Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Řidič školí POLICAJTY

Bandit (Člen)
02.12.2010 19:59:23
Offline

Řidič školí POLICAJTY

Tak ten frajer si je dobře dává. stačí jeden zákon a čerti jsou v prdeli. idontknowfucksick

http://www.drsnysvet.cz/proskoleni-mest … -kontrole/


Traktor patří na pole !!!
nicola.foxx (Člen)
02.12.2010 20:27:01
Offline

Re: Řidič školí POLICAJTY

nechci bejt vosklivej, ale uz to tu bylo. Mas sem chodit castejs a ne porad jen prohanit sukni


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
hlemejzd999 (Člen)
02.12.2010 20:59:03
Offline

Re: Řidič školí POLICAJTY

já už ho nechci znova poslouchat ...a navíc mně přijde tim hlasem jak Novotnej jr.bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
02.12.2010 21:04:14
Offline

Re: Řidič školí POLICAJTY

...já uš ho taky nechci poslouchat, ale ať uš měl pravdu nebo ne a nebo se choval správně či špatně, tag sem přesvječenej, že v jiný zemi uš by ležel drškou v blátě s rukama f klepetech za zády...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
02.12.2010 21:09:59
Offline

Re: Řidič školí POLICAJTY

Filous psal:

...já uš ho taky nechci poslouchat, ale ať uš měl pravdu nebo ne a nebo se choval správně či špatně, tag sem přesvječenej, že v jiný zemi uš by ležel drškou v blátě s rukama f klepetech za zády...

a nebo mu měli  říct : drž hubu a jeď do prdele - chytnem si jinýhobigsmile...já bejt tim policajtem ,  tak by mně tak nasral  těma chytrejma řečma ,že bych ho tam poslal bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
02.12.2010 22:13:24
Offline

Re: Řidič školí POLICAJTY

Jak jsem psal před tím... Byl by takhle suverénní i před soudem?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Hanz (Člen)
02.12.2010 22:42:48
Offline

Re: Řidič školí POLICAJTY

hlemejzd999 psal:

já už ho nechci znova poslouchat ...a navíc mně přijde tim hlasem jak Novotnej jr.bigsmile

...to nejsi sám, taky mi přijde, že tam slyším toho pitchfuse......bigsmile


WD club member...
Pajk (Člen)
02.12.2010 23:31:58
Offline

Re: Řidič školí POLICAJTY

Nobigsmile, mě se to docela líbilo jak je rozstřílelgood. Potvrdilo se, že stačí na některý tzv. muže zákona sebevědomího borce kterej se naučí tři věty a rozhodí jim sandálbigsmile. Většinou někteří když uviděj policajta, tak přiznaj i to co neudělajidontknow, poserovebigsmile.

Koldan (Člen)
03.12.2010 08:01:38
Offline

Re: Řidič školí POLICAJTY

jak už jsem napsal jinde, mě toto moc nebere. Jasný, že ti cajti by měli vědět,když už někoho zastaví, své pravomoce, zákony a vyhlášky, které se týkají jejich práce. Na druhou stranu ten maník mlel blbosti a oni mu to sežrali a bylo to dle mého názoru prudění zas z druhé stranybad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Bandit (Člen)
03.12.2010 10:09:54
Offline

Re: Řidič školí POLICAJTY

nicola.foxx psal:

nechci bejt vosklivej, ale uz to tu bylo. Mas sem chodit castejs a ne porad jen prohanit sukni

v tom případě SORRY foxxi smile2 . jinak na sukně není čas .. sem rád že stíhám tu jednu svojí goodidontknow


Traktor patří na pole !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr