Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

coyot (Nový člen)
01.06.2010 14:48:10
Offline

Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

Zdravím Vás Bandité!
Jedná se mi o bandita dovezeného z Francie, který je z výroby upraven (omezen) na nižší výkon. Potřeboval bych poradit, zda se toto omezení nedá nějakým způsobem “obejít“???

V suzuce v Liberci (Lindner) bylo řečeno, že jediné řešeni mého problému je si sehnat jinou řídící jednotku, která je určena na plně otevřený výkon a že se cena pohybuje od 25 tis. do 40 tis.headshakesick

Máte někdo nějakou zkušenost? Můžete mi poradit?helphelphelp
Díkygood

K.a.s.y.m. (Člen)
01.06.2010 15:02:40
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

to jsi nevěděl dřív než jsi to kupoval??
pokud bude systém podobnej jako prej na SV tak tam stačí odpojit jeden drát...pohledal bych na www.suzukisv.cz pokud ne tak bude asi jednodušší variatna koupit Ignitech nebo jinou firmu která vyrábí jednotky...a nebo z bouračky.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
coyot (Nový člen)
01.06.2010 18:22:47
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

K.a.s.y.m. psal:

to jsi nevěděl dřív než jsi to kupoval??
pokud bude systém podobnej jako prej na SV tak tam stačí odpojit jeden drát...pohledal bych na www.suzukisv.cz pokud ne tak bude asi jednodušší variatna koupit Ignitech nebo jinou firmu která vyrábí jednotky...a nebo z bouračky.

Netušil jsem, že u stříkačky je to takový problémheadshake........
Kasyme, ty myslíš, že by to mohlo být tak jednoduché. Na SV jsem to našel, sice tam řeší opačný problém, ale furt jde o jeden drát od RJ. Je otázka jaký je rozdíl v elektronice Bandita vs SVčka? Sakra, ušetřit 25 tis za řídící jednotku pouze přestřihnutím drátku?idontknow Asi nezbyde nic jiného, než se pokusit najít zmiňovaný drátek a vyzkoušet to.
Hele moc díkygoodgoodgood, ještě se pokusím najít nějaké info...........

Pšán (Člen)
01.06.2010 18:55:02
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

coyot psal:
K.a.s.y.m. psal:

to jsi nevěděl dřív než jsi to kupoval??
pokud bude systém podobnej jako prej na SV tak tam stačí odpojit jeden drát...pohledal bych na www.suzukisv.cz pokud ne tak bude asi jednodušší variatna koupit Ignitech nebo jinou firmu která vyrábí jednotky...a nebo z bouračky.

Netušil jsem, že u stříkačky je to takový problémheadshake........
Kasyme, ty myslíš, že by to mohlo být tak jednoduché. Na SV jsem to našel, sice tam řeší opačný problém, ale furt jde o jeden drát od RJ. Je otázka jaký je rozdíl v elektronice Bandita vs SVčka? Sakra, ušetřit 25 tis za řídící jednotku pouze přestřihnutím drátku?idontknow Asi nezbyde nic jiného, než se pokusit najít zmiňovaný drátek a vyzkoušet to.
Hele moc díkygoodgoodgood, ještě se pokusím najít nějaké info...........

..jestli to nepude štipačkama jak u teho zasraneho pulmotora,tak máš v tom připatku
  přihodny avatar..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kakac (Člen)
01.06.2010 19:12:40
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

No neporadím ti bigsmile , ale docela mě ta problematika zajímá.
Slyšel jsem že ve Francii výkony fakt omezujou,ale netušil jsem že i u takovejch slabších bajků (sorry).Vím že max.výkon u nich na bajku bude 100 kW tzn i u Hayabusy.
A myslel jsem že to je strop a budou to ořezávat jen u těch nejvýkonějšíchidontknow
Takže nevím .....idontknowidontknow
Ale hlavně prý to chtějí zavést v celé EU tzn. i u nás sicksickfuckfuck
Zlaté USA tam prej už schválili že se na bajk může i bez přilby ( takže každej sám za sebe) .Ne že bych s tímhle souhlasil, ale každej si může ten kokos vzít nebo ne, zaleží na každým jak se má rádbigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
hladovépedro (Člen)
01.06.2010 19:45:40
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

Jo stačí přestřihnout jeden drát u jednotky, už jsem to dělal, je to naprosto jednoduchý, jen jsem to už dělal i na banditu i na sv, a už se mi vykouřilo z hlavy kterej to je u tý a kterej u tý druhý.Ale najdeš to když pohledáš, (možná že jsem to našel tenkrát na nějakým cizím webu)cool

PFremer (Člen)
02.06.2010 08:02:25
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

coyot psal:

Zdravím Vás Bandité!
Jedná se mi o bandita dovezeného z Francie, který je z výroby upraven (omezen) na nižší výkon. Potřeboval bych poradit, zda se toto omezení nedá nějakým způsobem “obejít“???

V suzuce v Liberci (Lindner) bylo řečeno, že jediné řešeni mého problému je si sehnat jinou řídící jednotku, která je určena na plně otevřený výkon a že se cena pohybuje od 25 tis. do 40 tis.headshakesick

Máte někdo nějakou zkušenost? Můžete mi poradit?helphelphelp
Díkygood

Že by Liberečák?surprised
číslo mám na profilu, napiš... Pudem pojezdit. goodpussy


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
faitík (Člen)
02.06.2010 12:38:57
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

PFremer psal:
coyot psal:

Zdravím Vás Bandité!
Jedná se mi o bandita dovezeného z Francie, který je z výroby upraven (omezen) na nižší výkon. Potřeboval bych poradit, zda se toto omezení nedá nějakým způsobem “obejít“???

V suzuce v Liberci (Lindner) bylo řečeno, že jediné řešeni mého problému je si sehnat jinou řídící jednotku, která je určena na plně otevřený výkon a že se cena pohybuje od 25 tis. do 40 tis.headshakesick

Máte někdo nějakou zkušenost? Můžete mi poradit?helphelphelp
Díkygood

Že by Liberečák?surprised
číslo mám na profilu, napiš... Pudem pojezdit. goodpussy

ti nebude stíhat - má to uškrcenýbadsmile2


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
PFremer (Člen)
02.06.2010 13:20:38
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

faitík psal:
PFremer psal:
coyot psal:

Zdravím Vás Bandité!
Jedná se mi o bandita dovezeného z Francie, který je z výroby upraven (omezen) na nižší výkon. Potřeboval bych poradit, zda se toto omezení nedá nějakým způsobem “obejít“???

V suzuce v Liberci (Lindner) bylo řečeno, že jediné řešeni mého problému je si sehnat jinou řídící jednotku, která je určena na plně otevřený výkon a že se cena pohybuje od 25 tis. do 40 tis.headshakesick

Máte někdo nějakou zkušenost? Můžete mi poradit?helphelphelp
Díkygood

Že by Liberečák?surprised
číslo mám na profilu, napiš... Pudem pojezdit. goodpussy

ti nebude stíhat - má to uškrcenýbadsmile2

Třeba to nějak pořeší good
Bylo by to supr... Takle tady drandim sám...smile2help


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
laad155 (Nový člen)
02.06.2010 23:16:26
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

hladovépedro (Člen)
Včera 19:45:40
Offline Nahoru | Dolů | Oznámení | Citace
Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie..Jo stačí přestřihnout jeden drát u jednotky, už jsem to dělal, je to naprosto jednoduchý, jen jsem to už dělal i na banditu i na sv, a už se mi vykouřilo z hlavy kterej to je u tý a kterej u tý druhý.Ale najdeš to když pohledáš, (možná že jsem to našel tenkrát na nějakým cizím webu)
zdravim.. ja jsem ten kterej koupil od coyota toho bandita z Francie..a jestli muzu poprosit hladovyhopedra, kdyby si mohl vzpomenout jakej drat to je na banditovi, nekdo psal, ze by to mohl byt zeleny drat na 25 pinu, ale na jednom konektoru 25pin neni obsazenej a na druhym je cernej s bilim pruhem...jeste mi bylo porazeno, ze na plynove kladce je sroub na dorazu, ktery zabranuje fyzicky dat plny plyn, ale na tomto motu to tak bohuzel neni...Diky za odpoved.

laad155 (Nový člen)
02.06.2010 23:20:18
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

hladovépedro psal:

Jo stačí přestřihnout jeden drát u jednotky, už jsem to dělal, je to naprosto jednoduchý, jen jsem to už dělal i na banditu i na sv, a už se mi vykouřilo z hlavy kterej to je u tý a kterej u tý druhý.Ale najdeš to když pohledáš, (možná že jsem to našel tenkrát na nějakým cizím webu)cool

zdravim.. ja jsem ten kterej koupil od coyota toho bandita z Francie..a jestli muzu poprosit hladovyhopedra, kdyby si mohl vzpomenout jakej drat to je na banditovi, nekdo psal, ze by to mohl byt zeleny drat na 25 pinu, ale na jednom konektoru 25pin neni obsazenej a na druhym je cernej s bilim pruhem...jeste mi bylo porazeno, ze na plynove kladce je sroub na dorazu, ktery zabranuje fyzicky dat plny plyn, ale na tomto motu to tak bohuzel neni...Diky za odpoved.

laad155 (Nový člen)
30.06.2010 17:38:02
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

...tak uz to mam otevreny, z 25kw na plnej vykon..a opravdu se tam prestrine jeden drat u ridici jednotky..- delal mi to p. Mejtsky Suzuki Novy Bor a chtel za to par drobnejch....

K.a.s.y.m. (Člen)
30.06.2010 22:19:25
Offline

Re: Řídící jednotka - Bandit GSF 650 N (voda, rv07) z Francie

laad155 psal:

...tak uz to mam otevreny, z 25kw na plnej vykon..a opravdu se tam prestrine jeden drat u ridici jednotky..- delal mi to p. Mejtsky Suzuki Novy Bor a chtel za to par drobnejch....

tak nám ještě pověz kterej to nejlépe i s fotkou a bude to uplně dokonalýgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr