Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Loseruv Festacek 14.8.2010

Loser (Administrator)
09.06.2010 17:28:40
Offline

Loseruv Festacek 14.8.2010

kdyby nahodou nekdo nevedel, co s volnym vikendem
http://suzukibandit.cz/akce_detail.php?id=105


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
09.06.2010 17:42:26
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

no jestli do toho něco nevleze, tak tam budu good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
09.06.2010 17:45:11
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

ja taky good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Inženýrek (Člen)
09.06.2010 18:09:38
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

To nezní špatně good
Je tam v okolí kromě magnetickýho kopce pod Hřebečskym tunelem ještě něco zajímavýho co by stálo za vomrknutí při jedný cestě?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
ross (Člen)
09.06.2010 19:13:23
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Inženýrek psal:

To nezní špatně good
Je tam v okolí kromě magnetickýho kopce pod Hřebečskym tunelem ještě něco zajímavýho co by stálo za vomrknutí při jedný cestě?

a chlast ti nepřipadá dost zajímavě?surprisedbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Loser (Administrator)
09.06.2010 19:21:18
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

inzenyrskej: tak asi 100 metru vod festaku je nejvetsi cihelna ve stredni evrope a pak po vokoli nejaky hrady a zamky. Kus za barakem je blazinec a ve vedlejsi vesnici je nejvetsi zkratka na svete - prejdes namesti a ses z Moravy az ve vesmiru good

A kdyby se chtel nekdo cvachtat, tak kousicek od festaku je bazen aj s toboganem good

ale myslim, ze pres vesekrej chlast, budes rad, ze se doplazis v nedelu domu bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
spidys (Člen)
09.06.2010 19:37:38
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

A nikde si tam nedávej smažák s tatarkou bigsmile bigsmile bigsmile bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Ondráš (Člen)
09.06.2010 19:37:47
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Inženýrek psal:

To nezní špatně good
Je tam v okolí kromě magnetickýho kopce pod Hřebečskym tunelem ještě něco zajímavýho co by stálo za vomrknutí při jedný cestě?

Magnetickej kopec máš u Berouna. Na to nemusíš do Asie.smokin

Mě se nejvíc líbí ten "chlast za lidové ceny"cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
09.06.2010 21:24:56
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Ondráš psal:

Mě se nejvíc líbí ten "chlast za lidové ceny"cool

A to jeste mozna i neco zbude bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Inženýrek (Člen)
09.06.2010 23:06:24
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Ondráš psal:
Inženýrek psal:

To nezní špatně good
Je tam v okolí kromě magnetickýho kopce pod Hřebečskym tunelem ještě něco zajímavýho co by stálo za vomrknutí při jedný cestě?

Magnetickej kopec máš u Berouna. Na to nemusíš do Asie.smokin

Mě se nejvíc líbí ten "chlast za lidové ceny"cool

Tak ten se mně taky na tom právě zamlouvá goodbeer
Však je to taky ještě pěkně daleko. Nevim ani co bude zejtra, natož za dva měsíce smile1
Sem se jen zeptal nééé evil
Jinak kopec u Berouna neznám, ale oproti tomuhle moravskýmu to je určitě nuda ;-)


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Ondráš (Člen)
10.06.2010 07:15:07
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Inženýrek psal:

Jinak kopec u Berouna neznám, ale oproti tomuhle moravskýmu to je určitě nuda ;-)

Nuda to je, ale pro ženský to stačí. smile1smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
10.06.2010 07:59:50
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Ondráš psal:
Inženýrek psal:

Jinak kopec u Berouna neznám, ale oproti tomuhle moravskýmu to je určitě nuda ;-)

Nuda to je, ale pro ženský to stačí. smile1smile1

...taháš žencký na magnetickej kopec k Berounu???surprised ...nezdá se ti to trochu perverzní???surprisedhelpbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
10.06.2010 09:06:38
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Filous psal:
Ondráš psal:
Inženýrek psal:

Jinak kopec u Berouna neznám, ale oproti tomuhle moravskýmu to je určitě nuda ;-)

Nuda to je, ale pro ženský to stačí. smile1smile1

...taháš žencký na magnetickej kopec k Berounu???surprised ...nezdá se ti to trochu perverzní???surprisedhelpbigsmile

Co se divíš surprisedbigsmile ..jiná doba, za nás motýli, nyní železný kopec bigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
10.06.2010 10:00:12
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Filous psal:

...taháš žencký na magnetickej kopec k Berounu???surprised ...nezdá se ti to trochu perverzní???surprisedhelpbigsmile

Používám pokrokové metody...smokin Zatím bez úspěchu...smile2
Je to přibližně v těchto místech.

http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s … 37568@z=16


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
14.07.2010 15:30:32
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

toz panove, dnes to mame presne mesic k nejvetsi kulturni udalosti tohoto leta (aspon teda u nas ve Velkych Opatovicich to bude nejvetsi udalost mozna i za poslednich deset let - to k nam tenkrat do kulturaku prijeli Lunetici). Toz se se chtel jen pripomenout.
Vod posledne nam tam pribyl i Havana Club stanek s michanejma srackama (to je ale jen pro sampony pripadne pro citlivejsi batuzky, kterejm smrdi poradnej chlast)

konec hlaseni


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mirek D (Člen)
14.07.2010 16:50:10
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Nechávám to votevřený.... . good


Autobus je taky Suzuki... .
Loser (Administrator)
14.07.2010 18:37:07
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Mirek D psal:

Nechávám to votevřený.... . good

sak jasny. Ja jsem to zde vozivil jen pro ty, co si toho treba predtim nevsimli


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
kojaksro (Člen)
14.07.2010 19:37:16
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Loser psal:
Mirek D psal:

Nechávám to votevřený.... . good

sak jasny. Ja jsem to zde vozivil jen pro ty, co si toho treba predtim nevsimli

....pokud vše vyjde jak má, tak dojedugood

...se vždycky o mě tak hezky postaráševilbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
4Fun.cz (Člen)
14.07.2010 23:25:25
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Pokud nebudu otročit v dojču ,bigsmiletak si dáme rumíček...smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Drakoxxl (Člen)
16.07.2010 16:29:59
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Tož aj já s mladým bych dorazíl, ale jak to bude s noclehem a ustájením mašinyidontknow Na webu je psáno cosik o stanovém městečku??? Stan mám mít sebou nebo tam budou ty velké uprchlické přístřeškybigsmile
A jestli můžeš upřesnit kde to přesně bude???idontknow
http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@ax=138267 … 98112@z=15


Lepší někdy, než nikdy.
4Fun.cz (Člen)
17.07.2010 01:02:14
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Drako.Mladému to nestačilo?????bigsmile
No jak myslíš  smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Drakoxxl (Člen)
17.07.2010 09:44:55
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

4Fun.cz psal:

Drako.Mladému to nestačilo?????bigsmile
No jak myslíš  smokin

No bylo vidět, že to bylo k něčemu dobré, bo teďka na superbikách se držel jen beer a to ještě hodně opatrněbigsmile, ale pro jistotu Kinedrilsick mu přibalímbigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Ondráš (Člen)
17.07.2010 10:06:25
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Drakoxxl psal:

No bylo vidět, že to bylo k něčemu dobré, bo teďka na superbikách se držel jen beer a to ještě hodně opatrněbigsmile, ale pro jistotu Kinedrilsick mu přibalímbigsmile

To jsem měl taky... Za 2 měsíce ho to přejde a ožere se znova... Musíš ho v rychlým sledu ožrat několikrát do sraček jak na Banditfestu... Pak bude zvracet jak uvidí pivo a máš z něj abstinenta o kterýho se nemusíš bát. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
17.07.2010 13:03:41
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Drakoxxl psal:

Tož aj já s mladým bych dorazíl, ale jak to bude s noclehem a ustájením mašinyidontknow Na webu je psáno cosik o stanovém městečku??? Stan mám mít sebou nebo tam budou ty velké uprchlické přístřeškybigsmile
A jestli můžeš upřesnit kde to přesně bude???idontknow
http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@ax=138267 … 98112@z=15

stan si vem vlastni a masinu muzes zaparkovat hned vedle  nej.Hadry s helmou bych vam mohl zamknout v nedaleke garazi. A bude to ve velkych opatovicich na fotbalovym hristi


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
čočkin (Člen)
17.07.2010 13:16:12
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Jestli mi to vyjde časově, tak taky dorazim... (se)  good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
666killer (Člen)
17.07.2010 16:23:45
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

no berieme na vedomie, ale naj by bolo nejake ubytko v blizkosti ty voleee


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Drakoxxl (Člen)
18.07.2010 11:38:19
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Ondráš psal:
Drakoxxl psal:

No bylo vidět, že to bylo k něčemu dobré, bo teďka na superbikách se držel jen beer a to ještě hodně opatrněbigsmile, ale pro jistotu Kinedrilsick mu přibalímbigsmile

To jsem měl taky... Za 2 měsíce ho to přejde a ožere se znova... Musíš ho v rychlým sledu ožrat několikrát do sraček jak na Banditfestu... Pak bude zvracet jak uvidí pivo a máš z něj abstinenta o kterýho se nemusíš bát. smile1

No a když se to nepovede, tak je z něj notor na furtbigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
18.07.2010 11:43:35
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Loser psal:
Drakoxxl psal:

Tož aj já s mladým bych dorazíl, ale jak to bude s noclehem a ustájením mašinyidontknow Na webu je psáno cosik o stanovém městečku??? Stan mám mít sebou nebo tam budou ty velké uprchlické přístřeškybigsmile
A jestli můžeš upřesnit kde to přesně bude???idontknow
http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@ax=138267 … 98112@z=15

stan si vem vlastni a masinu muzes zaparkovat hned vedle  nej.Hadry s helmou bych vam mohl zamknout v nedaleke garazi. A bude to ve velkych opatovicich na fotbalovym hristi

Tož to bude dobrýgood, jen příjezd asi až v sobotu, nebo to už zase prochlástáme od pátkubigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Loser (Administrator)
18.07.2010 21:04:01
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Killer: vogo, tak ubytko asi jedine ve vedlejsi dedine - Jevicko. Je tam ten slavnej hotel, kterej nedostal osvedceni od Polreicha bigsmile Nebo primo jeden ze sponzoru - hotel Morava taktez v jevicku

http://www.moravahotel.cz/

V pripade nutnosti by bylo mozny pouzit sprchy ve fotbalovejch kabinach. Ty tam samozrejme nejsou pro hosty, ale kdyz me hezky poprosite ... smile1


Jinak, akce je jednodenni, takze prijezd nejlepe v sobotu na vobed. Ja tam budu asi uz od patecniho vecera "pomahat" s pripravama no a pres noc hlidat podium, takze padne par piv. Tak kdyby mel nekdo velkou zizen, muze dorazit uz v ten patek k veceru

pro upresneni, akce bude na fotbalovym hristi (viz odkaz nize)
http://maps.google.com/


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
4Fun.cz (Člen)
18.07.2010 22:25:56
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Wole ten odkaz nějak nejde....nebo mám z bandasky udělat vodní zkůtr a vzít to do USA ???bigsmilesmokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Drakoxxl (Člen)
18.07.2010 23:05:07
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

4Fun.cz psal:

Wole ten odkaz nějak nejde....nebo mám z bandasky udělat vodní zkůtr a vzít to do USA ???bigsmilesmokin

Tož sem to vzal od Utahu přes oceán dálé napříč Asií a našel sem toto cool
http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@ax=138300 … 01424@z=16

666killer psal:

no berieme na vedomie, ale naj by bolo nejake ubytko v blizkosti ty voleee

Na co ubytko, nejdál se stejně člověk dostane jenom tam kam ho donesou kamarádibigsmile

Loser jak tak na to čučím, chtělo by to nějakej BANDITPIČO sektorbigsmile, nejlépe označené vlajkousmokinevil


Lepší někdy, než nikdy.
PALOUS (Člen)
19.07.2010 15:20:46
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

666killer psal:

no berieme na vedomie, ale naj by bolo nejake ubytko v blizkosti ty voleee

Tuším,že hnet vedle je silážní jáma a vrch bude vedle srolovanejgood


Jebat motorky :-)
Radek-Ban (Člen)
19.07.2010 15:30:19
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Jestli vše vyjde tak taky dorazim smile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Loser (Administrator)
19.07.2010 18:56:21
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Drako: jsem kokot s tou mapou. Tys to nasel spravne. Jen to nebude primo na tom hristi (to by nas spravce postrilel), ale na tom place pred hristem. Vymezenej sektor pro vas delat nebudu, pze uz i tak je tam malo misto a az se tam nahrne tech 3000 lidi, co vocekava jeden jouda, kterej tam bude delat to prase a ma strach, ze mu jedno stacit nebude bigsmile, tak by vas mohli vohrozovat na zivote, ze mate klidne separe bigsmile
Necham vas tam normalne behat mezi vostatnima pacientama, tak ne, ze tam budete rvat neco s picema - my sme slusna dedina bigsmilebigsmilebigsmile

Jinak, jak jsem psal. Kdo chce, muze dorazit uz v patek na vecer a v sobotu pripadne jeste neco pojezdit po vokoli, nebo dorazte nejlepe kolem poledne v sobotu. To bude tak akorat na to si najit nejlepsi plac na stan, schovat veci ke me do garaze, dat si prvniho skopka a cekat az se pririti ten tritisicovej dav plnej nadrzenejch kund bigsmilebigsmilebigsmile

No a jeste bych rad upozornil, ze je u nas par prudsich a lehceji podrazditelnejsich jedincu, kteri nemaji radi cizaky a uz vubec ne, kdyz jim cizaci hucej do starejch (ikdyz vetsina z nich zadny nema smile1) Kdyby byl nejakej trabl, tak me nejdrive vyhledejte a ja vam reknu, jestli dotycnymu tu hubu rozbit muzete (pripadne si ji nechat rozbit vod nej) nebo se na to mate vysrat a pozvat ho na panaka. U nas se totiz najdou i taci, kteri si najdou sebemensi zaminku (ikdyz neexistuje zadna), aby vas postrasili tim, ze vam chcou rozbit tlamu, ale pritom cekaji az jim koupite panaka - to vite, chuda dedina plna alkoholiku bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
spidys (Člen)
19.07.2010 19:02:23
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Loser psal:

No a jeste bych rad upozornil, ze je u nas par prudsich a lehceji podrazditelnejsich jedincu, kteri nemaji radi cizaky a uz vubec ne, kdyz jim cizaci hucej do starejch (ikdyz vetsina z nich zadny nema smile1) Kdyby byl nejakej trabl, tak me nejdrive vyhledejte a ja vam reknu, jestli dotycnymu tu hubu rozbit muzete (pripadne si ji nechat rozbit vod nej) nebo se na to mate vysrat a pozvat ho na panaka. U nas se totiz najdou i taci, kteri si najdou sebemensi zaminku (ikdyz neexistuje zadna), aby vas postrasili tim, ze vam chcou rozbit tlamu, ale pritom cekaji az jim koupite panaka - to vite, chuda dedina plna alkoholiku bigsmile

Já mám zkušenost obrácenou bigsmile
Do nikoho sem sice nešel, zato sem si dal brčko s beruškou bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Loser (Administrator)
19.07.2010 19:17:53
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

spidys psal:
Loser psal:

No a jeste bych rad upozornil, ze je u nas par prudsich a lehceji podrazditelnejsich jedincu, kteri nemaji radi cizaky a uz vubec ne, kdyz jim cizaci hucej do starejch (ikdyz vetsina z nich zadny nema smile1) Kdyby byl nejakej trabl, tak me nejdrive vyhledejte a ja vam reknu, jestli dotycnymu tu hubu rozbit muzete (pripadne si ji nechat rozbit vod nej) nebo se na to mate vysrat a pozvat ho na panaka. U nas se totiz najdou i taci, kteri si najdou sebemensi zaminku (ikdyz neexistuje zadna), aby vas postrasili tim, ze vam chcou rozbit tlamu, ale pritom cekaji az jim koupite panaka - to vite, chuda dedina plna alkoholiku bigsmile

Já mám zkušenost obrácenou bigsmile
Do nikoho sem sice nešel, zato sem si dal brčko s beruškou bigsmile

A s vecernickem bigsmile No to byl ples ochotniku, tam tyhle individua nechodej. Ale na zabavach nam furt litaj nejaci frajeri voknama ven a na plese mistniho uciliste to jednou vypadalo jak na svatbe ze Slunce, seno a par facek - do hospody nam volal jeden kamos z plesu, ze to tam vypada spatne. Nahrnuli se tam nejaci ukrousi a uz vymlatili zuby jednomu maturantovi. Mistni bojovnici na nic necekali a vlitli tam. Po chvili litali ukrousi pod stolama, nechali vo sebe prerazet zidlicky, jejich stary je chteli chranit, ale do tech se pustili zase nase statne partizanky.
Nakonec se do toho vlozili jeste policajti se psama a to byla teprve mela. Videt vlcaka mlatit borca do hlavy kosikem a druhyho litat vzduchem pres celej sal .... k nezaplaceni.
Od te doby maji na tomhle plese docela vostrou ochranku a nepusti tam nikoho, kdo neni na seznamu hostu smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drakoxxl (Člen)
19.07.2010 19:59:41
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

No a já sem si myslel, že to bude taková klidná zábavička a vono je to masofkabigsmile
Kdo se bojí nesmí s pussy do lesa.
Knihu pro pražáky mongolsky snadno a rychle společně s flaškou rumu beru samozřejmě seboubigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Loser (Administrator)
19.07.2010 20:09:59
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

kua, at vas ani nenapadne tam tahat vlastni chlast. Hezky nam date vydelat kupovanim si panaku ve stanku bigsmile
Ke vstupnymu postavim nejakyho drsnyho typka, kterej bude sacovat lidi (a specialne vas bigsmilebigsmilebigsmile)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drakoxxl (Člen)
19.07.2010 20:18:23
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Loser psal:

kua, at vas ani nenapadne tam tahat vlastni chlast. Hezky nam date vydelat kupovanim si panaku ve stanku bigsmile
Ke vstupnymu postavim nejakyho drsnyho typka, kterej bude sacovat lidi (a specialne vas bigsmilebigsmilebigsmile)

A na jaký sociální program to teda přispějembigsmile
I v Brně na superbikách je povoleno vnášet 0,5l na osobu dovnitřbigsmile
Ty woe ještě nám zakaž do společnosti banditpussy trikobigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Loser (Administrator)
19.07.2010 20:29:26
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

triko povinne vsichni, at vostatni vidi, jaky jsou motorkari prasata bigsmilebigsmilebigsmile A hlavne abych vas tam pak po tme, kdy uz budu videt jen na jedno voko, poznal.
Chlast si klidne vemte, mne je to jedno. Ale je to jako tahat drivi do lesa idontknowbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
19.07.2010 20:43:14
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

...může se chcát na kamna ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
19.07.2010 21:08:49
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

osiris psal:

...může se chcát na kamna ?

A na domorodce?surprised


Jebat motorky :-)
Loser (Administrator)
19.07.2010 21:11:51
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Osiris: ne
Palous: jo .... ale jen az vytuhnou nekde na zemi - to je treba je trochu zahrat bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
4Fun.cz (Člen)
19.07.2010 21:15:47
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Loser psal:

No a jeste bych rad upozornil, ze je u nas par prudsich a lehceji podrazditelnejsich jedincu, kteri nemaji radi cizaky a uz vubec ne, kdyz jim cizaci hucej do starejch (ikdyz vetsina z nich zadny nema smile1) Kdyby byl nejakej trabl, tak me nejdrive vyhledejte a ja vam reknu, jestli dotycnymu tu hubu rozbit muzete (pripadne si ji nechat rozbit vod nej) nebo se na to mate vysrat a pozvat ho na panaka. U nas se totiz najdou i taci, kteri si najdou sebemensi zaminku (ikdyz neexistuje zadna), aby vas postrasili tim, ze vam chcou rozbit tlamu, ale pritom cekaji az jim koupite panaka - to vite, chuda dedina plna alkoholiku bigsmile

Když se u nás chlapi poserou,vytřou si prdel, rašplí  nebo sekerou....
Snad to nebude s těma pacientama tak zlé..smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Loser (Administrator)
19.07.2010 21:28:21
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Vlasto: neboj, nebude. Ale je fakt, ze u nich nikdy nevis, kdy jim rupne v bedne. Predloni dvakrat prohodili typka voknem (je teda pravda, ze tam behal po zabave a kazdyho chytal pod krkem, ze mu rozbije hubu. Nikdo ho neznal a uz vsechny sral, tak to mel spocitany smile1)Po tech dvou prohozenich behal po ulici jen v trenkach (zbytek hader mel roztrhanej) a vyhrozoval, ze podrizne ty, co ho vyhodili ven. Kluci na nej jen tak s usmevem cumeli az z neho vytece dostatek krve a odpadne. Pak mu zavolali sanitku. Ty vole a von typek pribehl druhej den vodpoledne na hriste do hospody celej vofacovanej s kudlou v ruce. Za pul hodky se vezl do nemocnice znovu se stejnou diagnozou jako vecerbigsmile (myslim, ze mu za vikend vymenili kompletne vsechnu krev za cizi bigsmilebigsmilebigsmile)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Silverfox (Člen)
19.07.2010 22:11:45
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Loser> Ty pussy nestras tady. Doma to mam predbezne povoleny, ze by jako moje jela se mnou. Jestli si to precte, tak mam utrum.


>>> neznam bolest <<<
PALOUS (Člen)
19.07.2010 22:31:34
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Silverfox psal:

Loser> Ty pussy nestras tady. Doma to mam predbezne povoleny, ze by jako moje jela se mnou. Jestli si to precte, tak mam utrum.

Nejvíc to je BBgood


Jebat motorky :-)
Luk (Člen)
20.07.2010 07:47:53
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Loser: pobavils poranugood, vesnicka zabava je holt vesnicka zabavabigsmilebigsmilebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
karlos100 (Člen)
20.07.2010 08:39:49
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Luk psal:

Loser: pobavils poranugood, vesnicka zabava je holt vesnicka zabavabigsmilebigsmilebigsmile

trocha nevinnýho šmajchlováníbigsmilebigsmilebigsmile
měli ho uzemnit pořádně hned,takovýhle voplácávání je napussy


...a bude hůř!
Loser (Administrator)
20.07.2010 10:58:39
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

tak smradi, trochu jsme s tim pokrocili a uz mame i plakat (jen se mi ho nepodarilo vlozit barevnej)

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_plak.jpg




no a pro prespolni, jako jsou treba killerovci, jsem se pokousel sehnat nejakej ten nocleh mimo stan. Zjistil jsem, ze by mozna slo zajistit ubytovani na mistnim intru (budu tam muset ale prvne zavolat, jestli by byli ochotni si to tam nechat zbourat bigsmile) Tak kdyztak piste pocty, kdo by mel zajem. Pokoje jsou po dvou nebo po trech za 190 Kc na pohlavi good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
20.07.2010 11:05:15
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Silverfox psal:

Loser> Ty pussy nestras tady. Doma to mam predbezne povoleny, ze by jako moje jela se mnou. Jestli si to precte, tak mam utrum.

a jak pojedete? Ja vim, ze ste voba podviziveni, ale nechce se mi verit, ze byste se na tu mrdku poskladali voba bigsmilebigsmilebigsmile

Ale jasne, dojedte. Kdyby se tam Jire nelibilo a tahala ted vod tam pryc, tak ji nekde zamknem a bude klid bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Silverfox (Člen)
20.07.2010 12:03:55
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Loser> Jedeme autem


>>> neznam bolest <<<
Drakoxxl (Člen)
20.07.2010 15:02:04
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Beru stan, prachy radši solidárně proleju hrdlem beerevilsmokin


Lepší někdy, než nikdy.
Loser (Administrator)
09.08.2010 13:08:17
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

taaak panacci, uz to mame za par (5 dnu, jestli se nemejlim). Tak to zde opet pripominam a doufam, ze se tam s nekterejma z vas uvidim. Ja tam budu uz od patku, takze nejni problem prijet na pifo uz vo den driv. Jen nemuzu slibit, ze na vas budu mit cas bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
4Fun.cz (Člen)
09.08.2010 20:32:04
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Tož esi nezaprší a pánsuzuki dá, tož nás tam aj se ženů máš už v pátek, ty odrabo.smokin
A esli si neuvalil tu pičoslevu na pivec, tak dostaneš na prdel bigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Šulaiz (Člen)
11.08.2010 19:26:43
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Tak já taky snad dovalim  good


s chutí do toho půl je hotovo
kojaksro (Člen)
11.08.2010 19:43:36
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Šulaiz psal:

Tak já taky snad dovalim  good

....Ty woe Šulaizsurprised

....Ty žiješ pussy


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Loser (Administrator)
11.08.2010 19:45:35
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

4fun: vogo, sleva nebude ... kamos, kterej to ma nejvic pod palcem je strasnej skrta smile1, ale kdyz budes chtit, postaram sa ti o zenu bigsmilebigsmilebigsmile

sulajz: no to bude prima, viiid? bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Šulaiz (Člen)
11.08.2010 19:58:34
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

kojaksro psal:
Šulaiz psal:

Tak já taky snad dovalim  good

....Ty woe Šulaizsurprised

....Ty žiješ pussy

Že váháš, jsem živej a střízlivej smokin


s chutí do toho půl je hotovo
Loser (Administrator)
11.08.2010 20:04:02
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

sulajz: a zena te pusti, jo? smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Šulaiz (Člen)
11.08.2010 20:22:04
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Loser psal:

sulajz: a zena te pusti, jo? smile1

Ty woe,já doma nosim kalhoty cool


s chutí do toho půl je hotovo
Loser (Administrator)
11.08.2010 20:23:20
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Šulaiz psal:
Loser psal:

sulajz: a zena te pusti, jo? smile1

Ty woe,já doma nosim kalhoty cool

ale zena od nich ma pasek, ne?bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Šulaiz (Člen)
11.08.2010 20:34:24
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

idontknow  jak to víš? redface


s chutí do toho půl je hotovo
Kukii (Člen)
11.08.2010 20:36:46
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Šulaiz psal:

idontknow  jak to víš? redface

kdysi si někde prásknul, že se ženíš a od té doby ses málokdy tu objevil smile1smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
11.08.2010 21:19:10
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Kukii psal:
Šulaiz psal:

idontknow  jak to víš? redface

kdysi si někde prásknul, že se ženíš a od té doby ses málokdy tu objevil smile1smile1

loni na vopičárně smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
11.08.2010 21:28:22
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:
Šulaiz psal:

idontknow  jak to víš? redface

kdysi si někde prásknul, že se ženíš a od té doby ses málokdy tu objevil smile1smile1

loni na vopičárně smile1

jo to je možný, to už je ale rok bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Šulaiz (Člen)
12.08.2010 19:26:21
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Kukii    to   K.A.S.Y.M   
Taky vás rád vidím evil


s chutí do toho půl je hotovo
Kukii (Člen)
12.08.2010 23:29:55
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Šulaiz psal:

Kukii    to   K.A.S.Y.M   
Taky vás rád vidím evil

i já tebe evilsmile1 už bylo na čase se zase vrátit mezi nás, borůvko evilbigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.08.2010 00:18:00
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Šulaiz psal:

Kukii    to   K.A.S.Y.M   
Taky vás rád vidím evil

nápodobně pane Borůvkagoodgoodsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
13.08.2010 16:07:08
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Tak jsem se chytal, že se přijedu mrknout, ale dneska nám přišli namontovat vchodový dveře, takže si dneska a zejtra budu hrát na zedníka bad
Možná bych to i stihnul, ale ještě taky záleží, jak bude. Je to bída.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Drakoxxl (Člen)
14.08.2010 08:59:15
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Tak kvůli počasí na pussy, to vzdávám a plechovkou mě to nebavíheadshake, tož příště.cool


Lepší někdy, než nikdy.
Šulaiz (Člen)
14.08.2010 09:57:34
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Taky jsem na váškách idontknowidontknow
Jedenáctá rozhodne


s chutí do toho půl je hotovo
4Fun.cz (Člen)
15.08.2010 13:58:11
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

Tož Zbyňo díky za super akcigood
Bylo to prostě super.Počásko vyšlo,jídla a piva po kokot..good
Plznicka přímo ze džberu  smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2378_p8140279.jpg

Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Loser (Administrator)
16.08.2010 00:46:08
Offline

Re: Loseruv Festacek 14.8.2010

rad bych podekoval vsem zucastnenym - jmenovite 4fun se zenou.Akce se opravdu velice vydarila. Slunecne, triceti stupnove pocasi,nonstop glgacka az do nedelni pulnoci,luxusni prasatko a nejluxusnejsi vyber kapel. Skoda, ze vas nedorazilo vice:(
Foto v nasledujicich dnech


I'm a loser baby, so why don't you kill me....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr