Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Laděný výfuk

NehalemEN (Člen)
30.06.2010 11:04:48
Offline

Laděný výfuk

Dobrý den,

chtěl bych se Vás kolegové zeptat ti který mají laděný výfuk jak jste s nim spokojený?!
Já osobně bych si chtěl koupit laděný výfuk, ale nevim jaký je pro B6 rv.99 vhodný!
Někdo mi řiká že laďák je cca jedno jakej, hlavně homologovanej, někdo zase že to má pak díru v plynu že v malých otáčkách to netáhne, že se pak musí dělat nově trysky atd.....

Tak mi napadlo že se zeptam tady jakou značku by jste doporučili a jakou máte skušenost.

redik27 (Člen)
30.06.2010 11:21:48
Offline

Re: Laděný výfuk

kontaktáž www.abmoto.cz nebo kojaksro


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
pavlikbary (Člen)
30.06.2010 11:22:16
Offline

Re: Laděný výfuk

ja mam starickyho yosimuru v hliniku ma klasicky prepazky jako ten seriovej zbytecne to nehulaka spokojenostgoodgood u absorbcniho je mozny ze bude chtit dynojet a KNkobigsmile

Paladin86 (Člen)
30.06.2010 11:23:48
Offline

Re: Laděný výfuk

Já měl na B12 Leo Vince. Byl tam trochu propad spodku ale nic hroznýho. Zvuk super. Ted mám FZS 1000 a šel jsem do Lea znova! good Ale spíš bych se řídil tim co seženeš v bazaru za dobrou cenu. good

NehalemEN (Člen)
30.06.2010 11:28:28
Offline

Re: Laděný výfuk

Paladin86 psal:

Já měl na B12 Leo Vince. Byl tam trochu propad spodku ale nic hroznýho. Zvuk super. Ted mám FZS 1000 a šel jsem do Lea znova! good Ale spíš bych se řídil tim co seženeš v bazaru za dobrou cenu. good

No tak mě jde o to zase aby se nezvíšla spotřeba benzínu a abych taky neodělal motor. Ze začátku jsem motorce nemoch přijít na chuť, ale teďka poznávam že je to NEJ moto na světě ikdyž je z 99 s pár odřeninama.coolcool

Billy (Člen)
30.06.2010 11:33:52
Offline

Re: Laděný výfuk

neres spotebu ty 3 litry navrch te nevytrhnou ne ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
30.06.2010 11:38:09
Offline

Re: Laděný výfuk

Ale hovno,spotřeba nijak rapidně neposkočí,je to spíš votom že za to začneš víc tahat,protože tě bude víc bavit to poslouchatgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pavlikbary (Člen)
30.06.2010 11:40:36
Offline

Re: Laděný výfuk

hlavne do toho nemusis srat zbytecne prachy zakladni servis a spokojene si bude vrnet jeste hodne dlouho teda pokud nezatouzis po plnotucnym tam to plati dvojnasob a nejvic me rozesmejou rozumbradove z motorkaru (nejede to, nezataci to, krouti se to, odpruzeni moc nameko!) co kurva na nase silnice chtej ja alespon nemusim zamackavat zubama plomby a nemyslim si ze bych jezdil pomalu a podvozek jsem jeste na limit nedostal na okruh nejezdim obcas skrtnu stupnou a tam kde to jinejm skace a blazni tam ja letim zatackou bez znamky nervozitygood bigsmilebigsmile

petr666 (Člen)
30.06.2010 11:50:39
Offline

Re: Laděný výfuk

ja mam třeba  creptus  na bandit 1250s   dobry zvuk ikdyž mam jenom tu střikačku  jinak   u staršiho stroje    bezva zvuk goodgood   creptus  stoji  4-5 tisic  mel sem scorpiona      hnet jsem ho  hodil doko še   protože   scorpions  je sračka bad

Jaster (Člen)
30.06.2010 11:50:58
Offline

Re: Laděný výfuk

já mám creptus, menší propad je kolem 5000ot. ale není moc znatelnej. spotřeba se mi vyšší nezdá. když jedu dálku v klidu kolem 100km/h měl jsem spotřebu 4,5l/100km což s ladákem je slušný. ale když jezdím ostřeji a jen kousky tady poblíž dostanu se na 7l hned


motto "Vem za heft a val"
Rostyk (Člen)
30.06.2010 12:07:55
Offline

Re: Laděný výfuk

Na B6 jsem měl Tenax ,super zvuk, nic jsem neladil a jezdilo to stejně.Budeš to akorát víc točit,protože to super střílí do výfukubigsmile Teď na B12 Ixil homologovaný a jezdím bez vložky,protože jinak nejde slyšetcool Vložku akorát za hranice....


Dohnat a předehnat
Billy (Člen)
30.06.2010 13:26:44
Offline

Re: Laděný výfuk

VikecB12 psal:

Ale hovno,spotřeba nijak rapidně neposkočí,je to spíš votom že za to začneš víc tahat,protože tě bude víc bavit to poslouchatgood

musim ho potrapit bigsmile evil


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Paladin86 (Člen)
30.06.2010 17:59:14
Offline

Re: Laděný výfuk

NehalemEN psal:
Paladin86 psal:

Já měl na B12 Leo Vince. Byl tam trochu propad spodku ale nic hroznýho. Zvuk super. Ted mám FZS 1000 a šel jsem do Lea znova! good Ale spíš bych se řídil tim co seženeš v bazaru za dobrou cenu. good

No tak mě jde o to zase aby se nezvíšla spotřeba benzínu a abych taky neodělal motor. Ze začátku jsem motorce nemoch přijít na chuť, ale teďka poznávam že je to NEJ moto na světě ikdyž je z 99 s pár odřeninama.coolcool

Mě se určitě nezvedla... Jezdil jsem tak za 5,5

Paladin86 (Člen)
30.06.2010 18:05:18
Offline

Re: Laděný výfuk

pavlikbary psal:

hlavne do toho nemusis srat zbytecne prachy zakladni servis a spokojene si bude vrnet jeste hodne dlouho teda pokud nezatouzis po plnotucnym tam to plati dvojnasob a nejvic me rozesmejou rozumbradove z motorkaru (nejede to, nezataci to, krouti se to, odpruzeni moc nameko!) co kurva na nase silnice chtej ja alespon nemusim zamackavat zubama plomby a nemyslim si ze bych jezdil pomalu a podvozek jsem jeste na limit nedostal na okruh nejezdim obcas skrtnu stupnou a tam kde to jinejm skace a blazni tam ja letim zatackou bez znamky nervozitygood bigsmilebigsmile

To je takovej českej zvyk že co nejni tvrdý, to je špatný! A rozhodně B12 jede parádně! Jenom by mohla jít líp do zatáček. Ale zase díky tomu je stabilní v rychlosti. smile1

Inženýrek (Člen)
30.06.2010 18:16:21
Offline

Re: Laděný výfuk

Jaster psal:

já mám creptus, menší propad je kolem 5000ot. ale není moc znatelnej.

To je spíš vlastnost malýho béčkovýho motoru si myslim než laufu. Mě osobně zase příjde, že co jsem dal novej vejfuk, tak je to s propadem lepší. Ale je to prostě jen subjektivní pocit.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Fik-B6S (Člen)
30.06.2010 18:28:53
Offline

Re: Laděný výfuk

Mám na svá B6 LEO z B12 s zvouček to má pěkný pasuje to a výkonostní pokles jsme nepoznal...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Brkos (Člen)
30.06.2010 18:48:00
Offline

Re: Laděný výfuk

Za mě na Bandasku jedině ixil. Kulatej nerez...Klasika...a ten zvuk...good

bigbit (Nový člen)
30.06.2010 20:48:58
Offline

Re: Laděný výfuk

Na svýho 1250 jsem pořídil Microna.Žádná díra a super hlubokej zvuk good žádnej rachot.Na starém 1200 jsem měl sharon a ten byl dost  hlučnej.

Pajk (Člen)
30.06.2010 20:58:59
Offline

Re: Laděný výfuk

Brkos psal:

Za mě na Bandasku jedině ixil. Kulatej nerez...Klasika...a ten zvuk...good

jasně vim vo čem mluvíš, žádný karbonový sračkybigsmile

Inženýrek (Člen)
30.06.2010 21:49:22
Offline

Re: Laděný výfuk

Brkos psal:

Za mě na Bandasku jedině ixil. Kulatej nerez...Klasika...a ten zvuk...good

good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
kojaksro (Člen)
30.06.2010 21:59:28
Offline

Re: Laděný výfuk

Inženýrek psal:
Brkos psal:

Za mě na Bandasku jedině ixil. Kulatej nerez...Klasika...a ten zvuk...good

good

..jenže kulatejm IXILUM už odzvonilobad, přestali je dělat. Teď ještě kulatý dělá Scorpiongood, cena, provedení good, ..akorát delší čekačkabad


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Inženýrek (Člen)
30.06.2010 22:05:21
Offline

Re: Laděný výfuk

kojaksro psal:
Inženýrek psal:
Brkos psal:

Za mě na Bandasku jedině ixil. Kulatej nerez...Klasika...a ten zvuk...good

good

..jenže kulatejm IXILUM už odzvonilobad, přestali je dělat. Teď ještě kulatý dělá Scorpiongood, cena, provedení good, ..akorát delší čekačkabad

Tak to jsem rád, že jsem ho ještě stihnul...i když s problémama, ale sem spokojenej parchant good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Monty (Člen)
01.07.2010 08:25:49
Offline

Re: Laděný výfuk

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3047_compet-inox3.jpg

Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
MartinJAWATS (Člen)
04.07.2010 18:41:37
Offline

Re: Laděný výfuk

Chces-li 116 koni na zadnim kole , tak ladenou koncovku +  jehly a trysky od IVAN's PERFORMANCE :

http://www.ivansperformanceproducts.com/bandit1200.htm

Mam odzkouseno , dalo mi to presne ten stejny vykon jaky IVAN's PERFORMANCE deklaruje , tj. 116 koni na zadnim kole .

NehalemEN (Člen)
04.07.2010 19:42:14
Offline

Re: Laděný výfuk

MartinJAWATS psal:

Chces-li 116 koni na zadnim kole , tak ladenou koncovku +  jehly a trysky od IVAN's PERFORMANCE :

http://www.ivansperformanceproducts.com/bandit1200.htm

Mam odzkouseno , dalo mi to presne ten stejny vykon jaky IVAN's PERFORMANCE deklaruje , tj. 116 koni na zadnim kole .

a kdepak se tadle nádhera dá sehnat?

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr