Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Jarken (Člen)
01.06.2010 11:57:25
Offline

Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

... na motorce z Alp ať již na rakouské, či italské nebo jaké straně??Pokud ano, jak tam s počasím ha?Stejně na pussy jak tady, nebo je to kapku lepší?

Se ptám, páč se nám blíží termín smokin ,tak ať vím, jestli mi bude jeden nepromok stačit evil !

Editoval osiris (01.06.2010 15:41:37)


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
hladovépedro (Člen)
01.06.2010 12:10:37
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Zdar asi před 10 dny jsem projížděl přes alpy zpět ze sardinie, přejížděl jsem Taravisio-Vilach (it-at) a byl jsem z toho takovej rozpačitej, rozparáděnej ze sardošky jsem si frkal, že ještě v 6 měsíci si sjedu okolí Vilachu (Plocken, Solk, GG, Nockalm) a jako vypadalo to spíš na člun,neoprén a šnorchl . sick

Jarken (Člen)
01.06.2010 13:16:44
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Hmm, faktem je že v okolí Villachu chčije snad pořád sick , každopádně díky za info!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
moltom (Člen)
01.06.2010 14:32:40
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Bol som pred dvoma tyzdnami pod Grossglockerom (Glockenrhaus) na ladovcovej turistike...Pocasie nebolo nic moc - oblaky, dazd zo snehom, rano a vecer solidna kosa (tesne nad nulou)...cesta nahor (od Heiligenblutu ci jak sa to vola) bola vsak odhrnuta a relativne sucha. Denne som tam vidal kopec motorkarov - prevazne nemci na BMW vseho druhu...good

jura (Člen)
01.06.2010 15:21:23
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Mno vratili jsme se patek,ale v  Alpach jsme ani nebyli,oblacnost a kosa,v Italii kolem Bolzana se to da,slunecno obcas prehanky,spis teda to podalpí.Alpy byli v mracich.Cestou tam jsme to objeli kolem Travisia,a spatky na Bolzano.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Petr J. (Člen)
01.06.2010 20:55:34
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

...no my se vrátili před týdnem...a v Athénách bylo 35 ve stínu a azůro...

Na druhou stranu v Rile (bulharské hory) byly 4 stupně a nad cca 1600 mnm byl čerstvý sníh bigsmile

Ale na jiho bylo krááásně cool

bery (Člen)
10.06.2010 20:58:38
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

jarken - nevím jakej máš termín, ale včera sem se vrátilbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/64_img_4556.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/64_img_4561.jpg


je fakt že bylo i takhle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/64_img_4378.jpg

momentalně zavostalej
sharis (Člen)
13.06.2010 20:30:37
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

tez jsme se vratili asi pred tydnem,Rakousko- Itálie pocasi teda luxusni, ale Stelvio bylo nahore neprujezdne, zapadano snehem, ale jiank vse ok.  Je fakt ze teoplotni rozdily bylo dost znatelne, byli jsme u Lago di Garda tam 30 a v horach tak max. 5 nekdy i min, ale dest ani jednou za 10dni a fakt paradni goodgood

Jarken (Člen)
14.06.2010 08:45:43
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Vyrážíme s gapoj a kožuchem 18...smile1, Bery, ta sněhová foto jsou vodkaď ha?E? help


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
bery (Člen)
14.06.2010 21:07:17
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

jarken - timmelsjoch. je to ale v poho průjezdné

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/64_img_4571.jpg


chytli jsme nízkou oblačnost, takže nebylo nic vidět ale, krom vršků silnice suché, takže luxus
na grossu taky je trochu sněhu

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/64_img_4413.jpg


na motorkářích někdo psal, že měli pouze problémy na stelviu
jinak jsme jeli giovo, giau, fedaja, pordoj, sela, marmolada, atd...a už jen pouze zbytky sněhu a silnice OK
http://motobery.rajce.idnes.cz/
jinak užijte si to goodgoodgood


momentalně zavostalej
bery (Člen)
14.06.2010 21:38:28
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)


momentalně zavostalej
Luk (Člen)
15.06.2010 07:30:56
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

bery: ukapla mi slina, tam sme jezdili loni, velka paradagood
akorat mi tam v srpnu snih nemelismile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
zdenda67 (Člen)
15.06.2010 07:34:10
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

já se vrátil v neděli,,pátek pařák jak cíp,v sobotu už bylo lehce pod mrakem,jak jsme jeli s gg tak začlo scát!Ale potom už bylo jen pod mrakem a nechcalo tak to bylo i v neděli cestou z5.Na gg je ežtě sníh tak trochu chladněji ale jinak pohodagood


Žiješ jen jednou:-p:-)
zdenda67 (Člen)
15.06.2010 07:38:49
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)


Žiješ jen jednou:-p:-)
sharis (Člen)
15.06.2010 12:36:52
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

na Stelviu jsme meli problem my, jeli jsme na Gaviu a nahoru na Stelvio tam proste konec, pod snehem a cesta zpet byla bouzel stejna, zase do Bormia jinak jeste s prave Gavia byl snih na silnici, ale dalo s to docela porojet.
Kazdopadne to bylo na zacatku cervna a ted uz je pulka tak asi vsechno jinak

bery (Člen)
23.06.2010 21:32:19
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

jarken - dej vědět jaký jste měli počásko. četl jsem, že nic moc


momentalně zavostalej
PALOUS (Člen)
23.06.2010 22:32:54
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

bery psal:

jarken - dej vědět jaký jste měli počásko. četl jsem, že nic moc

pro něj bych řek,že jak má bejtbigsmilejesi teda chčijeevil


Jebat motorky :-)
Bedřich (Člen)
28.06.2010 23:47:09
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Taky jsme dnes dorazili. Sice jen 6 dní, ale za to luxusního počasí pořád azuro a pak dole vedro jako kráva... Dali jsme s paňmámou orlí hnízdo, GG, Sella rondu až do Verony, Benátky, Triglav, Malta a domů.

GG na dělají asfalt a moc k poježdění to není
Verona a Benátky super vedro 35 ve stínusick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
yello (Člen)
29.06.2010 00:04:50
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Tos me Bedo zklamal, zes byl 20 km ode mne, a nestavil ses...smile1


...che palle !!!
Bedřich (Člen)
29.06.2010 00:34:00
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

yello psal:

Tos me Bedo zklamal, zes byl 20 km ode mne, a nestavil ses...smile1

já vím, že seš ten jižanskejsmile1, ale já toho nestihl mnohem víc smile2...  Lago-15km smile2 Stelvio:-50kmsmile2  Nockalm 10kmsmile2
zas je důvod jet v letos ještě jednou, ne?bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Jarken (Člen)
01.07.2010 23:16:15
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Vážení rejpalové, tak Mr.Jarken vyrazil 18.6. jak prorokoval a jak pro něj příznačné, na území Česka moknul smile2, druhý den dojel do Rakouska, kde - moknul of course smokin, třetího dne v nepromoku ujel 3O km, pak projel Felbertauerntunnel u Mittersilu a hle, najednou sluníčko a modré nebe, které ho pak už po celou cestu neopustilo až do 30.6. kdy se vrátil domů.

A ta cesta ta vám byla - z Rakouska do Itálie k Meranu, pak cesto přes Aprica pass do Livigna a St.Moritz do italské Chiavenna (úžasné městečko mimochodem).Poté přes Švajc do italské Aosty u Courmayeru, kde zaparkoval na 4 noci  a viva la Francé...Navštívil Val'd Isére, Chamonix,Martigny...., vyjel kabinkou z Courmayeru pod Monte Bianco (pro neznalé analfabety Mt.Blanc cool ), podíval se na Matterhorn  z italské strany, jemuž zde říkají Monte Cervino idontknow , vyjel do výšky 2770 m na Col du L'Iseran, podíval se do Lechu, vaduzu, pod Zugspitze atd.A aby vás namlsal, tak jenom příkladmo uvádí pasa co projel - Forcola,Splugen, Simplon, Bernina, oba Bernardy malého i velkého na kterém s Kožuchem objevili náramnou zábavu klouzat v kombinéze po prdeli po závěji asi 30m prudce dolů po srázu od cesty k jezírku ve kterém plavaly kry (Kožuch neubrzdil a doklouzal až do vody help, turisté tleskali a fotili si nás  cool ), vše dokumentováno na videu, dále Furkapass, San Bernardino, Forclaz (ten je vůbec úchvatný) a cojávímcoještě.A jak říkám, od neděle 20.6. ani kapka, jen slunce a modré nebe nad hlavou smokin

Tož tak no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Ondráš (Člen)
02.07.2010 08:32:50
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Jarken psal:

Vážení rejpalové, tak Mr.Jarken vyrazil 18.6. jak prorokoval a jak pro něj příznačné, na území Česka moknul smile2, druhý den dojel do Rakouska, kde - moknul of course smokin, třetího dne v nepromoku ujel 3O km, pak projel Felbertauerntunnel u Mittersilu a hle, najednou sluníčko a modré nebe, které ho pak už po celou cestu neopustilo až do 30.6. kdy se vrátil domů.

Říkat můžeš co chceš, ale tohle ti stejně nikdo neuvěří. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bery (Člen)
02.07.2010 18:39:58
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Jarken psal:

velkého na kterém s Kožuchem objevili náramnou zábavu klouzat v kombinéze po prdeli po závěji asi 30m prudce dolů po srázu od cesty k jezírku ve kterém plavaly kry (Kožuch neubrzdil a doklouzal až do vody help, turisté tleskali a fotili si nás  cool ),
Tož tak no né?No ano!

no to musel být pohledbigsmile
a jinak "závist"smile1


momentalně zavostalej
stvrto1 (Člen)
03.07.2010 01:19:46
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

vrátili sme sa dnes good Grossglockner super ako vždy, ale kurevsky studený asfalt ... Gerlos alpenstrasse a WasserWunderWelt Krimml  velmi pekné ... počasie super. Vilacher alpenstrasse nestojí za tie peniaze, chodťe tam až po šiestej večer, potom je to zadarmo, výhľad pekný-cesta na pussy Goldeckstrasse výhľad pekný asfalt zlý, cesta úzka lesná - tak isto neplaťte. Taliansky kúsok Álp cez Tarvisio, Selva Nevea, Tolmezzo, Timau a priesmyk do Rakúska - príroda krásna, cesta otrasná ...


Suzuki Bandit 1250SA
Fidzi (Člen)
03.07.2010 13:44:26
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

stvrto1 psal:

vrátili sme sa dnes good Grossglockner super ako vždy, ale kurevsky studený asfalt ... Gerlos alpenstrasse a WasserWunderWelt Krimml  velmi pekné ... počasie super. Vilacher alpenstrasse nestojí za tie peniaze, chodťe tam až po šiestej večer, potom je to zadarmo, výhľad pekný-cesta na pussy Goldeckstrasse výhľad pekný asfalt zlý, cesta úzka lesná - tak isto neplaťte. Taliansky kúsok Álp cez Tarvisio, Selva Nevea, Tolmezzo, Timau a priesmyk do Rakúska - príroda krásna, cesta otrasná ...

Jela vám na Goldecku ta lanovka k vysílači? Mě totiž příjde, že je to jediné místo, kde se dá hovořit o výhledu, jinak to stojí spíše za prd. Na Villacheralpenstrasse je výhled pěkný, ale máš pravdu, že drahý.

stvrto1 (Člen)
03.07.2010 14:34:33
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Fidzi psal:
stvrto1 psal:

vrátili sme sa dnes good Grossglockner super ako vždy, ale kurevsky studený asfalt ... Gerlos alpenstrasse a WasserWunderWelt Krimml  velmi pekné ... počasie super. Vilacher alpenstrasse nestojí za tie peniaze, chodťe tam až po šiestej večer, potom je to zadarmo, výhľad pekný-cesta na pussy Goldeckstrasse výhľad pekný asfalt zlý, cesta úzka lesná - tak isto neplaťte. Taliansky kúsok Álp cez Tarvisio, Selva Nevea, Tolmezzo, Timau a priesmyk do Rakúska - príroda krásna, cesta otrasná ...

Jela vám na Goldecku ta lanovka k vysílači? Mě totiž příjde, že je to jediné místo, kde se dá hovořit o výhledu, jinak to stojí spíše za prd. Na Villacheralpenstrasse je výhled pěkný, ale máš pravdu, že drahý.

My sme boli na Goldecku až po šiestej a to už tam nebola ani noha, len kravy a strašný ozrutný býk smile1 až som sa zľakol, ked sme prechádzali popri ňom smile1


Suzuki Bandit 1250SA
fidoB6 (Člen)
06.07.2010 19:44:43
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

dneska sem se vrátil....Grossglockner (vo hovně),ale pak to přišlo- italský passa: passo Stelvio, Falzarego, Pordoi, Gavia (nejmasakrálnější zážitek, kam se sere podělanej rakouskej glockner za 18 éček),...
byla to bomba, jen už nenávidim posraný Baworáky, 98% motorek R1200GS, zbytek ostatní modely. se ti lidi asi posrali, nebo byly nějaký šílený výprodeje, že to má každej vohnout?sicksicksicksick
jinak rakousko sice blízko a hezký, ale kam se sere na itáliigoodgoodgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
stvrto1 (Člen)
06.07.2010 19:51:31
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

fidoB6 psal:

dneska sem se vrátil....Grossglockner (vo hovně),ale pak to přišlo- italský passa: passo Stelvio, Falzarego, Pordoi, Gavia (nejmasakrálnější zážitek, kam se sere podělanej rakouskej glockner za 18 éček),...
byla to bomba, jen už nenávidim posraný Baworáky, 98% motorek R1200GS, zbytek ostatní modely. se ti lidi asi posrali, nebo byly nějaký šílený výprodeje, že to má každej vohnout?sicksicksicksick
jinak rakousko sice blízko a hezký, ale kam se sere na itáliigoodgoodgood

a kde si bol ubytovaný a za koľko ...


Suzuki Bandit 1250SA
fidoB6 (Člen)
06.07.2010 20:56:39
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

první den někde v penzíku na hranicích DE/AT za zhruba 20 na hlavu, jinak sme chrápali různě v kempech a ceny +- 12éček na palici. Super kemp byl v Heiligenblut, byly sme ve stanech ale dobrý. jinak italové sou pitomci, těžko se domluvit,ale chrápat se dalo. teď sme spali v Garmischi, člověk jako vlídnej, 13éček na hlavu, ale zase otřesný sociálky


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
stvrto1 (Člen)
07.07.2010 18:09:44
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

bery psal:
Jarken psal:

velkého na kterém s Kožuchem objevili náramnou zábavu klouzat v kombinéze po prdeli po závěji asi 30m prudce dolů po srázu od cesty k jezírku ve kterém plavaly kry (Kožuch neubrzdil a doklouzal až do vody help, turisté tleskali a fotili si nás  cool ),
Tož tak no né?No ano!

no to musel být pohledbigsmile
a jinak "závist"smile1

Ked si bol minulý rok ubytovaný vo Viehhofene v Embacheri ako ste boli spokojný s raňajkami? My sme vtedy neraňajkovali a hned sme vypadli a kamoš je zvedavý na penzión, tak mu chcem dohodiť tento ak boli raňajky v poho ... idontknow


Suzuki Bandit 1250SA
stvrto1 (Člen)
07.07.2010 18:11:55
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

fidoB6 psal:

první den někde v penzíku na hranicích DE/AT za zhruba 20 na hlavu, jinak sme chrápali různě v kempech a ceny +- 12éček na palici. Super kemp byl v Heiligenblut, byly sme ve stanech ale dobrý. jinak italové sou pitomci, těžko se domluvit,ale chrápat se dalo. teď sme spali v Garmischi, člověk jako vlídnej, 13éček na hlavu, ale zase otřesný sociálky

mhm, ... dík, to vieš každé info sa hodí ... budúci rok sa chceme ubytovať na hranici v Rakúsku pri Talianskych dolomitoch a odtiaľ každý deň vyraziť na nejaké to passo smile1


Suzuki Bandit 1250SA
yello (Člen)
07.07.2010 18:46:31
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

fidoB6 psal:

...jinak italové sou pitomci, těžko se domluvit...

Jà jsem je poctil navstevou jejich zeme, a oni mi nerozumì ??surprised No to sou ale blbci ze neumi cesky, a vubec kazdej moznej jazyk, co jich na svete je... good


...che palle !!!
PALOUS (Člen)
07.07.2010 18:49:51
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

yello psal:
fidoB6 psal:

...jinak italové sou pitomci, těžko se domluvit...

Jà jsem je poctil navstevou jejich zeme, a oni mi nerozumì ??surprised No to sou ale blbci ze neumi cesky, a vubec kazdej moznej jazyk, co jich na svete je... good

Hele Yello ty máš RTé?surprisedkua to je můj sem na spokojený stářígooduš sem ho málem měl místo jebky ale pak sem si řek vole ještě nééégood


Jebat motorky :-)
bery (Člen)
07.07.2010 19:07:46
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

stvrto1 psal:
bery psal:
Jarken psal:

velkého na kterém s Kožuchem objevili náramnou zábavu klouzat v kombinéze po prdeli po závěji asi 30m prudce dolů po srázu od cesty k jezírku ve kterém plavaly kry (Kožuch neubrzdil a doklouzal až do vody help, turisté tleskali a fotili si nás  cool ),
Tož tak no né?No ano!

no to musel být pohledbigsmile
a jinak "závist"smile1

Ked si bol minulý rok ubytovaný vo Viehhofene v Embacheri ako ste boli spokojný s raňajkami? My sme vtedy neraňajkovali a hned sme vypadli a kamoš je zvedavý na penzión, tak mu chcem dohodiť tento ak boli raňajky v poho ... idontknow

dá se říci, že jsem byl velmi spokojen.. od té doby jsem byl asi v 3-4 pensionech stejné cenové relace a embachr byla nej jak do množství i výběru
dá se říci, že se budu ubytovávat jen v rakousku, nebot v itálii (yello promine) je to se snídaněma slabší
ale maj zas výborný tiramisugood


momentalně zavostalej
yello (Člen)
07.07.2010 19:09:52
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

PALOUS psal:

Hele Yello ty máš RTé?surprisedkua to je můj sem na spokojený stářígooduš sem ho málem měl místo jebky ale pak sem si řek vole ještě nééégood

Jo, asi 4 mesice, naskyt se dobrej kup. Trosku mi na zacatku brneli pazoury z toho boxeristu, ale ted uz je to v cajku. Byla to jedina volba, pokud jsem chtel jezdit s panmamou, pac ma problemy s kyclema.
Bandaska to neni, ale svezeni je to hezky. Je to o tom, co od motyky cekas. Pokud uz jezdis jako brambora, di do ni. (co jsem videl video, tak uz ses zralej...bigsmile )


...che palle !!!
PALOUS (Člen)
07.07.2010 19:24:13
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

yello psal:
PALOUS psal:

Hele Yello ty máš RTé?surprisedkua to je můj sem na spokojený stářígooduš sem ho málem měl místo jebky ale pak sem si řek vole ještě nééégood

Jo, asi 4 mesice, naskyt se dobrej kup. Trosku mi na zacatku brneli pazoury z toho boxeristu, ale ted uz je to v cajku. Byla to jedina volba, pokud jsem chtel jezdit s panmamou, pac ma problemy s kyclema.
Bandaska to neni, ale svezeni je to hezky. Je to o tom, co od motyky cekas. Pokud uz jezdis jako brambora, di do ni. (co jsem videl video, tak uz ses zralej...bigsmile )

bigsmileještě je časgoodale jednou bych to chtělgooda nebo se taky může stát,že se na motorky vyass


Jebat motorky :-)
fidoB6 (Člen)
07.07.2010 21:13:16
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

yello psal:
fidoB6 psal:

...jinak italové sou pitomci, těžko se domluvit...

Jà jsem je poctil navstevou jejich zeme, a oni mi nerozumì ??surprised No to sou ale blbci ze neumi cesky, a vubec kazdej moznej jazyk, co jich na svete je... good

Jako sorry,ale všude kde sme byli, umí plynule anglicky, německy, ale italové si melou jen italsky, anglicky neuměli ani dobrej den, o němčině ani nemluvě. Jestli si myslíš, že sem tak naivní, že si budu myslet, že budou mluvit česky, tak to fakt ne!


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
stvrto1 (Člen)
07.07.2010 23:13:39
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

bery psal:
stvrto1 psal:
bery psal:


no to musel být pohledbigsmile
a jinak "závist"smile1

Ked si bol minulý rok ubytovaný vo Viehhofene v Embacheri ako ste boli spokojný s raňajkami? My sme vtedy neraňajkovali a hned sme vypadli a kamoš je zvedavý na penzión, tak mu chcem dohodiť tento ak boli raňajky v poho ... idontknow

dá se říci, že jsem byl velmi spokojen.. od té doby jsem byl asi v 3-4 pensionech stejné cenové relace a embachr byla nej jak do množství i výběru
dá se říci, že se budu ubytovávat jen v rakousku, nebot v itálii (yello promine) je to se snídaněma slabší
ale maj zas výborný tiramisugood

dík smile1


Suzuki Bandit 1250SA
stvrto1 (Člen)
07.07.2010 23:17:32
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

mimochodom kamoš bol minule v Toskánsku a vravel, že všade v turistických centrách sa dá super dohovoriť po rusky ... ešte som to neskúšal, ale dosť ma to prekvapilo ... vraj všetky významnejšie turistické centrá bud patria rusom, alebo ich navštevujú v takom množstve, že po rusky sa dá úplne v pohode ... no neviem, nabudúce skúsim smile1


Suzuki Bandit 1250SA
fidoB6 (Člen)
07.07.2010 23:24:52
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

jo,i rumuni,čečenci a další, též sme jich potkali dost (co sme se tak bavili odkud sme),a pro většinu sme furt čechoslovácismile1


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
VikecB12 (Člen)
08.07.2010 08:14:17
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

fidoB6 psal:
yello psal:
fidoB6 psal:

...jinak italové sou pitomci, těžko se domluvit...

Jà jsem je poctil navstevou jejich zeme, a oni mi nerozumì ??surprised No to sou ale blbci ze neumi cesky, a vubec kazdej moznej jazyk, co jich na svete je... good

Jako sorry,ale všude kde sme byli, umí plynule anglicky, německy, ale italové si melou jen italsky, anglicky neuměli ani dobrej den, o němčině ani nemluvě. Jestli si myslíš, že sem tak naivní, že si budu myslet, že budou mluvit česky, tak to fakt ne!

Měl sem podobnej problémsmile2 Ale nejvěčí voříšek byla Francie,tam je to uplně ksick Promluvil sem německy,tak se votočí a ignorujou tě,šárka to skusila anglicky,tak si ju vyslechli,a ignorovali ju takybigsmile No a ještě mě dělá problém maďarsko,tam nerozumí ani domluvě rukama nohama,na benzínce nedokázal pochopit že chci zaplatit stojan č.2,ikdyš sem mu ukazoval na prstech jedné ruky dva prsty a druhou rukou mával na stojansurprisedbigsmile  Ale co,na dovolené je to srandagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Luk (Člen)
08.07.2010 11:28:40
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

jo, francie je vyborna...nemecky i anglicky ti vpoho rozumi, ale odpovidaj zasadne francouzsky, asi nakej ublizeneckej mindrak nebo cobigsmile

Madarsko, jak kde, sou tam oblasti kde zila nemecka mensina, tam umi dobre. Pak umej rusky, stejne jako my(ja nebigsmile), ale po tom co jim rusaci provedli ji nechtej moc pouzivat, asi jako ty francouzismile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
XJelen (Člen)
08.07.2010 12:29:37
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

se přidám....bigsmile na obhajobu italů, nikdy mě nenechali ve štychu i když jsme si piču rozuměli good ruce nohy papír tužka a nepřestali dokavaď jsme to nevyřešili... naproti tomu francouz jaksi zalomil rukama, otočil se  odešel, vypadalo to jako že pro pomoc, omyl vysral se na násbigsmile a nebylo to jednou nebo dvakrát a nepomohl ani kapesní "francouzsky rychle" bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
faitík (Člen)
08.07.2010 18:09:01
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

a hele a nechcete někdo ject do itálie od 4.9.-11.9.help
já bych jel.good
potřebuju sebou dva maximálně tři kusy kusyhelp
klidně i ženckýhelp
je poslední volnej apartmán pro pět, dva fleky sou už vobsazený...
info: http://www.residencemonica.it/


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Jarken (Člen)
09.07.2010 08:35:25
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Člověkové nesahejte mi na Makaróny fuck !Jezdím tam každý rok, nebo alespoň projíždím a nikdy jsem problém neměl!Vždy se se mnou snažili domluvit, v nejhorším jsem použil větu :"Non capirne un accidénte" a Ital se snažil o to víc bigsmile !Vaří dobře a pokud si zvykneš, že na oběd se chodí po 19.00 nejdříve a jí se až do půlnoci, tak jsi v poho smokin

Jinak Viehhofen snídaně bez problémů, jako ostatně všude v rakousku.U Italal je to fakt horší smile2 , buďto Tě denně krmí prosciutem, nebo - co je horší a co potkalo nás s Kožuchem v Aostě - měli jsme 4 rána na snídani sladký croisant, máslo, džem a med sick!pár týdnů se na džem nepodívám help

Ještě zajímavý poznatek - kolem Aosty, Courmayeru atd. všude plná čára, zákaz předjíždění a značka 50 Km/h, ovšem - pro motorky to neplatí good !Dokonce i policajt hrozil pěstí v koloně jedoucímu kabriu co nás nechtělo pustit a neudělalo ten metr místa bigsmile.Zas ve Francii všude přerušovaná čára a omezení rychlosti pouze v obcích, jinak si jeď 90 a předjížděj dle libosti...

P.S.Yello, himl psal jsem Ti několikrát sms i mail a nic bad, ovšem vidím, že tady se pohybuješ, tak jak příteli??Pozdravuj Elen a Tomagood


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Lihy (Člen)
09.07.2010 09:21:58
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Jarken psal:

.......
Jinak Viehhofen snídaně bez problémů, jako ostatně všude v rakousku.

Jarkene, nebyls náhodou o víkendu v okolí Dachsteinu? Sme tam byly a hrozně chcalo, povodně a tak.....sem si na tebe vzpomněl jestli náhodou neprojíždíšbigsmile

inkvizitorr (Administrator)
09.07.2010 09:58:44
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

wogo mě dycky dostává když si někdo stěžuje že se nedomluvísmokin já se například domluvim dycky místní řečej i když z ní neumim kváknout ani slovosmokinbigsmile a nikdá se mi snaď nestalo, že bych se něco nedovědělsmokin i když nevim, jestli to vobčas nebylo úplně k ničemubigsmile jo, finsko a maďarsko, tam je to vořechidontknow ale i to se dágood


doba je temná...
huskyb12 (Administrator)
09.07.2010 18:38:37
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

no jo, Ty seš ale multilingvista, páč tlachalové se domluvěj všade, áno :)))


ale di, Ty brepto ...
inkvizitorr (Administrator)
09.07.2010 22:58:32
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

huskyb12 psal:

no jo, Ty seš ale multilingvista, páč tlachalové se domluvěj všade, áno :)))

někdy stačí i málo smokin například celou cestu na hungáč i zpátky sem ochromoval ty snědý hochy plynným souvětím: "Ereš pikloš neméščihuňár scépeň kámoš" ovšem že chci dálniční známku jim nedocvaklofuck ovšem když sem totéž aplikoval ještě s posuňkovou řečej na balíček žvejkaček, už porozumněli a bylo zaděláno na doživotní přátelství smokin


doba je temná...
Vampir (Člen)
11.07.2010 23:59:07
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Tak já ve středu mířím do Itálie na moto, tak snad se mi povede zachytit nějakej pěknej snímek v Alpách :)


Když nemáš s čím houpat, kliď se z našich doupat.
yello (Člen)
12.07.2010 12:47:59
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Jarken psal:

P.S.Yello, himl psal jsem Ti několikrát sms i mail a nic bad, ovšem vidím, že tady se pohybuješ, tak jak příteli??Pozdravuj Elen a Tomagood

Ciao piccolo grande uomo! smile1
Scusami il mio silenzio, ero molto impegnato. Ti chiamerò domani sera, va bene ?


...che palle !!!
vorel (Člen)
12.07.2010 15:36:15
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

ciao collega
aquila


řikám si hurikán
Bedřich (Člen)
12.07.2010 21:22:00
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

yello psal:
Jarken psal:

P.S.Yello, himl psal jsem Ti několikrát sms i mail a nic bad, ovšem vidím, že tady se pohybuješ, tak jak příteli??Pozdravuj Elen a Tomagood

Ciao piccolo grande uomo! smile1
Scusami il mio silenzio, ero molto impegnato. Ti chiamerò domani sera, va bene ?

Já bych se k vám nejraději přestěhovalbigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
WenzelB6 (Člen)
12.07.2010 22:21:13
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

inkvizitorr psal:
huskyb12 psal:

no jo, Ty seš ale multilingvista, páč tlachalové se domluvěj všade, áno :)))

někdy stačí i málo smokin například celou cestu na hungáč i zpátky sem ochromoval ty snědý hochy plynným souvětím: "Ereš pikloš neméščihuňár scépeň kámoš" ovšem že chci dálniční známku jim nedocvaklofuck ovšem když sem totéž aplikoval ještě s posuňkovou řečej na balíček žvejkaček, už porozumněli a bylo zaděláno na doživotní přátelství smokin

dálniční známka je "memseretepičábosaňátorófas"coolsmokinbigsmile

yello (Člen)
12.07.2010 22:28:13
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

vorel psal:

ciao collega
aquila

Ciao Aquila. Che bello rivederti. Come va? Fai ancora spettacoli nel teatro? Fatti vivo più spesso, sopratutto quando sei in Italia. good


...che palle !!!
Lihy (Člen)
12.07.2010 23:23:55
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

inkvizitorr psal:

.... jo, finsko a maďarsko, tam je to vořechidontknow ale i to se dágood

Jo finsky umim šťastnou cestu, bo to na nádraží řikali co pět minut a my tam tvrdli 2 hodiny....takže když vám někdo ve fincku řekne "Hejve matka" tak to neznamená že ste zkurvisini nebo že by vojeli vaši matku, ale že vám přejou šťastnou cestu....ale nápisy na dveřích "sem""tam" sem nebyl schopnej zi zapamatovat....myslim že to se třema přehlasovanejma A bylo "sem"surprised

K.a.s.y.m. (Člen)
13.07.2010 07:14:04
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Lihy psal:
inkvizitorr psal:

.... jo, finsko a maďarsko, tam je to vořechidontknow ale i to se dágood

Jo finsky umim šťastnou cestu, bo to na nádraží řikali co pět minut a my tam tvrdli 2 hodiny....takže když vám někdo ve fincku řekne "Hejve matka" tak to neznamená že ste zkurvisini nebo že by vojeli vaši matku, ale že vám přejou šťastnou cestu....ale nápisy na dveřích "sem""tam" sem nebyl schopnej zi zapamatovat....myslim že to se třema přehlasovanejma A bylo "sem"surprised

täällä evil
siellä - tambigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Jarken (Člen)
13.07.2010 08:08:52
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Yello

Nepoužiju non capirne un accidénte bigsmile, páč Ti rozumím a omluvu za far silenzio přijímám good.Tedy až na toho malého velkého muže ass  bigsmile !

Bohužel jsem přes týden po-pa v Olomouci a nemám na služebním bytě net, tudíž se mně večer nedovoláš, takže bych  Ti, s dovolením, zkusil zavolat já přes "S" buďto v pátek večer - řekněme kolem 21.30, nebo v sobotu, accessione?


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
tomassodek (Člen)
19.07.2010 10:19:10
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/707_100_4384.jpg


cca pred 14dny sem byl na GG a tohle sem tam nasel goodgood


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
Bedřich (Člen)
20.07.2010 22:11:10
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

těhle, a ještě pár starších tam najdeš takybigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Vampir (Člen)
23.07.2010 12:31:30
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

http://img186.imageshack.us/img186/6200/p7150108.jpg


Burghausen

http://img697.imageshack.us/img697/5940/p7150113.jpg


Salzburg

http://img267.imageshack.us/img267/5714/p7150114.jpg


Salzburg

http://img192.imageshack.us/img192/9205/p7160132.jpg


Tohle je asi ještě Rakušácko

http://img801.imageshack.us/img801/4012/p7160133.jpg


Tohle taky

http://img716.imageshack.us/img716/8608/p7160139.jpg


Caorle

http://img822.imageshack.us/img822/8995/p7170092.jpg


Caorle

http://img62.imageshack.us/img62/8752/p7200136.jpg


Únava už byla značná bigsmile

http://img101.imageshack.us/img101/5425/p7160136.jpg


Trocha moře

http://img710.imageshack.us/img710/5748/p7210140.jpg


Alpy a zase Alpy

http://img824.imageshack.us/img824/4454/p7200138.jpg


ááááá konec,, jede se na Linc


Když nemáš s čím houpat, kliď se z našich doupat.
Vampir (Člen)
23.07.2010 20:31:07
Offline

Re: Vrátil se už někdo...(alpy 2010?)

Výlet minulý týden do Caorle u Benátek, moc pěkný počasí, sice občas zapršelo, ale jinak super :)


Když nemáš s čím houpat, kliď se z našich doupat.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr