Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Co říkáte na tento olej ?

PAJA (Člen)
28.10.2010 19:54:00
Offline

Co říkáte na tento olej ?

Čau všem ,na stránkách http://www.cinol.cz ,jsem našel olej 10w40 Benzín/Diesel,že je vhodný i do motocyklů.Mám auto staršího ropáka DTI a tam jsem ho dal cena 320kč za 4l.Mám na něm najeto už skoro 9000km ,tak ho už pomalu budu měnit,ale co zkusit v motce ?idontknow


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Michal Dk (Člen)
28.10.2010 19:56:45
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

PAJA psal:

Čau všem ,na stránkách http://www.cinol.cz ,jsem našel olej 10w40 Benzín/Diesel,že je vhodný i do motocyklů.Mám auto staršího ropáka DTI a tam jsem ho dal cena 320kč za 4l.Mám na něm najeto už skoro 9000km ,tak ho už pomalu budu měnit,ale co zkusit v motce ?idontknow

Zustal bych u toho auta.

Petr (Člen)
28.10.2010 20:27:44
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

myslím, že když už nic tak to odesere aspon spojka.
už za 700 si koupíš kvalitní olej např.
http://www.oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=739
tak proč vymýšlet a riskovat třeba zadření motoru idontknow


tož tak..
Kakac (Člen)
28.10.2010 20:58:56
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

No do auta bych si to možná dal ,ale do motorky ??????
To už tam rovnou narvi Lukanubigsmilebigsmilebigsmile
Jak psal Petr za 700 za 4 litry ti příjde moc ????idontknow
Zkus kontaktovat KOJAKA ten dává luxusní cenofky za kvalitní a oveřený (motul)zboží good


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Banditatom (Člen)
29.10.2010 08:44:19
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

PAJA psal:

Čau všem ,na stránkách http://www.cinol.cz ,jsem našel olej 10w40 Benzín/Diesel,že je vhodný i do motocyklů.Mám auto staršího ropáka DTI a tam jsem ho dal cena 320kč za 4l.Mám na něm najeto už skoro 9000km ,tak ho už pomalu budu měnit,ale co zkusit v motce ?idontknow

upřímně cinol nekupuju ani jako vodu do ostřikovačůsick cena 320kč za 4l litry mi příjde spíše jako cena za minerální olej a žádný!!! olej nemůže být vhodný jak pro automobily tak pro motocykly s mokrou spojkouidontknowje to blbost. Takže jestli se ti vyplatí ušetřit na 6000km 400-600kč prosím, ale počítal bych s umrlčí spojkou v dobrém případě!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
XJelen (Člen)
29.10.2010 09:24:08
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

jenom bych k tý hysterii dodal... zadření motoru? to asi ne, neznám případ, že by někdo zadřel motor proto, že tam dal levnej olej. Otázkou je kolik toho ten olej vydrží, ale při periodě šest tisíc kilometrů to zase tak nedramatizujte. Spojka je věc jiná, tam je to metoda pokus omyl, což je hodně blbá metoda. Ale zas na tom cinolu nepsaly pro jaký motocykly to je a světedivse oni jsou i motorky se suchou spojkou třebasmile1 nebo oddělenou. můj první olej ještě kdysi do iksjéčka byl Castrol v eufórii, pak jsem se trochu blíž seznámil se vzduchovým čtyřválcem a od tý doby jsem nekouopil nic jinýho, než Viscoil z POLO, nebo Procycle z Louis. Důležitá je akorát specifikace a 20ojro za pětilitrovej kanystr bigsmilebigsmilebigsmile pro Bandita naprosto dostačující a nic jinýho už nedostaneheadshake tohle je zrovna segment trhu, kde panuje naprostá zločinnost lobby "velkých značek"


Strýcfajtr !!!
PAJA (Člen)
29.10.2010 16:46:18
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

XJelen psal:

jenom bych k tý hysterii dodal... zadření motoru? to asi ne, neznám případ, že by někdo zadřel motor proto, že tam dal levnej olej. Otázkou je kolik toho ten olej vydrží, ale při periodě šest tisíc kilometrů to zase tak nedramatizujte. Spojka je věc jiná, tam je to metoda pokus omyl, což je hodně blbá metoda. Ale zas na tom cinolu nepsaly pro jaký motocykly to je a světedivse oni jsou i motorky se suchou spojkou třebasmile1 nebo oddělenou. můj první olej ještě kdysi do iksjéčka byl Castrol v eufórii, pak jsem se trochu blíž seznámil se vzduchovým čtyřválcem a od tý doby jsem nekouopil nic jinýho, než Viscoil z POLO, nebo Procycle z Louis. Důležitá je akorát specifikace a 20ojro za pětilitrovej kanystr bigsmilebigsmilebigsmile pro Bandita naprosto dostačující a nic jinýho už nedostaneheadshake tohle je zrovna segment trhu, kde panuje naprostá zločinnost lobby "velkých značek"

Dobře si to napsal good,ale mě jde o to co by se stalo kdybych takový olej použil a něco by se stalo (nevím co by se mohlo stát )jestli by mi výrobce uhradil škodu idontknowidontknow I když si myslím ,že jsou dneska oleje skoro všechný stejná kvalita a platí se jenom za obal a značku cool


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
VikecB12 (Člen)
29.10.2010 18:44:58
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

Kdyš budu chtít šetřit,tak tam naliju Denicol,normálně motorková 10w40,litránek za stopade a je klid. Do endůr sem to lil a pohodička. Do bandita liju motul,ale ten denikol by mu taky stečil...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PAJA (Člen)
29.10.2010 19:42:21
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

VikecB12 psal:

Kdyš budu chtít šetřit,tak tam naliju Denicol,normálně motorková 10w40,litránek za stopade a je klid. Do endůr sem to lil a pohodička. Do bandita liju motul,ale ten denikol by mu taky stečil...

No vidíš,tento olej vůbec neznám ?Když jsem nedávno kupoval olej do své bandasky (chtěl jsem nějaký levnější ) tak mi v obchodě nabídli Vajvolajn ale varovali mě že to není pro mašinu nic moc ......no a už tam mám druhou výměnu a v pohodě goodNajeto na tomto oleji 12000km.


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Ton@l (Člen)
29.10.2010 20:15:19
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

PAJA psal:
VikecB12 psal:

Kdyš budu chtít šetřit,tak tam naliju Denicol,normálně motorková 10w40,litránek za stopade a je klid. Do endůr sem to lil a pohodička. Do bandita liju motul,ale ten denikol by mu taky stečil...

No vidíš,tento olej vůbec neznám ?Když jsem nedávno kupoval olej do své bandasky (chtěl jsem nějaký levnější ) tak mi v obchodě nabídli Vajvolajn ale varovali mě že to není pro mašinu nic moc ......no a už tam mám druhou výměnu a v pohodě goodNajeto na tomto oleji 12000km.

valvoline v zadnem pripade pripalil jsem si diky nemu spojkubad


Vzdy muze byt hur :-)
VikecB12 (Člen)
29.10.2010 21:06:48
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

Ton@l psal:
PAJA psal:
VikecB12 psal:

Kdyš budu chtít šetřit,tak tam naliju Denicol,normálně motorková 10w40,litránek za stopade a je klid. Do endůr sem to lil a pohodička. Do bandita liju motul,ale ten denikol by mu taky stečil...

No vidíš,tento olej vůbec neznám ?Když jsem nedávno kupoval olej do své bandasky (chtěl jsem nějaký levnější ) tak mi v obchodě nabídli Vajvolajn ale varovali mě že to není pro mašinu nic moc ......no a už tam mám druhou výměnu a v pohodě goodNajeto na tomto oleji 12000km.

valvoline v zadnem pripade pripalil jsem si diky nemu spojkubad

nebo to bylo rukamabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PAJA (Člen)
30.10.2010 19:47:28
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

Podle toho že tu není moc příspěvků a ani nikdo nemá moc negativ k jiným jakoby Neznámým Olejům  (vykřiky odešla mi spojka.... a potom ticho neberu )Beru to tak že je mám novou motku a jakoby do ni dávám nový jakoby neznámý olej ? To tu není opravdu nikdo kdo je na 100% přesvěčený že špatnou volbou OLEJE ZMRDAL MAŠINU ??


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Ton@l (Člen)
30.10.2010 20:10:19
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

PAJA psal:

Podle toho že tu není moc příspěvků a ani nikdo nemá moc negativ k jiným jakoby Neznámým Olejům  (vykřiky odešla mi spojka.... a potom ticho neberu )Beru to tak že je mám novou motku a jakoby do ni dávám nový jakoby neznámý olej ? To tu není opravdu nikdo kdo je na 100% přesvěčený že špatnou volbou OLEJE ZMRDAL MAŠINU ??

pokud chces setrit 100 na oleji tak radsi nejezdi na motorcesmile1 proste bych nevymylsel vymyslene, takze bud motul nebo castrolgood


Vzdy muze byt hur :-)
kojaksro (Člen)
30.10.2010 20:43:33
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

PAJA psal:

Podle toho že tu není moc příspěvků a ani nikdo nemá moc negativ k jiným jakoby Neznámým Olejům  (vykřiky odešla mi spojka.... a potom ticho neberu )Beru to tak že je mám novou motku a jakoby do ni dávám nový jakoby neznámý olej ? To tu není opravdu nikdo kdo je na 100% přesvěčený že špatnou volbou OLEJE ZMRDAL MAŠINU ??

...já osobně bych tenhle olej kerej je doporučovanej do ropy, benzínu, motorky, a všeho 4T, nikdy do motorky nedal. bad
Za mě do motky je nejlepší Motul good( máš klid žes dal to nej ) a cenově to už není ani nějak extra rozdíl. Motul jako jeden z mála oleje vyvíjí a samo si i vyrábí.
Ne nadarmo lejou Motul i výrobco např. YamaLube atd. Např. Castrol není čistě výrobce, drží si svoje standardy ale Castrol je jen značka.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
zzzmrzlinar (Člen)
31.10.2010 02:07:00
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

PAJA psal:

Podle toho že tu není moc příspěvků a ani nikdo nemá moc negativ k jiným jakoby Neznámým Olejům  (vykřiky odešla mi spojka.... a potom ticho neberu )Beru to tak že je mám novou motku a jakoby do ni dávám nový jakoby neznámý olej ? To tu není opravdu nikdo kdo je na 100% přesvěčený že špatnou volbou OLEJE ZMRDAL MAŠINU ??

lejt do motorky s která má stejnou olejovou náplň pro motor a převodovku to co se dává do auta je pyčovina jak cyp, to už ti tu myslím bylo řečeno. Když pohledáš ve starších vláknech tak najdeš i rozepsaný proč.

Jestli chceš ušetřit kup klidně levnější volej, ale takovej co splňuje daný specifikace a je PRO MOTORKY.

nebo prostě kup co píše Kojak a hotové, vyřešené. Dvě kila navíc jednou za 6000 kilometrů o je teda darda.

KOJAKU, když už jsme u toho potřebuju velkou flašu teho Motulu, ale je to do Kawa  KLE 500 tak se nejdřív musím mrknout esivá je to stejný, ale asi bude.

kazan (Člen)
31.10.2010 12:17:33
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

Nabo tam nalej destilku 20,-Kč/l


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
PAJA (Člen)
31.10.2010 18:26:47
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

kazan psal:

Nabo tam nalej destilku 20,-Kč/l

Ty budeš pěknápussy


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
PAJA (Člen)
31.10.2010 18:31:23
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

Chlapy,mi nejde o nějakou úsporu peněz(těch mám relativně dost),ale jestli ty oleje v 21 století nejsou dost stejné a tím neplatíme jenom za značku idontknow nebo opravdu znáte někoho kdo zadupal motor nekvalitním olejem idontknow


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Banditatom (Člen)
31.10.2010 18:31:29
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

PAJA psal:
kazan psal:

Nabo tam nalej destilku 20,-Kč/l

Ty budeš pěknápussy

za to ty jsi nějaký vostrýsurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PAJA (Člen)
31.10.2010 18:34:33
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

Banditatom psal:
PAJA psal:
kazan psal:

Nabo tam nalej destilku 20,-Kč/l

Ty budeš pěknápussy

za to ty jsi nějaký vostrýsurprised

Na pussyjsem odpovědělpussyovinoucool


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Banditatom (Člen)
31.10.2010 18:37:56
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

PAJA psal:
Banditatom psal:
PAJA psal:


Ty budeš pěknápussy

za to ty jsi nějaký vostrýsurprised

Na pussyjsem odpovědělpussyovinoucool

no ale hnedka někoho titulovat?idontknowheadshake no jak myslíš!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
31.10.2010 18:58:32
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

PAJA: Dvacet lidí tady napíše že by to tam nedali,tobě se to moc nezdá,nejrači bys to tam nalil.... Tak co řešíš,dej to tam a pak nám dej po sezóně vědět jak to dopadlo,jestli ta uspora 3kil byla dobrá,nebo jestlis naletěl s nějakým šmejdemidontknow Co chceš tady slyšet,že ti to někdo posvětí a ty to tam budeš lejt s nějakým lepším pocitemidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PAJA (Člen)
31.10.2010 19:02:02
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

VikecB12 psal:

PAJA: Dvacet lidí tady napíše že by to tam nedali,tobě se to moc nezdá,nejrači bys to tam nalil.... Tak co řešíš,dej to tam a pak nám dej po sezóně vědět jak to dopadlo,jestli ta uspora 3kil byla dobrá,nebo jestlis naletěl s nějakým šmejdemidontknow Co chceš tady slyšet,že ti to někdo posvětí a ty to tam budeš lejt s nějakým lepším pocitemidontknow

Právě že tu píšou ti co by to tam nedali  a mě taky zajímají ti co na nějakém jakoby špatném oleji uletěli ...chapišto


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
PAJA (Člen)
31.10.2010 19:03:18
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

Banditatom psal:
PAJA psal:
Banditatom psal:


za to ty jsi nějaký vostrýsurprised

Na pussyjsem odpovědělpussyovinoucool

no ale hnedka někoho titulovat?idontknowheadshake no jak myslíš!

Se neposersmile1


AŤ ŽIJE SPARTA, BANÍKOVCI SOU MRDKY!!!
Ondráš (Člen)
31.10.2010 19:31:02
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

PAJA psal:

Chlapy,mi nejde o nějakou úsporu peněz(těch mám relativně dost),ale jestli ty oleje v 21 století nejsou dost stejné a tím neplatíme jenom za značku idontknow nebo opravdu znáte někoho kdo zadupal motor nekvalitním olejem idontknow

Když máš relativně dost peněz, tak zkus experimentovat. Pak nás pouč.
smokin
Neznám nikoho, kdo by na tomhle šetřil. headshake
Mimo progrese, ale ten to kompenzuje tím, že to mění po 3 tis. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
31.10.2010 19:37:16
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

lil jsem Denicol, Motul, Castrol, nikdy jsem rozdíl nepoznal, každopádně na laborování kašlu, beru Castrol od Kojaka a šmitecgood

TO Paja: za sarkasmy si tu nenadáváme do pussy a pokud se ti nelíbí některé odpovědi, tak buď na ně nereaguj nebo sem nechoďsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Borák (Člen)
31.10.2010 20:25:13
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

no já lil neska do fri´táku pálm frit čéče a jak ty šízky krásně voněly smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Michal Dk (Člen)
31.10.2010 20:42:49
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

PAJA psal:
VikecB12 psal:

PAJA: Dvacet lidí tady napíše že by to tam nedali,tobě se to moc nezdá,nejrači bys to tam nalil.... Tak co řešíš,dej to tam a pak nám dej po sezóně vědět jak to dopadlo,jestli ta uspora 3kil byla dobrá,nebo jestlis naletěl s nějakým šmejdemidontknow Co chceš tady slyšet,že ti to někdo posvětí a ty to tam budeš lejt s nějakým lepším pocitemidontknow

Právě že tu píšou ti co by to tam nedali  a mě taky zajímají ti co na nějakém jakoby špatném oleji uletěli ...chapišto

A proto že tu nikdo nic špatnýho vo Cinolu nenapsal tak ho tam naleješ?Jsou ověřený značky olejů hotovo.Jesli máš pocit že chceš uspořit tak se neptej a nalej to tam.Třeba to fungovat bude.Co jsem koukal nemá specifikaci Jaso.Automobilový olej prostě má jiný vlastnosti.

Banditatom (Člen)
31.10.2010 20:58:24
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

Borák psal:

no já lil neska do fri´táku pálm frit čéče a jak ty šízky krásně voněly smokin

šnicl und kartofel pán ist gourmángoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
čočkin (Člen)
12.11.2010 19:09:44
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

Hele kucí, mě by zajímalo co by se stalo kdybych tam nalil použitej volej z fritákubigsmile  (samo že abych maximálně ušetřil)  tak nějakej fakt hodně černej cool   
To bych pak jel a za mnou by byly cejtit řízky a hranolkygood

Teda asi jen do tý doby než by bandita zmizel v pekelnejch plamenech bigsmilebigsmilebigsmile   

třeba bych pak byl spokojenej že jsem ušetřil na voleji, když bandita stejne schořelbigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
osiris (Člen)
12.11.2010 19:42:50
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

...no pro tebe by to mělo hlavně přínos v tom, že bys moh používat kouřovou clonu proti helikoptérám bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zzzmrzlinar (Člen)
15.12.2010 15:47:46
Offline

Re: Co říkáte na tento olej ?

tak já to nasypu do tohodle tématu našeho borce Pajy bigsmile

nevím co ňa to jeblo, ale vobjednal jsem do motorky (ne do Bandita ale do staré KLE) tendlenc volej, kterej mě šokoval cenou 400,- Kč za 4 litry.

Všechny špecifikace to má jak má mít, tak co. Je to polskej Orlen a když může českej Mogul porazit v testu i pětkrát dražší voleje od "nejrenomovanějších" značek (test drahej volejů do TDI dle VW norem) tak to prostě zkusím

Snad se to nevysere a když jo, tak se náhradní dvouhrneček dá sehnat za 2 litry takže jako neseruse.cz bigsmile


http://www.platinumoil.cz/eshop/index.p … &id=14

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr