Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Tlumič řízení B650N

Kožuch (Člen)
12.04.2007 22:45:20
Offline

Tlumič řízení B650N

Nazdar odborníci,

kámoš potřebuje radu ohledně tlumiče na B650N. Vím, že tady je k tomu několik témat, (tak hned neřvěte smile1 ) ale on má takové přání, aby ten tlumič nebyl moc vidět. Tozn. nechce řešení kdy tlumič trčí nad krkem řízení nebo někde po boku motorky. Nejvíc by se mu líbil schovaný někde za světlem.

Poraďte nějaký konkrétní a příp. kde jej sehnat.

Díky

Kožuch

Filous (Člen)
13.04.2007 09:11:03
Offline

Re: Tlumič řízení B650N

...to je jednoduchý...Rebel a jeho MPS Corse...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
13.04.2007 12:50:39
Offline

Re: Tlumič řízení B650N

Filous: jsem agresivní na větu ..jednoduchý...fucksickidontknowbad
čekám už celkem půl rokubad
Před dvěmi měsíci byl slib, že bude do měsíce
A hovnofuck
Na mail neodpovídá...bad

A to mě na tý věci asi sere nejvíc... Nesnášim když někdo dělá mrtvýho brouka kurvafuck

Ovšem nic proti toběsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
13.04.2007 13:46:55
Offline

Re: Tlumič řízení B650N

...čoveče Zdendo, já neměl s Mírou Rebelem žádný velký kšefty ale to co sem chtěl bylo dycky tag ňák + - 14 dní...vim jen, že toho má hodně...ofšem to ho nevomlouvá f tom, že nekomunikuje bad...ale jináč je to vopravdu šikovnej a tohodovej týpek good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
13.04.2007 14:08:40
Offline

Re: Tlumič řízení B650N

Věřim, trochu jsme si spolu psali a ok good
Ale napsat že to prostě ještě neni, nebo odepsat, nebo zkrátka nějak reagovat snad  není problém. Pak se člověku naskytne otázka, jak to bude vypadat při reklamaci!bad
Nechápu tenhle přístup..idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
13.04.2007 14:13:47
Offline

Re: Tlumič řízení B650N

Zdenda psal:

Pak se člověku naskytne otázka, jak to bude vypadat při reklamaci!

...nojo, kdo jinej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
13.04.2007 20:18:38
Offline

Re: Tlumič řízení B650N

Osiris: ale sám vidíš, že ne bezdůvodně.good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
13.04.2007 20:33:15
Offline

Re: Tlumič řízení B650N

...nj, asi na to máš fakt smůlu
...a nebo to vyhledáváš, potřebuješ to, závislost bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
13.04.2007 22:53:09
Offline

Re: Tlumič řízení B650N

Jsem smolař...bad


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Rebel (Člen)
14.04.2007 13:57:09
Offline

Re: Tlumič řízení B650N

to Zdenda - spousta prace mi neomlouva,to vim.Jenom chci podotknout že dneska sem u PC po zhruba tydnu.Proto ty dlouhy prodlevy.Navic pokud vim tak mam v profilu mobil a mužeš mi zjebat že neodepisuju po telefonu.smile1
Je to tim že jsem nedokazal odhadnout poptavku a do toho se mi nacpaly potiže se subdodavatelem.Mam praci pro 5lidi a dělame zatim jen 2.Snažim se sehnat větši prostory a dalši SPOLEHLIVE lidi na praci.Administrativa bude od pondělka vyřešena,manželka jde na mateřskou a tak mi ohlida meily,objednavky a Zdendou tolik dotazovane reklamace.good
Tim padem budu mit vic času na praci.
Navic jsme včera v noci dodělali posledni zakazku pro zavodniky a tim padem mame čas už jen na běžnou produkci.
Zdendo rad bych ti splnil tve přani,mam v regale spoustu sad a chybi mi tubusy,jsou na eloxu a protože minule sem si stěžoval na kvalitu,tak mi to davaji řädně sežrat.
Jakmile bude hotovy elox tak je skluz dohoněnej a dodaci lhuta je zase na cca 14dnech.


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
Zdenda (Člen)
15.04.2007 08:31:28
Offline

Re: Tlumič řízení B650N

Rebel: bejku, ale sakra když podnikám, a vidim, že je sakra zájem a jako že je, tak chtě nechtě ten kontakt se zákazníkama musim udržovat. Přeci nemůže být problém aspoň 1x do tejde juknout do meilu. A mě opravdu stačilo napsat, hele mám toho hafo, nebo mám důvod xxx, bude to přibližně toho a toho.

PS: volal jsem ti dvakrát cca před 3 nedělemi a nebral to nikdosmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr