Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Náhon na tachometr

Paja_77 (Člen)
10.04.2007 15:21:21
Offline

Náhon na tachometr

Zdarec.

O víkendu mě navždy opustil náhon na tachometr na mou B6 N (1996). Nemáte nějaké tipy, kde koupit nový a jaké jsou ceny.

Poměrně slušné ceny mají na novém obchodě www.bikers-point.eu, kde si za náhon na moji motku řekli 190 Kč vč. DPH + poštovné, což se mi zdá hodně dobrá cena. Ale nemám s nima žádné zkušenosti. Slyšel jsem, že některé repliky (cca 350 Kč) prý nepasujou a tak to chce originál (cca 1.000 Kč)

Předem díky


Better safe than sorry!
alex (Člen)
10.04.2007 15:25:46
Offline

Re: Náhon na tachometr

zbehni do Suzuki a kup origo...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Paja_77 (Člen)
10.04.2007 15:46:40
Offline

Re: Náhon na tachometr

alex psal:

zbehni do Suzuki a kup origo...

No ale dávat litra za náhon se mi fakt nechce. Stačilo 900 Kč za spojkové lanko. Sice spokojenost ale...


Better safe than sorry!
Kelly01 (Člen)
10.04.2007 15:53:01
Offline

Re: Náhon na tachometr


God Save The Queen!
maňas (Člen)
10.04.2007 15:53:53
Offline

Re: Náhon na tachometr

proč by ta replika neměla fungovat,je to výrobek jako každej jinej,akorád neplatíš za ten vyraženej nápis suzukiidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Paja_77 (Člen)
10.04.2007 15:56:53
Offline

Re: Náhon na tachometr

maňas psal:

proč by ta replika neměla fungovat,je to výrobek jako každej jinej,akorád neplatíš za ten vyraženej nápis suzukiidontknow

Taky nevím, proč - říkali mi to ve Střítěži. No a jestli budu mít nový náho za 190 Kč, tak ani na vrakáč nebudu jezdit. Jinak jsem si o víkendu docela dobře zajezdil po Trutnovsku a Náchodsku. Pravda, mohlo být počasí lepší, ale i tak to šlo. Hlavně že nepršelo. Jediný mínus to mělo v tom, že mi vodešel náhon a do zadního kola jsem chytil nějaký šroub, tak musím zajet do pneuservisu.


Better safe than sorry!
Kelly01 (Člen)
10.04.2007 16:01:50
Offline

Re: Náhon na tachometr

Dej tam Sigmu na oboustranou samolepku a na náhon se vykašli..


God Save The Queen!
Paja_77 (Člen)
10.04.2007 16:04:42
Offline

Re: Náhon na tachometr

Kelly01 psal:

Dej tam Sigmu na oboustranou samolepku a na náhon se vykašli..

Nevím v jakých kódech na mě mluvíš, ale fakt nerozumím co mi radíš smile1 Takovej odborník opravdu nejsem.


Better safe than sorry!
Kelly01 (Člen)
10.04.2007 16:12:41
Offline

Re: Náhon na tachometr

Tachometr z kola..

Myslím že je Abík dával za pusu a dodnes jsou všichni spokojeni..

Oboustranou lepicí pásku zvládneš koupit..

A nic dalšího nepotřebuješ..


God Save The Queen!
Mirass (Člen)
10.04.2007 16:30:05
Offline

Re: Náhon na tachometr

Kelly ty vis vo nakym vrakaci? Ven s timsurprised

Bedřich (Člen)
10.04.2007 16:41:38
Offline

Re: Náhon na tachometr

Já kupoval náhon v RUCU, ale tomu je ámen. Co Bikerscrown?

Vračkáč jako třeba motopuzzle....


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kelly01 (Člen)
10.04.2007 17:55:09
Offline

Re: Náhon na tachometr

U Brna je velkej,brnkni Matesovi dá ti číslo..


God Save The Queen!
Milouš (Člen)
10.04.2007 20:15:04
Offline

Re: Náhon na tachometr

Miramoto Lišov u Č.Budějic, poštou na dobírku, 260.-Kč.

Lihy (Člen)
10.04.2007 21:48:25
Offline

Re: Náhon na tachometr

dal sem novej náhon a nezměnilo se nic....ručička furt poskakuje a ve vyšších rychlostech ukazuje nesmysly. Možná tam dám nějakou tu sigmu, jen kvůli rychlosti v obci a bude, ale zase se mi to moc nepáčí...

maňas (Člen)
10.04.2007 21:57:27
Offline

Re: Náhon na tachometr

Lihy psal:

dal sem novej náhon a nezměnilo se nic....ručička furt poskakuje a ve vyšších rychlostech ukazuje nesmysly. Možná tam dám nějakou tu sigmu, jen kvůli rychlosti v obci a bude, ale zase se mi to moc nepáčí...

tak to je skoro divný a uvnitř budíku tapružina,či ten oný bazmek kterej zajišťuje to ukazovoní je v pohoděidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Gumish (Člen)
10.04.2007 22:42:51
Offline

Re: Náhon na tachometr

Tu repliku jsem kupoval dnes za 370,- a opravdu tam nesedi :-/ Dole je na prevlecny matici nahonu vetsi zavit nez na tom sroubu toho pohanece. Budu to muset nejak zbastlit


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Koldan (Člen)
11.04.2007 08:21:04
Offline

Re: Náhon na tachometr

ježíšmarjá,tag kůpím tu repliku za 190 vočí,dyž bude fungovat gud,dyž ne,budu to řešit dál,to ťa snad nezrujnuje,ne?
jo a sigmu mám i s prodlouženým vedením (ne mým,ale na tu sigmu) na prodej.Zistil sem,že ně nebaví vědět jaků mám skutečnů rychlost a že na to stejně nečučímidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
demlis (Člen)
11.04.2007 09:04:51
Offline

Re: Náhon na tachometr

Koldan: tak ja ju vemu jestli ju nechces a nebudes mit jiného zajemce;) chcu ju kupovat tak jak tak kdyztak si navrhni cenu a domluvime goodbeer


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Paja_77 (Člen)
11.04.2007 11:50:44
Offline

Re: Náhon na tachometr

Koldan psal:

ježíšmarjá,tag kůpím tu repliku za 190 vočí,dyž bude fungovat gud,dyž ne,budu to řešit dál,to ťa snad nezrujnuje,ne?
jo a sigmu mám i s prodlouženým vedením (ne mým,ale na tu sigmu) na prodej.Zistil sem,že ně nebaví vědět jaků mám skutečnů rychlost a že na to stejně nečučímidontknow

Repliku už mám od včerejška objednanou. Vždyť jsem psal, že za ty prachy se to vyplatí alespoň zkusit. Do konce týdne snad přijde. Tak potom kdyžtak poreferuju, jestli to pasovalo.


Better safe than sorry!
Gumish (Člen)
11.04.2007 14:44:48
Offline

Re: Náhon na tachometr

No ja tam mel predtim digital a vubec se me to nelibilo sledovat nejaky digitalni cislice. No a kupoval jsem novej tachometr a taxe me zda vcelku zbytecny aby me ted nefungoval. Je to votrava no. Nevim proc to prodavaji na Bandita, kdyz to na nej nepasujeidontknow


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Paja_77 (Člen)
12.04.2007 22:13:21
Offline

Re: Náhon na tachometr

Tak pánové, dnes mi přišel z bikers-point.eu na Bandita 600N (1996) - nepasuje ;-( Je cca. o 20 cm kratší, což se mi zdá docela hodně (kde asi udělali soudruzi chybu?!) a navíc má jiné zakončení. Na jednom konci chybí převlečná matka. No snad to vyreklamuju.


Better safe than sorry!
Bedřich (Člen)
13.04.2007 08:39:11
Offline

Re: Náhon na tachometr

Já sem s replikou neměl problémidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Gumish (Člen)
13.04.2007 12:04:51
Offline

Re: Náhon na tachometr

No to ja mel teda tu repliku za 350,- a ted me ted jede v pohodesmile1 Dlouhy je tak akorat a to ze je spodni prevlecna matice vetsi jsem resil namotanim PVC izolacky na sroub a nasroubovanim matky na to. Drzi to jak pribity a jeste jsem to radsi pojistil slabim vazacim dratkem (neni ani videt)


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr