Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nevíte co je z hliníku

Msudra (Člen)
16.07.2010 08:56:12
Offline

Nevíte co je z hliníku

Mám dotaz, nevíte co bývá v motoru z hliníku?nejedná se o bandita,a le předpokládám že to bude podobné.... Mám v oleji nějáké drobné piliny, tak sem si je nechal analyzovat a vyšla koncentrace 99,96% hliníku, takže skoro čistý.... proto se ptám, netušíte odkuď by to mohlo být?idontknow díky


gdo maže,ten jede...:)
vOjTaB6 (Člen)
16.07.2010 09:08:39
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Predpokladam ze mluvis o ty RSV co mas v profilu...? Takhle cistej hlinik... v takovymhle slozeni by to muselo bejt hrozne mekky... zbytek analyzy nemas? Myslim ostatni prvky? Takhle muzes tezko soudit odkud to bylo...

Teda pokud to bylo ve vypustenym oleji a nebylojich moc, tak by klidne mohly bejt z hlinikovyho tesniciho krouzku u volejovyho vypustaku. smile1


Bandit rulezz!!!
Msudra (Člen)
16.07.2010 09:43:18
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Bylo jich dost.... z toho výpuštáku to asi nebudesmile1 prave proto ze by to bylo meky je mi to divny... ale ta nalyza je presna jak rikam 99,96% hliníku a myslím že ten zbytek těch prvků už není tak podstatnej ne?idontknow


gdo maže,ten jede...:)
Lihy (Člen)
16.07.2010 09:56:38
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Msudra psal:

Mám dotaz, nevíte co bývá v motoru z hliníku?nejedná se o bandita,a le předpokládám že to bude podobné.... Mám v oleji nějáké drobné piliny, tak sem si je nechal analyzovat a vyšla koncentrace 99,96% hliníku, takže skoro čistý.... proto se ptám, netušíte odkuď by to mohlo být?idontknow díky

neupadla ti tam při plnění oleje lžička do kafe?surprised
pussyo dělat rozbor pilin to už je fakt vědeckej přístupbigsmile
Z hliníku máš pomalu celej blok motoru....takže těžko říct...jako kolik tam toho bylo? máš to nový nebo z druhý ruky?

Msudra (Člen)
16.07.2010 10:01:20
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Lihy psal:
Msudra psal:

Mám dotaz, nevíte co bývá v motoru z hliníku?nejedná se o bandita,a le předpokládám že to bude podobné.... Mám v oleji nějáké drobné piliny, tak sem si je nechal analyzovat a vyšla koncentrace 99,96% hliníku, takže skoro čistý.... proto se ptám, netušíte odkuď by to mohlo být?idontknow díky

neupadla ti tam při plnění oleje lžička do kafe?surprised
pussyo dělat rozbor pilin to už je fakt vědeckej přístupbigsmile
Z hliníku máš pomalu celej blok motoru....takže těžko říct...jako kolik tam toho bylo? máš to nový nebo z druhý ruky?

Možná je to vědeckej přístup, ale šlo mi o to jestli to třeba nebudou ložiska, což se analýzou vyvrátilo a pokuď mám možnost si to nechat analyzovat zadara, tak nevidím důvod proč ne..... Jinak mám to z druhý ruky ale mám na tom najeto 7000 km mnou a předtím to nedělalo, ale teď pokaždý když vypustím olej tak se tam vytvoří nový častěčky..... je to hodně drobný ale je toho poměrně dost.... nevím jak to kvantifikovat...smile1good


gdo maže,ten jede...:)
Ondráš (Člen)
16.07.2010 10:10:38
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Msudra psal:

Bylo jich dost.... z toho výpuštáku to asi nebudesmile1 prave proto ze by to bylo meky je mi to divny... ale ta nalyza je presna jak rikam 99,96% hliníku a myslím že ten zbytek těch prvků už není tak podstatnej ne?idontknow

Tohle řekni Machkovi a pověsí tě za koule do větru. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
16.07.2010 10:11:06
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Msudra psal:
Lihy psal:
Msudra psal:

Mám dotaz, nevíte co bývá v motoru z hliníku?nejedná se o bandita,a le předpokládám že to bude podobné.... Mám v oleji nějáké drobné piliny, tak sem si je nechal analyzovat a vyšla koncentrace 99,96% hliníku, takže skoro čistý.... proto se ptám, netušíte odkuď by to mohlo být?idontknow díky

neupadla ti tam při plnění oleje lžička do kafe?surprised
pussyo dělat rozbor pilin to už je fakt vědeckej přístupbigsmile
Z hliníku máš pomalu celej blok motoru....takže těžko říct...jako kolik tam toho bylo? máš to nový nebo z druhý ruky?

Možná je to vědeckej přístup, ale šlo mi o to jestli to třeba nebudou ložiska, což se analýzou vyvrátilo a pokuď mám možnost si to nechat analyzovat zadara, tak nevidím důvod proč ne..... Jinak mám to z druhý ruky ale mám na tom najeto 7000 km mnou a předtím to nedělalo, ale teď pokaždý když vypustím olej tak se tam vytvoří nový častěčky..... je to hodně drobný ale je toho poměrně dost.... nevím jak to kvantifikovat...smile1good

No jestli se třeba něco nesundavalo a místo těsnění se to nepláclo na silikon a lějaká část lehce nehobluje ten díl. U bandita se tohle může stát když sundáš levý víko, třeba já tam měl vybroušenou drážku bo jak to někdo vařil tak tam bylo o fous víc materiálu, ale v oleji sem teda níká nic nenašel...je možný že to bylo už dostatečně zbroušený před tim než sem to koupil.

Msudra (Člen)
16.07.2010 10:40:18
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Ondráš psal:
Msudra psal:

Bylo jich dost.... z toho výpuštáku to asi nebudesmile1 prave proto ze by to bylo meky je mi to divny... ale ta nalyza je presna jak rikam 99,96% hliníku a myslím že ten zbytek těch prvků už není tak podstatnej ne?idontknow

Tohle řekni Machkovi a pověsí tě za koule do větru. bigsmile

Heh Machek:D u toho sem přišel viděl a odešel:Dbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


gdo maže,ten jede...:)
Martin1200 (Člen)
16.07.2010 17:41:18
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Msudra psal:

.... proto se ptám, netušíte odkuď by to mohlo být?idontknow díky

...co třeba píst idontknow

huskyb12 (Administrator)
17.07.2010 14:22:45
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

je to Italská jebka, bude to vlastnost a ne vada :)))
tipuju šály na klice ...


ale di, Ty brepto ...
Koldan (Člen)
17.07.2010 15:28:56
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

huskyb12 psal:

je to Italská jebka, bude to vlastnost a ne vada :)))
tipuju šály na klice ...

a užs vidělk itala s šálů woe? eště napiš čepica. bóže ty seš uchobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Msudra (Člen)
17.07.2010 15:41:07
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

huskyb12 psal:

je to Italská jebka, bude to vlastnost a ne vada :)))
tipuju šály na klice ...

Ty jsou z hliníku jo?idontknow


gdo maže,ten jede...:)
Michal Dk (Člen)
17.07.2010 16:43:33
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Msudra psal:
huskyb12 psal:

je to Italská jebka, bude to vlastnost a ne vada :)))
tipuju šály na klice ...

Ty jsou z hliníku jo?idontknow

Klid nejsou.

VikecB12 (Člen)
17.07.2010 21:26:50
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Kamoš měl podobnej trabl s Husqvarnou a nakonec to bylo v převodovce,vožvejkala se tam nějaká vymezovací podložka a krajní kolo dřelo vo kártr. Nebo spojkovej koš.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Msudra (Člen)
18.07.2010 20:12:28
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

VikecB12 psal:

Kamoš měl podobnej trabl s Husqvarnou a nakonec to bylo v převodovce,vožvejkala se tam nějaká vymezovací podložka a krajní kolo dřelo vo kártr. Nebo spojkovej koš.

A Jak na to prisel, delalo mu to nejaky zvuky?smile1 me z toho nic nejde, teda jako divnyhobigsmile


gdo maže,ten jede...:)
VikecB12 (Člen)
18.07.2010 21:26:37
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Msudra psal:
VikecB12 psal:

Kamoš měl podobnej trabl s Husqvarnou a nakonec to bylo v převodovce,vožvejkala se tam nějaká vymezovací podložka a krajní kolo dřelo vo kártr. Nebo spojkovej koš.

A Jak na to prisel, delalo mu to nejaky zvuky?smile1 me z toho nic nejde, teda jako divnyhobigsmile

Nedělalo to nic,akorát při vypouštění měl taky piliny a šponky. Přišel na to až dělal po nějaké době celkovou generálkugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
19.07.2010 08:07:27
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

Podobnej trabl co popisuje Vikec resil tedkon nedavno u nas v PV kluk na R1 98 rok. kolo drelo kartr.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Fulltank (Člen)
19.07.2010 12:39:37
Offline

Re: Nevíte co je z hliníku

a ja bych se toho rychle zbavil bigsmile bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr