Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Minijebka točí a chcípe

DrIVER (Člen)
31.07.2010 18:51:01
Offline

Minijebka točí a chcípe

Omlouvám se předem za za.írání s takovou mrdkou, ale potřeboval bych poradit ohledně problémku s dětskou minikroskou (čína KXD 50ka). Sama od sebe na volnoběh vyžene otáčky (a chce ujet) a pak chcípne taky sama nebo po přidání plynu. Nejsem zrovna "mechanik od Forda", ale základní věci (plyn, karbec, svíčku) jsem nějak prošel a pročistil bez úspěchu a teď už nevím na co se ještě mrknout.
Různý minibikový fora jsem se taky snažil nejdřív pročíst, ale je to strašná ztráta času a odpověď jsem nenašel, tak to pouštím sem mezi mistrysmile1.
Tak co myslíte? Předem díky.

Ladis (Člen)
31.07.2010 22:04:40
Offline

Re: Minijebka točí a chcípe

cus je to 2takt? jestli jo tak bych rekl ze to jsou gufera na klice

DrIVER (Člen)
31.07.2010 22:49:37
Offline

Re: Minijebka točí a chcípe

Ladis psal:

cus je to 2takt? jestli jo tak bych rekl ze to jsou gufera na klice

Jasně 2T, ale co že to jesurprised. Já to furt tipuju na něco kolem karbece.smile1

jimacu (Člen)
01.08.2010 08:11:33
Offline

Re: Minijebka točí a chcípe

Typickej případ surprised nepřitéká hochu , nepřitéká rychlá voda.    Když podsávaj simeringy, tak to ve vysokejch jede, jak se snížej ,chcípne, ale samo to otáčky nezvýší.    Laboratorní pokus:  zavři benzín, a nech vycucnout karbec , než dojde, vyběhnou otáčky (doporučuju u 2t. před zimou). Za jízdy to samozřejmě neudělá. smokin

DrIVER (Člen)
01.08.2010 11:30:27
Offline

Re: Minijebka točí a chcípe

jimacu psal:

Typickej případ surprised nepřitéká hochu , nepřitéká rychlá voda.    Když podsávaj simeringy, tak to ve vysokejch jede, jak se snížej ,chcípne, ale samo to otáčky nezvýší.    Laboratorní pokus:  zavři benzín, a nech vycucnout karbec , než dojde, vyběhnou otáčky (doporučuju u 2t. před zimou). Za jízdy to samozřejmě neudělá. smokin

Možná bych si měl poposednout, ale nepochopil jsem co tím mám dokázat. Ty otáčky vyletí hned po nastartování, ať je benzín puštěnej nebo zavřenej, a na plyn nešahám. No a po nějaký chvíli řvaní a snahy odjet chcípne sama, alternativně po přidání plynu. Myslím, že to nebude problém těch simeringů. Pořád bych to tipoval na systém přívodu paliva, karburátor, sytič, ale na konkrétní příčinu nemohu přijít. Potřeboval bych poradit postupnou vylučovací metodu, co zkoušet až se dopátrám chyby. help

Banditatom (Člen)
01.08.2010 12:27:28
Offline

Re: Minijebka točí a chcípe

DrIVER psal:
jimacu psal:

Typickej případ surprised nepřitéká hochu , nepřitéká rychlá voda.    Když podsávaj simeringy, tak to ve vysokejch jede, jak se snížej ,chcípne, ale samo to otáčky nezvýší.    Laboratorní pokus:  zavři benzín, a nech vycucnout karbec , než dojde, vyběhnou otáčky (doporučuju u 2t. před zimou). Za jízdy to samozřejmě neudělá. smokin

Možná bych si měl poposednout, ale nepochopil jsem co tím mám dokázat. Ty otáčky vyletí hned po nastartování, ať je benzín puštěnej nebo zavřenej, a na plyn nešahám. No a po nějaký chvíli řvaní a snahy odjet chcípne sama, alternativně po přidání plynu. Myslím, že to nebude problém těch simeringů. Pořád bych to tipoval na systém přívodu paliva, karburátor, sytič, ale na konkrétní příčinu nemohu přijít. Potřeboval bych poradit postupnou vylučovací metodu, co zkoušet až se dopátrám chyby. help

u činskejch potvor ty simeringy odcházej jak na běžícím páse.saje ti to falešný vzduchsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
01.08.2010 21:15:44
Offline

Re: Minijebka točí a chcípe

nechce se mi to číst celý ,ale radu sem dám...chová se ti jako by tomu docházela štáva...takže zkus hadičku..kohout..sejtko v kohotu a potom taky ještě odvětrání nádrže...to tedy za předpokladu,že hlavní trysku a hladinu máš v pořádku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jimacu (Člen)
02.08.2010 21:16:02
Offline

Re: Minijebka točí a chcípe

Chudá směs zvyšuje otáčky, když přidáš, tak ji ještě víc ochudíš. Simering na straně převodovky mixuje olej, a barví ho podle motoráku. Simering u zapalka ten prostor zasere. Může to úpřisávat i pod karbecem, prohnutá příruba...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr