Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Barva na Banditka

signalCZ (Člen)
19.12.2006 20:33:41
Offline

Barva na Banditka

Zdárec lidi, potřebuju nutně poradit. Mám GSF 600, novější model a musím koupit barvu a komplet ho celýho nalakovat. Chtěl bych modrou nebo černou. Kolik tak stojí  kde bych ji koupil, jo a taky jaký množství? Díky moc za rady!!!good

osiris (Člen)
19.12.2006 21:26:43
Offline

Re: Barva na Banditka

...cena je vetsinou stejna nezavisle na odstinu, i kdyz vyjimky jsou
...priplatek je vetsinou jen za barvy ve kterych je obsazena perlet
...cena cca 1900 kacen za litr
...pokud je to pastelova uni, tak plus tuzidlo a redidlo
...pokud metodou baze, lak - tak tuzidlo do laku a redidlo do baze a laku
...lak cca 900 kacen za litr
...tuzidlo cca 1100 kacen za litr
...redidlo cca 300 kacen za litr
...nejcastejsi pomer baze : redidlo je 1 : 1
...nejcastejsi pomer lak : tuzidlo : redidlo je 3 : 1 : 1  nebo  2 : 1 : 1
...nejcastejsi pomer uni barev (tj. lesklych pastelovych) je 3 : 1 : 1  nebo  2 : 1 : 1
...ceny jsou za kvalitni znackovy material a muzou se tim padem lisit podle znacky a kvality
...koupis to v prodejne autolaku nebo je ukecas v autolakovne
...mnozstvi na nahatyho bandita je cca 0,5 litru (bez kol, ramu a motoru) na esko o cca 0,2 litru vic vc. male rezervy
...jinak se jeste neco o cenach nalakovani doctes tady:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … php?id=103


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
signalCZ (Člen)
19.12.2006 21:31:47
Offline

Re: Barva na Banditka

Díky moc, takže jestli rozumím, mohl bych se do 2000,- vejít na celoumoto? tzn. rám, blatník, podsedláky  anádrž? mám N-ko...

osiris (Člen)
19.12.2006 21:49:42
Offline

Re: Barva na Banditka

...nechces toho uz po me moc surprisedsmile1 pocitej a kombinuj uz sam, vsechno tam je uvedeny good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PSYCHO (Člen)
19.12.2006 21:51:25
Offline

Re: Barva na Banditka

cože?? já dával dvojku za jeden sprej   pussy  ale byla origo bandit idontknow


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
osiris (Člen)
19.12.2006 21:57:10
Offline

Re: Barva na Banditka

...sprej 400 ml, cili velkej cca 300 kacen
...lak 400 ml cca 150 kacen  smile1

...znacka se ceni bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartysN6 (Člen)
19.12.2006 22:10:21
Offline

Re: Barva na Banditka

Přispěju taky svou troškou do mlyna:

1,5dcl černá s modrou perletí suzuki 33J +tužidlo+bezb.lak od Duponnt za 1200kčsick

signalCZ (Člen)
19.12.2006 22:17:49
Offline

Re: Barva na Banditka

a do jakejch prodejen byxh se mohl zajít mrknout? bydlím kousek od Pardubic, takže i do Hradce se dostanubigsmilebigsmile
Mám na to 2 tis, tak se snažím... chci modrou metalízu, když se do 2 nevejdu tak černou...

signalCZ (Člen)
19.12.2006 22:19:08
Offline

Re: Barva na Banditka

se omlouvám ale jsem v tomhle úplnej laik...help

osiris (Člen)
19.12.2006 22:42:30
Offline

Re: Barva na Banditka

martysovi: nedrzkuj, znackovy veci jsou fakt drahy, ale i tak te trosicku natahli, dupont je stejna cenova hladina co mam ja bigsmile
...zruba takhle bys to mel ode mne - znacka barev je zrejma z dokladu smile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ucet.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
19.12.2006 22:44:59
Offline

Re: Barva na Banditka

signalovi: jestli se nebojis, ze te neco u safari sezere, tak prijed ke me


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartysN6 (Člen)
19.12.2006 22:57:56
Offline

Re: Barva na Banditka

Osi:to mě natáh slušněsmile2
A to sem to potřeboval strašně rychle a už mi leží asi 4 měsíce v regáluidontknow

tak přístě volám DKsmile1

signalCZ (Člen)
20.12.2006 19:00:07
Offline

Re: Barva na Banditka

Osi: a za tuhle cenu bych měl barvuna celýho mého miláčka?surprisedsurprised
Jestli jo takje to super!!! no já bydlím kousek od Pardubic, ale někdy jezdím za známejma do Brusnice(kousek od Bílý Třemešný). tak to bych se stavil a rád:) a na jaře vyjede krásnej modrej švihákbigsmile

osiris (Člen)
20.12.2006 22:22:21
Offline

Re: Barva na Banditka

signalovi: to ne bigsmile to by bylo o kousek drazsi, to je priklad pro martyse na JENOM 0,15 litru metly plus lak a komponenty
...stavit se samo muzes, ale pred tim zavolej, nebejvam tam porad, ale kdyby neco, tak tam je prodavac


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
signalCZ (Člen)
20.12.2006 22:25:08
Offline

Re: Barva na Banditka

hele, já tu jsem krátce, ty máš nějakej obchod ve Dvoře?

signalCZ (Člen)
20.12.2006 22:27:35
Offline

Re: Barva na Banditka

Jen bych teda potřeboval vědět, cca, kolik dám za barvu na celou motorku(rám, nádrž, podsedláky, blatník) Lakýrníka už neřeším, to mám domluvený, jen mi řekl ať si koupím barvu, tak se vším všudy, kolik za to dám ? sem otravnej vím, ale potřebuju to vědět. zkurvený Vánoce, jsem na dně s prachama, tak se snažím schánět co nejlevnější věci, ale ne zase nějaký šmejdygood díkecbigsmile

osiris (Člen)
20.12.2006 23:07:44
Offline

Re: Barva na Banditka

...jj, mam kseft ve dvore
...ty me tocis pussy smile1 proc myslis, ze mas vsechno vypsany v tom prvnim prispevku ? no ano, aby sis to z toho moh zpocitat
...hodim to teda do stroje a pak sem ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
20.12.2006 23:34:36
Offline

Re: Barva na Banditka

...tak na ;)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ucet_signal.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PSYCHO (Člen)
21.12.2006 20:50:18
Offline

Re: Barva na Banditka

Počkej počkej já měl 3 spreje. básse,triumf a lak.


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
Tom-DK (Člen)
21.12.2006 21:05:59
Offline

Re: Barva na Banditka

když si přivezeš tři vymyté sklenice od vokurek+ víčka tak se vejdeš pod 2000 bigsmilebigsmile

PSYCHO (Člen)
21.12.2006 21:08:37
Offline

Re: Barva na Banditka

jo jo smile1 příště seru na moto barvu a koupím nějakou na auto.


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
osiris (Člen)
21.12.2006 21:13:43
Offline

Re: Barva na Banditka

...do sklenic nedam :fuck: pokutu uz sem platil

...jak barvu na moto a auto :idontknow: woe, je to to samy, jen jina receptura :-)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PSYCHO (Člen)
21.12.2006 21:16:49
Offline

Re: Barva na Banditka

no na moto je třívrstvá metla ne?? a na auto je jen barva lak. nebo ne e?


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
PSYCHO (Člen)
21.12.2006 21:21:22
Offline

Re: Barva na Banditka

když sem stříkal auto modrou metlou tak mi namíchaly normál sprej a ktomu lak. a letos sem stříkal moto tirkysově modrá metla a měl sem 3 spreje 1 básse 2 triumf 3 lak. tak nevim ty seš tu odborník.


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
osiris (Člen)
21.12.2006 21:25:01
Offline

Re: Barva na Banditka

...dyt ti to pisu, tak mi ver surprised
...jak tzv. dvouvrstvy, tak tzv. trivrstvy se pouzivaj na autech stejne jako na motorkach, cokoliv na vsem, jasny? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PSYCHO (Člen)
21.12.2006 21:27:09
Offline

Re: Barva na Banditka

Je to jasný jako Vojtěch Jasný. Ale tří je drašší než dvou. a je stím větší práce ale líp to vypada Nebo ne?idontknow


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
osiris (Člen)
21.12.2006 21:34:53
Offline

Re: Barva na Banditka

...jo, presne tak, to je taky jasny jako vojtech jasny  good smile1  (drazsi - vic barvy, vic prace, ale vetsi tzv. hloubka)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PSYCHO (Člen)
21.12.2006 21:38:16
Offline

Re: Barva na Banditka

goodgood


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
Antihero (Člen)
22.12.2006 10:59:13
Offline

Re: Barva na Banditka

Hola,
tak vidim, ze je tema trocha vycerpany, tak to rozsirim. Mam masinu v origo laku (cerna perlet), a je to na bande z boku skrably. Nebude potreba klepat, ale trocha tmelu tam  bude. Myslite ze se da opravit jenom to misto, bez lakovani cele nadrze (nerad bych prisel o ten origos.)?


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
02.01.2007 21:12:01
Offline

Re: Barva na Banditka

Zatr-sakr, to uz se nikdo nechyta???help


There's a pie in the sky when you die.
osiris (Člen)
02.01.2007 21:25:18
Offline

Re: Barva na Banditka

...tady si pocti, je tam i to na co se ptas http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … php?id=103
a jestli ti zustane napis, to zalezi jak daleko ten sram od toho napisu mas


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Antihero (Člen)
02.01.2007 21:53:56
Offline

Re: Barva na Banditka

Uf, to byla hokna, mam augle jak dalkovy. Na tom komplu se tak blbe cte.
Kazdopadne dik very much. Pochopil sem, ze ty barvy prodavas, staci ti poslat nakej kod te metalizy a ty to posles, nebo se nejak laboruje s odlisnostma v odstinu vlivem stari laku?
Ja ten skrabanec mam dole na bande a je ted zatrenej nakym lakem na nehty nebo co to je (ne ode mne) tak hadam, ze to co vytvorim ja bude furt lepci nez stavajici blitka, takze do toho asi pujdu
Prodavas i naky matrose na lesteni, rozlestovani a finalizaci tech laku?
Jeste jednou dikec A.


There's a pie in the sky when you die.
osiris (Člen)
02.01.2007 22:30:55
Offline

Re: Barva na Banditka

...jo vobchoduju s tim, takhle postou to teda posilam dost nerad, pac vzhledem k tomu mnozstvi co se pouziva na vopravu motorky s tim je vic jebani nez uzitku - ale dobra, pokud je to nekdo z komunity, tak se leckdy necham premluvit
...kdyz si posles kod, tak je to bez problemu sup na sup, pac kdyz ten kod nevis, tak to je vetsinou ten nejvetsi trabl
...veterana nemas, takze vo nejakejch zavaznejch vodlisnostech ve shode vodstinu vlivem stari bych nemluvil (bejvavalo + jeden vodstin skodovky, ten je ovsem exkluzivni), to si to vic zkanhas sam nebo ti to zmrvi vic lakos
...jinak ti prodam komplet vsechno co pouzivaj autolakyrnici (i strikaci box jestli si troufas) a vetsinu materialu co pouzivaj autoklempiri, takze i to na co se ptas


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hans (Člen)
02.01.2007 22:40:08
Offline

Re: Barva na Banditka

když to tak vidim, možná by osi stálo za to, abys o tomhle tématu napsal celej článek...takovej nějakej popis jak na to, čím, kde sehnat....bo ne???surprisedsmile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
osiris (Člen)
02.01.2007 22:57:01
Offline

Re: Barva na Banditka

hans psal:

když to tak vidim, možná by osi stálo za to, abys o tomhle tématu napsal celej článek...takovej nějakej popis jak na to, čím, kde sehnat....bo ne???surprisedsmile1

...no, jasne, to ti napisu hned ted, divej: DIRA NEDIRA, FURT SE NATIRA smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hans (Člen)
02.01.2007 22:59:56
Offline

Re: Barva na Banditka

hmmt, dobrý, ale chtělo by to ještě nějaký stručný shrnutí...smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Pšán (Člen)
02.01.2007 23:46:57
Offline

Re: Barva na Banditka

..Co neumyje Arva,překryje barva!


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Antihero (Člen)
07.01.2007 13:16:28
Offline

Re: Barva na Banditka

To:Osi
Tak mam pocit, ze bude nejlepci se pro to otocit u tebe v shopu (pokud nejakej je). Mam pocit, ze jsi nekde psal, ze ses z Hrkr?! coz neni z Brna az tak daleko. Vytahnul bych z tebe naky figle atd.goodgood
V.


There's a pie in the sky when you die.
maňas (Člen)
07.01.2007 13:23:59
Offline

Re: Barva na Banditka

Antihero psal:

To:Osi
Tak mam pocit, ze bude nejlepci se pro to otocit u tebe v shopu (pokud nejakej je). Mam pocit, ze jsi nekde psal, ze ses z Hrkr?! coz neni z Brna az tak daleko. Vytahnul bych z tebe naky figle atd.goodgood
V.

Těsně vedle doufám,že nic závažnýho neprásknu osi je od zoo,čili ze dvora královébigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
07.01.2007 15:31:05
Offline

Re: Barva na Banditka

...jo klidne, i kdyz bys koupil i v brne nebo nekde bliz v okoli, pokud chces jet az sem, neni problem


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Antihero (Člen)
08.01.2007 17:54:47
Offline

Re: Barva na Banditka

V Brne o nikom nevim, jestli bude jeste chvilu pekne, klidne dorazim.
Trabl je v tom kodu, pochopitelne, ale kdyz to uvidis fejs tu fejs, barvu poznas ne? Je to cerny s modrejma odleskama. Podle mne origo lak.
V tech sprejich to je, nebo to nejak plnite?
V.


There's a pie in the sky when you die.
losmiros (Člen)
08.01.2007 18:05:45
Offline

Re: Barva na Banditka

cože...
někdo tady mluvil o origo kodu barvy na Suzuki, ještě jsem to nepřečetl celý, jsem nedočkavej, tak mi napiště kod barvy na 600 r.v. 98 černou... prosim prosim

to je to 33J nebo jak? možná i s perletí... dík, čekám na tosurprised


on the road
osiris (Člen)
08.01.2007 19:20:01
Offline

Re: Barva na Banditka

Antihero psal:

V Brne o nikom nevim, jestli bude jeste chvilu pekne, klidne dorazim.
Trabl je v tom kodu, pochopitelne, ale kdyz to uvidis fejs tu fejs, barvu poznas ne? Je to cerny s modrejma odleskama. Podle mne origo lak.
V tech sprejich to je, nebo to nejak plnite?
V.

...jo, trabl je v tom kodu a s tim fejs tu fejs si to predstavujes jak hurvinek valku :), nejdriv se podivej do velkyho technicaku jestli tam neni napsanej (nekdy se "spletou" a napisou to tam) jinak potrebuju rok vyroby, model, vin, cas a nekdy i stesti
...podle toho co pises je to mozna 33J
...o sprejich (plnim je taky) si trosku pocti tady (nechci to psat znovu):
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … php?id=146
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … php?id=103


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
08.01.2007 19:26:47
Offline

Re: Barva na Banditka

losmiros psal:

cože...
někdo tady mluvil o origo kodu barvy na Suzuki, ještě jsem to nepřečetl celý, jsem nedočkavej, tak mi napiště kod barvy na 600 r.v. 98 černou... prosim prosim

to je to 33J nebo jak? možná i s perletí... dík, čekám na tosurprised

...ty si precti taky tu odpoved nad tim vcetne tech dvou odkazu a bude ti jasny, ze preci jen nejsem kouzelnik ;)
...jinak je taky mozny ze mas tu 33J


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
losmiros (Člen)
08.01.2007 20:59:57
Offline

Re: Barva na Banditka

ok pan velkomožný mrlmu co mám v techničáku

jinak škoda že nejsi osikouzelník (ani za příplatek?), to by bylo lepčí.


on the road
Antihero (Člen)
11.01.2007 16:26:42
Offline

Re: Barva na Banditka

Joj, tak v technicaku je hovno, dokonce rok vyroby chybi, je tam jen 1.registrace a ta je 2000, ale podle nekolika veci (vlozka vzduchovyho filtru...) usuzuju, ze je to starsi (nejspis 99). Vin je JS1GN77B000501851. Zadnou zaludnost v tom nevidim, bude to nejaka zakladni verze, zadnej special pro fajnsmekry.
Vo sprejich sem chtel vedet jen jestli je mas na sklade, kdyz dojedu, abych si to mohl vsecko rovnou vodvezt.V


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
11.01.2007 16:33:28
Offline

Re: Barva na Banditka

Jo a jeste jedna vec, ses schopnej sehnat origo barvu co je na motoru? Je to ta tovarni stribrna. Potrebuju opravit jeden dekl.


There's a pie in the sky when you die.
osiris (Člen)
11.01.2007 18:57:17
Offline

Re: Barva na Banditka

antiherovi: 3, slovy tri veci pisu, model, rok a vin ...do pr*ele to to nikdo z vas neni schopnej dat dohromady - jak mam kua vedet co mas za model B6, B12 a k tomu S nebo N - u tebe si vydedukuju, ze B6 kdyz mas stribrnej motor a N nebo S? :)

...na motor kod barvy neznam, mam jen z drivejska vybranou nejakou skoro stejnou stribrnou, nekteri uz ji zkouseli, ted si vzpominam jen na freshe, rikal, ze dobry

...jinak vyrobci motorek a aut "vymysleli" sick cca 50 tisic odstinu na tech svejch kramech, umis si predstavit ze by nekde na svete existoval nejakej sklad, kde by to vsechno meli namichany a v pripade spreju naplneny? - to nejde :)
...vsechno se to micha az v pripade potreby
...hotovy spreje jsou jen skodovky
...kdyz zavolas na kdy, tak to budes mit namichany a naplneny
...a pripomen se mi e-mailem, uz je vas vic a tady to muze zapadnout a ja to prehlidnu


...A VY OSTATNI UZ MNE S TIM NESE*TE, NECO ODE MNE CHCETE A SAMI NA TO KASLETE, 3 VECI: VIN, ROK A MODEL (6,12,N,S) !!!!! fuck a i tak to vetsinou neni jednoduchy, tak mne netrapte ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
11.01.2007 19:12:46
Offline

Re: Barva na Banditka

No,tak jste si pořešili a já mam jeden jedinej konkrétní dotaz na Osirise:

Kde přesně tě tam ve Dvoře najdu kdybych něco potřeboval?
Nějakou ulici,číslo,popř název...
Přeci jen to mam 18 kiláků,tak to budu mít jednodušší než s tim jako do teď lítat k Boleslavi...idontknow

Předem díky!


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
11.01.2007 19:22:37
Offline

Re: Barva na Banditka

wildmelounovi: štefánikova 2958 (pred zoo smerem od centra vpravo u silnice) - v profilu mam tel. tak zavolej, nechce se mi tady popsat pul stranky abych to vysvetlil podrobneji ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
11.01.2007 20:05:00
Offline

Re: Barva na Banditka

Jo já vim kde je zoo,takže to najdu v poklidugoodDíkec


PURE NAKED BIKE!
Borák (Člen)
11.01.2007 20:14:17
Offline

Re: Barva na Banditka

ti poradim líp jak ho najít
ho tady na diskusi ještě trošku popíchněte a von bude řvát jako tygr a až pojedeš do ZOO tak je to ta klec co se u ní neplatí za čumendu bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Antihero (Člen)
13.01.2007 21:01:17
Offline

Re: Barva na Banditka

Kurva, sem ten kour rev a siru citil az tady v Brnebigsmilesmile1bigsmile
Sorry, jo je to sestka N-ko.
Vemu si ten telefen z profilu a ozvu se.Jeste jednou dikec.good


There's a pie in the sky when you die.
lubio (Nový člen)
16.01.2011 20:39:00
Offline

Re: Barva na Banditka

osiris psal:

antiherovi: 3, slovy tri veci pisu, model, rok a vin ...do pr*ele to to nikdo z vas neni schopnej dat dohromady - jak mam kua vedet co mas za model B6, B12 a k tomu S nebo N - u tebe si vydedukuju, ze B6 kdyz mas stribrnej motor a N nebo S? :)

...na motor kod barvy neznam, mam jen z drivejska vybranou nejakou skoro stejnou stribrnou, nekteri uz ji zkouseli, ted si vzpominam jen na freshe, rikal, ze dobry

...jinak vyrobci motorek a aut "vymysleli" sick cca 50 tisic odstinu na tech svejch kramech, umis si predstavit ze by nekde na svete existoval nejakej sklad, kde by to vsechno meli namichany a v pripade spreju naplneny? - to nejde :)
...vsechno se to micha az v pripade potreby
...hotovy spreje jsou jen skodovky
...kdyz zavolas na kdy, tak to budes mit namichany a naplneny
...a pripomen se mi e-mailem, uz je vas vic a tady to muze zapadnout a ja to prehlidnu


...A VY OSTATNI UZ MNE S TIM NESE*TE, NECO ODE MNE CHCETE A SAMI NA TO KASLETE, 3 VECI: VIN, ROK A MODEL (6,12,N,S) !!!!! fuck a i tak to vetsinou neni jednoduchy, tak mne netrapte ;)

Prosímtě potřeboval bych stříknout klín na motor a sháním jaká je to barva, jestli by si mohl, je VIN: JS1A9111100101772, R.V. 2001, B12 S, v tp. mám jen modrá metal. Díky

lubio (Nový člen)
16.01.2011 21:02:33
Offline

Re: Barva na Banditka

Díky už jsem to našel v servisní knížce smile1

Kakac (Člen)
16.01.2011 22:42:05
Offline

Re: Barva na Banditka

osiris psal:

antiherovi: 3, slovy tri veci pisu, model, rok a vin ...do pr*ele to to nikdo z vas neni schopnej dat dohromady - jak mam kua vedet co mas za model B6, B12 a k tomu S nebo N - u tebe si vydedukuju, ze B6 kdyz mas stribrnej motor a N nebo S? :)

...na motor kod barvy neznam, mam jen z drivejska vybranou nejakou skoro stejnou stribrnou, nekteri uz ji zkouseli, ted si vzpominam jen na freshe, rikal, ze dobry

...jinak vyrobci motorek a aut "vymysleli" sick cca 50 tisic odstinu na tech svejch kramech, umis si predstavit ze by nekde na svete existoval nejakej sklad, kde by to vsechno meli namichany a v pripade spreju naplneny? - to nejde :)
...vsechno se to micha az v pripade potreby
...hotovy spreje jsou jen skodovky
...kdyz zavolas na kdy, tak to budes mit namichany a naplneny
...a pripomen se mi e-mailem, uz je vas vic a tady to muze zapadnout a ja to prehlidnu


...A VY OSTATNI UZ MNE S TIM NESE*TE, NECO ODE MNE CHCETE A SAMI NA TO KASLETE, 3 VECI: VIN, ROK A MODEL (6,12,N,S) !!!!! fuck a i tak to vetsinou neni jednoduchy, tak mne netrapte ;)

OSi jak vidíš pro některý tukany to jasný není headshakebigsmilebigsmilebigsmile
A hlavně klid nebo někomu rupne céfka bigsmilebigsmile

P.S. pro tukany neserte Osiho nebo nám tady zakáže diskuzi (hlavně dohadování mezi eS a eN ) bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
osiris (Člen)
16.01.2011 23:03:00
Offline

Re: Barva na Banditka

kakáčoj: prosimtě, před čtyřma rokama toho ten nervák mladej napindal bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
16.01.2011 23:18:12
Offline

Re: Barva na Banditka

osiris psal:

kakáčoj: prosimtě, před čtyřma rokama toho ten nervák mladej napindal bigsmile

co se v mládí naučíš... bigsmile


Bandit 4EVER!!!
Brkos (Člen)
16.01.2011 23:58:02
Offline

Re: Barva na Banditka

barynek psal:
osiris psal:

kakáčoj: prosimtě, před čtyřma rokama toho ten nervák mladej napindal bigsmile

co se v mládí naučíš... bigsmile

do stáří zapomenešbigsmile

Kakac (Člen)
17.01.2011 08:14:10
Offline

Re: Barva na Banditka

osiris psal:

kakáčoj: prosimtě, před čtyřma rokama toho ten nervák mladej napindal bigsmile

Jó ,taky ho znám bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr