Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk (Člen)
18.06.2010 08:51:36
Offline

Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Zdar chlapáci,

bandit je super! ale poslední dobou mě trápí dvě věci a dnes se k tomu přidala další a to shodou okolností po cestě do servisu kvůli odstranění té druhé :)))

To co mě trápí už dlouho je to, že mě něco šíleně vibruje v kapotáži a je to takovej nepříjemnej drnčivej zvuk až to jde do uší i spolujezdcovi. Motor vibruje to je normálka kolem těch 5t ale někde se tam něco dotýká a přenáší se to na ty plasty a je to šílený. Nevíte kde se to může přenášet, kde se to dotýkat ? Měl sem to dvakrát sundaný a nenašel sem nic :((( jediný co je prasklý je taková plastová příruba, do které se zacvakne ten čudl co je na předním plastu pod plexy.

2 věc, která mě trápí od minulého roku, kdy jsem načepoval špatnej beneli tady v Brně a motka nejde do otáček, dusí se, velký vibrace, divnej zvuk. V servisu mě borec vyčistil karbece, vše pročistil a neví co s tím. Může to být ještě v el. ? Jedinej poznatek mám a to ten, že jak dojel, tak 3 válce rozžhavený a druhej z prava horkej že sem na koleně udržel ruku. Tak je jasný, že něco bude s ním ale nevím co to může být. :((

No a třetí věc co se mě stala dneska ráno jak sem s tím jel do servisu je ta, že jak jsem přidal a motka trocha dostala otáčky kolem 7 t  tak najednou rána a hrozný prdění jak když praskne výfuk. Hned sem zajel na bok a koukám jak blbej, svíčka - celá faja včetně zátky asi o 2 cm vyletěná z bloku motoru. Tak to vemu do ruky a normálně sem vytáhl celou faju i ze svíčkou, ale bohužel již bez závitu !! Svíčka praskla těsně pod matkou a závit zůstal v hlavě a všude bordel z keramiky :(( Tak mám strach že něco vlítlo do vnitř a mohlo mě poškodit píst a válec a už vůbec nevím jak to dostanu ven.

V prdeli. Sezona tu a masina na hromade :((((

Poradí někdo ?? helphelphelp

Děkuji moc

Editoval osiris (24.06.2010 14:03:40)

Peka (Člen)
18.06.2010 08:57:31
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Cece zdar koukam jak puk, jsi z Kanic u Brna? Ja take.
to je nemile co se stalo urcite to pujde nejak opravit, asi to bude chtit sundat hlavu a opravdu zkontrolovat motor ve vnitr. Ta svice co vyletela byla z toho valce jak byl chladnejsi? mas to ted v servisu??


B12 neni uz je autobus :)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 09:01:20
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

třetí věc bude asi nejspíš důsledek tý druhý...moc bych se nedivil kdyby tu svíčku v servisu přetáhnul a načali jí..lehce podfukovala a jednoho dne se přetrhla úplně.taky se mi jí jednou podařilo přetrhnout těsně nad závitem


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
18.06.2010 09:02:08
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

...to máš problém, bo to že něco spadlo dovnitř je dost pravděpodobný a celej ten trabl byl spůsobenej vadnou svíčkou...jag dlouho tam byla???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Peka (Člen)
18.06.2010 09:04:05
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

jestli to mas doma, muzem se na to kouknout. sice jen serizuju obcas bandity, ale naradi mam.


B12 neni uz je autobus :)
Peterikk (Člen)
18.06.2010 09:13:22
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

To Peka - jasný jsem z Kanic, už 30 let bigsmile ani nevím, že tu má někdo dalšího bandita a kde bydlíš ? Já pod školou jak sou okály. Mašin je v Kanicích požehnaně.

Jinak průšvih je že ta svíca vylítla na válci kterej byl v pořádku a pálil dobře, a ten co byl chladnej tak byl právě ten vedle. Ten servis mě taky napadl že to borec moc utáhl a načal ji, a třeba jestli tam nebyl větší tlak na ten kde vyletěla ta svíce, když ten vedle nejde jak má :(

Peterikk (Člen)
18.06.2010 09:15:46
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Jinak v servisu to nemám, nechal sem to u otca v Ochozi. Nechtěl sem s tím nic dělat když  sem viděl tu svícu.

A svíca tam byla pár měsíců, kupoval sem nový na všechny válce s tím, že by to mohlo vyřešit problém č.2 ale nepomohlo to.bad

K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 09:18:21
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

To Peka - jasný jsem z Kanic, už 30 let bigsmile ani nevím, že tu má někdo dalšího bandita a kde bydlíš ? Já pod školou jak sou okály. Mašin je v Kanicích požehnaně.

Jinak průšvih je že ta svíca vylítla na válci kterej byl v pořádku a pálil dobře, a ten co byl chladnej tak byl právě ten vedle. Ten servis mě taky napadl že to borec moc utáhl a načal ji, a třeba jestli tam nebyl větší tlak na ten kde vyletěla ta svíce, když ten vedle nejde jak má :(

tohle je blbost.
jinak jestli máš jeden vál studenej tak je tam v ass buď svíčka nebo fajfka a nebo kabel...bo indučka je společná pro dva válce(1 a 4 a druhá 2 a 3)..případně by jsi mohl mít trabl s nedostatkem benzínu takže karbec.
to že ta svíčka vystřelila značí to že byla evidentně v pussy určitě vyndat i další zkontrolovat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peka (Člen)
18.06.2010 09:20:27
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

no ja jsem tam teprv 2 roky, a bydlime uprostred, na navsi jak je krizek. sedobily dum.

No tak s tou svickou to je mozne ze to bylo pretazene a neustalo to tlak. ted bude asi prusvih v tom ze neco mohlo zaletet pri tom vybuchu do motoru a nadelat neplechu. opravdu bez sundani hlavy to asi nepujde uplne zjistit co vse se stalo.

Jak je to lidi se sroubama hlavy, musi se davat nove kdyz je jednou povolite? nebo je staci pak opet dotahnout spravnym momentem?


B12 neni uz je autobus :)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 09:22:34
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peka psal:

no ja jsem tam teprv 2 roky, a bydlime uprostred, na navsi jak je krizek. sedobily dum.

No tak s tou svickou to je mozne ze to bylo pretazene a neustalo to tlak. ted bude asi prusvih v tom ze neco mohlo zaletet pri tom vybuchu do motoru a nadelat neplechu. opravdu bez sundani hlavy to asi nepujde uplne zjistit co vse se stalo.

Jak je to lidi se sroubama hlavy, musi se davat nove kdyz je jednou povolite? nebo je staci pak opet dotahnout spravnym momentem?

asi takhle


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
18.06.2010 09:24:44
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peka psal:

no ja jsem tam teprv 2 roky, a bydlime uprostred, na navsi jak je krizek. sedobily dum.

No tak s tou svickou to je mozne ze to bylo pretazene a neustalo to tlak. ted bude asi prusvih v tom ze neco mohlo zaletet pri tom vybuchu do motoru a nadelat neplechu. opravdu bez sundani hlavy to asi nepujde uplne zjistit co vse se stalo.

Jak je to lidi se sroubama hlavy, musi se davat nove kdyz je jednou povolite? nebo je staci pak opet dotahnout spravnym momentem?

...nejsou tam šrouby ale matky a stačí je dotáhnout...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Peterikk (Člen)
18.06.2010 09:26:08
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Jo tak to asi vím kde bydlíš.

No kdybys měl někdy čas se na to semnou mrknout, byl bych ti moc vděčnej !!

Snad to nenadělalo velkou paseku v tom válci :( Ale byl to šok když sem to viděl to teda povím.

Koupím hned novou svícu a asi ají fajku a kablík, karbece mě borec čistil 2x, task to asi snad bude v te el.

Peka (Člen)
18.06.2010 09:28:39
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Filous - to vim, ale v bloku je nasroubovan sroub - tyc se zavity dole a nahore. jde o to ze v nekterych aplikacich jak jednou dotahnes spoj na danej moment, tak ten sroub natahnes a pak pri rozdelani se musi vymenit. ale to by bylo aj napsano v servis manualu vymenit sroub.

kazdopadne tesneni se menit musi.


B12 neni uz je autobus :)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 09:30:00
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

uvidíš podle svíčky jestli bude mokrá nebo prostě jinak barevná než ostatní tak je problém v elektrice.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peka (Člen)
18.06.2010 09:33:21
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

Jo tak to asi vím kde bydlíš.

No kdybys měl někdy čas se na to semnou mrknout, byl bych ti moc vděčnej !!

Snad to nenadělalo velkou paseku v tom válci :( Ale byl to šok když sem to viděl to teda povím.

Koupím hned novou svícu a asi ají fajku a kablík, karbece mě borec čistil 2x, task to asi snad bude v te el.

Dve svicky minimalne, do toho valce co byl studenejsi tez, mozna totiz odesla svicka take.
S tou bouchlou to chce vysroubovat nejakym rozumnym zpusobem, ale je mozne ze napadal nejaky bordel do valce a pak nevis co to tam nadelalo. kontrola a pripadne reseni by bylo sundat tu hlavu, je to na delsi cas, ale lepsi vedet co se stalo nez aby se to pak sralo dal.


B12 neni uz je autobus :)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 09:37:05
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

jde to vyndat vytahovákama na šrouby a nebo něčim co do toho zasekneš a otočíš tim..ten závi jde ven poměrně snadno...nebo mě apsoň šel...akorát je blbý ,že to dost hluboko smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peterikk (Člen)
18.06.2010 09:40:28
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

no urcite bych rad oddelal hlavu a koukl jestli neco není ve válci, pac to by pak mohlo nadelat velky skody a to bych opravdu nechtel. Myslím si že tam určo něco bude :(

Peka (Člen)
18.06.2010 09:40:32
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

K.a.s.y.m. psal:

jde to vyndat vytahovákama na šrouby a nebo něčim co do toho zasekneš a otočíš tim..ten závi jde ven poměrně snadno...nebo mě apsoň šel...akorát je blbý ,že to dost hluboko smile1

a jak to vypadalo po vyndani? nenapadalo ti neco do vnitr valce? jede to ti dobre od te doby?


B12 neni uz je autobus :)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 09:49:53
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

já jí přetrh při utahování takže rupnul jen závit v tom zeslabení jak je těsnění jinak byla celá,ale jestli se mu rozstřelila a má rozbytej i porcelán tak tam asi něco napadalo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peterikk (Člen)
18.06.2010 09:54:13
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

no presne tam rupla i me! ale jsou tam kousky porcelánu a trčí z toho jeden a pul cm drátek tlustej asi pul mm, kterej jak se blíží k matce tak je tam kus ulomenýho porcelanu.

tak tam asi napadal ten porcelan co je v místě kde je ten závit, kterej je zašroubovanej v bloku. :(

Peka (Člen)
18.06.2010 09:57:58
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

no presne tam rupla i me! ale jsou tam kousky porcelánu a trčí z toho jeden a pul cm drátek tlustej asi pul mm, kterej jak se blíží k matce tak je tam kus ulomenýho porcelanu.

tak tam asi napadal ten porcelan co je v místě kde je ten závit, kterej je zašroubovanej v bloku. :(

no jednoduche asi bude nejprv sundat nadrz a veci okolo, sundat viko a tim je vic mista pro manevrovani. pak se pokusit vytahnout tu svicku tak jestli teda kouka drat a nejak to drzi tak aby to drzelo dal, je mozne ze jak si to psouklo tak to jen uletelo a ze do vnitr nic tak nenapadalo. ale to se musi videt


B12 neni uz je autobus :)
Peterikk (Člen)
18.06.2010 10:02:10
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

no drát kouká z toho co je venku :))) a prdelo to jak kdyby tam byla díra jak do sveta :) tak uvidíme.

dneska to povezu ke kamosovi co ma HP moto v brne a tak se na to koukne ale taky teda byl vykulenej, ze se s tim jeste nesetkal :)

Peka (Člen)
18.06.2010 10:09:39
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

no drát kouká z toho co je venku :))) a prdelo to jak kdyby tam byla díra jak do sveta :) tak uvidíme.

dneska to povezu ke kamosovi co ma HP moto v brne a tak se na to koukne ale taky teda byl vykulenej, ze se s tim jeste nesetkal :)

ok tak tam toho delaji vic. tak dira hm to asi bude vic rozlitane. Je to ale drazsi ne HP moto servis.


B12 neni uz je autobus :)
Peterikk (Člen)
18.06.2010 10:21:07
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

to jo ale sam bych to asi nezvladl, tak to hodim asi k nemu. Nebo by se to dalo zmaknout i doma ?

Peka (Člen)
18.06.2010 10:29:00
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

to jo ale sam bych to asi nezvladl, tak to hodim asi k nemu. Nebo by se to dalo zmaknout i doma ?

pokud mas neco jako garaz tak jo.


B12 neni uz je autobus :)
Peterikk (Člen)
18.06.2010 11:06:39
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

garáž mám velkou, to je v pohodě ale nemám vercajk a ani žádný zkušenosti, fechtla a čztu sem si opravil ale na toto si netorufám jen tak :(

Peka (Člen)
18.06.2010 11:22:40
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

garáž mám velkou, to je v pohodě ale nemám vercajk a ani žádný zkušenosti, fechtla a čztu sem si opravil ale na toto si netorufám jen tak :(

ja nejaky vercajk mam :) sice jsem jeste hlavu nerozdelaval ale zbytek motorky jo.


B12 neni uz je autobus :)
Peka (Člen)
18.06.2010 12:22:49
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peka psal:
Peterikk psal:

garáž mám velkou, to je v pohodě ale nemám vercajk a ani žádný zkušenosti, fechtla a čztu sem si opravil ale na toto si netorufám jen tak :(

ja nejaky vercajk mam :) sice jsem jeste hlavu nerozdelaval ale zbytek motorky jo.

a pokud je jeden valec studenejsi moc nepali tak chyba je vicemene ve svicce, kdyby byla v elektrice tak jelikoz je system dve indukcky pali nahore a dole, tak vetsinou musi byt dva valce studene ne jen jeden.


B12 neni uz je autobus :)
Peka (Člen)
18.06.2010 12:23:33
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

jo a jeste dva sousedni valce jsou na ruznych civkach.


B12 neni uz je autobus :)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 12:24:01
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

garáž mám velkou, to je v pohodě ale nemám vercajk a ani žádný zkušenosti, fechtla a čztu sem si opravil ale na toto si netorufám jen tak :(

a škodovku..škodovku jsi rozebíral bigsmile až na ventilovej rozvod je to stejný bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peka (Člen)
18.06.2010 12:30:01
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

ja mam skodu a tu jsem rozebiral take, ta je ale jeste jednodussi. ted mam hlavu na vymenu vsechno rozdelane ventyli venku ....

jako bandit motor je super jednoduchej, lehce se s nim dela na rozdil od ostatnich.


B12 neni uz je autobus :)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 12:36:11
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

tak jiný je to jen o rozvody bigsmile jinak je to normální 4T motor ;)


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peka (Člen)
18.06.2010 12:49:36
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

K.a.s.y.m. psal:

tak jiný je to jen o rozvody bigsmile jinak je to normální 4T motor ;)

a jedna vyhoda nikde nevypoustis vodu :)


B12 neni uz je autobus :)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 12:54:49
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peka psal:
K.a.s.y.m. psal:

tak jiný je to jen o rozvody bigsmile jinak je to normální 4T motor ;)

a jedna vyhoda nikde nevypoustis vodu :)

goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
18.06.2010 13:26:43
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

To porad treti valec stvrtej valec. Jsem rad ze mi to jede aspon na ty dvaredface
Asik to budu muset hodit Filousovi do servízuidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 13:30:15
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

nicola.foxx psal:

To porad treti valec stvrtej valec. Jsem rad ze mi to jede aspon na ty dvaredface
Asik to budu muset hodit Filousovi do servízuidontknow

hele třeba časem na ty další dva našetříš bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
18.06.2010 13:36:16
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

K.a.s.y.m. psal:
nicola.foxx psal:

To porad treti valec stvrtej valec. Jsem rad ze mi to jede aspon na ty dvaredface
Asik to budu muset hodit Filousovi do servízuidontknow

hele třeba časem na ty další dva našetříš bigsmile

Ty woe, doba je zlasmile2


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 13:37:12
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

nicola.foxx psal:
K.a.s.y.m. psal:
nicola.foxx psal:

To porad treti valec stvrtej valec. Jsem rad ze mi to jede aspon na ty dvaredface
Asik to budu muset hodit Filousovi do servízuidontknow

hele třeba časem na ty další dva našetříš bigsmile

Ty woe, doba je zlasmile2

a já furt žil v domění ,že doba je Temnáevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
killerrebel (Člen)
18.06.2010 15:37:34
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

K.a.s.y.m. psal:
Peterikk psal:

To Peka - jasný jsem z Kanic, už 30 let bigsmile ani nevím, že tu má někdo dalšího bandita a kde bydlíš ? Já pod školou jak sou okály. Mašin je v Kanicích požehnaně.

Jinak průšvih je že ta svíca vylítla na válci kterej byl v pořádku a pálil dobře, a ten co byl chladnej tak byl právě ten vedle. Ten servis mě taky napadl že to borec moc utáhl a načal ji, a třeba jestli tam nebyl větší tlak na ten kde vyletěla ta svíce, když ten vedle nejde jak má :(

tohle je blbost.
jinak jestli máš jeden vál studenej tak je tam v ass buď svíčka nebo fajfka a nebo kabel...bo indučka je společná pro dva válce(1 a 4 a druhá 2 a 3)..případně by jsi mohl mít trabl s nedostatkem benzínu takže karbec.
to že ta svíčka vystřelila značí to že byla evidentně v pussy určitě vyndat i další zkontrolovat.

s nedostatkem benzínem to mě taky napadlo... zkusil bych palivove filtry popřípadě ventily zda propouší dobře.. ja měl palivovy filtr taky v pussy a nešlo to do otaček a taky mi myslim z toho vynechaval valec... jak vyřešíš svíčku zkusil bych napichnout flašku s benalem misto nadrže zda to bude OK.,.. no jinak s tou svíčkou mě napada vadna svíčka ktera nepalila několik otaček a pak hodila jiskru a prostě to udělalo velkou ranu že ji to vyškublo ( ale zas je otazka zda je to realne :hi )

K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 15:42:27
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

znáš střílení z výfuku přes omezovač???tak co mysliš..urazilo by to svíčku?? bigsmile
já si typnu ,že ta svíčka na tomu studenym válci je v ass a když ne svíčka tak fajfka nebo vyklepanej kabel s fajfky.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peka (Člen)
21.06.2010 11:03:48
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

jak to dopadlo v HP?


B12 neni uz je autobus :)
Drakoxxl (Člen)
21.06.2010 15:18:36
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Jen tak pro info, co to bylo za pussy svíčku, co si tak odskočilaidontknow


Lepší někdy, než nikdy.
Peterikk (Člen)
23.06.2010 14:16:05
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Tak v HP moto dobrý, moto již jezdí.

Svííčka vyměněna, ale musela se sundat hlava a s tím nový těsnění. Ve válci naštěstí skoro nic nebylo jen trošička nečistot, vyčištěno a dobréé.

A co se týče toho druhého válce co nepálil, tak tam byl špinavý karbec a bordel na jehle.

Nicméně mašina kolem 4t je jakoby líná než se probere, tak to vypada že tam ještě malinko bordelu někde je ale dle slov ze servisu je potřeba to pořádně protáhnout a pak se uvidí, jinak pohoda. Pokud by to furt nebylo 100% tak se ještě jednou vyčistí karbec případně sejtko.

Svíčka to byla NGK - CR9EK sviňa jedna !!! sick

Peka (Člen)
23.06.2010 14:24:50
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

ok tak aspon tak. ze to je ok. bordel samozrejme muze byt nekde zalezly v karburatorech.


B12 neni uz je autobus :)
Drakoxxl (Člen)
23.06.2010 17:13:40
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

Svíčka to byla NGK - CR9EK sviňa jedna !!! sick

Tak to dobře dopadlo good, jak sem to četl , tak sem pro jistotu přibalil jednu svíci na 14denní motodovču do Chorvatska sebou (bohužel je to taky NKG CR9EKidontknow
...již tento pátek smile1...Karlovačko nadohled coolbeer


Lepší někdy, než nikdy.
Peterikk (Člen)
24.06.2010 10:57:52
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Chlapáci ještě jedna věc!!

Furt nad tím přemýšlím, že je to pěkně nahovno pokud dostanete zmetek svíčku a ta se Vám rozstřelí jak mě a musíte sundat hlavu, dát nový těsnění a stojí to nemalej peníz.

Dá se toto nějak ošetřit aby Vám výrobce špatné svíčky uhradil vzniklou škodu ?

Nevím jestli to není blbost ale mělo by snad být nějaké řešení.

Přece když si koupím vadnou pneu a ta mě praskne ve 150 a rozstřelím moto a sebe tak to přece nemůže výrobci projít nebo sem tak najivní ?? cool

Dá se to nějak řešit z poviného ručení ?

Drakoxxl (Člen)
24.06.2010 11:07:34
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

Chlapáci ještě jedna věc!!

Furt nad tím přemýšlím, že je to pěkně nahovno pokud dostanete zmetek svíčku a ta se Vám rozstřelí jak mě a musíte sundat hlavu, dát nový těsnění a stojí to nemalej peníz.

Dá se toto nějak ošetřit aby Vám výrobce špatné svíčky uhradil vzniklou škodu ?

Nevím jestli to není blbost ale mělo by snad být nějaké řešení.

Přece když si koupím vadnou pneu a ta mě praskne ve 150 a rozstřelím moto a sebe tak to přece nemůže výrobci projít nebo sem tak najivní ?? cool

Dá se to nějak řešit z poviného ručení ?

Bojím se, že v tomhle budeš jako Don Quijote, bo na to budeš muset jedině přes soudy,znalce atd... idontknow
Hlavně to bude chtít mít i dobře zadokumentovaný následný servisy a pod. A toť otázka jestli např. kvůli pár tísícovkám do toho jít..navíc když se výrobce bude určitě vymlouvat na neodbornou montáž, přetažení a pod.fuck
Ber to z tý lepší strany, že teď víš jak to vypadá pod hlavoubigsmile a že to máš v cajkugood


Lepší někdy, než nikdy.
ross (Člen)
24.06.2010 13:57:56
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

Chlapáci ještě jedna věc!!

Furt nad tím přemýšlím, že je to pěkně nahovno pokud dostanete zmetek svíčku a ta se Vám rozstřelí jak mě a musíte sundat hlavu, dát nový těsnění a stojí to nemalej peníz.

Dá se toto nějak ošetřit aby Vám výrobce špatné svíčky uhradil vzniklou škodu ?

Nevím jestli to není blbost ale mělo by snad být nějaké řešení.

Přece když si koupím vadnou pneu a ta mě praskne ve 150 a rozstřelím moto a sebe tak to přece nemůže výrobci projít nebo sem tak najivní ?? cool

Dá se to nějak řešit z poviného ručení ?

jestli nemáš co na práci v příštích dvou letech, tak bych do toho šel

jen z hecusmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Peterikk (Člen)
24.06.2010 16:22:40
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

je to blbost no ale jestli mě prdne ještě někdy svíca tak letím do Japosnka a toho šikmovokýho zruším evilevilevil

Peterikk (Člen)
15.07.2010 11:10:27
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Chlapáci tak mašina furt nejede jak má :(( v HP moto rozdělal karbeci snad 5x, zkoušel nadrž prostě vše a nemůže na to přijít :((  tak ted už fakt nevím co s tím mám dělat, moto se jakoby dusí, má divnej zvuk netáhne jak má kolem těch 3-4t, přitom volnoběh jde krásně plynule ale jak přidám, tak se to dusí.

Mám new svíčky, new filtr vzduch, new komplet řetězovku.

Poradí někdo ? helphelphelphelphelp

Ondráš (Člen)
15.07.2010 12:01:20
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Podíval bych se na elektriku. Přesně to co popisuješ mi to dělalo, když jsem připojil napájení navigace. Volnoběh a do cca 3-4 tis otáček v pohodě, ale pak jako by se to přetáčelo, začlo to vynechávat...
Po odpojení napájení navigace v pohodě. Zkusil bych projít tu elektriku.good
Netuším sice co by to mohlo dělat, ale podle mě je to v elektrice a ne v karbecích, filtrech či nedej bože, řetězovce.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
15.07.2010 12:11:24
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Ondráš psal:

Podíval bych se na elektriku. Přesně to co popisuješ mi to dělalo, když jsem připojil napájení navigace. Volnoběh a do cca 3-4 tis otáček v pohodě, ale pak jako by se to přetáčelo, začlo to vynechávat...
Po odpojení napájení navigace v pohodě. Zkusil bych projít tu elektriku.good
Netuším sice co by to mohlo dělat, ale podle mě je to v elektrice a ne v karbecích, filtrech či nedej bože, řetězovce.smokin

no zajimavej na tom byl hlavne ten cernej coud, co lital z laufu, kdyz jsi to nastartoval a vorostoval. idontknow
Ale je pravda, ze po odpojeni navigace vse fungovalo, jak melo (zvlastni)

Ja bych mozna jeste jen dodal, ze by mohl byt trabl i v tom vzduchovim filtru. Jakejs tam daval?
Ja tam jednou taky dal novej a vono to vubec netahlo. Vytahl jsem z toho maximalne 170 a to to dalo sakra dost prace. Stacilo vymenit znacku filtru a vse bylo OK good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
15.07.2010 12:20:19
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Loser psal:
Ondráš psal:

Podíval bych se na elektriku. Přesně to co popisuješ mi to dělalo, když jsem připojil napájení navigace. Volnoběh a do cca 3-4 tis otáček v pohodě, ale pak jako by se to přetáčelo, začlo to vynechávat...
Po odpojení napájení navigace v pohodě. Zkusil bych projít tu elektriku.good
Netuším sice co by to mohlo dělat, ale podle mě je to v elektrice a ne v karbecích, filtrech či nedej bože, řetězovce.smokin

no zajimavej na tom byl hlavne ten cernej coud, co lital z laufu, kdyz jsi to nastartoval a vorostoval. idontknow
Ale je pravda, ze po odpojeni navigace vse fungovalo, jak melo (zvlastni)

Ja bych mozna jeste jen dodal, ze by mohl byt trabl i v tom vzduchovim filtru. Jakejs tam daval?
Ja tam jednou taky dal novej a vono to vubec netahlo. Vytahl jsem z toho maximalne 170 a to to dalo sakra dost prace. Stacilo vymenit znacku filtru a vse bylo OK good

to jsi měl tu Meivu,ne??


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peterikk (Člen)
15.07.2010 12:35:56
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

no filt sem kupoval obyc HIFLO - HFA3610

problem je ze to delal motor i pred tim nez sem dal new filtr :(((

ale asi to rozdelam a mrknu v jakym je stavu. Pac uz fakt nevim co by to mohlo bejt.

el. vubec netusim kde by mohla bejt zavada :(

Loser (Administrator)
15.07.2010 12:39:59
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

kasym: jj, Meiwa. Hyflo bylo OK


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Peterikk (Člen)
15.07.2010 12:41:33
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Ono se to už dusí ají když se rozjíždím a někdy si říkám že to snad chcípne, no prostě hnus. Když sem odjížděl ze servisu a bylo to studený, tak to pomalu nešlo do otáček ani na 1ku a říkal sem si že to je snad ještě horší než když sem mu to tam dal :((

Je to jebat a do autorizovanýho servisu to dát tak se asi nedoplatím, ale asi mě nic jinýho nezbývá.

Zkusím ještě mrknout na nádrž na kohout a na filtr. Napojím petku místo nádrže a zkusím ale pak už fakt nevím.

Ondráš (Člen)
15.07.2010 13:21:49
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

Ono se to už dusí ají když se rozjíždím a někdy si říkám že to snad chcípne, no prostě hnus. Když sem odjížděl ze servisu a bylo to studený, tak to pomalu nešlo do otáček ani na 1ku a říkal sem si že to je snad ještě horší než když sem mu to tam dal :((

Je to jebat a do autorizovanýho servisu to dát tak se asi nedoplatím, ale asi mě nic jinýho nezbývá.

Zkusím ještě mrknout na nádrž na kohout a na filtr. Napojím petku místo nádrže a zkusím ale pak už fakt nevím.

Zatím všechno sedí... Taky při oroštování šel černej kouř (což bych teda spíš viděl na ty karbece) a nechtělo to jet ani na jedničku.
Řekl bych, že průser v elektrice. Až na to někdo přijde co to je, tak to sem napiš, ať už si k tomu můžu zase připojit tu navigaci.evil BTW. Loni jsem s ní jel několikrát a vždycky to bylo v klidu. Tenhle rok to najednou začalo blbnout. smile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Peterikk (Člen)
15.07.2010 14:02:34
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Ještě mě poradili dát do nádrže tu sračku co rozpouští usazeniny, že by se to mělo pročistit ale uatím jaksi bez úspěchu :_))) možná ta od Motulu je kvalitnější ale nevím nevím jestli to má verd.

Pšán (Člen)
15.07.2010 16:10:21
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

..juknul bych i na odvzdušnění nádrže..projet se s otevřeným víčkem..
..sítko na pal.kohoutu..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
barynek (Člen)
15.07.2010 18:32:27
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Loser psal:

no zajimavej na tom byl hlavne ten cernej coud, co lital z laufu, kdyz jsi to nastartoval a vorostoval. idontknow
Ale je pravda, ze po odpojeni navigace vse fungovalo, jak melo (zvlastni)

Ja bych mozna jeste jen dodal, ze by mohl byt trabl i v tom vzduchovim filtru. Jakejs tam daval?
Ja tam jednou taky dal novej a vono to vubec netahlo. Vytahl jsem z toho maximalne 170 a to to dalo sakra dost prace. Stacilo vymenit znacku filtru a vse bylo OK good

ja když jsem měnil vzducháč minulej rok, tak mi to po tom taky přišlo že to netáhne jak má, že to jeden na pussy a kdo ví co. Stačilo, aby se filtr po pár km zasral špinou z jízdy a jelo to jak mágood


Bandit 4EVER!!!
olda (Člen)
16.07.2010 23:10:43
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Ahoj, možná je to blbý dotaz a co podtlaky jste dělaly.


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
Peterikk (Člen)
19.07.2010 16:55:15
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

no ty myslím, že zatím ne ale mechoš říkal že by to na to nemělo mít vliv. Tak ted nevíím. Jinak jízda bez víčka nepomohla a tak ještě zkusím vyčistit palivovej kohout.

Ondráš (Člen)
19.07.2010 16:59:16
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Stejně skončíš u tý elektriky...coolevil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
olda (Člen)
22.07.2010 18:23:27
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

no ty myslím, že zatím ne ale mechoš říkal že by to na to nemělo mít vliv. Tak ted nevíím. Jinak jízda bez víčka nepomohla a tak ještě zkusím vyčistit palivovej kohout.

Když tvůj mechanik čistil karbíky kontroloval taky membrány jestli nejsou prasklý. A trysky přeměřoval. Kamarád nedávno u jedný motorky zjistil, že trysky jsou sice průchozí, ale otvory byly zanešený tak potom měla tryska třeba místo 160 jen 100.Pročistil je a motorka zase jezdila. Nebo pokud máš rozhozený podtlaky tak motor nejde za plynem. Je to jak kdyby jsi měl na jednom válci plný plyn na druhém půlku na třetím třeba 3/4 atd.


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
olda (Člen)
22.07.2010 18:40:26
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

Ono se to už dusí ají když se rozjíždím a někdy si říkám že to snad chcípne, no prostě hnus. Když sem odjížděl ze servisu a bylo to studený, tak to pomalu nešlo do otáček ani na 1ku a říkal sem si že to je snad ještě horší než když sem mu to tam dal :((

Je to jebat a do autorizovanýho servisu to dát tak se asi nedoplatím, ale asi mě nic jinýho nezbývá.

Zkusím ještě mrknout na nádrž na kohout a na filtr. Napojím petku místo nádrže a zkusím ale pak už fakt nevím.

Autorizovaný servis smile1 no nevím tam ti tak vyměnit destičky a olej. Kamarád mi říkal co tam dělá za individua. Problém je, že v autorizovaným servisu to ani moc brát nechtějí takovýhle závady.Nemají s tím zkušenosti jsou drahý tak tam s tím lidi nechodí.


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
Filous (Člen)
23.07.2010 08:31:18
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

olda psal:
Peterikk psal:

Ono se to už dusí ají když se rozjíždím a někdy si říkám že to snad chcípne, no prostě hnus. Když sem odjížděl ze servisu a bylo to studený, tak to pomalu nešlo do otáček ani na 1ku a říkal sem si že to je snad ještě horší než když sem mu to tam dal :((

Je to jebat a do autorizovanýho servisu to dát tak se asi nedoplatím, ale asi mě nic jinýho nezbývá.

Zkusím ještě mrknout na nádrž na kohout a na filtr. Napojím petku místo nádrže a zkusím ale pak už fakt nevím.

Autorizovaný servis smile1 no nevím tam ti tak vyměnit destičky a olej. Kamarád mi říkal co tam dělá za individua. Problém je, že v autorizovaným servisu to ani moc brát nechtějí takovýhle závady.Nemají s tím zkušenosti jsou drahý tak tam s tím lidi nechodí.

...tag, a teť eště tu vo červený Karkulceidontknow ...ale individum sem, to zas josurprised ...a pozdravuj kamarádagood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
23.07.2010 16:56:59
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Filous psal:
olda psal:
Peterikk psal:

Ono se to už dusí ají když se rozjíždím a někdy si říkám že to snad chcípne, no prostě hnus. Když sem odjížděl ze servisu a bylo to studený, tak to pomalu nešlo do otáček ani na 1ku a říkal sem si že to je snad ještě horší než když sem mu to tam dal :((

Je to jebat a do autorizovanýho servisu to dát tak se asi nedoplatím, ale asi mě nic jinýho nezbývá.

Zkusím ještě mrknout na nádrž na kohout a na filtr. Napojím petku místo nádrže a zkusím ale pak už fakt nevím.

Autorizovaný servis smile1 no nevím tam ti tak vyměnit destičky a olej. Kamarád mi říkal co tam dělá za individua. Problém je, že v autorizovaným servisu to ani moc brát nechtějí takovýhle závady.Nemají s tím zkušenosti jsou drahý tak tam s tím lidi nechodí.

...tag, a teť eště tu vo červený Karkulceidontknow ...ale individum sem, to zas josurprised ...a pozdravuj kamarádagood

bigsmile


Strýcfajtr !!!
olda (Člen)
23.07.2010 21:51:22
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Filous psal:
olda psal:
Peterikk psal:

Ono se to už dusí ají když se rozjíždím a někdy si říkám že to snad chcípne, no prostě hnus. Když sem odjížděl ze servisu a bylo to studený, tak to pomalu nešlo do otáček ani na 1ku a říkal sem si že to je snad ještě horší než když sem mu to tam dal :((

Je to jebat a do autorizovanýho servisu to dát tak se asi nedoplatím, ale asi mě nic jinýho nezbývá.

Zkusím ještě mrknout na nádrž na kohout a na filtr. Napojím petku místo nádrže a zkusím ale pak už fakt nevím.

Autorizovaný servis smile1 no nevím tam ti tak vyměnit destičky a olej. Kamarád mi říkal co tam dělá za individua. Problém je, že v autorizovaným servisu to ani moc brát nechtějí takovýhle závady.Nemají s tím zkušenosti jsou drahý tak tam s tím lidi nechodí.

...tag, a teť eště tu vo červený Karkulceidontknow ...ale individum sem, to zas josurprised ...a pozdravuj kamarádagood

Podívej nemám důvod mu nevěřit. 10 let pracoval v servisu, kde opravovaly starý rozhrkaný např. XT i zánovní motorky. Po večerech opravuje motorky od motokrosů přes cestovní motorky,silniční i chopery. Opravuje tlumiče, položené motorky a obrací se na něj lidi, který všude odmítly. Párkrát dělal mechanika Čihákovi nebo Oudovi na okruhu v Brně i Hungaroringu. Nebo jednou mu nějaký maník přinesl rozebraný 4 válcový motor do šroubku v přepravkách. Složil ho a motorka jezdí. Řeší problémy s elektrikou, karbíkama prostě se vším co souvisí s motorkama.bigsmile Určitě by jste si pokecaly.

Teď něco pověz červená karkulkosmile1


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
XJelen (Člen)
24.07.2010 08:45:19
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

olda vy se asi s filousem neznáte co?bigsmile


Strýcfajtr !!!
olda (Člen)
24.07.2010 15:38:46
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

XJelen psal:

olda vy se asi s filousem neznáte co?bigsmile

Jednou jsme se potkaly kousek za Srbskem. http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=3390


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
Filous (Člen)
25.07.2010 22:52:35
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

olda psal:
Filous psal:
olda psal:


Autorizovaný servis smile1 no nevím tam ti tak vyměnit destičky a olej. Kamarád mi říkal co tam dělá za individua. Problém je, že v autorizovaným servisu to ani moc brát nechtějí takovýhle závady.Nemají s tím zkušenosti jsou drahý tak tam s tím lidi nechodí.

...tag, a teť eště tu vo červený Karkulceidontknow ...ale individum sem, to zas josurprised ...a pozdravuj kamarádagood

Podívej nemám důvod mu nevěřit. 10 let pracoval v servisu, kde opravovaly starý rozhrkaný např. XT i zánovní motorky. Po večerech opravuje motorky od motokrosů přes cestovní motorky,silniční i chopery. Opravuje tlumiče, položené motorky a obrací se na něj lidi, který všude odmítly. Párkrát dělal mechanika Čihákovi nebo Oudovi na okruhu v Brně i Hungaroringu. Nebo jednou mu nějaký maník přinesl rozebraný 4 válcový motor do šroubku v přepravkách. Složil ho a motorka jezdí. Řeší problémy s elektrikou, karbíkama prostě se vším co souvisí s motorkama.bigsmile Určitě by jste si pokecaly.

Teď něco pověz červená karkulkosmile1

...ale já nemám nic proti tvýmu kámošoj a ani nespochybňuju jeho schopnosti a šikovnost, spíš mi tag trochu vadí takový to házení fšech do jednoho pytle, kapišto??? ...a motory f přeprafce ouplně miluju, nejlíp s dovjetkem "snat je tam fšecko"bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
25.07.2010 22:54:19
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

olda psal:
XJelen psal:

olda vy se asi s filousem neznáte co?bigsmile

Jednou jsme se potkaly kousek za Srbskem. http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=3390

...pamatuju si to, uš je to dlouho...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
26.07.2010 09:31:20
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

olda psal:
XJelen psal:

olda vy se asi s filousem neznáte co?bigsmile

Jednou jsme se potkaly kousek za Srbskem. http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=3390

já že vo těch lidech v autorizovanejch servisech von tyhle řeči dost těžce nese smile1


Strýcfajtr !!!
olda (Člen)
26.07.2010 19:53:21
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Filous psal:
olda psal:
Filous psal:

...tag, a teť eště tu vo červený Karkulceidontknow ...ale individum sem, to zas josurprised ...a pozdravuj kamarádagood

Podívej nemám důvod mu nevěřit. 10 let pracoval v servisu, kde opravovaly starý rozhrkaný např. XT i zánovní motorky. Po večerech opravuje motorky od motokrosů přes cestovní motorky,silniční i chopery. Opravuje tlumiče, položené motorky a obrací se na něj lidi, který všude odmítly. Párkrát dělal mechanika Čihákovi nebo Oudovi na okruhu v Brně i Hungaroringu. Nebo jednou mu nějaký maník přinesl rozebraný 4 válcový motor do šroubku v přepravkách. Složil ho a motorka jezdí. Řeší problémy s elektrikou, karbíkama prostě se vším co souvisí s motorkama.bigsmile Určitě by jste si pokecaly.

Teď něco pověz červená karkulkosmile1

...ale já nemám nic proti tvýmu kámošoj a ani nespochybňuju jeho schopnosti a šikovnost, spíš mi tag trochu vadí takový to házení fšech do jednoho pytle, kapišto??? ...a motory f přeprafce ouplně miluju, nejlíp s dovjetkem "snat je tam fšecko"bigsmile

Dobře omlouvám se všem šikovným mechanikům v autorizovaných servisech.
Jen si pamatuju jak mi kamarád říkal, že jim do práce posílaly starý škopky s kterýma se nechtěly zabývat v autorizovaném servisu. Nebo jak jeden známý šel na brigádu do YAMAHY a montovaly dohromady motorky z bedny a ten kluk pomalu nevěděl jestli se utahuje do leva nebo do prava.  Naštěstí si skoro všechno opravím sám a nebo mi poradí ten šikovný kamarád, ať jsou to destičky, výměna brzdovky, seřízení ventilů, výměna řetězu, přezutí a vyvážení pneu. Dát si to někde udělat to bych s ním nevydržel např. že si neumím přezout ani gumu.smile2


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
Peka (Člen)
29.07.2010 09:43:10
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

podtlaky muzem premerit, mam meraky.


B12 neni uz je autobus :)
Peterikk (Člen)
29.07.2010 10:35:53
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

no to by slo a jak jsi na tom s casemm ?? Diky

Peka (Člen)
29.07.2010 17:22:42
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

no nejdriv tak v pondeli, yitra jedem na vikend k rodicum.


B12 neni uz je autobus :)
olda (Člen)
05.08.2010 20:56:34
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

no to by slo a jak jsi na tom s casemm ?? Diky

Ahoj, jak jsi dopadl už ti to jezdí na 4 válce a jde za plynem?


Kdo nezažil neuvěří, kdo zažil nepochopí.
Peterikk (Člen)
06.08.2010 10:37:06
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Zatím nic draci,

je hnusně tak mě to zas tak netrápí ale v servise borec neví co s tím, tak sem ho poslal někam, jednou na mě ají zapoměl že sme byli domluvení na ráno že mu dovezu moto a byl pryč :)))  (HP moto = SHIT ) a tak příští týden budu zkoušet další co má diagnostiku a uvidíme.

Teď mám akorát sundanou kapotáž a zjišťuju co mě tam tak šíleně rezonuje v ní.

Přesně v 5500ot je rezonace největší a docela je to nepříjemný, nicméně ají bez kapoty to rezonuje a tak se teď chci zaměřit k nádrži a uchycení světel, jinak už nevím co tam tak šíleně rezonuje. Nemá někdo zkušenost ?

Je to sranda, s Banditem trávím dost času i jinak než projížďkama :))))

Billy (Člen)
06.08.2010 11:46:31
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

co tam chces diagnostikovat diagnostikou ? surprised


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
06.08.2010 12:31:52
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Billy psal:

co tam chces diagnostikovat diagnostikou ? surprised

...to že nenajdou dijagnostickou zásufkubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
06.08.2010 12:33:12
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Filous psal:
Billy psal:

co tam chces diagnostikovat diagnostikou ? surprised

...to že nenajdou dijagnostickou zásufkubigsmile

...tak třeba si pohraje s lambdou a osciloskopem cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
06.08.2010 12:55:32
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

osiris psal:
Filous psal:
Billy psal:

co tam chces diagnostikovat diagnostikou ? surprised

...to že nenajdou dijagnostickou zásufkubigsmile

...tak třeba si pohraje s lambdou a osciloskopem cool

...vobojí sou měřící přístroje, ne dijagnostika, ale to je fuck, každopádně se asi schodnem na tom, že dijagnostika jako taková na GSF600 neegzistuje, ne???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
06.08.2010 13:01:40
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

...bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Peterikk (Člen)
06.08.2010 15:40:30
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

aspon se bobavite draci :)

myslel sem proste to promerit tu el.

nicméně pokud to letos nepojede tak de z domu a suzuki uz nechci ani videt :))

Filous (Člen)
06.08.2010 17:28:06
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Peterikk psal:

aspon se bobavite draci :)

myslel sem proste to promerit tu el.

nicméně pokud to letos nepojede tak de z domu a suzuki uz nechci ani videt :))

...moc k pobavení to nejni, jen sme ti chtěli naznačit, že esi ti něgdo slibuje dijagnostiku na Bandasce, tag tě tahá za fusekli...a vohledně Sůzi jako takový??? ...tvuj boj, ale tvoje mašina je nejspíš příkladem zanedbaný péče předchozího majitele nebo majitelů a nebos holt měl štěstí na špatnej kus, ale jinag není Sůza poruchovjejší neš vostatní yaponcký značky...toš tag...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Peterikk (Člen)
16.08.2010 09:53:57
Offline

Re: Trápení s Banditem :((((( (prasklá svíčka)

Zdar chlapáci,

tak po úmorné době, sem přišel na to co mě reznuje na moto v kapotáži !!!

Už sem fakt si nevěděl rady tak sem šel po zvuku že sem daval ucho ke každé části kapotáže a hle ! Zvuk šel od plexi. Říkám si to je divný co by tam mohlo rezonovat tak si vemu židlu, sednu si před moto v klídku a otáčím plynem abych tam měl 5500ot, a v tom si všimnu, jak se rozkmital ten chromovej plast uvnitř světla přesně na kraji v tom měsíčku a jak se rozkmital tak narážel zevnitř do toho čírýho plexi :))) tak sem se zaradoval, světlo ovšem rozdělat je mor páč tam je tmel, tak sem vyvrtal milimetrovou dirku, zavrtal vrut malinek aby se dotkl aji toho chromu a trochu to napružil, zasilikonoval a hle zvuj je pryč :))) hurááá. Motor už se chytá líp ale ještě zkusím vyměnit faje a přívodní kabely k nim a uvidíme :)))

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr