Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » nýtování kladivama

Arinn (Člen)
15.07.2009 14:45:54
Offline

nýtování kladivama

zdar, co si myslíte o nýtování kladivama? jeden kámoš mi říkal, že v pohodě, druhé zas, že by to nedělal, tak nevím... jeden má špatno zkušenost s nýtovačko nějakou a druhé zas s kladivama, že se to blbě rozkleplo nebo co...idontknow

qwerty (Člen)
15.07.2009 14:55:15
Offline

Re: nýtování kladivama

surprised .No zkusenosti s tim nemam , ale kladivo bych rozhodne nepouzilheadshake. Aspon ja tedy osobne.


WD club member.
K.a.s.y.m. (Člen)
15.07.2009 14:57:41
Offline

Re: nýtování kladivama

já to zase jinak než kladivem a důlčíkem nedělám smile1
Nebo máš ještě možnost koupit si řetěz už snýtovaný a vyndat kyvnou vydlici bigsmile
co zvolíš je ve finále stejně na tobě.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Arinn (Člen)
15.07.2009 15:00:53
Offline

Re: nýtování kladivama

na co si dát pozor při použití každé z možností?

Ondráš (Člen)
15.07.2009 15:05:44
Offline

Re: nýtování kladivama

K.a.s.y.m. psal:

Nebo máš ještě možnost koupit si řetěz už snýtovaný a vyndat kyvnou vydlici bigsmile

Byli tu i tací, co ho chtěli rozpojovat a zase spojovat...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
pepa (Člen)
15.07.2009 17:06:28
Online

Re: nýtování kladivama

nýtoval sem kladivem už dva a ok


GSX 1400 K7
kojaksro (Člen)
15.07.2009 17:31:58
Online

Re: nýtování kladivama

Arinn psal:

na co si dát pozor při použití každé z možností?

...aby jsi ten nejt nedojebal na kaši, aby byla spojka po snejtování pohyblivá jako ostatní články.

....dělame to nejtovačkou a naprosto v pohogood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
faitík (Člen)
15.07.2009 22:17:54
Offline

Re: nýtování kladivama

K.a.s.y.m. psal:

já to zase jinak než kladivem a důlčíkem nedělám smile1
Nebo máš ještě možnost koupit si řetěz už snýtovaný a vyndat kyvnou vydlici bigsmile
co zvolíš je ve finále stejně na tobě.

já jí letos sundaval, promazal sem čepy, smontoval a je to okgood, zabralo mi to sice celý dopolodne, ale pomazlil sem secool


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
bracha (Člen)
16.07.2009 09:59:01
Offline

Re: nýtování kladivama

mám nýtovačku tak za flasku rumu ti to snýtuju :)


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
qwerty (Člen)
17.07.2009 00:33:51
Offline

Re: nýtování kladivama

hele treba v ostrave s hope s dilama ti za zalohu 2000 kc pucej nytovacku ... vratis nytovacku daj ti 2litry nazpet good


WD club member.
Vobi (Člen)
17.07.2009 12:52:27
Offline

Re: nýtování kladivama

žádná nýtovačka neni potřeba... taky jsem použil kladivo a důlčík a nou probléémo good


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
bracha (Člen)
17.07.2009 13:56:05
Offline

Re: nýtování kladivama

já bych do toho nešel přece jenom je tam už nějakej tah...není to fichtl...


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
Freeway (Člen)
17.07.2009 14:11:11
Offline

Re: nýtování kladivama

tak pokud není nýtovačka tak nic jiného než kladiva nezbývají good  .. nebo železné pěsti.. bigsmile


Každý je odborník,jen někdo trochu menší ;-)
j.burys (Člen)
17.07.2009 20:02:05
Offline

Re: nýtování kladivama

já to dělal taky kladivama a dulčíkem a nevydim důvod čeho se bát,je to zajištění jen proti vyjetí do strany...proč dělat věci složitě,když to jde jednodušebigsmile

Arinn (Člen)
18.07.2009 14:58:27
Offline

Re: nýtování kladivama

je možno nýtovat ČZ řetaz nýtovačkou od DID?

WenzelB6 (Člen)
18.07.2009 17:44:41
Offline

Re: nýtování kladivama

ne , DID nýtovačkou se daj jen DID sponky. Na CZ řetěz Ti nýtovačku pučí leda dobrej známej a stejnak ve finále dojde na dulčik s kladivama. Tak sem taky nejtoval muj CZ.

vencomor (Nový člen)
18.07.2009 19:25:53
Offline

Re: nýtování kladivama

jsem pro kladivagood, jde to v pohodě a drží to 100% good

Ondráš (Člen)
19.07.2009 17:01:01
Offline

Re: nýtování kladivama

Jde to obojím, jen tou nejtovačkou je to jakési jednodušší.
Ale možná je to o praxi.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Arinn (Člen)
21.07.2009 23:24:49
Offline

Re: nýtování kladivama

někteří mě varovali, aby se to nějak nepřetáhlo nebo nepřeťuklo, de to pak zpravit? jeden kámoš říkal, že by se dala vzít jakási kovová destička, vyfrézovat do ní drážky ve vzdálenosti na šířku řetazu, to pak vložit do spojky, a že by to bylo jako taková pojistka proti přeťuknutí, co vy na to?

K.a.s.y.m. (Člen)
22.07.2009 07:33:26
Offline

Re: nýtování kladivama

Arinn psal:

někteří mě varovali, aby se to nějak nepřetáhlo nebo nepřeťuklo, de to pak zpravit? jeden kámoš říkal, že by se dala vzít jakási kovová destička, vyfrézovat do ní drážky ve vzdálenosti na šířku řetazu, to pak vložit do spojky, a že by to bylo jako taková pojistka proti přeťuknutí, co vy na to?

tyhle podložky se dávájí k většině řetězových sad už od výrobce.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
22.07.2009 08:01:30
Offline

Re: nýtování kladivama

K.a.s.y.m. psal:
Arinn psal:

někteří mě varovali, aby se to nějak nepřetáhlo nebo nepřeťuklo, de to pak zpravit? jeden kámoš říkal, že by se dala vzít jakási kovová destička, vyfrézovat do ní drážky ve vzdálenosti na šířku řetazu, to pak vložit do spojky, a že by to bylo jako taková pojistka proti přeťuknutí, co vy na to?

tyhle podložky se dávájí k většině řetězových sad už od výrobce.smile1

...asi mě vošidili, já ji tam nigdá neměl, ani u DID, ČZ a ani u RKsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
22.07.2009 08:07:16
Offline

Re: nýtování kladivama

..ani já né..
..a to jsem si pořídil DID de Lux..
  smile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
22.07.2009 08:10:45
Offline

Re: nýtování kladivama

i k tomu nejobyčejnějšímu EK jsem je dostal u ČZ nebyli ,ale tak to mě nepřekvapilo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
22.07.2009 08:39:04
Offline

Re: nýtování kladivama

...did, tsubaki, čz taky nedává, čili bych řek že spíš ve většině není smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
22.07.2009 09:08:20
Offline

Re: nýtování kladivama

a já myslel ,že to je standartsmile2redface zase jsem o něco chytřejší


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
24.07.2009 06:33:30
Offline

Re: nýtování kladivama

Taky sem je dostal jenom k EKčkugood stejně sem je nepoužilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
24.07.2009 16:20:12
Offline

Re: nýtování kladivama

VikecB12 psal:

Taky sem je dostal jenom k EKčkugood stejně sem je nepoužilbigsmile

Taky tak...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Rendy (Člen)
24.07.2009 16:28:58
Offline

Re: nýtování kladivama

... taky jsem je měl v EK ...

... používám je pořád když robim řetaz , samo že kladivama cool


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Arinn (Člen)
26.07.2009 15:15:49
Offline

Re: nýtování kladivama

a má někdo tu věcičku na čz řetaz?

Kakac (Člen)
26.07.2009 16:15:48
Offline

Re: nýtování kladivama

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Arinn psal:

někteří mě varovali, aby se to nějak nepřetáhlo nebo nepřeťuklo, de to pak zpravit? jeden kámoš říkal, že by se dala vzít jakási kovová destička, vyfrézovat do ní drážky ve vzdálenosti na šířku řetazu, to pak vložit do spojky, a že by to bylo jako taková pojistka proti přeťuknutí, co vy na to?

tyhle podložky se dávájí k většině řetězových sad už od výrobce.smile1

...asi mě vošidili, já ji tam nigdá neměl, ani u DID, ČZ a ani u RKsurprised

Tak Filous když je měl všechny tak řekni kterej tě nejvíc nadchl (myslím reťaz)
Ať vím kterej si vzít,porovnej cena výkon bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Filous (Člen)
26.07.2009 18:43:27
Offline

Re: nýtování kladivama

Kakac psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:


tyhle podložky se dávájí k většině řetězových sad už od výrobce.smile1

...asi mě vošidili, já ji tam nigdá neměl, ani u DID, ČZ a ani u RKsurprised

Tak Filous když je měl všechny tak řekni kterej tě nejvíc nadchl (myslím reťaz)
Ať vím kterej si vzít,porovnej cena výkon bigsmile

...sám sem jezdil enem RK a DID s tym že DID vydržel víc, ofšem bavim se vo ZVM kerej je třeba na B6 skoro nesmrtelnej, dyš teda dostává péči...no a čezetu sem na pár bajků montoval a nigdo si nestěžoval a kámoš vod nás ji tam má druhou sezónu a fšechno f pohodě...já ji mam nachystanou v regále, ale origo má zatim cca 26 t a furt drží, tagže na ni dojde nejspíš aš f ziměidontknow ...jediná nevýhoda u ČZ je ta, že ji nedělaj ve zlatýsmile2 ...ale vobecně sem zastáncem teorije, že rači připlatim pár stovek a i na "slapčí" bajk koupim rači vyšší řadusurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kakac (Člen)
26.07.2009 22:12:20
Offline

Re: nýtování kladivama

Filous psal:
Kakac psal:
Filous psal:


...asi mě vošidili, já ji tam nigdá neměl, ani u DID, ČZ a ani u RKsurprised

Tak Filous když je měl všechny tak řekni kterej tě nejvíc nadchl (myslím reťaz)
Ať vím kterej si vzít,porovnej cena výkon bigsmile

...sám sem jezdil enem RK a DID s tym že DID vydržel víc, ofšem bavim se vo ZVM kerej je třeba na B6 skoro nesmrtelnej, dyš teda dostává péči...no a čezetu sem na pár bajků montoval a nigdo si nestěžoval a kámoš vod nás ji tam má druhou sezónu a fšechno f pohodě...já ji mam nachystanou v regále, ale origo má zatim cca 26 t a furt drží, tagže na ni dojde nejspíš aš f ziměidontknow ...jediná nevýhoda u ČZ je ta, že ji nedělaj ve zlatýsmile2 ...ale vobecně sem zastáncem teorije, že rači připlatim pár stovek a i na "slapčí" bajk koupim rači vyšší řadusurprised

Tak tak, to jsem chtěl slyšetbigsmile
Baba má narozky takže mám pod kůží, ale dávat na moju B6 ZVM DIDa to je trochu přehnaný nebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Kelly01 (Člen)
28.07.2009 20:19:09
Offline

Re: nýtování kladivama

Na retro leda kladivaidontknow

Nýtovačky a důlčíky si nechte na křehký sračky narvaný elektronikousmokin


God Save The Queen!
bracha (Člen)
28.07.2009 22:07:42
Offline

Re: nýtování kladivama

já měnil origošku po 40kkm ale f takovým stavu že se na tom nedalo jet tak sem si zrovna k didu koupil i nejtovačku


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
Pavlusha (Člen)
11.02.2010 21:53:35
Offline

Re: nýtování kladivama

Ve firmě Contra v Brně zapůjčí nýtovačku na zálohu 2000Kč a pohoda.Jinak kamoši nýtovali dvě motorky a drží to.Já bych si raděj půjčil ty nýtovačky.Zatím jsem měnil řetězovku na enduru a tam jsem dal řetěz domácí kvality čz se spojkou.


Jezdím tak,abych se vždy v pohodě vrátil.
Koldan (Člen)
11.02.2010 22:46:47
Offline

Re: nýtování kladivama

zkoušel sem voboje, jak vyndání kyfky tak kladiva a voboje má něco do sebe. Při vyndání kyfky si člověk mašinu víc vomaká, zistí vo čom sů tak často zpomínané kosti a příště nebude za jantara, navíc v zimě není beztak co dělat. Kladivama mi nešla moc nandat ta spojka, takže sem si vzal malej svěráček do ruky, hezky sem to utáh a pak jen důlčíkem trošku rozklepnul, rychlý a čistýgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
11.02.2010 22:51:26
Offline

Re: nýtování kladivama

Vo čem sů kosti sa dá zjistit aj při jejich výměně bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Pavlusha (Člen)
11.02.2010 22:55:21
Offline

Re: nýtování kladivama

Já když jsem nandával tu spojku s pérkem,tak mi to tam taky moc nešlo.Hlavně mi nešly stlačit ty ókróžky.Tak jsem to tak nějak zkompletoval a blickama jsem to ztáhl k sobě.Potom jsem tam dal tu spojku a good.Tady na těchto strojích vyloženě na silnicu tato varianta odpadá.Je to stejný,akorát ža se navíc nýtuje.Ty nýtovačky by mě to měly časem usnadnit.Když mi to kamoši popisovali jak museli položit gsxr750 na pneumatiky a řetěz podložit,aby to mohli rozťuknout..... Tak to udělám jednou tou pohodlnější cestou.Hlavně člověk nesmí zapomenout dát do toho spoje vazelínu!


Jezdím tak,abych se vždy v pohodě vrátil.
Koldan (Člen)
11.02.2010 23:18:43
Offline

Re: nýtování kladivama

Pavlusha psal:

Když mi to kamoši popisovali jak museli položit gsxr750 na pneumatiky a řetěz podložit,aby to mohli rozťuknout.....

kamoši sů jantaři, páč dyby dali na jednu stranu trošku slušnej kus kovu a z druhý strany do teho klepli, tag to zvládnů i ve vertikální polozeevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
XJelen (Člen)
12.02.2010 09:22:29
Offline

Re: nýtování kladivama

Koldan psal:
Pavlusha psal:

Když mi to kamoši popisovali jak museli položit gsxr750 na pneumatiky a řetěz podložit,aby to mohli rozťuknout.....

kamoši sů jantaři, páč dyby dali na jednu stranu trošku slušnej kus kovu a z druhý strany do teho klepli, tag to zvládnů i ve vertikální polozeevil

kdyby byl jantar jenom jeden, tak stačí aby jantar podržel větší kladivo za řetězem a ten co není jantar to rozklepne good
ale dva jantaři holt v leže bigsmile


Strýcfajtr !!!
vOjTaB6 (Člen)
12.02.2010 09:27:25
Offline

Re: nýtování kladivama

Výměna řetězu s vyndáním kyvky cca hoďka a půl i s dvouma kafema... a navíc jsem promazal a vyčistil přepáčko...


Bandit rulezz!!!
Ton@l (Člen)
12.02.2010 13:58:12
Offline

Re: nýtování kladivama

kolejnice kladivo a dulcikbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Koldan (Člen)
12.02.2010 14:37:49
Offline

Re: nýtování kladivama

vOjTaB6 psal:

Výměna řetězu s vyndáním kyvky cca hoďka a půl i s dvouma kafema... a navíc jsem promazal a vyčistil přepáčko...

a ten pocit, dyž to člověk složil poprvý, že jogoodbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
zdenek 1 (Člen)
12.02.2010 17:16:38
Offline

Re: nýtování kladivama

Dvě kladiva + důlčík a je to...


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
13.02.2010 11:05:27
Offline

Re: nýtování kladivama

400kč za montáž nový řetězovky je moc penězidontknowdělal jsem to jednou! zdupal jsem to a od tý doby to seru!smokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kojaksro (Člen)
13.02.2010 11:20:43
Online

Re: nýtování kladivama

Filous psal:
Kakac psal:
Filous psal:


...asi mě vošidili, já ji tam nigdá neměl, ani u DID, ČZ a ani u RKsurprised

Tak Filous když je měl všechny tak řekni kterej tě nejvíc nadchl (myslím reťaz)
Ať vím kterej si vzít,porovnej cena výkon bigsmile

...sám sem jezdil enem RK a DID s tym že DID vydržel víc, ofšem bavim se vo ZVM kerej je třeba na B6 skoro nesmrtelnej, dyš teda dostává péči...no a čezetu sem na pár bajků montoval a nigdo si nestěžoval a kámoš vod nás ji tam má druhou sezónu a fšechno f pohodě...já ji mam nachystanou v regále, ale origo má zatim cca 26 t a furt drží, tagže na ni dojde nejspíš aš f ziměidontknow ...jediná nevýhoda u ČZ je ta, že ji nedělaj ve zlatýsmile2 ...ale vobecně sem zastáncem teorije, že rači připlatim pár stovek a i na "slapčí" bajk koupim rači vyšší řadusurprised

....čeče Fílo, už mi co beru čízu bylo řečeno, že 95% SDZ je ve zlatý. A zatím letos  každou co jsme objednali, byla zlatá.good


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
13.02.2010 11:25:32
Offline

Re: nýtování kladivama

kojaksro psal:
Filous psal:
Kakac psal:


Tak Filous když je měl všechny tak řekni kterej tě nejvíc nadchl (myslím reťaz)
Ať vím kterej si vzít,porovnej cena výkon bigsmile

...sám sem jezdil enem RK a DID s tym že DID vydržel víc, ofšem bavim se vo ZVM kerej je třeba na B6 skoro nesmrtelnej, dyš teda dostává péči...no a čezetu sem na pár bajků montoval a nigdo si nestěžoval a kámoš vod nás ji tam má druhou sezónu a fšechno f pohodě...já ji mam nachystanou v regále, ale origo má zatim cca 26 t a furt drží, tagže na ni dojde nejspíš aš f ziměidontknow ...jediná nevýhoda u ČZ je ta, že ji nedělaj ve zlatýsmile2 ...ale vobecně sem zastáncem teorije, že rači připlatim pár stovek a i na "slapčí" bajk koupim rači vyšší řadusurprised

....čeče Fílo, už mi co beru čízu bylo řečeno, že 95% SDZ je ve zlatý. A zatím letos  každou co jsme objednali, byla zlatá.good

...jo jo, vot poloviny loňskýho roku dělaj SDZ ve zlatý...ale já ho mam v regálu uš vot loňský zimy a bohužel f černýsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
13.02.2010 11:31:42
Online

Re: nýtování kladivama

Filous psal:
kojaksro psal:
Filous psal:


...sám sem jezdil enem RK a DID s tym že DID vydržel víc, ofšem bavim se vo ZVM kerej je třeba na B6 skoro nesmrtelnej, dyš teda dostává péči...no a čezetu sem na pár bajků montoval a nigdo si nestěžoval a kámoš vod nás ji tam má druhou sezónu a fšechno f pohodě...já ji mam nachystanou v regále, ale origo má zatim cca 26 t a furt drží, tagže na ni dojde nejspíš aš f ziměidontknow ...jediná nevýhoda u ČZ je ta, že ji nedělaj ve zlatýsmile2 ...ale vobecně sem zastáncem teorije, že rači připlatim pár stovek a i na "slapčí" bajk koupim rači vyšší řadusurprised

....čeče Fílo, už mi co beru čízu bylo řečeno, že 95% SDZ je ve zlatý. A zatím letos  každou co jsme objednali, byla zlatá.good

...jo jo, vot poloviny loňskýho roku dělaj SDZ ve zlatý...ale já ho mam v regálu uš vot loňský zimy a bohužel f černýsmile2

....tak to mě moc mrzísmile2

....bigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
bobule (Člen)
13.02.2010 12:57:13
Offline

Re: nýtování kladivama

nejlepší vercajk je čimpákgood


to jebu
vOjTaB6 (Člen)
13.02.2010 13:25:26
Offline

Re: nýtování kladivama

Koldan psal:
vOjTaB6 psal:

Výměna řetězu s vyndáním kyvky cca hoďka a půl i s dvouma kafema... a navíc jsem promazal a vyčistil přepáčko...

a ten pocit, dyž to člověk složil poprvý, že jogoodbigsmile

To jo... díky takovejhle věcem jsem se naučil věřit svojí práci, vždycky, když sem něco rozebíral poprvý, tak jsem si řikal, že to nesmim zvorat, páč by to taky mohlo bejt naposledy... smile1


Bandit rulezz!!!
faitík (Člen)
13.02.2010 15:49:25
Offline

Re: nýtování kladivama

vOjTaB6 psal:
Koldan psal:
vOjTaB6 psal:

Výměna řetězu s vyndáním kyvky cca hoďka a půl i s dvouma kafema... a navíc jsem promazal a vyčistil přepáčko...

a ten pocit, dyž to člověk složil poprvý, že jogoodbigsmile

To jo... díky takovejhle věcem jsem se naučil věřit svojí práci, vždycky, když sem něco rozebíral poprvý, tak jsem si řikal, že to nesmim zvorat, páč by to taky mohlo bejt naposledy... smile1

taky sem rozebíralgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Vampir (Člen)
23.07.2010 12:16:45
Offline

Re: nýtování kladivama

Nechal jsem si vyměnit řetěz v servisu, vzali nejtovačku, moc mu to nešlo tak stejnak vzal 2 kladiva proti sobě, důlčík a už to rval bigsmile


Když nemáš s čím houpat, kliď se z našich doupat.
Filous (Člen)
23.07.2010 13:58:06
Offline

Re: nýtování kladivama

...tag sem přefčírem poslal do kopru origo RK řetěs na 33.000km, bo uš začal vydávat strašný zvuky a nasadil čezetu, kerá se skorem dva roky válela v regále, tag sem zvjedavej, co u mě vydrží a esi se tym skladovánim neskazilabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
23.07.2010 15:28:17
Offline

Re: nýtování kladivama

Filous psal:

...tag sem přefčírem poslal do kopru origo RK řetěs na 33.000km, bo uš začal vydávat strašný zvuky a nasadil čezetu, kerá se skorem dva roky válela v regále, tag sem zvjedavej, co u mě vydrží a esi se tym skladovánim neskazilabigsmile

Já měnil dneska. Najeto necelejch 28tis a byl uplně mrtvejsmile2 Dal sem taky Čezetu,zlatou a vo zub věčí rozetugood Stačil na to standartní 116ti článkovej řetěz. Rázem je za jízdy božský ticho,teda krom jošibigsmile a žádný cukánígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr