Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » První vlaštovka z Bruselu...

Zdenda (Člen)
17.08.2010 23:39:40
Offline

První vlaštovka z Bruselu...

http://news.auto.cz/aktuality/v-bruselu … -km-h.html

Jestli se to rozšíří od těhle ultrazmrdů po celý kouli, tak to bude síla. Srovnat rychlost aut a motorek s kolařema může fakt jen ultradebilnízelenej úřednickej paskvil.idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
joseph (Člen)
18.08.2010 09:10:12
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

Moc pěknej nápad,ve vybranejch lokalitách bych doporučoval auta a motorky pouze tlačit,nulové emise,maximální bezpečí a kolaři budou nejrychleší

zzzmrzlinar (Člen)
18.08.2010 11:13:05
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

sračka celý, koukni na ten článek vedle vo tym McLarenu to ti zlepší náladu.

mazo (Člen)
18.08.2010 12:04:34
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

idem si pomaly štelovat bicykel...


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Ondráš (Člen)
18.08.2010 12:21:34
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

Celé to má za cíl vytlačit individuální automobilovou dopravu z center měst(centrum měst zdůrazuňuji, protože čekám, že mi někdo "omlátí o hlavu" značku "Zona 30" v periferiích).
Snaží se k tomu použít všemožných výmyslů. Něco funguje, ale většinou ne, protože lidi jsou dneska tak líný (nebo nervózní z MHD - Filoussmile1), že radši zaplatí za vjezd do centra, a hodinu popojíždí v koloně, aby stejně nakonec zaparkovali na zákazu stání (protože placený je drahý), který je 2x tak vzdálený od místa kam jdou než zastávka MHD a následně za to zaplatili pokutu, než aby nechali auto na záchytných parkovištích a jeli za pár korun s MHD. To je to o co se všichni snaží.
Cílem všech opatření je, aby do center jezdila jen dopravní obsluha a rezidenti.
Samozřejmě to vyžaduje i investice co se týče infrastruktury a je to běh na dlouhou trať, ale v zásadě s tím souhlasím, přesto, že si myslím, že v našich podmínkách by se to minulo účinkem.
Brusel může nakázat co chce, ale o tom, kde to bude platit rozhodnout nemůžou. To určuje vyhláška, do kterejch je jim hovno.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
18.08.2010 12:27:47
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

Já taky nechci jezdit MHDsurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
morganzd (Člen)
18.08.2010 12:36:36
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

joseph psal:

...maximální bezpečí...

...do doby než ti to upadne na hnátu! bigsmile


GSF 600 S '99
Ondráš (Člen)
18.08.2010 14:43:16
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

Zdenda psal:

Já taky nechci jezdit MHDsurprised

Příště vedle Filouse připíšu i Tebe. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
18.08.2010 18:38:13
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

proč ne? bude prdelsurprisedbigsmile už vidím ty spěchající davy jak honem tlačí ty káry do arbeitubigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Paladin86 (Člen)
18.08.2010 20:56:48
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

Banditatom psal:

proč ne? bude prdelsurprisedbigsmile už vidím ty spěchající davy jak honem tlačí ty káry do arbeitubigsmilebigsmilebigsmile

V tom případě kupuju trabanta... ten váží prd. to bych moch předtlačit i ferrari bigsmile Ale doufám že má vyhřívaný zadní okno aby mě nezábli v zimě ruce bigsmile

tomsth (Člen)
18.08.2010 21:08:18
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

Paladin86 psal:

V tom případě kupuju trabanta... ten váží prd. to bych moch předtlačit i ferrari bigsmile Ale doufám že má vyhřívaný zadní okno aby mě nezábli v zimě ruce bigsmile

..bych to viděl na šlapacího mosviče, co sem měl jako děcko, jen troche většího bigsmile
to snad nebude zakázaný, jinak nevim idontknow


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Banditatom (Člen)
19.08.2010 18:31:42
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

tomsth psal:
Paladin86 psal:

V tom případě kupuju trabanta... ten váží prd. to bych moch předtlačit i ferrari bigsmile Ale doufám že má vyhřívaný zadní okno aby mě nezábli v zimě ruce bigsmile

..bych to viděl na šlapacího mosviče, co sem měl jako děcko, jen troche většího bigsmile
to snad nebude zakázaný, jinak nevim idontknow

jj goodbigsmilebigsmilebigsmile taky jsem ho měl! hnědýhosmile1 už se vidím nacpaný se svými 95kg jak si to šinu s kopce s nálepkou bandit pičo na kufrubigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomsth (Člen)
19.08.2010 18:49:13
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

Banditatom psal:
tomsth psal:

..bych to viděl na šlapacího mosviče, co sem měl jako děcko, jen troche většího bigsmile
to snad nebude zakázaný, jinak nevim idontknow

jj goodbigsmilebigsmilebigsmile taky jsem ho měl! hnědýhosmile1 už se vidím nacpaný se svými 95kg jak si to šinu s kopce s nálepkou bandit pičo na kufrubigsmilebigsmilebigsmile

..vypadlo by to asi takhle

http://www.starahut.eu/images/galerie/Jaro_2008/035D.JPG


..ale ten moskvič nejni moc bezpečnej, po přejetí hasičskou V3S vypadá takhle: http://www.starahut.eu/images/galerie/J … 8/042D.JPG
..v testu bezpečnosti nula hvězdiček bigsmile


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Sandman (Člen)
24.08.2010 04:01:10
Offline

Re: První vlaštovka z Bruselu...

No hezky. Po městě občas jezdím 50kou. A to na koleass


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr