Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » skurvenej čokl

Borák (Člen)
30.07.2010 08:17:11
Offline

skurvenej čokl

kurwa už mě jebne .podemnou jeden čokl nedemnou druhej fšichni f práci a ty svině tady vod rána vod šesti řvou .sám sobě sem ted slíbil že jak je venku uvidim a pojedu autem je po nich fuckfuckfuck
takhle nasranej sem už dlouho nebyl sick


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kukii (Člen)
30.07.2010 08:18:52
Offline

Re: skurvenej čokl

to chce klííd smile1smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
Lihy (Člen)
30.07.2010 08:20:05
Offline

Re: skurvenej čokl

Borák psal:

kurwa už mě jebne .podemnou jeden čokl nedemnou druhej fšichni f práci a ty svině tady vod rána vod šesti řvou .sám sobě sem ted slíbil že jak je venku uvidim a pojedu autem je po nich fuckfuckfuck
takhle nasranej sem už dlouho nebyl sick

panáčkovi se nepostavil a má z toho nervíky?
bigsmilebigsmilebigsmile

XJelen (Člen)
30.07.2010 08:32:33
Offline

Re: skurvenej čokl

Borák psal:

kurwa už mě jebne .podemnou jeden čokl nedemnou druhej fšichni f práci a ty svině tady vod rána vod šesti řvou .sám sobě sem ted slíbil že jak je venku uvidim a pojedu autem je po nich fuckfuckfuck
takhle nasranej sem už dlouho nebyl sick

co máš co dělat v šest ještě v posteli? to už máš bejt na přípravě snídaní ne? pozametat terásku otřít stolky a židle atd.

evil jenom abych tě trošku nabudil goodevil


Strýcfajtr !!!
Borák (Člen)
30.07.2010 08:37:17
Offline

Re: skurvenej čokl

jedu až na desátou smile2
a chtěl sem se vyspat

Lihy: to už po něm ani nechci ,stačí mi chlast a drogy bigsmile..co kdybys někdy votevřel počtu chlape smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
30.07.2010 08:41:49
Offline

Re: skurvenej čokl

Borák psal:

Lihy: ..co kdybys někdy votevřel počtu chlape smokin

...kvérem ...a vem pár tísíc i pro mě bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
30.07.2010 08:42:12
Offline

Re: skurvenej čokl

Borák psal:

kurwa už mě jebne .podemnou jeden čokl nedemnou druhej fšichni f práci a ty svině tady vod rána vod šesti řvou .sám sobě sem ted slíbil že jak je venku uvidim a pojedu autem je po nich fuckfuckfuck
takhle nasranej sem už dlouho nebyl sick

to chce klíííd....rozpálenou troubu a česnek bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
30.07.2010 09:00:45
Offline

Re: skurvenej čokl

Uz te vidim jak je potka venku a ptas se panicky kde ma ten pejsek tlamicku abys ho mohl kopnout do prdelebigsmilebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Borák (Člen)
30.07.2010 09:07:41
Offline

Re: skurvenej čokl

špekuluju že nahraju nějakej štěkot na kazetu udělám smyčku a až pujdu f sobotu ráno s holkama do práce tak to pustim vokulím to a zamknu za sebou dveře fuck
voba sousedi jezděj s kamionem tak at si tu sobotu doma taky trocha užijou smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Petula (Člen)
30.07.2010 09:38:51
Offline

Re: skurvenej čokl

Jo chlape, soucítím s tebou, my máme nad náma sousedy, co i když jsou doma, zavřou psa do chodby a nechají štěkat třeba hodinu nebo dokud na ně někdo nezazvoníidontknow
A když zazvoníš, dělaj, že nejsou doma, naštěstí aspoň psa utiší..


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
nicola.foxx (Člen)
30.07.2010 09:46:26
Offline

Re: skurvenej čokl

Zlaty bydleni ve vlastnim baraku. Tam me vobcas akorat serou vo viku s cirkularkama ale nikdo nademnou a nikdo podemnou


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Daniel (Člen)
30.07.2010 10:04:27
Offline

Re: skurvenej čokl

Zabij páníčky ne psy,ty za nic nemůžou.bad

PFremer (Člen)
30.07.2010 10:23:12
Offline

Re: skurvenej čokl

Borák psal:

kurwa už mě jebne .podemnou jeden čokl nedemnou druhej fšichni f práci a ty svině tady vod rána vod šesti řvou .sám sobě sem ted slíbil že jak je venku uvidim a pojedu autem je po nich fuckfuckfuck
takhle nasranej sem už dlouho nebyl sick

Slzáček do škvíry pod dveře... Tak to řešila moje babča, když se nedalo dohodnout se sousedama.bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Banditatom (Člen)
30.07.2010 10:52:00
Offline

Re: skurvenej čokl

paničky nakopat psy na masogood na patře mám dva čoklisty a dej pokoj zabít zabítfuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
30.07.2010 12:11:25
Offline

Re: skurvenej čokl

Borák psal:

kurwa už mě jebne .podemnou jeden čokl nedemnou druhej fšichni f práci a ty svině tady vod rána vod šesti řvou .sám sobě sem ted slíbil že jak je venku uvidim a pojedu autem je po nich fuckfuckfuck
takhle nasranej sem už dlouho nebyl sick

najdi si normální práci gde se pracuje vot ránabigsmile


Jebat motorky :-)
luboss (Člen)
30.07.2010 12:19:27
Offline

Re: skurvenej čokl

nebo zkus nějaký drogy i po ránu bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
fido (Člen)
30.07.2010 14:27:35
Offline

Re: skurvenej čokl

ušní špunty..


bla...blabla...!
Dado (Člen)
30.07.2010 14:31:12
Offline

Re: skurvenej čokl

Borák psal:

špekuluju že nahraju nějakej štěkot na kazetu udělám smyčku a až pujdu f sobotu ráno s holkama do práce tak to pustim vokulím to a zamknu za sebou dveře fuck
voba sousedi jezděj s kamionem tak at si tu sobotu doma taky trocha užijou smokin

to je vyloženě dobrej nápadgoodještě dobrou aparatůru a nemá chybubigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
WenzelB6 (Člen)
30.07.2010 15:01:29
Offline

Re: skurvenej čokl

psiska za to nemužou, sou chudácismile2. Nechápu magora co jezdí tirákem, bydlí v partaji a na hlídání paničky si pořídí ričbeka, dogu, setra, bígla nebo podobný,
co rádi běhaj. Pak je venčí večír vokolo baráku a nejlíp na dětskym pískovišti. smile2

Bych jim tam chrstnul pod dveře něcoass ať ty chudáky venčej častejc.smokin

XJelen (Člen)
30.07.2010 16:19:19
Offline

Re: skurvenej čokl

WenzelB6 psal:

psiska za to nemužou, sou chudácismile2. Nechápu magora co jezdí tirákem, bydlí v partaji a na hlídání paničky si pořídí ričbeka, dogu, setra, bígla nebo podobný,
co rádi běhaj. Pak je venčí večír vokolo baráku a nejlíp na dětskym pískovišti. smile2

podepisuju v plnym rozsahu


Strýcfajtr !!!
pavel dolínek (Člen)
30.07.2010 19:28:07
Offline

Re: skurvenej čokl

Borák psal:

špekuluju že nahraju nějakej štěkot na kazetu udělám smyčku a až pujdu f sobotu ráno s holkama do práce tak to pustim vokulím to a zamknu za sebou dveře fuck
voba sousedi jezděj s kamionem tak at si tu sobotu doma taky trocha užijou smokin

sousedi jezdej kamionem ju,to jeste nevedej jakou kukacku maji souseda,chudaci musej mit parohy kdyz maj vedle sebe takovyho pohlavniho loudila a ukecavacebigsmile


"una storia italiana"
Šárka (Člen)
02.08.2010 07:53:06
Offline

Re: skurvenej čokl

to WenzelB6: že by dogy běhali? ten muj je línej jak veš. ale co se týče chození... dokáže i 15km ale to mě potom proklíná

Boráku to máš v klidu chceš zabít sousedovi psi já minulej tejden málem zabila toho svýho po zjištění že co sem byla pryč tak zdevastoval byt hlavně teda spíš model banďoura šnůry od počítače myš sem do ted nenašla a vlez mi do koše na prádlo takže vysraný skore je: 1 sportovní podprsenka, 5 kalhotek, 2 ponožky zabít je ho málofuck


Obtížné neznamená nepřekonatelné
K.a.s.y.m. (Člen)
02.08.2010 08:00:29
Offline

Re: skurvenej čokl

Šárka psal:

to WenzelB6: že by dogy běhali? ten muj je línej jak veš. ale co se týče chození... dokáže i 15km ale to mě potom proklíná

Boráku to máš v klidu chceš zabít sousedovi psi já minulej tejden málem zabila toho svýho po zjištění že co sem byla pryč tak zdevastoval byt hlavně teda spíš model banďoura šnůry od počítače myš sem do ted nenašla a vlez mi do koše na prádlo takže vysraný skore je: 1 sportovní podprsenka, 5 kalhotek, 2 ponožky zabít je ho málofuck

tak až budeš dělat hostinu tak zavolej...je mladej bude z něj dobrý masíčko bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fido (Člen)
02.08.2010 08:20:04
Offline

Re: skurvenej čokl

njn, doga v bytě to je mazecsurprised

headshake


bla...blabla...!
RadkaB6 (Člen)
03.08.2010 07:49:50
Offline

Re: skurvenej čokl

No, tak to znám moc dobře, sousedi mají taky takovou malou "krysu" a nechají ji vždy od večera až do rána samotnou na ten pes řve třeba 12h v kuse. Je to fakt na mrtvici. Vůbec se Ti nedivím!
Škoda ve svém stavu nemohu zazvonit na sousedy po druhé straně, ti mají sice mejdan taky celou noc, ale ale apoň dostatek omamných látek na uklidnění bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Dado (Člen)
03.08.2010 08:18:45
Offline

Re: skurvenej čokl

ahoj Radko, co to čtu, je ten stav ten co si myslím?bigsmilebigsmilegood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
RadkaB6 (Člen)
03.08.2010 08:28:28
Offline

Re: skurvenej čokl

Dado psal:

ahoj Radko, co to čtu, je ten stav ten co si myslím?bigsmilebigsmilegood

Ahojda, no jestli myslíš ten co já, tak je bigsmile ale to už tu je v jiné diskuzi smile1
Jinak jsem si na Tebe tuhle vzpomněla, když jsem kroužila po "Větráku" v Chrudimi. Ještě 2 týdny jsem v Pardubkách, ale na moto už se nevejdu bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Dado (Člen)
03.08.2010 08:37:02
Offline

Re: skurvenej čokl

Ty jo tak velká gratulacegoodgood, už máš dupačky od Dukaty?bigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
RadkaB6 (Člen)
03.08.2010 11:40:05
Offline

Re: skurvenej čokl

Dado psal:

Ty jo tak velká gratulacegoodgood, už máš dupačky od Dukaty?bigsmile

děkuju moc smile1 dupačky zatím od Ducati nemám, ale co není, může být bigsmile doženu!


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr