Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » plechovkáři - nenatočím Felicii

snowflake600 (Člen)
03.01.2011 14:36:33
Offline

plechovkáři - nenatočím Felicii

mám tak trošku problémsmile1....tak trošku víc, no smile1
zima nezima, ať je jak chce, nastartuju....
ale ve chvíli, kdy nastartuju, ujedu např. 15 kiláků, chcípnu to a chci to znova natočit, tak nenatočím.
Baterka je OK, v poloze 1 palivový čerpadlo v pohodě vrčí, pojistky cajk.
Necháte to stát, dejme tomu hodinku a zase natočím bez problému.
Klasickej příklad-nákup....dojedu, nakoupím, naházím do auta a neodjedu :D
Startér se točí, když k tomu dám plyn až na podlahu, cuká se to, cuká, ale jen jak na jeden válec. Bez plynu se vlastně jen točí startér.
Napadly mě svíčky, páč ty by asi chtěly už ven, ale nekoukal sem na ně, bo mi to stojí PŘED KAUFLANDEM bigsmile.
helphelphelphelphelphelphelphelp

K.a.s.y.m. (Člen)
03.01.2011 14:51:08
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

nerozepsal jsi se co máš za motor,ale to je asi v celku jedno..nemáš třeba trošku problém se spotřebou..jakože je neúměrně vyšší?já něco podobnýno řešil s renckem a na vině bylo čidlo na teplotu vody pro řídící jednotku..prostě se to pořád chovalo jako by to bylo studený(pro blbce....jelo to na sytič) i když byl motor ohřátej pak to teplý nestartovalo,ale když to vychladlo tak v pohodě.koukni na svíčky jestli nejsou moc černý.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
snowflake600 (Člen)
03.01.2011 14:55:19
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

K.a.s.y.m. psal:

nerozepsal jsi se co máš za motor,ale to je asi v celku jedno..nemáš třeba trošku problém se spotřebou..jakože je neúměrně vyšší?já něco podobnýno řešil s renckem a na vině bylo čidlo na teplotu vody pro řídící jednotku..prostě se to pořád chovalo jako by to bylo studený(pro blbce....jelo to na sytič) i když byl motor ohřátej pak to teplý nestartovalo,ale když to vychladlo tak v pohodě.koukni na svíčky jestli nejsou moc černý.

je to klasika 1,3Mpi, 40kW benzín, přirozeně bigsmile...se spotřebou ani tak moc problém není, není o moc vyšší, co u ostatních Filcek v zimě, je vážně hodně slušná, ale tohle je děs!:(

Banditatom (Člen)
03.01.2011 14:58:34
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

snowflake600 psal:
K.a.s.y.m. psal:

nerozepsal jsi se co máš za motor,ale to je asi v celku jedno..nemáš třeba trošku problém se spotřebou..jakože je neúměrně vyšší?já něco podobnýno řešil s renckem a na vině bylo čidlo na teplotu vody pro řídící jednotku..prostě se to pořád chovalo jako by to bylo studený(pro blbce....jelo to na sytič) i když byl motor ohřátej pak to teplý nestartovalo,ale když to vychladlo tak v pohodě.koukni na svíčky jestli nejsou moc černý.

je to klasika 1,3Mpi, 40kW benzín, přirozeně bigsmile...se spotřebou ani tak moc problém není, není o moc vyšší, co u ostatních Filcek v zimě, je vážně hodně slušná, ale tohle je děs!:(

dělá ti to porád nebo jen když je mokro (myšleno třebas vlítneš do kaluže) nebo tat něco? v prvé řadě bych jukl na konektory k el.heblům kolem motoru.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
richie (Člen)
03.01.2011 14:59:34
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

vydechlej startér (neco podobnýho řešil kamoš a byl to startér).... ale to by to asi točilo jinak.... dej jiný svíčky (pokud nejsou nový) tím nic neposereš...


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
snowflake600 (Člen)
03.01.2011 15:01:06
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

richie psal:

vydechlej startér (neco podobnýho řešil kamoš a byl to startér).... ale to by to asi točilo jinak.... dej jiný svíčky (pokud nejsou nový) tím nic neposereš...

no, nový vážně nejsou....udělám si asi výlet přes město a půjdu si ji vyzvednout :D
taky olej chci teď měnit, přetahuju asi 3tis, ale to by nemělo dělat tohle....

Petr (Člen)
03.01.2011 16:27:58
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

klaněl bych se taky k postupu svíce, mrknout na teplotu a samo nezapomnět vzduchový filtr. (nevím jestli máš rozdělovač - pak ještě vysokonapětové kabely good
a poku to bude zlobit i pak, zkus odpojit lambda sondu (musí to jet i bez ní ale s vyšší spotřebou)


tož tak..
kenny (Člen)
03.01.2011 16:47:06
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

A pokud nepomůže nic co je napsáno,tak kovošrot to vyřeší.bigsmilebigsmilebigsmile

snowflake600 (Člen)
03.01.2011 17:30:07
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

kenny psal:

A pokud nepomůže nic co je napsáno,tak kovošrot to vyřeší.bigsmilebigsmilebigsmile

kdyby sis radši vyplnil profil, ty veleradile headshakecool

Ton@l (Člen)
03.01.2011 17:59:12
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

snowflake600 psal:
kenny psal:

A pokud nepomůže nic co je napsáno,tak kovošrot to vyřeší.bigsmilebigsmilebigsmile

kdyby sis radši vyplnil profil, ty veleradile headshakecool

hej me delala felicie ruzny harakiri pri nastartovani nedrzela volnobeh, pak nekdy nechtela nastartovat a tak podobne, vymenil jsem svicky, vicko a palec na rozdelovaci, filtry palivovy i vzduchovy, vzdy se zdalo ze je po problemu ale tak na dva dny a nakonec to byla zapalovaci civkagood


Vzdy muze byt hur :-)
WenzelB6 (Člen)
03.01.2011 20:17:03
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

něco podobnýho mi dělala FilckaMPI. Taky se cukala, žádnej výron po šlápnutí na pedál,
palivový čerpadlo v nádrži sice vrnělo,
ale nedávalo pej potřebnej tlak pro striky. Chovalo se to jak "náhlá smrt".
Podle servisáka klasická závada Filcek.
Ber to ale jako krajní řešení nebo si čerpadlo puč. Dal sem za něj tehdá 6litrů.

Pavlusha (Člen)
03.01.2011 20:51:26
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

No podle toho co to dělá bych typoval zapalování.Čerpadlo jede,startér taky.Pokud by to bylo svíčkou,kabel,atd. tak by to aspoň kuckalo a třeba jelo na tři válce. Myslím,že ti nezbyde nic jinýho,než se napojit na diagnostiku,než vyměnit půlku elektrosnímačů. Ta ti poví víc a jistěMůže to být indučka,nebo ta zapalovací lišta.Taky čidlo teploty,halluv snímač otáček,no je toho dost.Napojení stojí asi 500-600Kč a potom budeš vědět co koupit.Jenže pokud si řídící jednotka uloži info o poruše,tak ji na té mašince musí odmazat.Kdybys nebyl tak z ruky,tak kamoš má ten program i přípojku doma v notebooku.Pak by šlo jen koupit díl a udělat reset.
Jen pro info o dobrém  prodejci dílů na feldu a jiné v Brně je tady odkaz.Prodává to snad za nákupku.Jinde jsou díly o 60% dražší.Kupuji u něho a pohoda.Pohrab se v tom a poznáš.Jedná se o ty díly pod označením výrobce CM a je to v dílech Škoda. Bacha v těch jejich stránkách se blbě babrá,ale ulož si stránku úvodní a rozhodně se ti to bude hodit.Znám tu firmu a je to bez problémů goodhttp://tuning.autodoplnky.cz/nahradni-dily-skoda/autodily-cm/smid-3904/good


Jezdím tak,abych se vždy v pohodě vrátil.
Tomas600N (Člen)
03.01.2011 21:06:46
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

dělalo mi to na Felině taky,startovalo aj nestartovalo, nakonec to byl rozdělovač

Jaster (Člen)
03.01.2011 22:08:45
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

mě se felcka taky cukala, vyměnil jsme skoro vše (vzduch.filtr, svíčky...) a pořád nic. ale pomohlo vyměnit ten panel na svíčkách a už to jezdí jak má. stál mě 1000kč. zkus od někoho si ho pujčit, jestli někoho znáš, mi to zkoušeli z pick-upa co máme na firmě.


motto "Vem za heft a val"
sonyk (Člen)
03.01.2011 22:20:46
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

nam to delal dehet 1,9D ale tam byly v prdeli vsechny zhavicky tady nevim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
snowflake600 (Člen)
04.01.2011 00:31:55
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Jaster psal:

mě se felcka taky cukala, vyměnil jsme skoro vše (vzduch.filtr, svíčky...) a pořád nic. ale pomohlo vyměnit ten panel na svíčkách a už to jezdí jak má. stál mě 1000kč. zkus od někoho si ho pujčit, jestli někoho znáš, mi to zkoušeli z pick-upa co máme na firmě.

aneb, je toho vícero bigsmile.....což o to, diagnostiku mám ze známosti za kilo, za to nikdy nic nedáš...ale je mi to fakt divný, co to dělá......horší je to, že to pak necháš hodinu stát a seš zase v pohodě a jedeš.....do doby, než to chcípneš, ptž pak to zase musí hodinu stát :D

Kadel (Člen)
04.01.2011 12:16:20
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

čus, měl jsem uplně stejnej problém. Nebyla to sice filcka ale manželčino clio. Dojet s tim na nákup prostě nešlo. Všechny pokusy o nastartování během 10-50 minut od chcípnutí na parkovišti selhávali. Diagnostika neukázala nic, a s mechanikem od renaultu jsme s tim dělali psí kusy. Valešnej vzduch, svíce, kabely, přikostření motoru, jednotka, vstřik, ... všechno na h.... Půl roku bádání a nic. Pak jednou náhodou, když mladá zkoušela startovat a já bezradně čuměl do motoru, uslyšel jsem při točení starterem cvakání relátek v motorovym prostoru. Bylo to relé od čerpadla. Na prázdno pumpa jela, ale při odběru starterem tam začalo harašit. Vytrhal jsem relátka, 2 hlavní 60A pojistky, vrazil to tam zpátky a motor naskočil. Postupem času jsem přišel na to, že stačí vyndat a zandat jednu z těch 60A pojistek. Tak sem dal novou a stejně to dělalo. Až když jsem se nas.. , koupil jsem pixlu kontaktolu a půl pixly vystříkal do tý pojistkovky, tak byl klid. Auto jezdí už 3 roky bez závady.

K.a.s.y.m. (Člen)
04.01.2011 12:40:30
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Kadel psal:

čus, měl jsem uplně stejnej problém. Nebyla to sice filcka ale manželčino clio. Dojet s tim na nákup prostě nešlo. Všechny pokusy o nastartování během 10-50 minut od chcípnutí na parkovišti selhávali. Diagnostika neukázala nic, a s mechanikem od renaultu jsme s tim dělali psí kusy. Valešnej vzduch, svíce, kabely, přikostření motoru, jednotka, vstřik, ... všechno na h.... Půl roku bádání a nic. Pak jednou náhodou, když mladá zkoušela startovat a já bezradně čuměl do motoru, uslyšel jsem při točení starterem cvakání relátek v motorovym prostoru. Bylo to relé od čerpadla. Na prázdno pumpa jela, ale při odběru starterem tam začalo harašit. Vytrhal jsem relátka, 2 hlavní 60A pojistky, vrazil to tam zpátky a motor naskočil. Postupem času jsem přišel na to, že stačí vyndat a zandat jednu z těch 60A pojistek. Tak sem dal novou a stejně to dělalo. Až když jsem se nas.. , koupil jsem pixlu kontaktolu a půl pixly vystříkal do tý pojistkovky, tak byl klid. Auto jezdí už 3 roky bez závady.

klasika Renaultpussy bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kenny (Člen)
04.01.2011 15:44:13
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

snowflake600 psal:
kenny psal:

A pokud nepomůže nic co je napsáno,tak kovošrot to vyřeší.bigsmilebigsmilebigsmile

kdyby sis radši vyplnil profil, ty veleradile headshakecool

Jseš s toho nějakej nervózní.bigsmilebigsmile
Vyplněnogood

Monty (Člen)
04.01.2011 16:03:48
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Přesně tuhle závadu měl kámoš taky na feldě.Jak píše Jaster je to ta lišta u svíček,tedy přesně ta svorkovnice co je na ní napíchlá.Až to nebude chtít chytit tak zahejbej kabelama na tý svorkovnici a někdo druhý ať startuje a uvidíš že to naskočí.V tý svorkovnici je uvolněný kabel.Kámoš tam strčil odznak(nebo kousek tvrdého drátu)a jezdí to jak zpraku.A chytá.evil


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
snowflake600 (Člen)
04.01.2011 17:28:16
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Monty psal:

Přesně tuhle závadu měl kámoš taky na feldě.Jak píše Jaster je to ta lišta u svíček,tedy přesně ta svorkovnice co je na ní napíchlá.Až to nebude chtít chytit tak zahejbej kabelama na tý svorkovnici a někdo druhý ať startuje a uvidíš že to naskočí.V tý svorkovnici je uvolněný kabel.Kámoš tam strčil odznak(nebo kousek tvrdého drátu)a jezdí to jak zpraku.A chytá.evil

pánové...tak sem si pujčil lištu, nechal sem jim tam za to litra a když nic, tak mi ho vrátěj smile1
jinak sme vyměnili kde co....odpojili lamdu, to teplotní čidlo vyměnili, zkusili, jak moc tlačí a netlačí palivový čerpadlo....pučili mi tam i jetý svíčky a odjel sem, jde to jakeš takeš, ale při startování tomu chce lehce pomoct plynem, což se mi stejně nezdá headshake
dobiju baterku na max a z kámošový feliny přeházíme ještě jak lištu, tak svíce a uvidí se, jinak už fakt nevím smile2

snowflake600 (Člen)
04.01.2011 17:35:09
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Monty psal:

Přesně tuhle závadu měl kámoš taky na feldě.Jak píše Jaster je to ta lišta u svíček,tedy přesně ta svorkovnice co je na ní napíchlá.Až to nebude chtít chytit tak zahejbej kabelama na tý svorkovnici a někdo druhý ať startuje a uvidíš že to naskočí.V tý svorkovnici je uvolněný kabel.Kámoš tam strčil odznak(nebo kousek tvrdého drátu)a jezdí to jak zpraku.A chytá.evil

Monty, myslíš jako v tý svorkovnici na tý liště nebo v tý, co k ní vede tím kábelem?cool

Ton@l (Člen)
05.01.2011 10:40:30
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Kdyby si potreboval nejaky nahradni dil ozvi mam jednu felici na rozebranismile1Shrnul mi ji snejnej pluhsmile2


Vzdy muze byt hur :-)
Filous (Člen)
05.01.2011 11:23:32
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Ton@l psal:

Kdyby si potreboval nejaky nahradni dil ozvi mam jednu felici na rozebranismile1Shrnul mi ji snejnej pluhsmile2

...potřebuju motorový víko rozvodůsurprised ...dybys jakože měl motor venkusurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
snowflake600 (Člen)
05.01.2011 12:48:57
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Ton@l psal:

Kdyby si potreboval nejaky nahradni dil ozvi mam jednu felici na rozebranismile1Shrnul mi ji snejnej pluhsmile2

pěkný :D nemáš náhodou i tu podělanou lištu na svíčky?

Filous (Člen)
05.01.2011 12:49:31
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Filous psal:
Ton@l psal:

Kdyby si potreboval nejaky nahradni dil ozvi mam jednu felici na rozebranismile1Shrnul mi ji snejnej pluhsmile2

...potřebuju motorový víko rozvodůsurprised ...dybys jakože měl motor venkusurprised

...jó...a eště šusplech by se mi hodilbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
snowflake600 (Člen)
05.01.2011 13:01:59
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

a co alternátor, máš? :D

Jaster (Člen)
05.01.2011 15:11:59
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

snowflake600 psal:
Jaster psal:

mě se felcka taky cukala, vyměnil jsme skoro vše (vzduch.filtr, svíčky...) a pořád nic. ale pomohlo vyměnit ten panel na svíčkách a už to jezdí jak má. stál mě 1000kč. zkus od někoho si ho pujčit, jestli někoho znáš, mi to zkoušeli z pick-upa co máme na firmě.

aneb, je toho vícero bigsmile.....což o to, diagnostiku mám ze známosti za kilo, za to nikdy nic nedáš...ale je mi to fakt divný, co to dělá......horší je to, že to pak necháš hodinu stát a seš zase v pohodě a jedeš.....do doby, než to chcípneš, ptž pak to zase musí hodinu stát :D

pak jednoduče když chceš pak zas jet, nechcípej motor bigsmile


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
05.01.2011 15:17:02
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Ton@l psal:

Kdyby si potreboval nejaky nahradni dil ozvi mam jednu felici na rozebranismile1Shrnul mi ji snejnej pluhsmile2

a co hadici co vede od airboxu do toho plastu nahoře na motoru? co ní nasává motor vzduch? ale potřebuju na 1.3, z 1.6 tam nejde.. ale asi počkám až dorazí příští středu do toho krámu v hoře. ale slibuje už měsíc


motto "Vem za heft a val"
Ton@l (Člen)
05.01.2011 18:24:54
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

snowflake600 psal:
Ton@l psal:

Kdyby si potreboval nejaky nahradni dil ozvi mam jednu felici na rozebranismile1Shrnul mi ji snejnej pluhsmile2

pěkný :D nemáš náhodou i tu podělanou lištu na svíčky?

tu mamsmile1


Vzdy muze byt hur :-)
Ton@l (Člen)
05.01.2011 18:29:17
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Jaster psal:
Ton@l psal:

Kdyby si potreboval nejaky nahradni dil ozvi mam jednu felici na rozebranismile1Shrnul mi ji snejnej pluhsmile2

a co hadici co vede od airboxu do toho plastu nahoře na motoru? co ní nasává motor vzduch? ale potřebuju na 1.3, z 1.6 tam nejde.. ale asi počkám až dorazí příští středu do toho krámu v hoře. ale slibuje už měsíc

jako mam komplet feldu 1,3MPI r.v. 1997... levy svetla jsou taky OKsmile1


Vzdy muze byt hur :-)
snowflake600 (Člen)
06.01.2011 00:00:08
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Ton@l psal:
snowflake600 psal:
Ton@l psal:

Kdyby si potreboval nejaky nahradni dil ozvi mam jednu felici na rozebranismile1Shrnul mi ji snejnej pluhsmile2

pěkný :D nemáš náhodou i tu podělanou lištu na svíčky?

tu mamsmile1

a funkcni, doufam :D co za tu jebku chceš? :D buďme lidi, jestě potřebuju mít aspoň Jasterovi za kalhoty :D

Monty (Člen)
06.01.2011 07:39:41
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

snowflake600 psal:
Monty psal:

Přesně tuhle závadu měl kámoš taky na feldě.Jak píše Jaster je to ta lišta u svíček,tedy přesně ta svorkovnice co je na ní napíchlá.Až to nebude chtít chytit tak zahejbej kabelama na tý svorkovnici a někdo druhý ať startuje a uvidíš že to naskočí.V tý svorkovnici je uvolněný kabel.Kámoš tam strčil odznak(nebo kousek tvrdého drátu)a jezdí to jak zpraku.A chytá.evil

Monty, myslíš jako v tý svorkovnici na tý liště nebo v tý, co k ní vede tím kábelem?cool

Řeknu kámošovi ať to vyfotí a zítra ti to sem hodím.Máme noční.cool


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
snowflake600 (Člen)
06.01.2011 13:09:34
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Monty psal:
snowflake600 psal:
Monty psal:

Přesně tuhle závadu měl kámoš taky na feldě.Jak píše Jaster je to ta lišta u svíček,tedy přesně ta svorkovnice co je na ní napíchlá.Až to nebude chtít chytit tak zahejbej kabelama na tý svorkovnici a někdo druhý ať startuje a uvidíš že to naskočí.V tý svorkovnici je uvolněný kabel.Kámoš tam strčil odznak(nebo kousek tvrdého drátu)a jezdí to jak zpraku.A chytá.evil

Monty, myslíš jako v tý svorkovnici na tý liště nebo v tý, co k ní vede tím kábelem?cool

Řeknu kámošovi ať to vyfotí a zítra ti to sem hodím.Máme noční.cool

kujů good

Monty (Člen)
07.01.2011 10:38:34
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

snowflake600 psal:
Monty psal:
snowflake600 psal:


Monty, myslíš jako v tý svorkovnici na tý liště nebo v tý, co k ní vede tím kábelem?cool

Řeknu kámošovi ať to vyfotí a zítra ti to sem hodím.Máme noční.cool

kujů good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/thumbs/3047_dsc02195.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/thumbs/3047_dsc02194.jpg


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
snowflake600 (Člen)
07.01.2011 12:43:23
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Monty psal:
snowflake600 psal:
Monty psal:


Řeknu kámošovi ať to vyfotí a zítra ti to sem hodím.Máme noční.cool

kujů good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c02195.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c02194.jpg

je tu vidět  pendrek, ale pochopil sem myšlenku.....takže odizolovat a mrknout na to good
kdyby ten kábl nevedl až někam do řiti a nebyl smotanej mezi dalšíma 10ti, tak ho vyhodím a dám jednoduše jinej...., ale takhle :( ale furt mi to nevysvětluje to, proč to jednou natočím, popojedu a nenatočím :D nechám hodinu stát a zase v klidu natočím...je tohleto normální? smile1

Filous (Člen)
07.01.2011 12:44:24
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

snowflake600 psal:

je tu vidět  pendrek, ale pochopil sem myšlenku.....takže odizolovat a mrknout na to good
kdyby ten kábl nevedl až někam do řiti a nebyl smotanej mezi dalšíma 10ti, tak ho vyhodím a dám jednoduše jinej...., ale takhle :( ale furt mi to nevysvětluje to, proč to jednou natočím, popojedu a nenatočím :D nechám hodinu stát a zase v klidu natočím...je tohleto normální? smile1

...teplotní roztažnost???surprisedidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
snowflake600 (Člen)
07.01.2011 12:50:02
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Filous psal:
snowflake600 psal:

je tu vidět  pendrek, ale pochopil sem myšlenku.....takže odizolovat a mrknout na to good
kdyby ten kábl nevedl až někam do řiti a nebyl smotanej mezi dalšíma 10ti, tak ho vyhodím a dám jednoduše jinej...., ale takhle :( ale furt mi to nevysvětluje to, proč to jednou natočím, popojedu a nenatočím :D nechám hodinu stát a zase v klidu natočím...je tohleto normální? smile1

...teplotní roztažnost???surprisedidontknow

když vemu v potaz to, jakej proud tím při startování valí, asi si to trefil smile1
tyvoeeeee, mě se to nechce dělat...půjdu tam hodit baterka a uvidíme..kabel zasranej zkurvenej.

Monty (Člen)
07.01.2011 13:06:09
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

snowflake600 psal:
Filous psal:
snowflake600 psal:


je tu vidět  pendrek, ale pochopil sem myšlenku.....takže odizolovat a mrknout na to good
kdyby ten kábl nevedl až někam do řiti a nebyl smotanej mezi dalšíma 10ti, tak ho vyhodím a dám jednoduše jinej...., ale takhle :( ale furt mi to nevysvětluje to, proč to jednou natočím, popojedu a nenatočím :D nechám hodinu stát a zase v klidu natočím...je tohleto normální? smile1

...teplotní roztažnost???surprisedidontknow

když vemu v potaz to, jakej proud tím při startování valí, asi si to trefil smile1
tyvoeeeee, mě se to nechce dělat...půjdu tam hodit baterka a uvidíme..kabel zasranej zkurvenej.

V tý svorkovnici jsou konektory z takovým zobáčkem kterej drží ten konektor zacvaklej.Ten bude v prdeli(unavenej,ulomenej apod).Při otřesech se to tam mrdá.Snad to tady bude vidět líp.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3047_dsc02195.jpg

Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
Monty (Člen)
07.01.2011 19:13:21
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Tak jsem se byl zeptat odborníků ve Š.Auto a prej je to taky možný až pravděpodobný že to způsobuje čidlo teploty chjadící kapaliny.Vysílá prej špatný signál do ŘJ.A až to vychladne tak to nastartuje.Za tepla si to myslí že je to studený a je bohatá směs.Po vychlad.OK.Investice cca 200kč.good


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
snowflake600 (Člen)
08.01.2011 17:31:31
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Monty psal:

Tak jsem se byl zeptat odborníků ve Š.Auto a prej je to taky možný až pravděpodobný že to způsobuje čidlo teploty chjadící kapaliny.Vysílá prej špatný signál do ŘJ.A až to vychladne tak to nastartuje.Za tepla si to myslí že je to studený a je bohatá směs.Po vychlad.OK.Investice cca 200kč.good

ozkoušeno, vyměněno čidlo a vráceno se slovy, že je to k hovnu, ptž se nezměnilo vůbec nic :D a to všechno už hned ze začátku...
baterka nově nabitá, ta lišta vyměněná a stejně problém zůstává :( na příští víkend to dám strejcovi do dílny, ať se na to mrkne, já už nevím :(

Ton@l (Člen)
13.01.2011 17:13:32
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

snowflake600 psal:
Monty psal:

Tak jsem se byl zeptat odborníků ve Š.Auto a prej je to taky možný až pravděpodobný že to způsobuje čidlo teploty chjadící kapaliny.Vysílá prej špatný signál do ŘJ.A až to vychladne tak to nastartuje.Za tepla si to myslí že je to studený a je bohatá směs.Po vychlad.OK.Investice cca 200kč.good

ozkoušeno, vyměněno čidlo a vráceno se slovy, že je to k hovnu, ptž se nezměnilo vůbec nic :D a to všechno už hned ze začátku...
baterka nově nabitá, ta lišta vyměněná a stejně problém zůstává :( na příští víkend to dám strejcovi do dílny, ať se na to mrkne, já už nevím :(

kamosovi to delalo presne to samy a stacilo jen vytahnout cidlo otacek byli na nem zelezny piliny, ty se jen sundali a felda spokojene startujegood


Vzdy muze byt hur :-)
snowflake600 (Člen)
13.01.2011 19:49:07
Offline

Re: plechovkáři - nenatočím Felicii

Ton@l psal:
snowflake600 psal:
Monty psal:

Tak jsem se byl zeptat odborníků ve Š.Auto a prej je to taky možný až pravděpodobný že to způsobuje čidlo teploty chjadící kapaliny.Vysílá prej špatný signál do ŘJ.A až to vychladne tak to nastartuje.Za tepla si to myslí že je to studený a je bohatá směs.Po vychlad.OK.Investice cca 200kč.good

ozkoušeno, vyměněno čidlo a vráceno se slovy, že je to k hovnu, ptž se nezměnilo vůbec nic :D a to všechno už hned ze začátku...
baterka nově nabitá, ta lišta vyměněná a stejně problém zůstává :( na příští víkend to dám strejcovi do dílny, ať se na to mrkne, já už nevím :(

kamosovi to delalo presne to samy a stacilo jen vytahnout cidlo otacek byli na nem zelezny piliny, ty se jen sundali a felda spokojene startujegood

cidlo otacek?

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr