Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Ukazatel stavu paliva

kryskak (Člen)
08.09.2007 08:00:01
Offline

Ukazatel stavu paliva

Vite pls nekdo, od ktereho roku ma bandit ukazatel stavu paliva?


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Ton@l (Člen)
08.09.2007 10:48:49
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

ja vim jen to ze je na B12bigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
ROMIN (Člen)
08.09.2007 11:32:13
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

já mám dojem že od 2000

Michal (Člen)
08.09.2007 11:54:48
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

N B6 je to až od roku 2003

K.a.s.y.m. (Člen)
08.09.2007 13:24:13
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

Mám pocit ,že až B650 a dvanáctky snad všechny


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
killerrebel (Člen)
08.09.2007 14:00:01
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

Podle mě to je u B6 od roku 2003 a u B12 od roku 2000 jak se začali vyrabět ty novější modely s těma šikmýma očima bigsmile

Boris (Člen)
08.09.2007 14:28:00
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

mám 2002 B6 a je to tam

jiri50 (Člen)
08.09.2007 19:50:17
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

B12 96 analogový


jsem pomalejší - ale ne vždy
maňas (Člen)
09.09.2007 16:05:59
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

killerrebel psal:

Podle mě to je u B6 od roku 2003 a u B12 od roku 2000 jak se začali vyrabět ty novější modely s těma šikmýma očima bigsmile

dvanáctky to maj všechny,akorád že ty novější už digitální a starší analog


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
signalCZ (Člen)
09.09.2007 16:56:41
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

od 2000

ross (Člen)
10.09.2007 11:39:01
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

B6 rv 2001 má digitálníbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
lastro (Člen)
16.06.2010 15:37:41
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

Tak ako je to teda? Ja mám B6 r.v. 2000, ale je to skladačka po buračke smile2 (čo som zistil až po kúpe) a na budíkoch mám digital ukazovateľ, ktorý ale stále ukazuje prázdno. Budíky budú asi z novšieho modelu. Abo nádrž zo staršieho? help

K.a.s.y.m. (Člen)
16.06.2010 15:42:54
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

lastro psal:

Tak ako je to teda? Ja mám B6 r.v. 2000, ale je to skladačka po buračke smile2 (čo som zistil až po kúpe) a na budíkoch mám digital ukazovateľ, ktorý ale stále ukazuje prázdno. Budíky budú asi z novšieho modelu. Abo nádrž zo staršieho? help

budíky z novější..já na 00 ukazatel nemám a ani plovák v nádrži


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
16.06.2010 15:43:00
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

lastro psal:

Tak ako je to teda? Ja mám B6 r.v. 2000, ale je to skladačka po buračke smile2 (čo som zistil až po kúpe) a na budíkoch mám digital ukazovateľ, ktorý ale stále ukazuje prázdno. Budíky budú asi z novšieho modelu. Abo nádrž zo staršieho? help

tak ted jsi na to kapnul goodsmile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Inženýrek (Člen)
16.06.2010 15:49:05
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

K.a.s.y.m. psal:
lastro psal:

Tak ako je to teda? Ja mám B6 r.v. 2000, ale je to skladačka po buračke smile2 (čo som zistil až po kúpe) a na budíkoch mám digital ukazovateľ, ktorý ale stále ukazuje prázdno. Budíky budú asi z novšieho modelu. Abo nádrž zo staršieho? help

budíky z novější..já na 00 ukazatel nemám a ani plovák v nádrži

já taky
stejně je to na houno smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
hlemejzd999 (Člen)
17.06.2010 11:31:02
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

jakej ukazatel paliva ? bigsmile ..Fáze 1:když dochází benzín ,přepnu na lezervu ...Fáze 2:kdyš zase ta pussy dojde,aniš bych dojel k pumpje ,tag uš tlačim ...kdo má ukazatel na hovno a nemá přepínání kohoutu , ba ani kohout - má smůlu a tlačí rovnou s vynecháním druhé fáze....bigsmilegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Nosorozec (Člen)
17.06.2010 11:34:52
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

podle me na B6 od roku 2001 ja mam 2002 a uz tam mam ten digitalní!good


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Loser (Administrator)
17.06.2010 12:20:18
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

hlemejzd999 psal:

jakej ukazatel paliva ? bigsmile ..Fáze 1:když dochází benzín ,přepnu na lezervu ...Fáze 2:kdyš zase ta pussy dojde,aniš bych dojel k pumpje ,tag uš tlačim ...kdo má ukazatel na hovno a nemá přepínání kohoutu , ba ani kohout - má smůlu a tlačí rovnou s vynecháním druhé fáze....bigsmilegood

covece, ja ti nevim. Co sem mel bandasku, tak mi furt nekde dochazel benzin. Od te doby, co mam ukazatel, se mi to nestalo jeste ani jednou. Jde vo to, ze to mam primo na budiku a tak na to furt vidim a nezapomenu, ze uz mam posledni carku a mel bych natankovat. Driv jsem si rekl: Jasny, prepnul jsem na rezervu, mel bych za chvili nekde natankovat. Pak jsem na to ale zapomel nebo jsem to zaparkoval do garaze s tim, ze natankuju pred pristi projizdkou, na coz jsem vetsinou taky zapomel smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tomsth (Člen)
17.06.2010 12:53:18
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

Nosorozec psal:

podle me na B6 od roku 2001 ja mam 2002 a uz tam mam ten digitalní!good

mam na B6 2002 to samý


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
tomsth (Člen)
17.06.2010 12:59:55
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

hlemejzd999 psal:

jakej ukazatel paliva ? bigsmile ..Fáze 1:když dochází benzín ,přepnu na lezervu ...Fáze 2:kdyš zase ta pussy dojde,aniš bych dojel k pumpje ,tag uš tlačim ....bigsmilegood

vymáklý jsou starý jawky a čízy, ty maj ještě fázi navíc:
Fáze 3: když zase ta pussy dojde cestou k pumpě (po fázi 2, tj. už na rezervu), stačí praštit s motykou na levou stupačku a tim přelejt zbytek benálu do levý půlky bandy ke kohoutu. Nechá se na to ujet asi 4-5km good. Když sem bejval chudý student, využíval jsem tuhle druhou rezervu hódně často bigsmile


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
morganzd (Člen)
17.06.2010 15:12:15
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

Loser psal:

covece, ja ti nevim. Co sem mel bandasku, tak mi furt nekde dochazel benzin. Od te doby, co mam ukazatel, se mi to nestalo jeste ani jednou. Jde vo to, ze to mam primo na budiku a tak na to furt vidim a nezapomenu, ze uz mam posledni carku a mel bych natankovat. Driv jsem si rekl: Jasny, prepnul jsem na rezervu, mel bych za chvili nekde natankovat. Pak jsem na to ale zapomel nebo jsem to zaparkoval do garaze s tim, ze natankuju pred pristi projizdkou, na coz jsem vetsinou taky zapomel smile1

Taky by se mi hodil, ale jde to namontovat do B6 '99??idontknow


GSF 600 S '99
hlemejzd999 (Člen)
17.06.2010 15:31:16
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

asi to digitální  bude dobrý ,když to funguje ...zrovna dneska jsem se byl projet a natankovat ,páč uš sem tam měl přeplou lezervu a když jsem tejdě po cca 200km přijel domu ,tak sem zjistil , že mám furt přeplou tu rezervu od minule  bigsmilebigsmilebigsmile...což by znamenalo ,že bych případně vynechal fšechny fáze a rovnou tlačil ,když by mi došel pussybenzín bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
17.06.2010 15:34:50
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

hlemejzd999 psal:

asi to digitální  bude dobrý ,když to funguje ...zrovna dneska jsem se byl projet a natankovat ,páč uš sem tam měl přeplou lezervu a když jsem tejdě po cca 200km přijel domu ,tak sem zjistil , že mám furt přeplou tu rezervu od minule  bigsmilebigsmilebigsmile...což by znamenalo ,že bych případně vynechal fšechny fáze a rovnou tlačil ,když by mi došel pussybenzín bigsmile

mám vyzkoušeno ,že když dojde i rezerva tak se dá pořád ještě asi 4-5 km s větrem v zádech dojet bigsmile a pak klasicky na koleběžku bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
17.06.2010 15:39:53
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:

asi to digitální  bude dobrý ,když to funguje ...zrovna dneska jsem se byl projet a natankovat ,páč uš sem tam měl přeplou lezervu a když jsem tejdě po cca 200km přijel domu ,tak sem zjistil , že mám furt přeplou tu rezervu od minule  bigsmilebigsmilebigsmile...což by znamenalo ,že bych případně vynechal fšechny fáze a rovnou tlačil ,když by mi došel pussybenzín bigsmile

mám vyzkoušeno ,že když dojde i rezerva tak se dá pořád ještě asi 4-5 km s větrem v zádech dojet bigsmile a pak klasicky na koleběžku bigsmile

tady sme vysočina - samý kopce ...tady se asi bude blbje jezdit na kolobješku bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
17.06.2010 15:40:38
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

kasym: na picu je, ze musis mit pri startovani vyslaplou spojku. Myslim jako, ze by se s tim pripadne dalo dojet tak, jak to tenkrat udelala ta pani - zaradit jednicku, kroutit starter a pomalymi poskoky se zavratne blizit k pumpje bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
17.06.2010 15:43:24
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:

asi to digitální  bude dobrý ,když to funguje ...zrovna dneska jsem se byl projet a natankovat ,páč uš sem tam měl přeplou lezervu a když jsem tejdě po cca 200km přijel domu ,tak sem zjistil , že mám furt přeplou tu rezervu od minule  bigsmilebigsmilebigsmile...což by znamenalo ,že bych případně vynechal fšechny fáze a rovnou tlačil ,když by mi došel pussybenzín bigsmile

mám vyzkoušeno ,že když dojde i rezerva tak se dá pořád ještě asi 4-5 km s větrem v zádech dojet bigsmile a pak klasicky na koleběžku bigsmile

tady sme vysočina - samý kopce ...tady se asi bude blbje jezdit na kolobješku bigsmile

máš pumpu za barákem tak co si stěžuješ bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
17.06.2010 15:44:17
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

Loser psal:

kasym: na picu je, ze musis mit pri startovani vyslaplou spojku. Myslim jako, ze by se s tim pripadne dalo dojet tak, jak to tenkrat udelala ta pani - zaradit jednicku, kroutit starter a pomalymi poskoky se zavratne blizit k pumpje bigsmile

no už jsem taky jednou tlačil..naštěstí to doškytalo nahoru na kopec a pak už to bylo k pumpě jen z kopce bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
17.06.2010 15:54:53
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

K.a.s.y.m. psal:

máš pumpu za barákem tak co si stěžuješ bigsmile

dyk si nestěžuju bigsmile ...jen bych nerád tlačíl i jen třeba pár kmheadshake ...tož tak ...ale já si na to dávám pozor - jezdim v síti pump bigsmile a přinejhoršim bych to řešil přítelem na telefonu s kanystremgood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tomassodek (Člen)
22.06.2010 17:44:02
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

ja mam B6 2002 je to privezeny bourany a dany do kupy na budikach palivomer je ale v nadrzi neni plovak ani jiny udelatko. mate nekdo predstavu jak moc je narocny to zprovoznit


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
Thor5552 (Člen)
22.06.2010 18:36:29
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

náročný to moc není alespon ne manuálně stačí kopit jinou nádrž s tim plovákem a zapojit k budíkům a máš zprovozněno


Žij abys jezdil
Jezdi abys žil
tomassodek (Člen)
22.06.2010 18:48:38
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

Thor5552 psal:

náročný to moc není alespon ne manuálně stačí kopit jinou nádrž s tim plovákem a zapojit k budíkům a máš zprovozněno

co koupit samotnej plovak ? nadrz se mi kupovat moc nechce nejspi bude v jine barve takze bych daval dalsi love za barvu bad


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
Michal Dk (Člen)
22.06.2010 18:51:22
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

tomassodek psal:
Thor5552 psal:

náročný to moc není alespon ne manuálně stačí kopit jinou nádrž s tim plovákem a zapojit k budíkům a máš zprovozněno

co koupit samotnej plovak ? nadrz se mi kupovat moc nechce nejspi bude v jine barve takze bych daval dalsi love za barvu bad

jasně že stačí vnitřek do nádrže,jestli teda není zmáčklá dovnitř a pak na tom tuna kitu.

tomassodek (Člen)
22.06.2010 19:37:56
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

Michal Dk psal:
tomassodek psal:
Thor5552 psal:

náročný to moc není alespon ne manuálně stačí kopit jinou nádrž s tim plovákem a zapojit k budíkům a máš zprovozněno

co koupit samotnej plovak ? nadrz se mi kupovat moc nechce nejspi bude v jine barve takze bych daval dalsi love za barvu bad

jasně že stačí vnitřek do nádrže,jestli teda není zmáčklá dovnitř a pak na tom tuna kitu.

sem si to myslel ale i tak diky jo a kdyby se nekomu  ten plovak  valel zbytecne doma koupim za nejakej rozum goodgoodgoodgoodsmile1bigsmile


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
NehalemEN (Člen)
02.07.2010 13:29:57
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

morganzd psal:
Loser psal:

covece, ja ti nevim. Co sem mel bandasku, tak mi furt nekde dochazel benzin. Od te doby, co mam ukazatel, se mi to nestalo jeste ani jednou. Jde vo to, ze to mam primo na budiku a tak na to furt vidim a nezapomenu, ze uz mam posledni carku a mel bych natankovat. Driv jsem si rekl: Jasny, prepnul jsem na rezervu, mel bych za chvili nekde natankovat. Pak jsem na to ale zapomel nebo jsem to zaparkoval do garaze s tim, ze natankuju pred pristi projizdkou, na coz jsem vetsinou taky zapomel smile1

Taky by se mi hodil, ale jde to namontovat do B6 '99??idontknow

Já bych řek že by to šlo, já mam taky B6 z 99. A známej mi říkal že SRN co viděl tak tam je maj po domácku namotnovaný jak analog tak i dokonce digitální.

morganzd (Člen)
12.07.2010 13:48:07
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

Trošku mi jen neni jasný, jak tam přidělat tu "aparatůru" s plovákem.
Tohle je obr. z 2000-2003, je to jako zespoda zamontovaný do nádrže a do toho pak palivovej kohout? Je ve staré bandasce stejná díra ze spoda??

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2762_b6_2000-2003_palivo.gif

GSF 600 S '99
fidoB6 (Člen)
12.07.2010 15:13:38
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

neni snažší na každý pumpě vynulovat tacho a po každých 200km brát benál? teda podle toho, kdo kolik na nádrž ujede...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
morganzd (Člen)
12.07.2010 15:17:37
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

fidoB6 psal:

neni snažší na každý pumpě vynulovat tacho a po každých 200km brát benál? teda podle toho, kdo kolik na nádrž ujede...

Njn... Vymejšlim pussy abych začal něco bastlit a pak to nedodělal a odložil k zapomnění...


GSF 600 S '99
fidoB6 (Člen)
12.07.2010 15:23:41
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

todle bych pochopil přes zimu, to už sem palivoměr taky několikrát řešil a nakonec se na to vyass.ale teď v létě?bigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
morganzd (Člen)
12.07.2010 15:25:58
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

V létě jak přes zimu... když se chci projet, manželka má vždycky takovej lehce vyčítavej pohled, že bude zas na ty naše raubíře sama, stejně jako celej den. A já se jí nemůžu divit...


GSF 600 S '99
čočkin (Člen)
12.07.2010 16:14:16
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

co ja vim tak B12 96-00 palivovej budík a od 01- digitální ukazatel


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
morganzd (Člen)
12.07.2010 16:20:39
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

Porád nechápu, jak to je udělaný. Má nádrž vespod 2 díry, nebo se palivovej kohout montuje nějak do té příruby plováku?


GSF 600 S '99
osiris (Člen)
14.07.2010 17:00:59
Offline

Re: Ukazatel stavu paliva

...má dvě díry


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr