Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » montaz Leo Vince SBK

Jose (Nový člen)
10.09.2010 16:13:42
Offline

montaz Leo Vince SBK

namontoval jsem vincka na svoji 650 a uklizim krabici a najednou mi vypadlo kolecko s 5-ti derama.to by tam asi melo bejt strceny ze?bigsmilesmile1 a ma to bejt dole jak se strka roura do vyfuku?
Dekuji za odpoved.

Fik-B6S (Člen)
10.09.2010 17:12:05
Offline

Re: montaz Leo Vince SBK

a není to tlumivka zhora do koncovky?bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Jose (Nový člen)
10.09.2010 17:56:48
Offline

Re: montaz Leo Vince SBK

no kdyz sem vytah vlozku tak tam to neni kam strcit,tak me napada jedine dolu k roure tam co doseda do vejfuku-je to kolecko z plechu a v nem 5 der a jinam snad ani nepasuje,ale divil jsem se ze nebylo v pytliku jako ostatni soucastky.....help

osiris (Člen)
10.09.2010 18:29:29
Offline

Re: montaz Leo Vince SBK

...zkus to vyfotit, ale když to vezmeš logicky, nemá to tam co dělat, proč bys "ucpával" laďák
...jestli to není urvaný z dbkilleru, tak myslím, že to vypadlo jen massimilianoj z ruky do tvý krabice bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Paladin86 (Člen)
10.09.2010 19:28:44
Offline

Re: montaz Leo Vince SBK

Já měl Lea na B12 a nebyl tam. A když jsem kupoval na FZS 1000 tak tam byla ta divná děrovaná mrcha jak řikáš. Nepadlo mě, jestli se to nestrká pod tlumivku, protože na B12 měla tlumivka zespoda navařený sítko a tahle tam nic nemá... idontknow

XJelen (Člen)
10.09.2010 19:50:15
Offline

Re: montaz Leo Vince SBK

to kolečko je přídavný restriktor, dává se mezi mezisvod a koncovku (teda tak to asi bylo myšleno) sníží to hluk ještě o kus, ale to přece nechceme ne?bigsmilegood vyhodit, nebo uložit a zapomenout good


Strýcfajtr !!!
Paladin86 (Člen)
10.09.2010 21:01:22
Offline

Re: montaz Leo Vince SBK

XJelen psal:

to kolečko je přídavný restriktor, dává se mezi mezisvod a koncovku (teda tak to asi bylo myšleno) sníží to hluk ještě o kus, ale to přece nechceme ne?bigsmilegood vyhodit, nebo uložit a zapomenout good

Jsem to hledal aby jsem to sem vyfotil ale už jsem to důkladně uložil a zapomenul bigsmile

cikin (Člen)
12.09.2010 08:46:40
Offline

Re: montaz Leo Vince SBK

Ty kluku ze Žďáru, alespoň si vyplň profil !evil

Jose (Nový člen)
12.09.2010 08:58:17
Offline

Re: montaz Leo Vince SBK

taky se na to dostanu....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr