Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pokuta za parkování z r. 2002

Koldan (Člen)
17.08.2010 07:33:05
Offline

Pokuta za parkování z r. 2002

Tag mi přišlo z Magistrátu Brna, že sem nezaplatil v roce 2002 za sundání botičky, kterou mi dali a že mám zaplatit 300 Kč jináč to budou vymáhatfuckpussy Kdysi jsem nějakou botičku dostal, ale kdy a kde to bylo si už fakt nepamatuju. To jestli jsem zaplatil taky ne, ale pokuty platím, páč jsem jich za celou dobu co jezdím dostal možná 8 (2x rychlost v autě 500+300, 1 x rychlost na motorce 2500, ťukanec s autem 1500, propadlá technická na mašině 200, 3 x parkování 800). Potvrzení o zaplacení ale osm roků rozhodně neschovávám. Nevíte jak dlouho je nutná povinnost si schovat doklad o zaplacení? Na kom je teď břemeno prokazování, že jsem zaplatil nebo nezaplatil? Vo ty tři kila mi ani nejde, spíš o princip, co když to opět zaplatím a za osm roků se ozvou znovu šmejdi?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kukii (Člen)
17.08.2010 08:11:27
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

Koldan psal:

Tag mi přišlo z Magistrátu Brna, že sem nezaplatil v roce 2002 za sundání botičky, kterou mi dali a že mám zaplatit 300 Kč jináč to budou vymáhatfuckpussy Kdysi jsem nějakou botičku dostal, ale kdy a kde to bylo si už fakt nepamatuju. To jestli jsem zaplatil taky ne, ale pokuty platím, páč jsem jich za celou dobu co jezdím dostal možná 8 (2x rychlost v autě 500+300, 1 x rychlost na motorce 2500, ťukanec s autem 1500, propadlá technická na mašině 200, 3 x parkování 800). Potvrzení o zaplacení ale osm roků rozhodně neschovávám. Nevíte jak dlouho je nutná povinnost si schovat doklad o zaplacení? Na kom je teď břemeno prokazování, že jsem zaplatil nebo nezaplatil? Vo ty tři kila mi ani nejde, spíš o princip, co když to opět zaplatím a za osm roků se ozvou znovu šmejdi?

pokladní doklady maj 10 let pak se skartujou


Život je boj-mašina je nej!!!
Koldan (Člen)
17.08.2010 08:24:39
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

já myslel, že pětsmile2 hm, tak to asi nezbejvá nic jinýho než cálung


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kukii (Člen)
17.08.2010 08:30:39
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

Koldan psal:

já myslel, že pětsmile2 hm, tak to asi nezbejvá nic jinýho než cálung

ještě vydrž, třeba se vyjádří šmoula koumák good


Život je boj-mašina je nej!!!
Koldan (Člen)
17.08.2010 10:09:22
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

no já jen, že na tom by se dalo docela dobře vydělávat, páč pochybuju, že se najde někdo kdo si schová potvrzení o tom, že mu sundali botičku a že zaplatil deset let. sick


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
17.08.2010 11:31:47
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

Koldan psal:

no já jen, že na tom by se dalo docela dobře vydělávat, páč pochybuju, že se najde někdo kdo si schová potvrzení o tom, že mu sundali botičku a že zaplatil deset let. sick

Tak blbý snad nejsou... Pár takovejch případů, provalí se to a ti co v tom maj prsty jdou od fochu. Nejsem si jistej, že by jim za to těch pár stovek (možná tisíc) stálo, ale třeba jo...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
richie (Člen)
17.08.2010 14:37:05
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

u dopravniho prestupku je rok promlceci doba... do fuck fuck fuck s nima


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
richie (Člen)
17.08.2010 14:39:15
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

ajo sakra, ja blbe cetl :D (holt sem v hodinach cteni nedaval pozor) ... asi bych zaplatil nez ti napocitaj uroky .....


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
VikecB12 (Člen)
17.08.2010 14:40:52
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

richie psal:

u dopravniho prestupku je rok promlceci doba... do fuck fuck fuck s nima

Ale dopravní přestupek byl zřejmě vyřešenej na místě,ted schází zaplacení sankce...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
corimec (Člen)
17.08.2010 16:35:45
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

Mně chytili policajti v Kolíně na radaru a dostal jsem 2500kč pokutu,prachy jsem neměl tak jsem dostal složenku.Vybral jsem z bankomatu peníze a šel na město to zaplatit.Když mi dával
ouřada ustřižek řekl že si ho mám 5 let dobře shovat,pak už na mě nemůžou.Promlčecí doba je teda 5 let.

richie (Člen)
17.08.2010 17:29:40
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

VikecB12 psal:
richie psal:

u dopravniho prestupku je rok promlceci doba... do fuck fuck fuck s nima

Ale dopravní přestupek byl zřejmě vyřešenej na místě,ted schází zaplacení sankce...

sak sem psal ze sem debil a neumim cist....


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
VikecB12 (Člen)
17.08.2010 17:36:03
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

Jo,Ričí,kdy se stavíš? Nezavazí mě to...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kukii (Člen)
17.08.2010 18:57:27
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

corimec psal:

Mně chytili policajti v Kolíně na radaru a dostal jsem 2500kč pokutu,prachy jsem neměl tak jsem dostal složenku.Vybral jsem z bankomatu peníze a šel na město to zaplatit.Když mi dával
ouřada ustřižek řekl že si ho mám 5 let dobře shovat,pak už na mě nemůžou.Promlčecí doba je teda 5 let.

je to možný good já mluvila o bankovních pokladních dokladech... jinou zkušenost totiž jaksi nemám, zkásli mě šmejdi vždycky na místě, teda spíš vždycky sem náhodou u sebe měla prachy good


Život je boj-mašina je nej!!!
deny1234 (Člen)
17.08.2010 19:11:35
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

To Koldan , tak tady jsem ti neco vyguglil http://www.autoweb.cz/pravni-poradna-be … kuce/16443 Podle tohohle clanku je to po 6 letech promlcene , a nemuzou to vymahat , pokud teda si souhlasil , kdyz jsi dostal tu botu s pokutou , a dostal jsi slozenku , kterou jsi"zapomel " zaplatit good Jinak by to bylo promlceny uz za rok , pokud by se vubec nedostali k projednavani prestupku. ass

Banditatom (Člen)
17.08.2010 19:21:08
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

je to promlčenýsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Smoula.koumak (Člen)
18.08.2010 13:41:58
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

Banditatom psal:

je to promlčenýsmokin

záleží jestli třeba nedělali nějaký úkony, třeba ho obesílali a vrátilo se jim to nedoručený atd. pak ta lhůta běží odznova.

to že je to promlčený musí sám uplatnit...

jestli chceš nejjednodužší a nejlevnější variantu, zaplať a máš klid
jestli jde o princip, tak se do nich pust, bud jen odepiš že si myslíš, že je to promlčený  a čekej co odpoví, nebo tam zajdi, zeptej se o co de a proč až teď, když zjistíš, že v tom nic nedělali, tak zase namítni promlčení, jinak zaplať
když se na to vysereš, může se stát, že to promlčený nebylo a bude se to řešit exekučně, bude to dražší a budeš nasranej


Bandit v lese :-))
jirka silver (Člen)
19.08.2010 10:19:41
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

Řešil bych to taky jako šmoula.Chtěl bych po nich písemně,že to není promlčený na hubu ti řeknou cokoliv.good


Najdete nás na každém kilometru
karlos100 (Člen)
19.08.2010 11:06:38
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

nic ve zlým,ale vysral bych se na princip,
cálnul tříkilo,schoval ústřižek a fertig..
Jestli se ti vyplatí se s tím mrdat,máš můj obdiv..bigsmile


...a bude hůř!
Baltazar (Člen)
19.08.2010 11:21:57
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

karlos100 psal:

nic ve zlým,ale vysral bych se na princip,
cálnul tříkilo,schoval ústřižek a fertig..
Jestli se ti vyplatí se s tím mrdat,máš můj obdiv..bigsmile

ne jde o princip. Eslivá je to fakt promlčený (dá se zjistit telefonicky u jednoho jebkaře no né, no ano!) a pak kálet na ně z vysoka!


The father of the little princess of the dawn
karlos100 (Člen)
19.08.2010 11:53:14
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

Baltazar psal:
karlos100 psal:

nic ve zlým,ale vysral bych se na princip,
cálnul tříkilo,schoval ústřižek a fertig..
Jestli se ti vyplatí se s tím mrdat,máš můj obdiv..bigsmile

ne jde o princip. Eslivá je to fakt promlčený (dá se zjistit telefonicky u jednoho jebkaře no né, no ano!) a pak kálet na ně z vysoka!

bigsmile taky se vždycky cukám,když o něco jde,
ale kvůlivá tříkilu mi za to nestojí ani čas strávenej
telefonovánímbigsmilebigsmilebigsmile
...třeba to není z principu správně,ale nervy mi dost testujou
praštěný zákazníci a ještě se jebat s městskáčemaheadshakebigsmile


...a bude hůř!
jardagsf (Člen)
19.08.2010 21:04:35
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

ciste hypoteticky - calnes 300 a jako dalsi kolo ti prijde urok procento denne podle nejakeho zajeb predpisu - napis ze nevis o co jde a at ti poslou doklady prokazujici jejich pozadavek - cile koresponduj az dotahnes na promlceni
anebo se porad s nekym kdo tomu rozumi bigsmile bigsmile bigsmile
anebo jimposli smetrdol woe bigsmile bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Smoula.koumak (Člen)
20.08.2010 07:15:07
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

jardagsf psal:

ciste hypoteticky - calnes 300 a jako dalsi kolo ti prijde urok procento denne podle nejakeho zajeb predpisu - napis ze nevis o co jde a at ti poslou doklady prokazujici jejich pozadavek - cile koresponduj az dotahnes na promlceni
anebo se porad s nekym kdo tomu rozumi bigsmile bigsmile bigsmile
anebo jimposli smetrdol woe bigsmile bigsmile

no to by musel korespondovat dvacet let, teda teď už asi jen dvanáct nebo jak dlouho to má.


Bandit v lese :-))
Koldan (Člen)
20.08.2010 09:38:48
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

von je problém v tom, že ty tři kila nejsou pokuta, ty tři kila jsou manipulační poplatek za nandání a sundání botičky, takže tam nějaké promlčení nefunguje, voni to dělaj fikaně, daj vám pokutu a pak ještě tento poplatek.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
karlos100 (Člen)
20.08.2010 10:06:37
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

Koldan psal:

von je problém v tom, že ty tři kila nejsou pokuta, ty tři kila jsou manipulační poplatek za nandání a sundání botičky, takže tam nějaké promlčení nefunguje, voni to dělaj fikaně, daj vám pokutu a pak ještě tento poplatek.

dyť to furt píšu,holt si odtrhni od huby deset plzní
a zašli jim tříkilo,ber to jako humanitární pomoc městské policiibigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Sandman (Člen)
26.08.2010 03:39:27
Offline

Re: Pokuta za parkování z r. 2002

Buď rád za 3 kila. Také tady v tom našem Čurákově na tebe mohli poslat rovnou exekuci v řádu několika pěkně mastných kapříků.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr