Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » vyvážení přední pneu

Marťas (Člen)
02.04.2007 21:08:48
Offline

vyvážení přední pneu

Pánové, buď jsme já nebo můj pneuservisák lamysmile2 (spíš on), ale prej nedokáže na vyvažovažku nasadit přední kolo, malej průměr nábojeidontknow. A teď teda otázečka - musí se z kola něco odstrojit před vyvážením? Myslím, že ne, ale sicher u vás je sicher. Tak a do měsmile1


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
Murdoc (Člen)
02.04.2007 21:26:10
Offline

Re: vyvážení přední pneu

Lamy sou v pneuservise to musí jít a taky že jde bigsmile

Murdoc (Člen)
02.04.2007 21:27:27
Offline

Re: vyvážení přední pneu

Je teda fakt že pro motorku tam nasazuje cosi navic na ten spešlmchine ale vždycky ok...

osiris (Člen)
02.04.2007 21:39:06
Offline

Re: vyvážení přední pneu

...jo, starý závaží smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartysN6 (Člen)
02.04.2007 21:53:25
Offline

Re: vyvážení přední pneu

změn pneusesmile1rvis

duff (Člen)
02.04.2007 22:25:19
Offline

Re: vyvážení přední pneu

jednoznacne zmen P-servis, my jsme zatim nemeli u "normalni" motorky problem (nepocitam predni kolo u dandynysick)


SP&JK = Fuck of HP
Marťas (Člen)
03.04.2007 07:48:09
Offline

Re: vyvážení přední pneu

starý závaží a utřít prach,co bigsmile


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
Bedřich (Člen)
03.04.2007 09:01:48
Offline

Re: vyvážení přední pneu

Pakliže v pneuservisu maj vyvažovačku na osobní auta, tak tam musej nasadit přírubu na vyvažování motorkovejch kol. Co se týče nějakého sundavání čehokoli z kola je pussyvina. Kolo vyvažuješ komplet se všema věcma co se točí. Problem je jednoznačně na v pneuservisu. Existujou totiž takový divný levný příruby na moto, který maj málo adaptérů a fukčnost jesick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Gumish (Člen)
12.04.2007 20:02:09
Offline

Re: vyvážení přední pneu

Mám mensi dotaz k tomuhle tematuhelp. Na prednim kole jsem mel v tech dirach na paprscich nasroubovanej sroub s magnetem na tachometr z kola. V dalsich dvouch dirach jsem mel podobny srouby. No a nechal jsem to vyvazit. Jenze ted jsem si sehnal budiky a srouby jsem chtel oddelat z kola. Jeste jsem si rikal ze jednotlive srouby zvazim. Ten s tim magnetem mel 28g a ty ostatni dva meli 20g. Ale u toho s magnetem me pneuserviska nalepil jeste 25g zateze (coz je trochu divny ze me je nalepil k tomu nejtezsimu sroubu). Pokud to mel i tak dobre vyvazeny a ja vsechny tri srouby oddelal, tak mam 8g na jednom paprsku nevyvazenost.
A tak otazka zni: ovlivnuje 8g nejak moc chovani kola? Pri jizde nic citit neni, ale nerad bych si kurvil pneu nebo pruziny. Prevazovat se me to moc nechceidontknow


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
MartysN6 (Člen)
12.04.2007 20:16:29
Offline

Re: vyvážení přední pneu

Gumish psal:

Mám mensi dotaz k tomuhle tematuhelp. Na prednim kole jsem mel v tech dirach na paprscich nasroubovanej sroub s magnetem na tachometr z kola. V dalsich dvouch dirach jsem mel podobny srouby. No a nechal jsem to vyvazit. Jenze ted jsem si sehnal budiky a srouby jsem chtel oddelat z kola. Jeste jsem si rikal ze jednotlive srouby zvazim. Ten s tim magnetem mel 28g a ty ostatni dva meli 20g. Ale u toho s magnetem me pneuserviska nalepil jeste 25g zateze (coz je trochu divny ze me je nalepil k tomu nejtezsimu sroubu). Pokud to mel i tak dobre vyvazeny a ja vsechny tri srouby oddelal, tak mam 8g na jednom paprsku nevyvazenost.

co se ti zdá divnýho?Někde ta nevyváženost bejt musí. Jak guma tak disk maj nákej nevývažek a tobě se to sešlo zrovna u toho 3paprsku/25gr normál/.K tý 8 gramový nevyváženosti - moc bych to neřešil a jestli budeš mít pocit že je něco špatně tak si to nech vyvážit znova a nebo tam lípni 10gr závaží

nic jinčího nevymyslíšsurprisedsmile1

Koldan (Člen)
13.04.2007 09:20:09
Offline

Re: vyvážení přední pneu

jestli to nic nedělá,vysral bych se na to


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
maňas (Člen)
13.04.2007 16:00:06
Offline

Re: vyvážení přední pneu

mě to vyvažuje borec,na ložiskách a v pohodě,žádnou vyvažovačku totiž nemá


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
13.04.2007 16:17:09
Offline

Re: vyvážení přední pneu

...vono totiž na těch ložiskách to je vyvažovačka
...dnes jsem nkrk mechanika v pneuservisu - po asi 60ti g na kazdy strane pr. kola jsem chtel dat dve cerveny tecky k ventilu, nejdriv vohen na strese a po pootoceni pneu a novym vyvazeni s 5ti g omluva (ale zname se ;) )


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
13.04.2007 16:21:17
Offline

Re: vyvážení přední pneu

osiris psal:

...vono totiž na těch ložiskách to je vyvažovačka
...dnes jsem nkrk mechanika v pneuservisu - po asi 60ti g na kazdy strane pr. kola jsem chtel dat dve cerveny tecky k ventilu, nejdriv vohen na strese a po pootoceni pneu a novym vyvazeni s 5ti g omluva (ale zname se ;) )

já to nemyslel,jako ,že by to nebyla vyvažovačka,to je,ale takovej domamont,zatím dobrý,tak uvidíme další gumu,jak se mu povedegood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
13.04.2007 16:24:02
Offline

Re: vyvážení přední pneu

...jenže tím "domamontem" se skutečně regulerně vyvažuje (i v závodním depu) údajně má bejt přesnější než strojní dynamický vyvažování


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
13.04.2007 16:28:25
Offline

Re: vyvážení přední pneu

osiris psal:

...jenže tím "domamontem" se skutečně regulerně vyvažuje (i v závodním depu) údajně má bejt přesnější než strojní dynamický vyvažování

JASNĚ POHODA,MĚ TRVRDIL JEDEN NEJMENOVANEJ MANÍK Z 2b MOTO že to je vyvážený,ale tak do kila deseti a pak to prej bude skákat jako koza,ale zatím gut,třeba to začne na dvou kilech,tam sem ještě nebyl,na tomhle stroji,ale když říkáš,že to funguje tak asi jó,chlapík kdysi jezdil motokros tak asi ví co dělá a mašinu má taky a pochybuju,že by si ji dával vyvažovat někam jinám,když si stím přivydělávágood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
13.04.2007 17:05:32
Offline

Re: vyvážení přední pneu

...to si piss smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr