Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Strzene zavity ventiloveho vika

gigavolt (Člen)
24.12.2010 14:40:26
Offline

Strzene zavity ventiloveho vika

Ahoj, potreboval bych poradit jak opravit zavity ventiloveho vika......pri rozdelavani jsem na 3 sroubech vytocil i hlinikovou šponu smile2 bud se to zakouslo nebo to minuly majitel pretahnul....nasel jsem 2 moznosti,vlozit novou zavitovou vlozku(ale to obnasi sundani domecku vacek,vrtani atd...mam strach aby se to povedlo a abych to nevyvrtal krive) a nebo druha moznost : 2 slozkove lepidlo na opravu zavitu od Looctite.....mate s tim nekdo zkusenost?pisou ze se to tam jen nanese ,sroub se zasroubuje na 10 minut pak se vynda a za 2 hodiny se nasroubuje na tvrdo a je to........... zni to snadne ale jestli to funguje? za rady a zkusenosti budu moc vdecny PS: omlouvam se za zalozeni noveho tematu ale v "Hledat" jsem nic nenasel........ smile2     banditpussy


konečně plnotučná bandaska :-)
Gastronomix (Nový člen)
24.12.2010 16:07:04
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

Tak to ti nezavidim, ale to lepidlo z ni dobre, jen by sis mel zjistit jakou to lepidlo vydrzi teplotu...idontknow

gigavolt (Člen)
24.12.2010 16:14:23
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

toho bych se nebal   -54 az 150......na vrsku se to vic neohreje..... tady je odkaz....
http://www.prolep.cz/?p=productsMore&am … t%F9--4,8g

bych prave chtel najit  nekoho kdo to uz resil.,..... nebo zkusil to lepidlo...vis smile1


konečně plnotučná bandaska :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
24.12.2010 16:24:30
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

zkus to prohledat i tady...už se to tu taky řešilo


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
gigavolt (Člen)
24.12.2010 16:27:44
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

no ve vyhledavaci jsem nic nenasel.......... ale dik


konečně plnotučná bandaska :-)
Prcek_kv (Nový člen)
24.12.2010 16:34:35
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

Zdar pánové,tohle jsem řešil taky.To lepidlo funguje,ale jen provizorně.Drželo to celej rok,ale jak jsem to povolil,tak to šlo i s částí závitů.Pak jsem koupil sadu na opravu závitu "7".Sundat domeček po domečku.odvrtat,vyříznout závit,nešroubovat vložku,dát zpátky domečeka a utáhnout momenťákem.Fakt to šlo dobře.

Janekgsf (Člen)
24.12.2010 16:39:00
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

Prcek_kv psal:

Zdar pánové,tohle jsem řešil taky.To lepidlo funguje,ale jen provizorně.Drželo to celej rok,ale jak jsem to povolil,tak to šlo i s částí závitů.Pak jsem koupil sadu na opravu závitu "7".Sundat domeček po domečku.odvrtat,vyříznout závit,nešroubovat vložku,dát zpátky domečeka a utáhnout momenťákem.Fakt to šlo dobře.

Dělal jsem to stejně. Ja to lepčí než origogood


...nemusíme přece všechno pochopit, stačí to přijmout ne?
Filous (Člen)
24.12.2010 16:45:40
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

...vloška, vostatní je prasárna...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gigavolt (Člen)
26.12.2010 15:57:44
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

jasny tak ja koupim tu sadu na opravu zavitu..... a vrtal jsi to normalne na stojanovy vrtacce? a je to teda tahle sada?     
http://www.i-zavitniky.cz/i-zavitniky/e … -zavitu-M7     koukal jsem na ni vypada pekne.......... a urco je jeste potreba momentak.... na kolik se utahujou domecky vacek? diky


konečně plnotučná bandaska :-)
Filous (Člen)
26.12.2010 17:22:12
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

gigavolt psal:

jasny tak ja koupim tu sadu na opravu zavitu..... a vrtal jsi to normalne na stojanovy vrtacce? a je to teda tahle sada?     
http://www.i-zavitniky.cz/i-zavitniky/e … -zavitu-M7     koukal jsem na ni vypada pekne.......... a urco je jeste potreba momentak.... na kolik se utahujou domecky vacek? diky

...10Nm...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Prcek_kv (Nový člen)
26.12.2010 17:25:04
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

Ve stojanovce je to lepší,ale já to vrtal normální ruční vrtačkou.Domeček jsem dal do svěráku,jenom jsem to vypodložil plastovou podložkou,abych ho nepoškodil.Chtělo to vrtat dost hluboko,stačí si pohlídat původní hloubku aby se dal proříznout závit dost hluboko.To ale poznáš,já ten první dělal na dvakrát a ty další už šly jak po másle.Sada je podobná,vložek je tam 10,tak dvě můžeš klidně skazit.Dají se dokoupit samostatně.Dotahovací moment domečků je u mě 8 - 12 Nm,mám GSXR 1100.Ty motory jsou konstrukčně stejné,tak by to mohlo být taky tak.

gigavolt (Člen)
09.01.2011 12:00:19
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

jeste jsem se chtel zeptat kde se da koupit momentak za rozumnou cenu.... aby byl tak od 5 Nm........ a jestli je ta opravna sada opravdu č. "7" (M7)   abych to nemusel rozdelavat a potom schanet ty vlozky.........diky


konečně plnotučná bandaska :-)
REX (Člen)
09.01.2011 12:52:00
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

kámoš dělá vošku z ovzdušňovacího šroubu(jsou různé velikosti)....celkem dobrej fígl.....a funguje to mooooc dobřegoodgoodgood


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Filous (Člen)
10.01.2011 08:59:47
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

gigavolt psal:

jeste jsem se chtel zeptat kde se da koupit momentak za rozumnou cenu.... aby byl tak od 5 Nm........ a jestli je ta opravna sada opravdu č. "7" (M7)   abych to nemusel rozdelavat a potom schanet ty vlozky.........diky

...závit je sedmička a momenťák koupíš f každym slušnym kšeftě s vercajkem...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
10.01.2011 20:22:50
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

vysr se na to - flusni tam lepidlo a na dalsi serizeni odvez Filousovi.....a hodne krut hlavou : jak je to kurva mozne?ten debil co jsem to od nej koupil?......nebo ze by mechanik?.......bigsmile
jardagsf zase o potlame si koledujici.....surprisedsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
mazo (Člen)
10.01.2011 21:08:35
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

na momentak si počkaj do štvrtka :)

http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-A56 … date=15817


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Filous (Člen)
10.01.2011 21:25:09
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

jardagsf psal:

vysr se na to - flusni tam lepidlo a na dalsi serizeni odvez Filousovi.....a hodne krut hlavou : jak je to kurva mozne?ten debil co jsem to od nej koupil?......nebo ze by mechanik?.......bigsmile
jardagsf zase o potlame si koledujici.....surprisedsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...jasný, von to ten debil udělágoodbigsmile

P.S. ...jag si starej, tag si drzejfuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
12.01.2011 15:26:07
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

Filous psal:
jardagsf psal:

vysr se na to - flusni tam lepidlo a na dalsi serizeni odvez Filousovi.....a hodne krut hlavou : jak je to kurva mozne?ten debil co jsem to od nej koupil?......nebo ze by mechanik?.......bigsmile
jardagsf zase o potlame si koledujici.....surprisedsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...jasný, von to ten debil udělágoodbigsmile

P.S. ...jag si starej, tag si drzejfuckbigsmile

Jardoj: přesně takhle to mám taky vymyšlený...bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
12.01.2011 15:30:19
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

Progear 650 psal:
Filous psal:
jardagsf psal:

vysr se na to - flusni tam lepidlo a na dalsi serizeni odvez Filousovi.....a hodne krut hlavou : jak je to kurva mozne?ten debil co jsem to od nej koupil?......nebo ze by mechanik?.......bigsmile
jardagsf zase o potlame si koledujici.....surprisedsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...jasný, von to ten debil udělágoodbigsmile

P.S. ...jag si starej, tag si drzejfuckbigsmile

Jardoj: přesně takhle to mám taky vymyšlený...bigsmilebigsmilebigsmile

...ty dostaneš do dršky takybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gigavolt (Člen)
12.01.2011 22:13:28
Offline

Re: Strzene zavity ventiloveho vika

mazo: jj o tom v lidlu vim ale ten je od 28Nm ja bych potreboval od 10Nm budu muset nejakej koupit......... vsak on se neztrati smile1


konečně plnotučná bandaska :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr