Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vejška gumy

Bombarďák (Člen)
26.07.2010 02:13:23
Offline

Vejška gumy

Zdar fšem, měl bych dotaz na chytrý tykve, mám možnost koupit gumy a teď: 190/50 nebo 190/55. Rejžovej princ doporučuje pro moto 190/50, jenže někde jsem tu četl, že pro náklony by mohl být lepší větší profil, co vy na to. Jinak jedná se o jebku (R1) a gumy to jsou Metzeler Sportec M5. Jo a pokud by k něčemu došlo, tak je mi jasný, že tam je něco, co tam podle techničáku bejt nemá, ale to tu teď nechci řešit. Díkas.


"Burn rubber, not your soul"
kojaksro (Člen)
26.07.2010 09:15:52
Offline

Re: Vejška gumy

Bombarďák psal:

Zdar fšem, měl bych dotaz na chytrý tykve, mám možnost koupit gumy a teď: 190/50 nebo 190/55. Rejžovej princ doporučuje pro moto 190/50, jenže někde jsem tu četl, že pro náklony by mohl být lepší větší profil, co vy na to. Jinak jedná se o jebku (R1) a gumy to jsou Metzeler Sportec M5. Jo a pokud by k něčemu došlo, tak je mi jasný, že tam je něco, co tam podle techničáku bejt nemá, ale to tu teď nechci řešit. Díkas.

...hodně lidí je dává právě na okruh, kůlivá lepšímu profilu. Teď máme na R1 190/50, ale jak pude nová zkusím tu 55, ale na to naše mrdánísmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
zzzmrzlinar (Člen)
26.07.2010 10:00:17
Offline

Re: Vejška gumy

a já mám zas na Rjedně 180/55, že prej je to stejně lepčí kulivá ovladatelnosti a stodevadesátk Inviz stejně tenkrát neměl.

Ale teď jsem přikoupil v akci 190/50 tak až ju nasadím tak porovnám a dám echo.

to Kojaksro:  jo a hodil jsem ti zas trochu rukavici, mám Most konečně pod 2 minuty, tak seš na řadě. cool  (jo a balík přišel tak posílám prachy, dík)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr