stránek někdo neznáte... abych tam nejel zbytečně...

A druhá o který uvažuju je tato... http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

díkys moc za odpovědi... good

jasná volba starej modelgood


Jebat motorky :-)
Michal_B_B (Člen)
08.06.2010 21:37:34
Offline

Re: Koupě b12

Koldan psal:

u té stříbrné nechápu to R, jináč stroj to nejni úplně špatný, ale asi by to chtělo zlechka doladit, jako celek to na mě působí zmateně, i dyž ty bílé kola sů pěkný, ta prdel sa ně nelíbí ani trochu a těch různých otstínů je tam privelaidontknow

ta červená je čistá, heská, jináč sem čučal na ty kola, to je ňáký chrom či co?

jináč vobje nemaj potítka na vidlách, tagže sa s tím něco dělalo, ale to nic neznamená.

Ta silvr má najeto zatraceně málo, až je to podezřelý, i dyž aj také stroje sů (mam kamoša s polotučnou šesků z 96 a zaručenýma 30 litry kilometrů), každopádně mašina s 28 litrama by měla být voňafka, třeba vodítko řetazu bych řekl, že bude eště origo, stejně tak stupačky a další díly by měly být heský, s těma Fehlingama to asi žádnej střelec nebyl, ale pokáď to má víc jak 2 majitele tag by sa ně zrovna nezdálo, že se našli třeba zrovna tři maníci, co na mašině nalítali dohromady 28 litrů za 12 roků. Jináč nejde vo ty kilomtery, dycinky de vo stav, ale pokáď to sce dotyčnej prodat jako zánovní mašinu a přitom ta má nalítáno třebas dvakrát kolem koule, proč za to platit víc, že jo, obzvláště pokud sů věci, kerý člověk vizuálně nepozná a nejni je schopnej othadnůt dokáď sa mašina nerozdělá nebo neposere.headshake Mimochodem, pokáď ty kilometry sedí, měla by u tý stříbrný být druhá keta a ta už být v cca půlce životnosti
Ci fix asi bych měl přestat chlastat ňak nemožu zastavit prsty na klávesniciidontknow

Díkys moc za tvoje postřehy... Je jasný že bych si jak tu první tak tu druhou upravil podle svýho... Ty kola u tý červený sou podle mě stříklí nákou stříbřenkou a sou fakt hnusný... bad ... Přesně jak řikáš, mě ty km... taky nezajímaj chce se na to dojet kouknout a omrknout, já jen jestli ty motorky někdo neznáte, nebo jste je viděl na vlastní oči surprised   ... Jinak ještě jednou dík za popis... good

Kakac (Člen)
08.06.2010 21:38:47
Offline

Re: Koupě b12

Ondráš psal:
Kakac psal:

Komu není rady, tomu není pomoci idontknowsmokin

Jsem se snažil, ale zarputile se dobré radě bráníš... help
smile1

Tvoje rady stojí za vyližass bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Jediná dobrá rada je eSko goodbigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Filous (Člen)
08.06.2010 21:43:46
Offline

Re: Koupě b12

Koldan psal:

u té stříbrné nechápu to R, jináč stroj to nejni úplně špatný, ale asi by to chtělo zlechka doladit, jako celek to na mě působí zmateně, i dyž ty bílé kola sů pěkný, ta prdel sa ně nelíbí ani trochu a těch různých otstínů je tam privelaidontknow

ta červená je čistá, heská, jináč sem čučal na ty kola, to je ňáký chrom či co?

jináč vobje nemaj potítka na vidlách, tagže sa s tím něco dělalo, ale to nic neznamená.

Ta silvr má najeto zatraceně málo, až je to podezřelý, i dyž aj také stroje sů (mam kamoša s polotučnou šesků z 96 a zaručenýma 30 litry kilometrů), každopádně mašina s 28 litrama by měla být voňafka, třeba vodítko řetazu bych řekl, že bude eště origo, stejně tak stupačky a další díly by měly být heský, s těma Fehlingama to asi žádnej střelec nebyl, ale pokáď to má víc jak 2 majitele tag by sa ně zrovna nezdálo, že se našli třeba zrovna tři maníci, co na mašině nalítali dohromady 28 litrů za 12 roků. Jináč nejde vo ty kilomtery, dycinky de vo stav, ale pokáď to sce dotyčnej prodat jako zánovní mašinu a přitom ta má nalítáno třebas dvakrát kolem koule, proč za to platit víc, že jo, obzvláště pokud sů věci, kerý člověk vizuálně nepozná a nejni je schopnej othadnůt dokáď sa mašina nerozdělá nebo neposere.headshake Mimochodem, pokáď ty kilometry sedí, měla by u tý stříbrný být druhá keta a ta už být v cca půlce životnosti
Ci fix asi bych měl přestat chlastat ňak nemožu zastavit prsty na klávesniciidontknow

...co sou "potítka na vidlách" ...vole, mluf a piš jako čechidontknow ...jo vlastně sorry, ty si moravecbigsmile ...esi myslíš chránítka, tag buť f klidu, na starejch modelech nebejvali...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
08.06.2010 21:44:53
Offline

Re: Koupě b12

...bral bych tu červenou...a sprznil bych ji nechutně k vobrazu svýmusurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
08.06.2010 22:10:05
Offline

Re: Koupě b12

Filous psal:
Koldan psal:

u té stříbrné nechápu to R, jináč stroj to nejni úplně špatný, ale asi by to chtělo zlechka doladit, jako celek to na mě působí zmateně, i dyž ty bílé kola sů pěkný, ta prdel sa ně nelíbí ani trochu a těch různých otstínů je tam privelaidontknow

ta červená je čistá, heská, jináč sem čučal na ty kola, to je ňáký chrom či co?

jináč vobje nemaj potítka na vidlách, tagže sa s tím něco dělalo, ale to nic neznamená.

Ta silvr má najeto zatraceně málo, až je to podezřelý, i dyž aj také stroje sů (mam kamoša s polotučnou šesků z 96 a zaručenýma 30 litry kilometrů), každopádně mašina s 28 litrama by měla být voňafka, třeba vodítko řetazu bych řekl, že bude eště origo, stejně tak stupačky a další díly by měly být heský, s těma Fehlingama to asi žádnej střelec nebyl, ale pokáď to má víc jak 2 majitele tag by sa ně zrovna nezdálo, že se našli třeba zrovna tři maníci, co na mašině nalítali dohromady 28 litrů za 12 roků. Jináč nejde vo ty kilomtery, dycinky de vo stav, ale pokáď to sce dotyčnej prodat jako zánovní mašinu a přitom ta má nalítáno třebas dvakrát kolem koule, proč za to platit víc, že jo, obzvláště pokud sů věci, kerý člověk vizuálně nepozná a nejni je schopnej othadnůt dokáď sa mašina nerozdělá nebo neposere.headshake Mimochodem, pokáď ty kilometry sedí, měla by u tý stříbrný být druhá keta a ta už být v cca půlce životnosti
Ci fix asi bych měl přestat chlastat ňak nemožu zastavit prsty na klávesniciidontknow

...co sou "potítka na vidlách" ...vole, mluf a piš jako čechidontknow ...jo vlastně sorry, ty si moravecbigsmile ...esi myslíš chránítka, tag buť f klidu, na starejch modelech nebejvali...

máš recht, ty fuck byly až na novějších, vomlůvá mě 5 bernardů, půlitra Cvajgla a půl hoťky poskakování po nafukovacím baolnu s marnů snahů uspat to co Radce teprve kope do dutiny břišnísurprised???bigsmile
ináč ta červená je ně sympatická už jen proto, že ju majitel tag hesky uklidil, buď je chytrej a sce zakrýt že je to střep, anebo je to něgdo kemu to nebylo jedno a staral sabigsmile
každopádně budu sa vopakovat, sedím na prdeli z teho, za jaký lováče sa dnes daj kůpit vcelku krásný a silný mašiny. Je votázka estli je to dobře, co si pamatuju, tak kucká ot nás začínali na pinckách, přišetřili a šli na jafky a pak si pučili a kůpili ňákýho staršího japonca, v kerým sa montovali. Dnes sů kucí, keří si udělaj první řidičák v 21, neutáhnů ani šrůbek a kůpí hnet R6 nebo podpobnů střelu a pak je seškrabujů ze svodidel v Buchlákách. Vím to, páč mám podpobnýho mladýho bráchoj, sa ně teď ptal, estůi mu budu pučovat mašinu,dyž si udělá noty, prej bude jezdit jen tak po městěidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
08.06.2010 22:24:43
Offline

Re: Koupě b12

Červenej pičo!!good..ale né,že na to navěsíš kufry a bude z toho cesťáksick..strýcfajtr!!goodbigsmilesmokin


PURE NAKED BIKE!
Michal_B_B (Člen)
08.06.2010 22:35:44
Offline

Re: Koupě b12

Meloun psal:

Červenej pičo!!good..ale né,že na to navěsíš kufry a bude z toho cesťáksick..strýcfajtr!!goodbigsmilesmokin

Neboj... bigsmile kufry na to každopádně věšet nebudu... jako první bych pčřestříkal kola... sundal ty padáky trubkový a udělal to v podobnom stylu jako mám ted mojí b6... evil   

No musim to promyslet... cool

VikecB12 (Člen)
08.06.2010 23:01:02
Offline

Re: Koupě b12

Michal_B_B psal:
Meloun psal:

Červenej pičo!!good..ale né,že na to navěsíš kufry a bude z toho cesťáksick..strýcfajtr!!goodbigsmilesmokin

Neboj... bigsmile kufry na to každopádně věšet nebudu... jako první bych pčřestříkal kola... sundal ty padáky trubkový a udělal to v podobnom stylu jako mám ted mojí b6... evil   

No musim to promyslet... cool

surprised Tím stylem myslíš tu šachovnicu,proužky na kolech a karbonimitace?
Já jenom jestli by nebyly lepší přecejenom ty kufrysmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal_B_B (Člen)
09.06.2010 17:53:21
Offline

Re: Koupě b12

VikecB12 psal:
Michal_B_B psal:
Meloun psal:

Červenej pičo!!good..ale né,že na to navěsíš kufry a bude z toho cesťáksick..strýcfajtr!!goodbigsmilesmokin

Neboj... bigsmile kufry na to každopádně věšet nebudu... jako první bych pčřestříkal kola... sundal ty padáky trubkový a udělal to v podobnom stylu jako mám ted mojí b6... evil   

No musim to promyslet... cool

surprised Tím stylem myslíš tu šachovnicu,proužky na kolech a karbonimitace?
Já jenom jestli by nebyly lepší přecejenom ty kufrysmokin

Tím jsem myslel proužky na kolech, přepákování stupaček, kratší kosti, zrcátka, řídítka a náký decentní dodělávky... smokin

Michal_B_B (Člen)
25.06.2010 14:17:55
Offline

Re: Koupě b12

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

Co si o ní myslíte... ? V sobtotu se na ní nejspíš  pojedu podívat, tak mě zajímá jestli z těch fotek nepoznáte nákou vadu co tam bejt nemá... Každopádně to leželo už jen kuli tomu že to je stříkaný a zadní stupačka je odřená... Je to první majitel, tak by ty km možná mohly i sedět, ale uvidíme jak to bude vypadat ve skutečnosti....

Jinak díky za postřehy... good

Filous (Člen)
25.06.2010 14:40:07
Offline

Re: Koupě b12

Michal_B_B psal:

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuki/421641-gsf-1200-bandit.html

Co si o ní myslíte... ? V sobtotu se na ní nejspíš  pojedu podívat, tak mě zajímá jestli z těch fotek nepoznáte nákou vadu co tam bejt nemá... Každopádně to leželo už jen kuli tomu že to je stříkaný a zadní stupačka je odřená... Je to první majitel, tak by ty km možná mohly i sedět, ale uvidíme jak to bude vypadat ve skutečnosti....

Jinak díky za postřehy... good

...no tag zválená a stříkaná byla určitě, viz. ta stupačka  a neorigo polepy, ale na druhou stranu vypadá vopečovávaně, nový gumy...cena taky nejni špatná, tagže za vokouknutí určitě stojígood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
25.06.2010 17:56:42
Offline

Re: Koupě b12

Filous psal:
Michal_B_B psal:

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuki/421641-gsf-1200-bandit.html

Co si o ní myslíte... ? V sobtotu se na ní nejspíš  pojedu podívat, tak mě zajímá jestli z těch fotek nepoznáte nákou vadu co tam bejt nemá... Každopádně to leželo už jen kuli tomu že to je stříkaný a zadní stupačka je odřená... Je to první majitel, tak by ty km možná mohly i sedět, ale uvidíme jak to bude vypadat ve skutečnosti....

Jinak díky za postřehy... good

...no tag zválená a stříkaná byla určitě, viz. ta stupačka  a neorigo polepy, ale na druhou stranu vypadá vopečovávaně, nový gumy...cena taky nejni špatná, tagže za vokouknutí určitě stojígood

líbí sa ně jak je hezky vypucovaná, i to vypovídá vo majiteli a za ty prachygood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
nicola.foxx (Člen)
25.06.2010 22:07:50
Offline

Re: Koupě b12

No vyblejskany je to paradne a vypada to, ze se vo to staral.
Ale asi to nebylo jen na bok, ale i na predek. Mam pocit ze tam neco chybi na vydlich??
Ale nejsem si jistej, jestli se i na tenhle typ davaly ty plastovy bazmeky(prachovky nebo co to bylo???)idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
gerrik (Člen)
25.06.2010 22:28:26
Offline

Re: Koupě b12

Ty chrániče? Ty byli až od novějšího modelu, ne? Jinak motka je až nechutně nablýskaná, což taky není dobrý bad Zajed se podívat osobně a uvidíš na vlastní surprised

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr