Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Ložiska do předního kola GSF 650

Čigi (Člen)
05.07.2010 11:36:26
Offline

Ložiska do předního kola GSF 650

Zdarec,

podle popisu na ložisku se mi nepodařilo sehnat náhradu do předního kola na  GSF 650 r.v.2006.
Na ložisku jsem kromě Japan ještě vyčetl  6203 LU   a  NTN. Toto na prodejně nestacilo.
Předpokládám, že gufero se jako nahrážka koupit nedá. Má více těsnících límců. Popis - S000 22 40 7   A20.  Má někdo zkušenost, že by se dalo vyrazit i s ložiskem bez poškození a znovu použit?

Ložiska chci měnit preventuivně, protože kolo bylo klepnuté.

Díky za radu

K.a.s.y.m. (Člen)
05.07.2010 11:59:13
Offline

Re: Ložiska do předního kola GSF 650

6203 je úplně dostačující proto aby ti ložisko prodali...pokud ne tak jdi jinam LU bude asi nějaký jejich značení pro těsnění ložiska.... je tam tušim jednostranně těsněný plastem..gufero tam tušim neni...teda na B600 neni
P.S.6203 je úplně normální ložisko běžný řady který se používá i do Jawek evilsmile1
SKF stojí tušim 200,-
vyndání ložiska je viz.servisní manuál který je tu ke staženísmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Čigi (Člen)
05.07.2010 12:44:18
Offline

Re: Ložiska do předního kola GSF 650

Také jsem měl dojem, že by mu to k identifikaci mělo stačit. Když po marném listování v katalogu vzal šupléru a zacal měřit na kole, které jsem měl s sebou, ztratil jsem důvěru. Raději bych dal presné číslo a vůbec se nebavil, k čemu to potřebuji.
650ka ma na pravo těsnící kroužek.
Nemám vytahovák ložisek a při vyklepávání bych nerad načal límce gufera.

Filous (Člen)
05.07.2010 14:09:57
Offline

Re: Ložiska do předního kola GSF 650

Čigi psal:

Také jsem měl dojem, že by mu to k identifikaci mělo stačit. Když po marném listování v katalogu vzal šupléru a zacal měřit na kole, které jsem měl s sebou, ztratil jsem důvěru. Raději bych dal presné číslo a vůbec se nebavil, k čemu to potřebuji.
650ka ma na pravo těsnící kroužek.
Nemám vytahovák ložisek a při vyklepávání bych nerad načal límce gufera.

...jag píše Kasym, 6203 je normální voznačení ložiska  a f každý ložiskárně jim musí stačitidontknow ...a gufero normálně vopatrně vydloubni a ložiska vyklepni, žádnej vytahovák nepotřebuješ, i pan Suzuki na to de tyčkou a kladivem...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr