Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Mazání řetězu

Zdenek (Člen)
12.07.2010 07:49:40
Offline

Mazání řetězu

Má někdo namontovanej ten elektronickej přímaz řetězu? Osi promiň, ale nenašel jsem tohle vlákno, a keci maž to dědku molikou, nepotřebuju vo prázdninách slyšet, pokrok nezastavíš. Zdenek.smile1

Billy (Člen)
12.07.2010 08:23:25
Offline

Re: Mazání řetězu

Scottoiler hledej


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
jaryn (Člen)
12.07.2010 08:48:58
Offline

Re: Mazání řetězu

nebo volej p. Kojaksro nebo Filouse...


God Gave me Everything I want
Marián (Člen)
12.07.2010 08:52:19
Offline

Re: Mazání řetězu

ja to mam dedku,akorat mam na rozdil od tebe karburator,tak to nemam elektronicky a jak to maj strikacky,tak to se zeptej palousesmile1


...sam mezi jebkarema...
Zdenek (Člen)
12.07.2010 09:11:57
Offline

Re: Mazání řetězu

Jo se Štěpánem jsem mluvil, von mě ho samo prodá,spíš bych stál vo referenci, jestli to dobře funguje, abych se zas nenapálil jako v zimě. Zdenek.good

K.a.s.y.m. (Člen)
12.07.2010 09:14:09
Offline

Re: Mazání řetězu

Zdenek psal:

Má někdo namontovanej ten elektronickej přímaz řetězu? Osi promiň, ale nenašel jsem tohle vlákno, a keci maž to dědku molikou, nepotřebuju vo prázdninách slyšet, pokrok nezastavíš. Zdenek.smile1

bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Paladin86 (Člen)
12.07.2010 11:49:43
Offline

Re: Mazání řetězu

Zdenek psal:

Jo se Štěpánem jsem mluvil, von mě ho samo prodá,spíš bych stál vo referenci, jestli to dobře funguje, abych se zas nenapálil jako v zimě. Zdenek.good

Scott je hodně dobrá věc! O nic se nemusíš starat. Jednou za čas doplníš olej v nádobce. good

Fidzi (Člen)
13.07.2010 10:35:45
Offline

Re: Mazání řetězu

Ten elektrickej funguje výborně. Ale je to darda jako prase. Já mám obyčejný Scott a je fakt, že je čas od času nutné hrábnout na nastavení. Ten elektronický si nastavuje všechno sám. Já bych znova koupit ten obyč. Otočení kolečkem když začne přšet mě nezabije.

Fidzi (Člen)
13.07.2010 10:38:11
Offline

Re: Mazání řetězu

Jinak minulý týden jsme najeli 2300km, před jízdou jsem ho akorát doplnil, během cesty jsem ho 2x šteloval. Vypotřeboval jsem 2/3 zásobníkugood

Zdenek (Člen)
13.07.2010 21:40:21
Offline

Re: Mazání řetězu

Tak ho na tu jebku asi koupím, to mě snad nezabije, a na ten druhej krám nepotřebuju nic, bo má kardan. Zdenek.goodbigsmile

Koldan (Člen)
13.07.2010 21:53:57
Offline

Re: Mazání řetězu

tagže za mňa asi taghle: scott je fajngood, rozeta je čistágood, řetaz takygood. maže to a nemusíš hlídat intervaly pro stříkání sprejemgood. nemusíš to nějak extra čistitgood. údajně má řetaz vyšší trvanlivostgood. je to heská hračkagood
jendže dyž kůpíš klasiku, musíš si pohrát s nastavením, buď to stříká moc nebo máloidontknow stejně tak u mono dáfkovače musíš trošku upravit trysku, já to zatím vyřešil drátkem vomotaným dokolaidontknowvvedení hadiček je potřeba schovat, ne vždy to je ouplně jednoduchýidontknow
jináč za mě Scoot jo, ale pudu asik do dujála a hlavně ně sa líbí tyto technický pičičovinky a hračičky a pak sem taky už trošku vyhoněnej a už ňa tak nevzrušuje čištění řetězofky jako dřífevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Borák (Člen)
13.07.2010 22:09:42
Offline

Re: Mazání řetězu

koldane kterej si tam dal??
mě čeká serviska a bude mě to dělat Filous tak že by to sfouknul i s timhle bigsmilesmokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Koldan (Člen)
13.07.2010 23:34:57
Offline

Re: Mazání řetězu

mám zatím klasiku, uvažuju vo duálu, ani ne tak zkrs promazání vobou stran, myslím, že u mono s tím problém nejni, spíš de vo to, že duál má lepčí dáfkovač k rozetě, líp se to nastavuje, i dyž jak sem psal, při troše snahy a malé úpravě sa dá narychtovat aj ten monogood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Billy (Člen)
14.07.2010 07:42:08
Offline

Re: Mazání řetězu

Ja uz to mam ten dual taky v cajku sem moc nejezdil a pak zjistil ze mam prodrenou hadicej s olejem pod kyvkou a tam me to prisalo vzduch a olej pak uz netekl no, tak sem nadaval uplne zbytecne, tedka uz to frci jak ma a da se to nastavit celkem rozumne good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Fidzi (Člen)
15.07.2010 00:02:00
Offline

Re: Mazání řetězu

Koldan> U singlu si tam žádný drátek o otávat nemusel good On ho už má v sobě. Ale je z pružinové oceli, takže se musí ohnout více silou a postupněcool

Koldan (Člen)
15.07.2010 12:34:42
Offline

Re: Mazání řetězu

Fidzi psal:

Koldan> U singlu si tam žádný drátek o otávat nemusel good On ho už má v sobě. Ale je z pružinové oceli, takže se musí ohnout více silou a postupněcool

má, ale není to tak tvárný, takže díky drátku s tím můžu udělat co chcigood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
kojaksro (Člen)
18.07.2010 15:32:40
Offline

Re: Mazání řetězu

...To Koldan, Billy a spol. nehodili by ste ně, nějaké fotky Scotů namontlejch na motce.

...chci to šoupnout, do fotogalerie.help

...dík smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Marián (Člen)
18.07.2010 16:13:02
Offline

Re: Mazání řetězu

ja ho nemam od tebe,tak nemuzu,ale zas tam mam ten zlatej retez...idontknowbigsmile


...sam mezi jebkarema...
mraziik (Člen)
18.07.2010 16:13:20
Offline

Re: Mazání řetězu

Taky bych rád viděl jak to vypadá ten přímaz mřetězu na motorce


Jezdim tak rychle jak můj střážný anděl lítá.
Marián (Člen)
18.07.2010 16:17:12
Offline

Re: Mazání řetězu

mraziik psal:

Taky bych rád viděl jak to vypadá ten přímaz mřetězu na motorce

dobregood


...sam mezi jebkarema...
Koldan (Člen)
18.07.2010 17:52:20
Offline

Re: Mazání řetězu

vyfotit to můžu, ale je to zatím provizorka, spíš na ostudu, jako vzor bych to zrovna nevidělidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Billy (Člen)
19.07.2010 08:10:44
Offline

Re: Mazání řetězu

Kojakoj vyfotim to doma a pak ti to fouknu na mail, ale tedka je to zasrany, ale to precisnu hadrem at me nezmrdate ze to neumejvam smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
kojaksro (Člen)
19.07.2010 08:30:43
Offline

Re: Mazání řetězu

Billy psal:

Kojakoj vyfotim to doma a pak ti to fouknu na mail, ale tedka je to zasrany, ale to precisnu hadrem at me nezmrdate ze to neumejvam smile1

...díkygood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr