Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » rozvodak

svobodakT (Člen)
31.08.2010 21:34:47
Offline

rozvodak

vim ze uz se to tu resilo mockrat ale nenasel jsem to co potrebuju koupil jsem novej rozvodak na B12 nasadil jsem ho nandal jsem napinak projel jsem to a po cca 20km ho mam vyjete o 17 zubu a podle toho co jsem tu nasel tak kdyz se to blize ke 20 tak uz je pred vymenou tak to bych uz moh zase menitbigsmile a nebo je 17.zub pocatecni stav ale pak uz tam moc nezbyvahelp

Filous (Člen)
31.08.2010 21:51:58
Offline

Re: rozvodak

...štyry zuby přet koncem beru jako limitní...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svobodakT (Člen)
31.08.2010 21:57:13
Offline

Re: rozvodak

Filous psal:

...štyry zuby přet koncem beru jako limitní...

no ja si nejsem jistej ale myslim si ze do konce jicha tam mohlo bejt tak 6

Filous (Člen)
31.08.2010 22:05:26
Offline

Re: rozvodak

svobodakT psal:
Filous psal:

...štyry zuby přet koncem beru jako limitní...

no ja si nejsem jistej ale myslim si ze do konce jicha tam mohlo bejt tak 6

...taky si nejsem jistej, ale tušim že celkem je na napínáku 24 zubů...může tam hrát roli i vopotřebení lišt a samotnýho napínáku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pajk (Člen)
01.09.2010 00:55:28
Offline

Re: rozvodak

Celkem jich tam je 22. Může se zdát na začátku dost 17, ale řek bych dokud napínák bude mít kam jít a je funkční, tak bych šel klidně až k předposlednímu zubu.
Akorát, že se mu moc nechce dopínat a to už vod půlky dál kdy ta pružina nemá takovou sílu a tam je třeba si to asi víc vošéfovat. Mě dopnul ze začátku vo 5 zubů během 23000 km a pak dál jen zub za 15000 km a to jsem mu musel ještě pomoct, už se to fakt nedalo poslouchatbad. Výchozí byl u mě 10 zub, teď jsem na 16. Kdyby každej další dal jen desítku, tak bych měnil zhruba v 90 tisgoodsmile1. Ale je to origo, nějaká náhražka to může mít jinak.

Marián (Člen)
01.09.2010 09:26:36
Offline

Re: rozvodak

Pajk psal:

Celkem jich tam je 22. Může se zdát na začátku dost 17, ale řek bych dokud napínák bude mít kam jít a je funkční, tak bych šel klidně až k předposlednímu zubu.
Akorát, že se mu moc nechce dopínat a to už vod půlky dál kdy ta pružina nemá takovou sílu a tam je třeba si to asi víc vošéfovat. Mě dopnul ze začátku vo 5 zubů během 23000 km a pak dál jen zub za 15000 km a to jsem mu musel ještě pomoct, už se to fakt nedalo poslouchatbad. Výchozí byl u mě 10 zub, teď jsem na 16. Kdyby každej další dal jen desítku, tak bych měnil zhruba v 90 tisgoodsmile1. Ale je to origo, nějaká náhražka to může mít jinak.

tak to sem ted uplne klidnej,chtel sem ho na 50 menit,ale zvuk je stale jako u novy,takze akorat nekdy zkontrolovat napinak a bude tosmile1


...sam mezi jebkarema...
svobodakT (Člen)
01.09.2010 14:14:01
Offline

Re: rozvodak

Pajk psal:

Celkem jich tam je 22. Může se zdát na začátku dost 17, ale řek bych dokud napínák bude mít kam jít a je funkční, tak bych šel klidně až k předposlednímu zubu.
Akorát, že se mu moc nechce dopínat a to už vod půlky dál kdy ta pružina nemá takovou sílu a tam je třeba si to asi víc vošéfovat. Mě dopnul ze začátku vo 5 zubů během 23000 km a pak dál jen zub za 15000 km a to jsem mu musel ještě pomoct, už se to fakt nedalo poslouchatbad. Výchozí byl u mě 10 zub, teď jsem na 16. Kdyby každej další dal jen desítku, tak bych měnil zhruba v 90 tisgoodsmile1. Ale je to origo, nějaká náhražka to může mít jinak.

tak to by melo bejt v pohode motor mel najeto 30tis to vim jiste ,takze opotrebenim to nebude a pruzini napunaku jsem vypodlozil at ma vetsi silu tak to necham a uvidim

Peka (Člen)
01.09.2010 17:56:14
Offline

Re: rozvodak

tys vypodlozil pruzinku? no to by jsi nemel to ted muzes prepnout ten rozvodak bigsmile


B12 neni uz je autobus :)
svobodakT (Člen)
01.09.2010 20:06:13
Offline

Re: rozvodak

Peka psal:

tys vypodlozil pruzinku? no to by jsi nemel to ted muzes prepnout ten rozvodak bigsmile

jj podlozil ten preci nejde prepnout vzdyt musi bejt porad napnutej tak aby byl bez vule  a neprovesoval se mezi koleckama vacek

Peka (Člen)
02.09.2010 13:50:45
Offline

Re: rozvodak

napnutej musi byt aby nepreskocil, vule mezi vackami je dana vytahanim.


B12 neni uz je autobus :)
svobodakT (Člen)
02.09.2010 15:44:54
Offline

Re: rozvodak

Peka psal:

napnutej musi byt aby nepreskocil, vule mezi vackami je dana vytahanim.

ja ho mam novej a ted co jsem to podlozil mam vuli mezi vackama minimalni tak to bude dobry

pavlikbary (Člen)
03.09.2010 12:16:56
Offline

Re: rozvodak

ja bych na to podkladani pruziny sral vule mezi vackami nastane u vytahanyho retezu ale prepeti mezi vackou a klikou by mohlo mnohem driv zkurvit plunzr. vetsi treni= vetsi opotrebenismile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr