Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Koupě skůtru za babku

spidys (Člen)
07.09.2010 12:29:29
Offline

Koupě skůtru za babku

Zdar,
začal sem řešit levnější způsob dojíždění do práce a hlavně taky způsob, abych tady v čurákově nemusel trčet v kolonách. Jako jednu z variant zvažuju pořízení levnýho skůtra, asi nejlíp 50-tku abyto žralo 0.0 hovno a hlavně by to bylo většinu času přivázaný na chodníku někde u lampy. Takže když by to někdo šlohnul, tak abych neměl takovou ztrátu. Takže hledám něco vokolo 5 - 7 litrů.
Dotaz je. Je nějaká značka v týhle ceně, co je sice staršího data, ale co se nějak extrámně nesere? Abych do toho necpal prachy horem dolem.
Koukal sem na netu na nějaký Kentoyi. Je tam i celkem zajímavá s kufrem na sváču viz. http://www.motoinzerce.cz/motorky/kento … 50-4t.html

Odpovědi: jezdi na kole, kup si lístek na mastnou tyč si nechte, bo je mi to jasný bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Marián (Člen)
07.09.2010 12:35:47
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

myslim,ze kentojou nic neskazis.
za ty prachy pak uz jedne babetabigsmile


...sam mezi jebkarema...
K.a.s.y.m. (Člen)
07.09.2010 12:36:32
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

spidys psal:

Zdar,
začal sem řešit levnější způsob dojíždění do práce a hlavně taky způsob, abych tady v čurákově nemusel trčet v kolonách. Jako jednu z variant zvažuju pořízení levnýho skůtra, asi nejlíp 50-tku abyto žralo 0.0 hovno a hlavně by to bylo většinu času přivázaný na chodníku někde u lampy. Takže když by to někdo šlohnul, tak abych neměl takovou ztrátu. Takže hledám něco vokolo 5 - 7 litrů.
Dotaz je. Je nějaká značka v týhle ceně, co je sice staršího data, ale co se nějak extrámně nesere? Abych do toho necpal prachy horem dolem.
Koukal sem na netu na nějaký Kentoyi. Je tam i celkem zajímavá s kufrem na sváču viz. http://www.motoinzerce.cz/motorky/kento … 50-4t.html

Odpovědi: jezdi na kole, kup si lístek na mastnou tyč si nechte, bo je mi to jasný bigsmile

Tak tohohle určitě ne..to budeš rychlejší i na kole..Kamarád měl a fakt nedoporučim.Krom toho že to nejede tak se to i dost sype..hlavně motor.Jestli chceš něco bezúdržbovýho tak 2T a pokud možno vzduchem chlazený...čim míň věcí na posrání tim lepší..Navíc jestli to chceš do Prahy tak bejt tebou se radši poohlídnu po 100;125;150 nebudeš brzdou provozu což je i pro tebe bezpečnější a spotřeba je úplně stejná.Ale finální rozhodnutí je stejně na tobě...Já už asi tak pátej rok jezdim na Yamaha YN 50 Neos r.v.98 denně celoročně do práce a zatim bez investic,ale já to mám do práce 4 km smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
spidys (Člen)
07.09.2010 12:39:20
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

K.a.s.y.m. psal:
spidys psal:

Zdar,
začal sem řešit levnější způsob dojíždění do práce a hlavně taky způsob, abych tady v čurákově nemusel trčet v kolonách. Jako jednu z variant zvažuju pořízení levnýho skůtra, asi nejlíp 50-tku abyto žralo 0.0 hovno a hlavně by to bylo většinu času přivázaný na chodníku někde u lampy. Takže když by to někdo šlohnul, tak abych neměl takovou ztrátu. Takže hledám něco vokolo 5 - 7 litrů.
Dotaz je. Je nějaká značka v týhle ceně, co je sice staršího data, ale co se nějak extrámně nesere? Abych do toho necpal prachy horem dolem.
Koukal sem na netu na nějaký Kentoyi. Je tam i celkem zajímavá s kufrem na sváču viz. http://www.motoinzerce.cz/motorky/kento … 50-4t.html

Odpovědi: jezdi na kole, kup si lístek na mastnou tyč si nechte, bo je mi to jasný bigsmile

Tak tohohle určitě ne..to budeš rychlejší i na kole..Kamarád měl a fakt nedoporučim.Krom toho že to nejede tak se to i dost sype..hlavně motor.Jestli chceš něco bezúdržbovýho tak 2T a pokud možno vzduchem chlazený...čim míň věcí na posrání tim lepší..Navíc jestli to chceš do Prahy tak bejt tebou se radši poohlídnu po 100;125;150 nebudeš brzdou provozu což je i pro tebe bezpečnější a spotřeba je úplně stejná.Ale finální rozhodnutí je stejně na tobě...Já už asi tak pátej rok jezdim na Yamaha YN 50 Neos r.v.98 denně celoročně do práce a zatim bez investic,ale já to mám do práce 4 km smile1

A nevíš vo něčem? Co Yuki?
Mám to do práce 10 - 15km


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
K.a.s.y.m. (Člen)
07.09.2010 12:47:24
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

spidys psal:
K.a.s.y.m. psal:
spidys psal:

Zdar,
začal sem řešit levnější způsob dojíždění do práce a hlavně taky způsob, abych tady v čurákově nemusel trčet v kolonách. Jako jednu z variant zvažuju pořízení levnýho skůtra, asi nejlíp 50-tku abyto žralo 0.0 hovno a hlavně by to bylo většinu času přivázaný na chodníku někde u lampy. Takže když by to někdo šlohnul, tak abych neměl takovou ztrátu. Takže hledám něco vokolo 5 - 7 litrů.
Dotaz je. Je nějaká značka v týhle ceně, co je sice staršího data, ale co se nějak extrámně nesere? Abych do toho necpal prachy horem dolem.
Koukal sem na netu na nějaký Kentoyi. Je tam i celkem zajímavá s kufrem na sváču viz. http://www.motoinzerce.cz/motorky/kento … 50-4t.html
Odpovědi: jezdi na kole, kup si lístek na mastnou tyč si nechte, bo je mi to jasný bigsmile

Tak tohohle určitě ne..to budeš rychlejší i na kole..Kamarád měl a fakt nedoporučim.Krom toho že to nejede tak se to i dost sype..hlavně motor.Jestli chceš něco bezúdržbovýho tak 2T a pokud možno vzduchem chlazený...čim míň věcí na posrání tim lepší..Navíc jestli to chceš do Prahy tak bejt tebou se radši poohlídnu po 100;125;150 nebudeš brzdou provozu což je i pro tebe bezpečnější a spotřeba je úplně stejná.Ale finální rozhodnutí je stejně na tobě...Já už asi tak pátej rok jezdim na Yamaha YN 50 Neos r.v.98 denně celoročně do práce a zatim bez investic,ale já to mám do práce 4 km smile1

A nevíš vo něčem? Co Yuki?
Mám to do práce 10 - 15km

po právdě to je z bláta do louže..pořád je to čína,ale u Yuki se nechá sehnat skůtr s motorem Minarely horizont AC což je aspoň trochu výhra protože to je motor co vydrží.
Konkrétní tip ti nedám,ale zkus se kouknout na www.skutrforum.cz pak sem http://forum.scooter-tuning.cz a nakonec bych zkusil zavolat sem http://www.skutry-malsice.cz/ tahaj skůtry z itálie maj vrakoviště na skůtry a vůbec je s nima rozmná řeč a domluva.
na 15 km je 50ccm blbost hlavně pokud je to mimo město nebo po rychlejších silnicích s hustym provozem.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
07.09.2010 13:04:27
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

spidys psal:

Zdar,
začal sem řešit levnější způsob dojíždění do práce a hlavně taky způsob, abych tady v čurákově nemusel trčet v kolonách. Jako jednu z variant zvažuju pořízení levnýho skůtra, asi nejlíp 50-tku abyto žralo 0.0 hovno a hlavně by to bylo většinu času přivázaný na chodníku někde u lampy. Takže když by to někdo šlohnul, tak abych neměl takovou ztrátu. Takže hledám něco vokolo 5 - 7 litrů.
Dotaz je. Je nějaká značka v týhle ceně, co je sice staršího data, ale co se nějak extrámně nesere? Abych do toho necpal prachy horem dolem.
Koukal sem na netu na nějaký Kentoyi. Je tam i celkem zajímavá s kufrem na sváču viz. http://www.motoinzerce.cz/motorky/kento … 50-4t.html

Odpovědi: jezdi na kole, kup si lístek na mastnou tyč si nechte, bo je mi to jasný bigsmile

Kup si kolo voe, alespoň zhubneš...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
07.09.2010 13:17:52
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Ondráš psal:
spidys psal:

Odpovědi: jezdi na kole, kup si lístek na mastnou tyč si nechte, bo je mi to jasný bigsmile

Kup si kolo voe, alespoň zhubneš...smokin

Na tebe sem tady čekal idontknowfuckfuck

bigsmilebigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Mour (Člen)
07.09.2010 13:33:18
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Za 5 tis. koupíš libovou dvourychlostní Babettugood ....myslím si , že udělá lepší službu.

http://motorky.yauto.cz/babetta-babetta-210-578011.html

Loser (Administrator)
07.09.2010 14:29:25
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

muzu vrele doporucit tohleto
http://inzerce.zacatek.cz/prodam/motork … son-sr-50/

ja na tom lital tri roky ... i ve dvou jsem predjizdel favority (tech 90 to vytahne), delaval jsem na to i 60 Km do skoly a zpatky a absolutne spokojenej. Nejvic se mi libilo, ze to ma normalni radicku, takze kdyz pak sednes kosmostroj, nebudes zapominat radit.
Tatik to dokazal klopit tak, ze mu v pravejch zatackach litali jiskry od vejfuku

Stoji nam to jeste na chate zarovnany bordelem, pze tatik nemel love na drobne opravy, ktere pak vedly k tem vetsim porucham. Pojizdny to je, jen je v pici elektrika, brzdy (ke konci uz brzdil nohama), upadlej vejfuck je zafixovanej elektrikarskou paskou a stejne na tom je i roztrhane sedlo. Myslim, ze opravovat to uz nebude, kdyz ma bandita, tak kdyby se ti s tim chtelo pohrat a zainvestovat, mozna byste se domluvili na cene goodsmile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Petr (Člen)
07.09.2010 14:30:11
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

čeče nevím ale myslím, že budeš zklamaný. když koupíš šídlo za 5 budeš se v tom jen vrtat.. raději kup něco co má trochu ducha a třeba to pojisti (myslím že Pola poradí)evil
navíc pokud se rozhodneš zase to pustit do světa, myslím že o prodejnosti se tu bavit nemusíme bad


tož tak..
Loser (Administrator)
07.09.2010 14:33:50
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

tady mas i video, jaky se s tim daji delat prima veci bigsmile

http://www.youtube.com/watch?v=aHsSES0R … re=related


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
07.09.2010 14:37:32
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Loser psal:

tady mas i video, jaky se s tim daji delat prima veci bigsmile

http://www.youtube.com/watch?v=aHsSES0R … re=related

tenhle stroj byl možná dobrej když byl novej,ale jejich věčná nemoc se strženym závitem na válci pro vejfuk a věčně se sypající neskutečně složitá elektrika je brzy odsoudili k záhubě..to už i ty rozumnější čínský skůtry (Yuki,Kentoya)jsou na tom líp.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr (Člen)
07.09.2010 14:40:31
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

simál je jinde a toho bych i doporučil, ale to už zrovna muže jít do MZ 150ky. je za pusu a už ho to i sveze. já měl MZ ETZ 251 a maximální spokojenost vděčný služebník - pokud si pohládáš spojku good


tož tak..
Filous (Člen)
07.09.2010 14:40:58
Offline

Re: Koupě skůtru za babku


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pavel dolínek (Člen)
07.09.2010 15:23:24
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

u nas ty kentoji vyrabej,shit jako jako svine,dle me je lepsi deset let starej japan nebo ital nez nova cina


"una storia italiana"
Ondráš (Člen)
07.09.2010 15:29:12
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

K.a.s.y.m. psal:

tenhle stroj byl možná dobrej když byl novej,ale jejich věčná nemoc se strženym závitem na válci pro vejfuk a věčně se sypající neskutečně složitá elektrika je brzy odsoudili k záhubě..to už i ty rozumnější čínský skůtry (Yuki,Kentoya)jsou na tom líp.

Simsona jsem měl, ale ve vsi jsem teda byl jediný, kterýmu se strhnul ten závit na válci. Taky jsem byl jediný, který na tom měl na tacháči kolem 25 tis.
Elektrika byla v poho. Jen se občas vysypala spínací skříňka. Tehdy stála 550,- kč, ale je to tak 10 let co jsem jí kupoval.. :-x
Jinak jsem s tím byl spokojenej. good
Jo a ještě gufero na klice a přisávalo to vzduch. Ale to je korunová položka.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
gore (Člen)
07.09.2010 15:40:17
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Ondráš psal:
spidys psal:

Zdar,
začal sem řešit levnější způsob dojíždění do práce a hlavně taky způsob, abych tady v čurákově nemusel trčet v kolonách. Jako jednu z variant zvažuju pořízení levnýho skůtra, asi nejlíp 50-tku abyto žralo 0.0 hovno a hlavně by to bylo většinu času přivázaný na chodníku někde u lampy. Takže když by to někdo šlohnul, tak abych neměl takovou ztrátu. Takže hledám něco vokolo 5 - 7 litrů.
Dotaz je. Je nějaká značka v týhle ceně, co je sice staršího data, ale co se nějak extrámně nesere? Abych do toho necpal prachy horem dolem.
Koukal sem na netu na nějaký Kentoyi. Je tam i celkem zajímavá s kufrem na sváču viz. http://www.motoinzerce.cz/motorky/kento … 50-4t.html

Odpovědi: jezdi na kole, kup si lístek na mastnou tyč si nechte, bo je mi to jasný bigsmile

Kup si kolo voe, alespoň zhubneš...smokin

..si mě to vytahnul z peragoodbigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Fresh Man (Člen)
07.09.2010 18:29:45
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

nebo skus koupit neco za peníze .... za babku (nic proti tvejm prarodičům) nic kloudnýho nedostaneš bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Bedřich (Člen)
07.09.2010 23:38:55
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

taky jsem o tom uvažoval (denně 40km po praze) a šel jsem přesně jako ty. Začal jsem nějakou čínskou jebku, to mi rozmluvili, pak něco jetějšího, to mi taky rozmluvili, dostal jsem se na 20tis a to sem si zase rozmluvil já...bigsmile

tak dej vědět jak jsi dopad...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
inkvizitorr (Administrator)
08.09.2010 07:10:28
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

koupil sem teď dva, tohodle celkem slušně vypdajícího za 9400, je to 125 ale 4Tbad takže to bude zdechlinasmile2

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/09/14/98/1209149844_1



a pak tohodle, lehce křuslýho za 85€, je to 50 2Tsmokin

http://i.ebayimg.com/23/!B0-f,5wBGk~$(KGrHqMOKjEE)Ty4M0-qBMcoOrnHDQ~~_12.JPG



ovšem aby se s tim dalo jezdit po městě bych doporučoval min 150, ale hlavně 2T!!!smokin

jináč sou oba z íbejecool


doba je temná...
K.a.s.y.m. (Člen)
08.09.2010 07:13:33
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

goodgood až budu schánět vim na koho se obrátit bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
08.09.2010 07:46:01
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Ja mel tedka na dovoleny pucenou Aprilku Leonardo obsah 150 ccm ve 4T, nevim zda to melo nejaky motorovy upravy, ve dvou nemel problem litat 90 km/h po rovince a vylezl na tuto rychlost docela hodne rychle, spotreba byla pac sem lital kopce na vostrove kolem 4 litru ve dvou lidech a s batozinou ( ploutve a nejaky kundoviny na ksicht). Mela namotano 36 tisic a stale motorove v kondici, a bylo videt ze se sni nikdo nemazlil, domrdana ze vsech stran, vytekle predni tlumice, zadni tlumice taky na konci zivota, ale dalo se s tim litat smile1. Ale kdyz sem jel prezouvat zadni pryz, tak me mistni rek v pneuservisu povidal ze italsky stroje jsou BAD bigsmile, ze radsi Yahahu, Hondu a Suzu.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
08.09.2010 08:16:26
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Billy psal:

Ja mel tedka na dovoleny pucenou Aprilku Leonardo obsah 150 ccm ve 4T, nevim zda to melo nejaky motorovy upravy, ve dvou nemel problem litat 90 km/h po rovince a vylezl na tuto rychlost docela hodne rychle, spotreba byla pac sem lital kopce na vostrove kolem 4 litru ve dvou lidech a s batozinou ( ploutve a nejaky kundoviny na ksicht). Mela namotano 36 tisic a stale motorove v kondici, a bylo videt ze se sni nikdo nemazlil, domrdana ze vsech stran, vytekle predni tlumice, zadni tlumice taky na konci zivota, ale dalo se s tim litat smile1. Ale kdyz sem jel prezouvat zadni pryz, tak me mistni rek v pneuservisu povidal ze italsky stroje jsou BAD bigsmile, ze radsi Yahahu, Hondu a Suzu.

takhle to jeden normálně..to neni čína bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
david (Člen)
08.09.2010 08:25:51
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

mohu doporučit manet korádo, lítám na tom do práce, spotřeba do 2l a bez poruch goodgoodgoodgoodgood


livet är en kamp...
K.a.s.y.m. (Člen)
08.09.2010 08:43:12
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

david psal:

mohu doporučit manet korádo, lítám na tom do práce, spotřeba do 2l a bez poruch goodgoodgoodgoodgood

to je to samí jak babeta nebo Betka a tomu podobný..neni se za co skovat a nic moc na tom v případě potřeby neodvezeš smile1 krom toho tam neni kam dát helma když nemáš kufr.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
david (Člen)
08.09.2010 09:03:57
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

K.a.s.y.m. psal:
david psal:

mohu doporučit manet korádo, lítám na tom do práce, spotřeba do 2l a bez poruch goodgoodgoodgoodgood

to je to samí jak babeta nebo Betka a tomu podobný..neni se za co skovat a nic moc na tom v případě potřeby neodvezeš smile1 krom toho tam neni kam dát helma když nemáš kufr.

ale proti babetě je spolehlivost mnohem větší


livet är en kamp...
VikecB12 (Člen)
08.09.2010 09:07:25
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

K.a.s.y.m. psal:
david psal:

mohu doporučit manet korádo, lítám na tom do práce, spotřeba do 2l a bez poruch goodgoodgoodgoodgood

to je to samí jak babeta nebo Betka a tomu podobný..neni se za co skovat a nic moc na tom v případě potřeby neodvezeš smile1 krom toho tam neni kam dát helma když nemáš kufr.

Máš pravdu,ale zase se podívej na cenovej rozdíl,tady koupíš funglovku mopeda za cenu vohrkanýho skůtra. A myslím že ten Pežot bude nesrovnatelně lepší než ty Betky a Juki a cenově se od nich moc neliší. www.tipmoto.com/motorky/peugeot/163458-vogue-50.html


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
08.09.2010 09:21:00
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:
david psal:

mohu doporučit manet korádo, lítám na tom do práce, spotřeba do 2l a bez poruch goodgoodgoodgoodgood

to je to samí jak babeta nebo Betka a tomu podobný..neni se za co skovat a nic moc na tom v případě potřeby neodvezeš smile1 krom toho tam neni kam dát helma když nemáš kufr.

Máš pravdu,ale zase se podívej na cenovej rozdíl,tady koupíš funglovku mopeda za cenu vohrkanýho skůtra. A myslím že ten Pežot bude nesrovnatelně lepší než ty Betky a Juki a cenově se od nich moc neliší. www.tipmoto.com/motorky/peugeot/163458-vogue-50.html

ale jo to neřikám,ale já to beru ze svýho pohledu..jezdim denně celej rok...a v momentě kdy prší(sněží) nebo už je krapet zima tak jsou ty plasty před nohama k nezaplacení..když vyloženě neleje tak mám jen mokrej hrudník a ramena a jinakj sem suchej...další věc je ta helma..kam s ní když někde zastavíš a potřebuješ jít nakoupit???a kam pak s věcma který koupíš??Jsou to drobnosti,ale pro denní použítí neskutečně praktický.A navíc..i ten vohrkanej skůtr neni dneska problém za pár kaček opravit.Jen se stačí poohlídnout po netu..třeba ten kousek co přivez inkviz za 85 E..do 5000,- je z něj luxusně fungující záležitost.good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
08.09.2010 16:41:32
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

inkvizitorr psal:

koupil sem teď dva, tohodle celkem slušně vypdajícího za 9400, je to 125 ale 4Tbad takže to bude zdechlinasmile2
http://img02.allegroimg.pl/photos/orygi … 09149844_1

a pak tohodle, lehce křuslýho za 85€, je to 50 2Tsmokin
http://i.ebayimg.com/23/!B0-f,5wBGk~$(K … Q~~_12.JPG

ovšem aby se s tim dalo jezdit po městě bych doporučoval min 150, ale hlavně 2T!!!smokin

jináč sou oba z íbejecool

...děda uš ti nechce pučovat rudýho draka???idontknow ...no vlastně se mu ani nedivim, dyš mu dycky vyjedeš fšechen benzín a vrátíš mu to chudákoj s prázdnouidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
08.09.2010 16:47:06
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Filous psal:
inkvizitorr psal:

koupil sem teď dva, tohodle celkem slušně vypdajícího za 9400, je to 125 ale 4Tbad takže to bude zdechlinasmile2
http://img02.allegroimg.pl/photos/orygi … 09149844_1

a pak tohodle, lehce křuslýho za 85€, je to 50 2Tsmokin
http://i.ebayimg.com/23/!B0-f,5wBGk~$(K … Q~~_12.JPG

ovšem aby se s tim dalo jezdit po městě bych doporučoval min 150, ale hlavně 2T!!!smokin

jináč sou oba z íbejecool

...děda uš ti nechce pučovat rudýho draka???idontknow ...no vlastně se mu ani nedivim, dyš mu dycky vyjedeš fšechen benzín a vrátíš mu to chudákoj s prázdnouidontknowbigsmile

a eště mu to nějací  kokotí volepí tejpou kolem dokola bigsmile


Strýcfajtr !!!
vOjTaB6 (Člen)
08.09.2010 17:05:30
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Je to krapet jina cenova relace, ale kamos ma ted na krame skutra Yamaha X-City 250 ´08, kterej oni sami pred dvouma rokama prodali duchodci, ten na nem najel 1900km a ted se ho zbavuje, je to neskrabnuty a za nejakejch 50.000,-

Tak kdybyste nekdo chtel, tag se vozvete...


Bandit rulezz!!!
MAZI (Člen)
08.09.2010 17:16:49
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

nebo tohle jestli by jsi nechtěl ... ladičky 125 4t 

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/98_p6159226.jpg


[/IMG]


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
spidys (Člen)
08.09.2010 19:38:56
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

vOjTaB6 psal:

Je to krapet jina cenova relace, ale kamos ma ted na krame skutra Yamaha X-City 250 ´08, kterej oni sami pred dvouma rokama prodali duchodci, ten na nem najel 1900km a ted se ho zbavuje, je to neskrabnuty a za nejakejch 50.000,-

Tak kdybyste nekdo chtel, tag se vozvete...

To je ranec na to, že to bude stát na chodníku přivázaný řetězem k lampě smokin

MAZI psal:

nebo tohle jestli by jsi nechtěl ... ladičky 125 4t  http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 159226.jpg
[/IMG]

Co za to? evil


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Zdenák (Člen)
09.09.2010 16:38:28
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Bacha na Maziho.... jezdil na tom ve 3..... :o)

znaám to.... evil


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
MAZI (Člen)
09.09.2010 19:23:11
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

no já jezdím furt ve dvou i sám takže ve třech není problém... bigsmile


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
nicola.foxx (Člen)
10.09.2010 08:41:38
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Hele a co nejakej ten novej co ma Kojaksro na krame??? Zase takova palice to neniidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nicola.foxx (Člen)
10.09.2010 08:43:23
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

A nebo woe tohle a to budes teprve king jag prase
http://www.motoinzerce.cz/motorky/cz/44 … 5-502.html


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
10.09.2010 08:46:03
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

nicola.foxx psal:

Hele a co nejakej ten novej co ma Kojaksro na krame??? Zase takova palice to neniidontknow

no popravdě dát dvacku za něco co nejede a budeš tim brzdit i ve městě osobáky..navíc čínu???to radši staršiho itala nebo japonce a aspon 125 ccm.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
10.09.2010 08:50:12
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

bigsmile   Než čínského zkůtra, tak to radši ségru v bordelu! ...nebo jak to vlastně bylo ?!?! surprisedidontknowbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
10.09.2010 08:54:30
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Mour psal:

bigsmile   Než čínského zkůtra, tak to radši ségru v bordelu! ...nebo jak to vlastně bylo ?!?! surprisedidontknowbigsmile

bigsmilebigsmilegoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
10.09.2010 11:13:28
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

K.a.s.y.m. psal:
nicola.foxx psal:

Hele a co nejakej ten novej co ma Kojaksro na krame??? Zase takova palice to neniidontknow

no popravdě dát dvacku za něco co nejede a budeš tim brzdit i ve městě osobáky..navíc čínu???to radši staršiho itala nebo japonce a aspon 125 ccm.

....to Kasym nesouhlas, ten co tu máme naprodej 50 2T má najeto 500km, převážně mnou, jede 65Km jak nic ( je odškrcenej )
máš tam skoro dva roky záruku, když se něco posere dostaneš po dohodě náhradní, a díly mám na dílně do 48h, jakožto sme autorizovanej servissmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ondráš (Člen)
10.09.2010 11:31:15
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

nicola.foxx psal:

A nebo woe tohle a to budes teprve king jag prase
http://www.motoinzerce.cz/motorky/cz/44 … 5-502.html

Prase... good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
10.09.2010 12:19:48
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

kojaksro psal:
K.a.s.y.m. psal:
nicola.foxx psal:

Hele a co nejakej ten novej co ma Kojaksro na krame??? Zase takova palice to neniidontknow

no popravdě dát dvacku za něco co nejede a budeš tim brzdit i ve městě osobáky..navíc čínu???to radši staršiho itala nebo japonce a aspon 125 ccm.

....to Kasym nesouhlas, ten co tu máme naprodej 50 2T má najeto 500km, převážně mnou, jede 65Km jak nic ( je odškrcenej )
máš tam skoro dva roky záruku, když se něco posere dostaneš po dohodě náhradní, a díly mám na dílně do 48h, jakožto sme autorizovanej servissmokin

to nic nemění na tom,že 50 je do Prahy málo o tom mě prostě nepřesvědčíš bigsmile...a mám ten pocit ,že ten 50 2T ma Minarely motor nebo co jsi mi to povídal,ne?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
10.09.2010 12:30:09
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

K.a.s.y.m. psal:
kojaksro psal:
K.a.s.y.m. psal:


no popravdě dát dvacku za něco co nejede a budeš tim brzdit i ve městě osobáky..navíc čínu???to radši staršiho itala nebo japonce a aspon 125 ccm.

....to Kasym nesouhlas, ten co tu máme naprodej 50 2T má najeto 500km, převážně mnou, jede 65Km jak nic ( je odškrcenej )
máš tam skoro dva roky záruku, když se něco posere dostaneš po dohodě náhradní, a díly mám na dílně do 48h, jakožto sme autorizovanej servissmokin

to nic nemění na tom,že 50 je do Prahy málo o tom mě prostě nepřesvědčíš bigsmile...a mám ten pocit ,že ten 50 2T ma Minarely motor nebo co jsi mi to povídal,ne?

....přesvědčovat Tě nechci, ale těch 500km jsem najezdil samo že po Praze, když byli zácpi a jezdil jsem po nákupech. Naprosto dostačující. Tím netvrdím že bych nebral třeba 125cm.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
10.09.2010 12:32:17
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

kojaksro psal:
K.a.s.y.m. psal:
kojaksro psal:


....to Kasym nesouhlas, ten co tu máme naprodej 50 2T má najeto 500km, převážně mnou, jede 65Km jak nic ( je odškrcenej )
máš tam skoro dva roky záruku, když se něco posere dostaneš po dohodě náhradní, a díly mám na dílně do 48h, jakožto sme autorizovanej servissmokin

to nic nemění na tom,že 50 je do Prahy málo o tom mě prostě nepřesvědčíš bigsmile...a mám ten pocit ,že ten 50 2T ma Minarely motor nebo co jsi mi to povídal,ne?

....přesvědčovat Tě nechci, ale těch 500km jsem najezdil samo že po Praze, když byli zácpi a jezdil jsem po nákupech. Naprosto dostačující. Tím netvrdím že bych nebral třeba 125cm.

to je právě ono...dostačující to je,ale nemáš tam rezervu která se vždycky hodísmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
10.09.2010 13:39:12
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Sice je to teda vic penes, ale ja osobne bych volil tohle
http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … rgman.html


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
10.09.2010 13:52:33
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

no já osobně spíš do tohohle http://www.tipmoto.com/motorky/gilera/1 … 80-2t.html ale to už je spíš skůtr pro radost než na denní ježdění i když to taky umíbigsmileevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
10.09.2010 18:22:04
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

nicola.foxx psal:

Sice je to teda vic penes, ale ja osobne bych volil tohle
http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … rgman.html

do toho bych nešel nevím co je na tom pravda, ale prej to mělo nějaký problémy s klikouidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
10.09.2010 18:48:00
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Birdie 50...

Nesmrtelnej stroj good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/46_birdie.jpg

Second Class Citizen
1130 Café Racer
inkvizitorr (Administrator)
10.09.2010 21:25:25
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

ten burgman je holej nesmysl badsick zato gilera goodgoodgoodsmokin


doba je temná...
XJelen (Člen)
10.09.2010 21:29:41
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

K.a.s.y.m. psal:
kojaksro psal:
K.a.s.y.m. psal:


to nic nemění na tom,že 50 je do Prahy málo o tom mě prostě nepřesvědčíš bigsmile...a mám ten pocit ,že ten 50 2T ma Minarely motor nebo co jsi mi to povídal,ne?

....přesvědčovat Tě nechci, ale těch 500km jsem najezdil samo že po Praze, když byli zácpi a jezdil jsem po nákupech. Naprosto dostačující. Tím netvrdím že bych nebral třeba 125cm.

to je právě ono...dostačující to je,ale nemáš tam rezervu která se vždycky hodísmile1

tak s rezervou jezdil pouze tatran 125 pokavaď si to dobře pamatuju surprised


Strýcfajtr !!!
fido (Člen)
10.09.2010 21:45:40
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Měl sem 10 let a zase mít budu. Čínu apod. nebrat, pouze značku. Yamaha Aerox, Gilera Runner 50ky s velkým potenciálem k tunění na 70ccm až přidřešbigsmile Kubíky vejš za mě Gilera R 125, 200 VRX.tzn. koncepce Minarelli a Piaggio. Burgman není na lítání zabere ti v garage flek pro auto.


bla...blabla...!
K.a.s.y.m. (Člen)
11.09.2010 20:34:21
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
kojaksro psal:


....přesvědčovat Tě nechci, ale těch 500km jsem najezdil samo že po Praze, když byli zácpi a jezdil jsem po nákupech. Naprosto dostačující. Tím netvrdím že bych nebral třeba 125cm.

to je právě ono...dostačující to je,ale nemáš tam rezervu která se vždycky hodísmile1

tak s rezervou jezdil pouze tatran 125 pokavaď si to dobře pamatuju surprised

čeče mám to po dědovi v kůlně a jel jsem na tom jen jednou..na víc jsem neměl odvahu...ten přední systém průženení je fakt mazec bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
11.09.2010 20:38:30
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

fido psal:

Měl sem 10 let a zase mít budu. Čínu apod. nebrat, pouze značku. Yamaha Aerox, Gilera Runner 50ky s velkým potenciálem k tunění na 70ccm až přidřešbigsmile Kubíky vejš za mě Gilera R 125, 200 VRX.tzn. koncepce Minarelli a Piaggio. Burgman není na lítání zabere ti v garage flek pro auto.

Jo jo minarely a nebo Piaggiogoodgood
dneska jsem se byl podívat zase v na Skůtrackejch závodech..no fakt mě to láká čim dál vícevil
to Fido:Runner ano,ale pouze 2T ten 4T už neni onobigsmilebigsmile i když dneska tam i na tom 200 lítali luxusně a ten zvuk s Vinckem je taky mazec bigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fido (Člen)
11.09.2010 20:55:11
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

to je jasný že 4T moc už nepotuníš....smokin

Zvláštní že Piaggio používá Aprilia, Gilera, Piaggio, Derbi

Minarelli má Yamaha, MBK a Malaguti. Nic jinýho se na závodech ani nepoužívá. Ostatní vštně Hondy a Suzy maj svoje a zbytek Taiwan Korea Číňani maj více či spíš méně povedený deriváty


bla...blabla...!
fido (Člen)
11.09.2010 23:53:42
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

fido psal:

to je jasný že 4T moc už nepotuníš....smokin

Zvláštní že Piaggio používá Aprilia, Gilera, Piaggio, Derbi

Minarelli má Yamaha, MBK a Malaguti. Nic jinýho se na závodech ani nepoužívá. Ostatní vštně Hondy a Suzy maj svoje a zbytek Taiwan Korea Číňani maj více či spíš méně povedený deriváty

vlastně hodně svůj je ještě Peugeot


bla...blabla...!
K.a.s.y.m. (Člen)
12.09.2010 10:16:05
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

fido psal:
fido psal:

to je jasný že 4T moc už nepotuníš....smokin

Zvláštní že Piaggio používá Aprilia, Gilera, Piaggio, Derbi

Minarelli má Yamaha, MBK a Malaguti. Nic jinýho se na závodech ani nepoužívá. Ostatní vštně Hondy a Suzy maj svoje a zbytek Taiwan Korea Číňani maj více či spíš méně povedený deriváty

vlastně hodně svůj je ještě Peugeot

jj a ten taky moc nepotuníš bigsmile ono neni ani proč,ale pokud už se chce tak za hodně draho.bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fido (Člen)
12.09.2010 11:30:17
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

jo a ten efekt nic moc, koukám že máš povědomostgood


bla...blabla...!
ponda (Nový člen)
12.09.2010 16:41:20
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Číňana nekupuj, ale ten stejně nesplňuje ten tvůj požadavek, abys do toho pak necpal prachy horem dolem

richie (Člen)
12.09.2010 17:58:31
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

mr.BSE psal:

Birdie 50...

Nesmrtelnej stroj good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/46_birdie.jpg

Ani nepripominej, jeste mam jizvu z toho kolinka bigsmile

jinak sem koupil scootra za litr, vycistil karbce, nova svicka, nova kontrastni pruzina, novy voditka valecku, novej remen, novej vzduchovaj filtt... Sezralo to 2 litry a jede to i 40 do hoodne prudkyho kopce... Je to Piaggio Zip 50 rv. 98


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
fido (Člen)
12.09.2010 19:52:24
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

richie psal:
mr.BSE psal:

Birdie 50...

Nesmrtelnej stroj good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/46_birdie.jpg

Ani nepripominej, jeste mam jizvu z toho kolinka bigsmile

jinak sem koupil scootra za litr, vycistil karbce, nova svicka, nova kontrastni pruzina, novy voditka valecku, novej remen, novej vzduchovaj filtt... Sezralo to 2 litry a jede to i 40 do hoodne prudkyho kopce... Je to Piaggio Zip 50 rv. 98

to bych taky bral za ty prachy...je to na značkách?


bla...blabla...!
richie (Člen)
12.09.2010 20:10:24
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

fido psal:
richie psal:
mr.BSE psal:

Birdie 50...

Nesmrtelnej stroj good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/46_birdie.jpg

Ani nepripominej, jeste mam jizvu z toho kolinka bigsmile

jinak sem koupil scootra za litr, vycistil karbce, nova svicka, nova kontrastni pruzina, novy voditka valecku, novej remen, novej vzduchovaj filtt... Sezralo to 2 litry a jede to i 40 do hoodne prudkyho kopce... Je to Piaggio Zip 50 rv. 98

to bych taky bral za ty prachy...je to na značkách?

ja to semka nepsal jako inzerat, jen sem psal ze bych byt jim sel do Piaggia


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
fido (Člen)
12.09.2010 20:28:59
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

šak já to jako inzoš neberu

Já jen žee za ty prachy se značkama pojízdnej je to zadara - toť všegood


bla...blabla...!
richie (Člen)
13.09.2010 08:35:18
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Jataaak... smile1 ... Jo je to na znackach... Holt me to prodavali jako nepojizdnej scootr, takze proto byla ta cena takhle nizko


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
DonPepon (Člen)
13.09.2010 08:53:39
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

nemá někdo zkušenost?

http://www.akumoto.com/

K.a.s.y.m. (Člen)
13.09.2010 21:02:21
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

fido psal:

jo a ten efekt nic moc, koukám že máš povědomostgood

trošku se o to zajímám a prolez jsem skůtrácký fora..přeci jen tohle se ladí za relativně dobrý peníze a ten efekt je dost velkej když se poříděj vhodný věci bigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fido (Člen)
13.09.2010 23:22:01
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

K.a.s.y.m. psal:
fido psal:

jo a ten efekt nic moc, koukám že máš povědomostgood

trošku se o to zajímám a prolez jsem skůtrácký fora..přeci jen tohle se ladí za relativně dobrý peníze a ten efekt je dost velkej když se poříděj vhodný věci bigsmilegood

jj ale jen stroje s těma dvěma motorama


bla...blabla...!
K.a.s.y.m. (Člen)
14.09.2010 07:36:36
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

fido psal:
K.a.s.y.m. psal:
fido psal:

jo a ten efekt nic moc, koukám že máš povědomostgood

trošku se o to zajímám a prolez jsem skůtrácký fora..přeci jen tohle se ladí za relativně dobrý peníze a ten efekt je dost velkej když se poříděj vhodný věci bigsmilegood

jj ale jen stroje s těma dvěma motorama

no právě smile1 proto mám Minarelku bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
21.09.2010 09:17:45
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

to Spidys: je to sice tušim 4T ale za ty prachy vypadá cajk http://www.motoinzerce.cz/motorky/piagg … n-150.html smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Šulaiz (Člen)
21.09.2010 20:44:20
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

Přijeď si pro tohle,ale pak na mě zapomeň  http://www.motoinzerce.cz/motorky/kento … 50-2t.html


s chutí do toho půl je hotovo
pavel dolínek (Člen)
22.09.2010 22:28:57
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

K.a.s.y.m. psal:

to Spidys: je to sice tušim 4T ale za ty prachy vypadá cajk http://www.motoinzerce.cz/motorky/piagg … n-150.html smile1

dvoutaktgood


"una storia italiana"
K.a.s.y.m. (Člen)
23.09.2010 07:25:36
Offline

Re: Koupě skůtru za babku

pavel dolínek psal:
K.a.s.y.m. psal:

to Spidys: je to sice tušim 4T ale za ty prachy vypadá cajk http://www.motoinzerce.cz/motorky/piagg … n-150.html smile1

dvoutaktgood

tak pak neni vůbec co řešit bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr