Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » PayPal

Jaster (Člen)
21.07.2010 22:12:50
Offline

PayPal

Používáte ho někdo? zkušenosti? jak to funguje? chci si něco objednat z ciziny a platba je možná pouze přes paypal. zatim co jsem zjistil na účet pp si pošlu z bankovního účtu peníze, tak po dnech mi to dobijí. při platbě je něco třeba navíc? píšou tam pořád něco o kreditních kartách že berou pouze visa, mastercard... musím mít něco k provedení platby dalšího abych ty peníze poslal? zatím jsem po tím moc nekoumal


motto "Vem za heft a val"
morganzd (Člen)
21.07.2010 22:51:37
Offline

Re: PayPal

Mám na PP účet navázanou kreditku mBanky. Platby absolutně bez problémů.


GSF 600 S '99
Jaster (Člen)
21.07.2010 23:08:26
Offline

Re: PayPal

morganzd psal:

Mám na PP účet navázanou kreditku mBanky. Platby absolutně bez problémů.

už jsem si o tom na netu přečetl něco, takže musíme si zařídit v bance kartu visa classic nebo mastercard a pak to bude odečítat přímo z ní jak jsem to pochopil. a platí se něco navíc za platbu do zahraničí přes internet?? našel jsem že za visa se platí 45kč/měsíc + asi se platí za odeslané platby myslím


motto "Vem za heft a val"
Fidzi (Člen)
21.07.2010 23:25:25
Offline

Re: PayPal

Záleží na tvé bance. U mBank nic neplatíš, karta je standartně embossovaná VISA.

morganzd (Člen)
21.07.2010 23:27:31
Offline

Re: PayPal

Fidzi psal:

Záleží na tvé bance. U mBank nic neplatíš, karta je standartně embossovaná VISA.

Tak jest. Za transakce (platbu) samotnému PP nic neplatíš. Jiné je to myslím, pokud bys měl PP i na příjem plateb.


GSF 600 S '99
andre.marek (Člen)
22.07.2010 07:14:12
Offline

Re: PayPal

Taky mám zatím s PayPalem jen ty nejlepší zkušenosti. Zaregistruješ si tam svou kartu, oni ti z ní odečtou nějaký malý poplatek a číslo té transakce jim pak sdělíš - to je ověření majitele účtu ke kartě.
Při první platbě ti tu částku co si strhli odečtou. Pak už pouze platíš a peníze ti to strhává z účtu - je to jako platba kartou, takže nic bance neplatíš a třeba u ČS ještě dostáváš bonus body za platbu kartou. U PayPalu taky žádný poplatek není, jak už tady bylo napsáno...

barynek (Člen)
22.07.2010 07:14:27
Offline

Re: PayPal

no ono to zas tak horký s těma platbama nebude, já si tam poslal z VISA klasik prachy ze zlodějský ČS a jediný co mi naúčtovali je odchozí transakce. Je to bezpečný, platim tady v Kanadě pořád přče PP a je to prostě pohoda. Rozhodně doporučím. Lepší než všude psát číslo kreditky, tak to prostě navalíš na tadyten účet a no problemogood


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr