Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Nejde to.

stadion (Nový člen)
21.07.2010 14:10:16
Offline

Nejde to.

Michale,před chvílkou jsi mi radil jak se přihlásit, ale změna e-mailové adresy nejde , protože mi to píše, že ta adresa je již obsazená... samozřejme mnou, ale pod zapomenutým nickem. Zatím to nevadí,můžu fungovat se starou nefunkční adresou, ale do budoucna bych to chtěl změnit a nevím jak???smile2

stadion (Nový člen)
21.07.2010 14:19:20
Offline

Re: Nejde to.

Jinak zdravím všechny bandiťáky. Aby jste věděli oč jde.  Byl jsem registrovaný na starých stránkách někdý v roce 2002. Pak jsem se zaregistroval na těchto někdy v roce 2006, ale hlava děravá zapomněl jsem vše... nick,heslo atd. Tak mi teď Inkvi pomohl se přihlásit. Pokouším se o to již delší čas, automat mi posílá nové heslo, ale když nevím nick, tak je mi to k prdu.
Konečně jsem tu a můžu vám napsat, že jsem rád, že vše funguje jako dříve a i jména jsou tu skoro ta samá .
Tož ahóóój.

Loser (Administrator)
21.07.2010 14:36:11
Offline

Re: Nejde to.

no nazdar bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
morganzd (Člen)
21.07.2010 15:40:04
Offline

Re: Nejde to.

stadion psal:

Jinak zdravím všechny bandiťáky. Aby jste věděli oč jde.  Byl jsem registrovaný na starých stránkách někdý v roce 2002. Pak jsem se zaregistroval na těchto někdy v roce 2006, ale hlava děravá zapomněl jsem vše... nick,heslo atd. Tak mi teď Inkvi pomohl se přihlásit. Pokouším se o to již delší čas, automat mi posílá nové heslo, ale když nevím nick, tak je mi to k prdu.
Konečně jsem tu a můžu vám napsat, že jsem rád, že vše funguje jako dříve a i jména jsou tu skoro ta samá .
Tož ahóóój.

A nevzpomeneš si aspoň zhruba jak ten nick začínal? Páč by sis mohl vyjet seznam odpovídajících nicků a když bys to prolítl vočima, možná bys to z té budky dostal, ne?


GSF 600 S '99
morganzd (Člen)
21.07.2010 15:42:05
Offline

Re: Nejde to.

Aha, to jsem nepobral, ten závěr... takže beru z5, vše máš v cajku jak se zdá bigsmile


GSF 600 S '99
Johny (Nový člen)
22.07.2010 12:15:47
Offline

Re: Nejde to.

Už je to dobrý, už jsem se našel. Před vánocema 2006 jsem byl asi furt ožralej, protože jsem zjistil, že jsem založil téma, pak jsem asi zapomněl údaje, přihlásil se pod jiným nickem a na konci jsem psal už pod jiným.
Jó....chlast je dřina.smile1smile1smile1

stadion (Nový člen)
22.07.2010 12:24:10
Offline

Re: Nejde to.

Michale, prosím , mohl by jsi zrušit tento profil, který jsme včera dali spolu dohromady, ať tady nezabírám místo 2x. Hledal jsem jak to udělat sám, ale nenašel.
Stadion končí.....konec hlášení. Johny se vrací.   Díky

vorel (Člen)
22.07.2010 15:39:52
Offline

Re: Nejde to.

jak pravil Lůzrbigsmile


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr