Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zhananie kapot

tref (Člen)
31.10.2010 01:21:15
Offline

Zhananie kapot

Zdravim, potreboval by som zohnat cely predok (kapoty a lesenie) na bandita 01-05, ale neviem sa k nicomu rozumnemu dopatrat. Vacsinou ked ludia predavaju, tak preto, ze ich rozbili. Pozeralo som tipmoto, motoinz, motovraky, motopuzzle, ebay.de a tu, ale s plastom okolo budikov, prednym V-ckom pod plexi a lesenim je neskutocny problem. Poradte prosim nejake zdroje ak poznate, mna uz nic nenapada. Budem Vam vdacny good

jura (Člen)
31.10.2010 06:50:08
Offline

Re: Zhananie kapot

Su moc rozbite?Ta fotka v profile tej buracky je aktualna?Daju sa zohnat nove na Parts-depot.cz,ale je to sialene drahe,inak ak sa to da,lesenie narovnaj,plasty daj pozvarat a nalakovat,to je bezny postup,ak je foto aktualne,tak horsie je na tom motor,si myslimidontknow


Männer sind primitiv,aber glücklich!
gerrik (Člen)
31.10.2010 07:16:05
Offline

Re: Zhananie kapot

Vybodní se na kapoty, udělej  z toho N good

tref (Člen)
31.10.2010 09:09:55
Offline

Re: Zhananie kapot

jura: ano ta foto je aktualna.. motor mam novy, ram je ok, aj zbytok motorky je ok, akurat take hluposti ako stupacky, skrabance atd. Ta predna kapota to vsak odniesla naplno, lebo trafila obrubnik. Na druhej strane su uplne odlomene uchyty, ktore ani nemam a na niektorych miestach je prilis polamana. Keby len nejaky sram, tak to dam zvarat, ale v takomto rozsahu by bol vysledok velmi zly. To uz by nikto nedokazal zlicovat presne tie kapoty, tie musia ist nove smile2 a lesenie v krajnom pripade budem rovnat, ale to tiez nebude lahke. Nove diely z parts-depot nie su realne, to uz radsej kupim druhu moto na NDbigsmile

gerrik: N-ko nechcem, ja som na kapoty smile1

Michal Dk (Člen)
31.10.2010 09:48:10
Offline

Re: Zhananie kapot

Koukals pořádně je toho celkem dost http://www.tipmoto.com/dily-modely/suzu … oty/?od=20

čočkin (Člen)
31.10.2010 10:03:17
Offline

Re: Zhananie kapot

gerrik psal:

Vybodní se na kapoty, udělej  z toho N good

ser na kapoty,   "N"  jako  " Nejvíc "     bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Banditatom (Člen)
31.10.2010 10:09:26
Offline

Re: Zhananie kapot

cockin psal:
gerrik psal:

Vybodní se na kapoty, udělej  z toho N good

ser na kapoty,   "N"  jako  " Nejvíc "     bigsmilebigsmilebigsmile

jj a "S" jako Salátievilgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
31.10.2010 11:42:15
Offline

Re: Zhananie kapot

...Kasym bude mít kompletní kapotu navíc...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
31.10.2010 12:21:05
Offline

Re: Zhananie kapot

...když vydržíš možná Ti nechám Ty svoje, mám nutkání přestavovat.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Kožak (Člen)
31.10.2010 17:06:36
Offline

Re: Zhananie kapot

kojaksro psal:

...když vydržíš možná Ti nechám Ty svoje, mám nutkání přestavovat.smokin

škoda ho brachu.. pěknej bajk good ...zbastlenejch je tu dost


MRDAT!!!
kojaksro (Člen)
31.10.2010 17:59:11
Offline

Re: Zhananie kapot

Kožak psal:
kojaksro psal:

...když vydržíš možná Ti nechám Ty svoje, mám nutkání přestavovat.smokin

škoda ho brachu.. pěknej bajk good ...zbastlenejch je tu dost

...v pohodě kámo, byla to jen dočasná indispozicebigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
31.10.2010 18:20:21
Offline

Re: Zhananie kapot

Filous psal:

...Kasym bude mít kompletní kapotu navíc...

no mám to celý,ale radši to budu nabízet k prodeji až prodám bike.a je to fakt komplet včetně všech držáků akorát bez budíků.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tref (Člen)
01.11.2010 09:04:56
Offline

Re: Zhananie kapot

Michal Dk psal:

Koukals pořádně je toho celkem dost http://www.tipmoto.com/dily-modely/suzu … oty/?od=20

pozeral, tam su hlavne bocne kapoty, ale plast okolo budikov je tam jeden, tomu som pisal a ze je poskodeny a Vcko dopredu je tam tusim dva krat, jeden neodpisuje a druhy je poskodeny. To je jak hon na carodejnice

Kasym: ale kebyze sa jej chces zbavit, tak sa kludne ozvi, nenahnevam sa :D

K.a.s.y.m. (Člen)
01.11.2010 10:59:58
Offline

Re: Zhananie kapot

tref psal:
Michal Dk psal:

Koukals pořádně je toho celkem dost http://www.tipmoto.com/dily-modely/suzu … oty/?od=20

pozeral, tam su hlavne bocne kapoty, ale plast okolo budikov je tam jeden, tomu som pisal a ze je poskodeny a Vcko dopredu je tam tusim dva krat, jeden neodpisuje a druhy je poskodeny. To je jak hon na carodejnice

Kasym: ale kebyze sa jej chces zbavit, tak sa kludne ozvi, nenahnevam sa :D

to je mi jasný..uvidim o co bude zájem podle to máš případně u mě smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Michal Dk (Člen)
01.11.2010 11:27:04
Offline

Re: Zhananie kapot

tref psal:
Michal Dk psal:

Koukals pořádně je toho celkem dost http://www.tipmoto.com/dily-modely/suzu … oty/?od=20

pozeral, tam su hlavne bocne kapoty, ale plast okolo budikov je tam jeden, tomu som pisal a ze je poskodeny a Vcko dopredu je tam tusim dva krat, jeden neodpisuje a druhy je poskodeny. To je jak hon na carodejnice

Kasym: ale kebyze sa jej chces zbavit, tak sa kludne ozvi, nenahnevam sa :D

Teď jsem scháněl taky nějaký díly ale na N- ko lepší je volat a ptát se protože třeba díly maj ale neinzerujou je.Nebo je nemaj a jsou v inzerátu pořád.A na meila odpoví jen málo kdo.

osiris (Člen)
01.11.2010 11:44:18
Offline

Re: Zhananie kapot

Michal Dk psal:

................A na meila odpoví jen málo kdo.

...jo, protože dneska každej kdo má do prdele díru napíše zadarmo mejl s otázkou o dvou větách a zaměstná tě psaním elaborátů, když to ale dáš a svědomitě odpovíš, odměnou ti je mejlová odpověď kde už je otázka jen jednou větou a popisováním vysvětluješ vesele dál a dál ...no a tak pořád dokola až se buď upíšeš nebo ho frustrovanej pošleš do prdele bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
01.11.2010 12:36:07
Offline

Re: Zhananie kapot

osiris psal:
Michal Dk psal:

................A na meila odpoví jen málo kdo.

...jo, protože dneska každej kdo má do prdele díru napíše zadarmo mejl s otázkou o dvou větách a zaměstná tě psaním elaborátů, když to ale dáš a svědomitě odpovíš, odměnou ti je mejlová odpověď kde už je otázka jen jednou větou a popisováním vysvětluješ vesele dál a dál ...no a tak pořád dokola až se buď upíšeš nebo ho frustrovanej pošleš do prdele bigsmile

To je jedna strana a druhá je:Voláš na číslo vyvoslíš co potřebuješ a odpověď:Nezlobte se jsem v zahraničí pošlete mě e-mail.Pošleš jeden, druhej den druhej a nic.Třetí den znova voláš odpověď jestli jste mě poslal e-mail já se ozvu není problém mám troje.Večer opravdu odpověděl s tím že nic nemásmile1tak jseš frustrovnej a pošleš hopussy doprdelebigsmile

osiris (Člen)
01.11.2010 13:00:56
Offline

Re: Zhananie kapot

Michal Dk psal:
osiris psal:
Michal Dk psal:

................A na meila odpoví jen málo kdo.

...jo, protože dneska každej kdo má do prdele díru napíše zadarmo mejl s otázkou o dvou větách a zaměstná tě psaním elaborátů, když to ale dáš a svědomitě odpovíš, odměnou ti je mejlová odpověď kde už je otázka jen jednou větou a popisováním vysvětluješ vesele dál a dál ...no a tak pořád dokola až se buď upíšeš nebo ho frustrovanej pošleš do prdele bigsmile

To je jedna strana a druhá je:Voláš na číslo vyvoslíš co potřebuješ a odpověď:Nezlobte se jsem v zahraničí pošlete mě e-mail.Pošleš jeden, druhej den druhej a nic.Třetí den znova voláš odpověď jestli jste mě poslal e-mail já se ozvu není problém mám troje.Večer opravdu odpověděl s tím že nic nemásmile1tak jseš frustrovnej a pošleš hopussy doprdelebigsmile

...myslel jsem to tak, že existujou individua, který prostě nezavolaj kdyby čert na koze jezdil smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
01.11.2010 13:04:33
Offline

Re: Zhananie kapot

osiris psal:
Michal Dk psal:
osiris psal:


...jo, protože dneska každej kdo má do prdele díru napíše zadarmo mejl s otázkou o dvou větách a zaměstná tě psaním elaborátů, když to ale dáš a svědomitě odpovíš, odměnou ti je mejlová odpověď kde už je otázka jen jednou větou a popisováním vysvětluješ vesele dál a dál ...no a tak pořád dokola až se buď upíšeš nebo ho frustrovanej pošleš do prdele bigsmile

To je jedna strana a druhá je:Voláš na číslo vyvoslíš co potřebuješ a odpověď:Nezlobte se jsem v zahraničí pošlete mě e-mail.Pošleš jeden, druhej den druhej a nic.Třetí den znova voláš odpověď jestli jste mě poslal e-mail já se ozvu není problém mám troje.Večer opravdu odpověděl s tím že nic nemásmile1tak jseš frustrovnej a pošleš hopussy doprdelebigsmile

...myslel jsem to tak, že existujou individua, který prostě nezavolaj kdyby čert na koze jezdil smile1

Rozumím a nebo mě prozváněj když vím že něco potřebujou,to bych vysral čerta.smile1

osiris (Člen)
01.11.2010 13:52:21
Offline

Re: Zhananie kapot

Michal Dk psal:
osiris psal:
Michal Dk psal:


To je jedna strana a druhá je:Voláš na číslo vyvoslíš co potřebuješ a odpověď:Nezlobte se jsem v zahraničí pošlete mě e-mail.Pošleš jeden, druhej den druhej a nic.Třetí den znova voláš odpověď jestli jste mě poslal e-mail já se ozvu není problém mám troje.Večer opravdu odpověděl s tím že nic nemásmile1tak jseš frustrovnej a pošleš hopussy doprdelebigsmile

...myslel jsem to tak, že existujou individua, který prostě nezavolaj kdyby čert na koze jezdil smile1

Rozumím a nebo mě prozváněj když vím že něco potřebujou,to bych vysral čerta.smile1

...jó to je ta sofistikovanější verze od těch který se ptaj esemeskou bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jardagsf (Člen)
01.11.2010 14:12:49
Offline

Re: Zhananie kapot

tak kua chcete prodat nebo ne? JA nakupuju a si vybiram a este bych vam mel platit founy?
jardagsf vyryvajici a potlame somrujici bigsmile bigsmile bigsmile
jinak k tematu - leseni asi nesrovnas bo praskne takze prubni totok
http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=bandit … &gbr=1
proste na emerickem ebay


MOTO KOZZI GRISO
tref (Člen)
01.11.2010 16:41:39
Offline

Re: Zhananie kapot

sakra, tam v USA je toho plna prdel, ale k tomu sa tazko dopracovat

inkvizitorr (Administrator)
01.11.2010 16:55:25
Offline

Re: Zhananie kapot

tref psal:

sakra, tam v USA je toho plna prdel, ale k tomu sa tazko dopracovat

šmarjá co je na tom složitýhoidontknow vydražíš, zaplatíš a za 14 dnů to máš doma v balíkusmokin ani nezvedneš prdel ze židlecool


doba je temná...
tref (Člen)
01.11.2010 17:22:17
Offline

Re: Zhananie kapot

za 5 dielov 5 krat postovne z USA + clo ..

jardagsf (Člen)
01.11.2010 18:23:31
Offline

Re: Zhananie kapot

tref psal:

za 5 dielov 5 krat postovne z USA + clo ..

proste si me najdi na skype a muzu ti podat skoleni jak to mas udelat woe
jardagsf nejak podezrele vstricny bigsmile bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
tref (Člen)
02.11.2010 15:47:36
Offline

Re: Zhananie kapot

jardagsf psal:
tref psal:

za 5 dielov 5 krat postovne z USA + clo ..

proste si me najdi na skype a muzu ti podat skoleni jak to mas udelat woe
jardagsf nejak podezrele vstricny bigsmile bigsmile

Nejde o to, poslat z USA by sa dalo, su aj ludia ktory sa podobnym dovozom zaoberaju, alebo este lahsie z GB, ale v prvom rade sa snazim zohnat to na SR/CR, preto som zalozil tuto temu

jardagsf (Člen)
03.11.2010 08:48:53
Offline

Re: Zhananie kapot

resil jsem tady tuto otazku , bo mam posledni dobou vysokou spotrebu kapot smokinsmokin
1. i kdyz koupis kapotu jetou tady tak budes lakovat a polepovat
2.kdyz koupis surovou (prodava nekde v okolo Brna) tak lakujes a polepujes bo to jsou racing v barve plastu
3. kdyz si to spocitas tak te vyjde nejlevneji koupit je v Cine
4.pokud mas nejaky spec pozadavek na barvu , upravu atd. eventualne si toho chces nechat poslat vic - urcite ti vyjde vstric
5. ceny na ebyi se lisi podle statu kde ebay je (aspon to tak bylo pred 3roky kdyz jsem tam zacal) proto kupuju na emerickem a nejradeji z ciny - je to levne a doprava vyjde na stejne
6.pokud chces 5ks kapot a nechces platit 5x dopravne musis najit kde je to bud u jednoho a zaplati dopr 1x(sice asi vetsi - chce to domluvit) anebo koupit nejak jinak -napr sadu kapot komplet , atd
Jinak co se tyce kvality zbozi - ocekavam VZDY kvalitu odpovidajici cene a jeste jsem se hrube nezklamal - jedina vec ktera mi nefunguje je foun - pred 1 a 1/2 rokem jsem koupil dotykovy a na 2SIM a nechal jsem ho na rybach pres noc na desti a prekvapive nejde bigsmile , ted jsem kupoval baterku do ipaqu s dvojnasob kapacitou za 9,99usd i s dopravou a tankpad za 0,99usd a leseni na motorku za 100 (u nas je lehce pres 5k a dokonce jsem nasel prodejce , ktery mel fotku z ebay i z logem toho cinana bigsmile)
Takze abych to shrnul - ted mam objednane viko motoru(2000) , leseni(5000) a komplet kapoty , jako darek dostanu tankpad a lepku na vicko nadrze a racing sklo(2000) - v zavorce ceske ceny - dohromady 9k a za ten komplet davam 600USDsurprisedsmokinsmokinsmokin a jeste mi delal na kapoty kombinaci co jsem si vymyslel bigsmile
takze asi tak
jardagsf po ranu se nudici a moudra rozdavajici bigsmile bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
tref (Člen)
05.11.2010 23:58:31
Offline

Re: Zhananie kapot

kua to kde take ponuky nachadzas? co som kukal ebay aj USA aj ine, tak ceny boli docela porovnatelne. Na lakovani mi nezalezi, lebo cela moto ide do laku, a lakos bere ako kompletku, nie za diel, aj polepy kupujem ako sadu, tak to mi nevadi. Navyse nevidel som take ze sadu kapot a ani ziadne racingove.. kde na to chodis? :D alebo som smatlavy a neviem hladat :D

Hanz (Člen)
06.11.2010 00:45:19
Offline

Re: Zhananie kapot

...zkus se ještě mrknout k polákům na www.allegro.pl  nějaký plasty, budíky a světla sem tam zahlíd...


WD club member...
tref (Člen)
07.11.2010 11:22:54
Offline

Re: Zhananie kapot

jardagsf psal:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Fairing-Suzuki-GSXR-1300-Hayabusa-99-07-cross-b-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3cb22f2c67QQitemZ260687473767QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SUZUKI-C … 2eb11f8838

to je ale vsetko na busu, gsf tam neni nic

jardagsf (Člen)
07.11.2010 13:51:37
Offline

Re: Zhananie kapot

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/98-08-Su … ccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuki-B … ccessories
totok mas leseni
a
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SUZUKI-0 … ccessories
pise tam i GSF - takze mu napis a domluv se at ti posle komplet na bandita a pribali jeste leseni
a
v emerice toho maji plnou prdel - tak si prinejhorsim najdi kram kde maji vsechno a kup to v jednom a na cene se domluv
anebo napis co chces a co za to das a ja ti to vygooglim
jardsgsf panak na vitezstvi ve valencii si davajici bigsmile
jinak mam BUSU woe - proto nakupuju veci na busu smile1))))


MOTO KOZZI GRISO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr