Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak co myslíte, debil či oběť?

Koldan (Člen)
03.01.2011 22:20:46
Offline

Tak co myslíte, debil či oběť?

nemůžu si pomoct, ale přinde mi to jako móóóc hezká pohádka celý, dle mého názoru je to kokot, kerej si zkouší zachránit krk:
http://www.novinky.cz/krimi/221296-pira … rzdit.html


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
03.01.2011 22:27:43
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Suveréní kokot,kerej už z dálky bliká geligónama a má pocit že je pánem silniceidontknow Kdyby to nerozmály média,tak by se asi nic nedělo,nějakej kámoš na ouřadě by to smetl pod stůl a fertigbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Daniel (Člen)
03.01.2011 22:33:58
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Tak ho chudáka polituj. Podřízenej mu podstrčil značku, maminka na JIP, policie je zaujatá, skretářka podlehla nátlaku policie. Asi si nableju do klávesnice, arogantní hajzl kterej je posranej z toho že na něj došlo. sicksicksicksick Klidně moh někoho zabít je to sráč.badbadbad

fidoB6 (Člen)
03.01.2011 22:40:29
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

furt ta samá pohádka...furt ty stejný výmluvy...furt ti stejní debilové...sebrat papíry a nazdarfuck


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Koldan (Člen)
03.01.2011 22:46:27
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

mimochodem při výslechu té sexretářky přece musel být záznam ať už kamerový nebo jen kazeťák ne?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pajk (Člen)
03.01.2011 23:38:08
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Koldan psal:

nemůžu si pomoct, ale přinde mi to jako móóóc hezká pohádka celý, dle mého názoru je to kokot, kerej si zkouší zachránit krk:
http://www.novinky.cz/krimi/221296-pira … rzdit.html

Těžko soudit ani jeden jsme tam nebyl a nikdo to neviděl. Ale představ si že letíš v plechovce po dálnici v fofr pruhu,bigsmile, dojedeš nějakýho pussybigsmile kámoše s trojcípou hvězdou jako máš ty, blikneš, nic, blikneš znova nic, tak ho jemně vytroubíš jestli by laskavě neopustil rychlejší pruh pro předjíždění a von tě dál ignoruje. Co dál, buď se za ním potáhneš a nebo si řekneš vezmu ho z prava, no jo ale kurva to je vo držku, co když mi to tam nandá a v neposledním případě porušuju zákon. Ale já chci jet a on mi brání, nemá tam trvale co dělat, uhni šmejdebigsmile rád bych se před tebe dostal, jenom chci projet a dál se kochejbigsmile. Ne, nepude to já ti vokážu zač je toho loket, šup sem a šup tam a teď tě budu brzdit já a už je to.fuckbigsmile. Problém je v tom, když se zrovna potkaj dvá který si myslej, že jim patří rychlej pruh a tolerantnost v pussy, bohužel pak to vypadá takhlebad.

zzzmrzlinar (Člen)
03.01.2011 23:39:28
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

zmrd všech zmrdů, je asi nejslušnější co mě napadá, u toho Laciny aspoň nějaká kontroverze byla, doufám, že na něj dojde

nicola.foxx (Člen)
03.01.2011 23:47:27
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Srat na ne na debily a doufat, ze nas nikdy na silnici nepotkaj.
To je asi tak jediny.
Sem zvjedavej na nazor dopravniho ostravskyho experta s kanadou cislo 10.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
inkvizitorr (Administrator)
04.01.2011 00:10:30
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

první problém na dálnicích v česku je v tom, že lidi nejsou tolerantní a druhej že neuměj jezdit (nemyslim řídit, myslim jezdit). levej pruh je od toho abys předjel a zařadil ze zpátky doprava. ve většině (dálničně) vyspělý evropy to tak funguje. u nás ne. i mě to sere. pána v bílým suv to evidentně taky sralo, páč pospíchal no a tak je protruboval, problikával a když to takhle musel dělat co 400m, tak vybouch. chápu to, mam stejný pocity. druhej problém je v tom, že pokud pán v suv neni schopnej kontrolovat svojí "nadřazenost" na silnici (má přece suv a značku 2222) nemá tam co dělat. byl bych pro sebrat pánovi s suv papíry na hodně dlouho, evidentně si může dovolit řidiče, bude mít víc času na business a nebude svou nebezpečnou jízdou ohrožovat ostatnísmokin všichni budeme happy. vždyť je to tak lehké, no né? no ano! (c) jarkencool


doba je temná...
Kouga (Člen)
04.01.2011 00:11:52
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Koldan psal:

mimochodem při výslechu té sexretářky přece musel být záznam ať už kamerový nebo jen kazeťák ne?

bohužel audio i video záznam neni u výslechu povinej


jedině eSko
Pajk (Člen)
04.01.2011 00:17:33
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

zzzmrzlinar psal:

zmrd všech zmrdů, je asi nejslušnější co mě napadá, u toho Laciny aspoň nějaká kontroverze byla, doufám, že na něj dojde

U Laciny byla možná konverzace lepší, ale vo to vůbec nejde jak kdo se z toho umí líp vylhat. V prvním případě to je na záznamu a myslim, že neni vočem diskutovat a ve druhym si myslim, že to co se stalo se stává dnes a denně a podstatně závažnější. Nikdo se s tím moc nezabývá, ale z tohodle udělali média senzaci protože pan ublížený se nedal a lidi tohle žerou a maj se na co koukatsick.

osiris (Člen)
04.01.2011 00:28:00
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

...jak už jsem psal u laciny, nemá to debil dělat, když to neumí ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
04.01.2011 06:17:38
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

inkvizitorr psal:

první problém na dálnicích v česku je v tom, že lidi nejsou tolerantní a druhej že neuměj jezdit (nemyslim řídit, myslim jezdit). levej pruh je od toho abys předjel a zařadil ze zpátky doprava. ve většině (dálničně) vyspělý evropy to tak funguje. u nás ne. i mě to sere. pána v bílým suv to evidentně taky sralo, páč pospíchal no a tak je protruboval, problikával a když to takhle musel dělat co 400m, tak vybouch. chápu to, mam stejný pocity. druhej problém je v tom, že pokud pán v suv neni schopnej kontrolovat svojí "nadřazenost" na silnici (má přece suv a značku 2222) nemá tam co dělat. byl bych pro sebrat pánovi s suv papíry na hodně dlouho, evidentně si může dovolit řidiče, bude mít víc času na business a nebude svou nebezpečnou jízdou ohrožovat ostatnísmokin všichni budeme happy. vždyť je to tak lehké, no né? no ano! (c) jarkencool

good


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
04.01.2011 07:10:46
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Baltazar psal:
inkvizitorr psal:

první problém na dálnicích v česku je v tom, že lidi nejsou tolerantní a druhej že neuměj jezdit (nemyslim řídit, myslim jezdit). levej pruh je od toho abys předjel a zařadil ze zpátky doprava. ve většině (dálničně) vyspělý evropy to tak funguje. u nás ne. i mě to sere. pána v bílým suv to evidentně taky sralo, páč pospíchal no a tak je protruboval, problikával a když to takhle musel dělat co 400m, tak vybouch. chápu to, mam stejný pocity. druhej problém je v tom, že pokud pán v suv neni schopnej kontrolovat svojí "nadřazenost" na silnici (má přece suv a značku 2222) nemá tam co dělat. byl bych pro sebrat pánovi s suv papíry na hodně dlouho, evidentně si může dovolit řidiče, bude mít víc času na business a nebude svou nebezpečnou jízdou ohrožovat ostatnísmokin všichni budeme happy. vždyť je to tak lehké, no né? no ano! (c) jarkencool

good

goodgood tak tak jak píšeš...nejezdim po dálnici moc rád,ale když se stane,že mě tu dojede Germán nebo někdo jinej z ciziny tak vidíš ,že sundá nohu z plynu nechá tě dopředjet a pak v klidu frčí dál..i s ciziny mám blbou zkušenost ale hádejte s kym..no jedině s čechama(itálii nepočítám bigsmile )


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
04.01.2011 07:23:37
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

To Pajk: najezdím cca 52 000 za rok, hodně i po dálnici, někdy kochačku jindy letím, ale za celou dobu se mi nestalo, že bych měl potřebu někoho zuřivě vyblikávat nebo na někoho troubit, aby mi uhnul. Ve chvíli kdy letím po dálnici a na tacháku mám třeba 150 -160 (počítám s přeměřováním tachometru, takže vím, že jedu někde kolem 135-140) a dojedu auto, tak holt zbrzdím a to ještě tak, že se mu rozhodně nenalepím na prdel, a počkám až uhne. Občas se stane, že někdo jede zatvrzele dál v levým, tak jednou bliknu a když nic, tak ho vemu zprava a troubnu klaksonem s tím, že předpokládám, že se dotyčnej za nos chytne sám. Na nějaké fakáče, rozčilování se apod. mrdám. Takže jak říkám pro mě jak tento pán, tak pan Lacina jsou normální hovada co nemaj za volantem co dělat. Navíc i mně se nejednou stalo, že sem jel v levým těch svých 140, v pravým jeli náklaďáci 100 a mě pak dohnal maník a začal mě problikávat. To jako mám skrz pána velkomožného zbrzdit na 100, nacpat se mezi ty náklaďáky a pak zas čekat až mě někdo pustí zpět? Ani hovno, prostě předjedu tu kolonu, až to jde bezpečně se zařadit tak se zařadím a pánovi, kterej kolem mě proletí s fakáčem  a troubením s úsměvem zamávám.ass
jak napsal Inkviz u nás na cestách chybí tolerance, pochopení a vstřícnost, viz. absolutní problém s prosazováním pravidla zipuheadshake


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Sandman (Člen)
04.01.2011 07:35:30
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Ten člověk toho nakecal taková kvanta, že mu nevěřím ani nos mezi očima. Zaměstnanci že by se mu složili na číslo se čtyřmi dvojkami? Co je to za blbost! Bych řekl, že jeho matka byla vnučka barona Prášilabigsmilesurprised


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Luk (Člen)
04.01.2011 07:41:30
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Koldan psal:

To Pajk: najezdím cca 52 000 za rok, hodně i po dálnici, někdy kochačku jindy letím, ale za celou dobu se mi nestalo, že bych měl potřebu někoho zuřivě vyblikávat nebo na někoho troubit, aby mi uhnul. Ve chvíli kdy letím po dálnici a na tacháku mám třeba 150 -160 (počítám s přeměřováním tachometru, takže vím, že jedu někde kolem 135-140) a dojedu auto, tak holt zbrzdím a to ještě tak, že se mu rozhodně nenalepím na prdel, a počkám až uhne. Občas se stane, že někdo jede zatvrzele dál v levým, tak jednou bliknu a když nic, tak ho vemu zprava a troubnu klaksonem s tím, že předpokládám, že se dotyčnej za nos chytne sám. Na nějaké fakáče, rozčilování se apod. mrdám. Takže jak říkám pro mě jak tento pán, tak pan Lacina jsou normální hovada co nemaj za volantem co dělat. Navíc i mně se nejednou stalo, že sem jel v levým těch svých 140, v pravým jeli náklaďáci 100 a mě pak dohnal maník a začal mě problikávat. To jako mám skrz pána velkomožného zbrzdit na 100, nacpat se mezi ty náklaďáky a pak zas čekat až mě někdo pustí zpět? Ani hovno, prostě předjedu tu kolonu, až to jde bezpečně se zařadit tak se zařadím a pánovi, kterej kolem mě proletí s fakáčem  a troubením s úsměvem zamávám.ass
jak napsal Inkviz u nás na cestách chybí tolerance, pochopení a vstřícnost, viz. absolutní problém s prosazováním pravidla zipuheadshake

souhlasgoodgoodgood

je to debil a doufam, ze ho vosolej jako Lacinu...pak jeste par takovejch a treba se s tou toleranci zacne neco ditidontknowhelp
bez represe to nepudeheadshake


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
karlos100 (Člen)
04.01.2011 08:05:37
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

..souhlas s Inkvizem,že češi neuměj na dálnici jezdit,
ale na druhou stranu,kdo se chce po předjetí zařadit zpátky
do pravýho mezi kamionybigsmile
Mě sere,že nejni schopnej nikdo uhnout,když za ním přijíždí
rychlejší a pak mu brání v předjetí, ať už proto, že je trotl a nečumí
do zrcátek,nebo vědomě.. to se v reichu nestane..
..takže jelimana s merglem potrestat,má se ovládat,každej si
přece občas zanadává,ale nemusí kvůli tomu nikoho zabít,ne?bigsmile


...a bude hůř!
spidys (Člen)
04.01.2011 08:17:35
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Pajk psal:
Koldan psal:

nemůžu si pomoct, ale přinde mi to jako móóóc hezká pohádka celý, dle mého názoru je to kokot, kerej si zkouší zachránit krk:
http://www.novinky.cz/krimi/221296-pira … rzdit.html

Těžko soudit ani jeden jsme tam nebyl a nikdo to neviděl. Ale představ si že letíš v plechovce po dálnici v fofr pruhu,bigsmile, dojedeš nějakýho pussybigsmile kámoše s trojcípou hvězdou jako máš ty, blikneš, nic, blikneš znova nic, tak ho jemně vytroubíš jestli by laskavě neopustil rychlejší pruh pro předjíždění a von tě dál ignoruje. Co dál, buď se za ním potáhneš a nebo si řekneš vezmu ho z prava, no jo ale kurva to je vo držku, co když mi to tam nandá a v neposledním případě porušuju zákon. Ale já chci jet a on mi brání, nemá tam trvale co dělat, uhni šmejdebigsmile rád bych se před tebe dostal, jenom chci projet a dál se kochejbigsmile. Ne, nepude to já ti vokážu zač je toho loket, šup sem a šup tam a teď tě budu brzdit já a už je to.fuckbigsmile. Problém je v tom, když se zrovna potkaj dvá který si myslej, že jim patří rychlej pruh a tolerantnost v pussy, bohužel pak to vypadá takhlebad.

idontknowheadshake


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Marián (Člen)
04.01.2011 08:22:28
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

nechci nikoho soudit, jen pro neverici tomase,
me se to stalo taky, panovi s hamrem se zdalo, ze vyjizdim z vesnice moc pomalu a brzdim ho (mel sem studenej motor, tak mi to moc nejelo), tak mi to pro jistotu zaslap hnedle 2x...muzu rict nic prijemnyho a to sem nejel dalnicni rychlosti.
kdyby byl chlap, zastavi a muzem si o tom ,,popovidat", ale schovat se za anonymitu velkyho auta umi kazdej debil...sick


...sam mezi jebkarema...
gerrik (Člen)
04.01.2011 08:40:58
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Mně se to stalo taky, že nějakej kripl s koktou mi to zašláp schválně, mít v autě kameru, tak to do něj naperu, ale tak byl bych vinný já. Ideální volba je ta kamera. A tomu debilovi s 2222 nevěřím samo ani slovo sick

XJelen (Člen)
04.01.2011 08:58:04
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Koldan psal:

To Pajk: najezdím cca 52 000 za rok, hodně i po dálnici, někdy kochačku jindy letím, ale za celou dobu se mi nestalo, že bych měl potřebu někoho zuřivě vyblikávat nebo na někoho troubit, aby mi uhnul. Ve chvíli kdy letím po dálnici a na tacháku mám třeba 150 -160 (počítám s přeměřováním tachometru, takže vím, že jedu někde kolem 135-140) a dojedu auto, tak holt zbrzdím a to ještě tak, že se mu rozhodně nenalepím na prdel, a počkám až uhne. Občas se stane, že někdo jede zatvrzele dál v levým, tak jednou bliknu a když nic, tak ho vemu zprava a troubnu klaksonem s tím, že předpokládám, že se dotyčnej za nos chytne sám. Na nějaké fakáče, rozčilování se apod. mrdám. Takže jak říkám pro mě jak tento pán, tak pan Lacina jsou normální hovada co nemaj za volantem co dělat. Navíc i mně se nejednou stalo, že sem jel v levým těch svých 140, v pravým jeli náklaďáci 100 a mě pak dohnal maník a začal mě problikávat. To jako mám skrz pána velkomožného zbrzdit na 100, nacpat se mezi ty náklaďáky a pak zas čekat až mě někdo pustí zpět? Ani hovno, prostě předjedu tu kolonu, až to jde bezpečně se zařadit tak se zařadím a pánovi, kterej kolem mě proletí s fakáčem  a troubením s úsměvem zamávám.ass
jak napsal Inkviz u nás na cestách chybí tolerance, pochopení a vstřícnost, viz. absolutní problém s prosazováním pravidla zipuheadshake

považuju na dálnici předjetí zprava jako velkej hazard, už se mě jednou stalo, že jsem na to šel zprava asi po minutě jízdy a blikání v levým a ten kokot to v tom okamžiku vrátil do pravýho taky fuck takže radši blikám v levým a čekám až mu to dojdebad v německu se to tu a tam stane taky akorát v jinejch rychlostech a stačí jednou bliknout, nebo lehce přibrzdit aby gyroskopy zahoupaly fialkama good v itálii ani nemluvim, tam tě rovnou vytáhnou z auta a daj po hubě bigsmile


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
04.01.2011 08:58:14
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

A teď si přectavte,že náhodou toho protekčního kokota zavřou nepodmíněně,jak si ho hnědočeši podají ve sprchách,kdyš jim bude zvedat mýdlo ze země,pracháč nepracháčbigsmilebigsmilebigsmile
Můj typ je,že to skončí mimosoudním vyrovnáním a pán bude vesele jezdit a blikat kolem sebe dálgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
04.01.2011 09:33:22
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

To sice mate pravdu hosi s tim ze levej pruh je na predjizdeni a pak se vratit do pravyho, ALE komu z vas se chce jezdit v tom pravym???
Dyt to tam drnca jako svine, koleje tam sou jako krava a nez bych dojel v pravym pruhu z Prahy do Brna, tak mam vodrazeny vobe ledviny a tlumice f píčisicksick
A to nejni jenom na D1.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
richie (Člen)
04.01.2011 09:36:23
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

ze by mu vzali ridicak, ze by sel do vezeni... kde to zijete? :D
...v CR asi ne ;-)

...na ourad dojde jeho fundovanej pravnik, vsichni se zaleknou a reknou ze to byla chyba toho borca co to neubrzdil...


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
04.01.2011 09:36:27
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

nicola.foxx psal:

To sice mate pravdu hosi s tim ze levej pruh je na predjizdeni a pak se vratit do pravyho, ALE komu z vas se chce jezdit v tom pravym???
Dyt to tam drnca jako svine, koleje tam sou jako krava a nez bych dojel v pravym pruhu z Prahy do Brna, tak mam vodrazeny vobe ledviny a tlumice f píčisicksick
A to nejni jenom na D1.

to co píšeš je sice pravda,ale pak si musíš hlídat zrcátka a když za sebou vidíš rychlejšího tak mu prostě včas udělat místo...taky jezdim pokud to jde v pravim protože je prostě v lepším stavu,ale rychlejší úmyslně nebrzdim.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pajk (Člen)
04.01.2011 09:42:08
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Koldan psal:

To Pajk: najezdím cca 52 000 za rok, hodně i po dálnici, někdy kochačku jindy letím, ale za celou dobu se mi nestalo, že bych měl potřebu někoho zuřivě vyblikávat nebo na někoho troubit, aby mi uhnul. Ve chvíli kdy letím po dálnici a na tacháku mám třeba 150 -160 (počítám s přeměřováním tachometru, takže vím, že jedu někde kolem 135-140) a dojedu auto, tak holt zbrzdím a to ještě tak, že se mu rozhodně nenalepím na prdel, a počkám až uhne. Občas se stane, že někdo jede zatvrzele dál v levým, tak jednou bliknu a když nic, tak ho vemu zprava a troubnu klaksonem s tím, že předpokládám, že se dotyčnej za nos chytne sám. Na nějaké fakáče, rozčilování se apod. mrdám. Takže jak říkám pro mě jak tento pán, tak pan Lacina jsou normální hovada co nemaj za volantem co dělat. Navíc i mně se nejednou stalo, že sem jel v levým těch svých 140, v pravým jeli náklaďáci 100 a mě pak dohnal maník a začal mě problikávat. To jako mám skrz pána velkomožného zbrzdit na 100, nacpat se mezi ty náklaďáky a pak zas čekat až mě někdo pustí zpět? Ani hovno, prostě předjedu tu kolonu, až to jde bezpečně se zařadit tak se zařadím a pánovi, kterej kolem mě proletí s fakáčem  a troubením s úsměvem zamávám.ass
jak napsal Inkviz u nás na cestách chybí tolerance, pochopení a vstřícnost, viz. absolutní problém s prosazováním pravidla zipuheadshake

Ale jó, v žádným případě se neslučuju s tím co udělal, dostane co si zaslouží. Popsal jsem jak si myslim, že k tomu došlo a k podobnym incidentům dochází dnes a denně. Osobně z prava na dálnici nepředjíždím jednak si koleduju o flastr, ale co je horší, že se najednou ten v levým rozhodne vrátit a skončim jak ta pani co jí sestřelil Lacina. Levej používám čistě jenom na předjíždění na což možná pán v limuzíně opomněl. No a to, že tam chybí tolerantnost je bez debaty.

Ondráš (Člen)
04.01.2011 10:31:38
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

http://www.youtube.com/watch?v=qhPXgyF7W-E

Jen se neposer, papundekle...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Luk (Člen)
04.01.2011 10:43:22
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

K.a.s.y.m. psal:
nicola.foxx psal:

To sice mate pravdu hosi s tim ze levej pruh je na predjizdeni a pak se vratit do pravyho, ALE komu z vas se chce jezdit v tom pravym???
Dyt to tam drnca jako svine, koleje tam sou jako krava a nez bych dojel v pravym pruhu z Prahy do Brna, tak mam vodrazeny vobe ledviny a tlumice f píčisicksick
A to nejni jenom na D1.

to co píšeš je sice pravda,ale pak si musíš hlídat zrcátka a když za sebou vidíš rychlejšího tak mu prostě včas udělat místo...taky jezdim pokud to jde v pravim protože je prostě v lepším stavu,ale rychlejší úmyslně nebrzdim.

urcite ses prepsal a myslels v levymsmile1...taky tam jezdim, ten pravej se fakt neda, ale jak rikas, cumim do zrcatek a kdyz se nekdo hrne zezadu, tak mu uhnu.Ani mi nevadi, kdyz si blikne, kdyz se treba prihasi rychle a nevsimnu si ho.
Nechapu ale kokoty, ktery te vyblikavaj, kdyz ani nemas kam uhnout, vpravo sou kamiony a pred tebou kolona osobaku ktera je predjizdi...si asi pan menedzr mysli ze tu kolonu svyma bixenonama rozpali jak lejzremidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
spidys (Člen)
04.01.2011 10:53:44
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

nicola.foxx psal:

To sice mate pravdu hosi s tim ze levej pruh je na predjizdeni a pak se vratit do pravyho, ALE komu z vas se chce jezdit v tom pravym???
Dyt to tam drnca jako svine, koleje tam sou jako krava a nez bych dojel v pravym pruhu z Prahy do Brna, tak mam vodrazeny vobe ledviny a tlumice f píčisicksick
A to nejni jenom na D1.

D1 v pravym se vážně nedá to máš recht, ale probrzdit na dálnici někoho v levym a to předpokládám z toho, že se srazili, tak do hodně nízký rychlosti je dle mě min. na pokus o ublížení na zdraví a na to už je myslim flastr, cóó?
A kdyby byly pochybnosti, tak nějakej svědek z jiný káry by se tam možná i našel, přece tam nejeli široko daleko sami.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
K.a.s.y.m. (Člen)
04.01.2011 10:56:33
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Luk psal:
K.a.s.y.m. psal:
nicola.foxx psal:

To sice mate pravdu hosi s tim ze levej pruh je na predjizdeni a pak se vratit do pravyho, ALE komu z vas se chce jezdit v tom pravym???
Dyt to tam drnca jako svine, koleje tam sou jako krava a nez bych dojel v pravym pruhu z Prahy do Brna, tak mam vodrazeny vobe ledviny a tlumice f píčisicksick
A to nejni jenom na D1.

to co píšeš je sice pravda,ale pak si musíš hlídat zrcátka a když za sebou vidíš rychlejšího tak mu prostě včas udělat místo...taky jezdim pokud to jde v pravim protože je prostě v lepším stavu,ale rychlejší úmyslně nebrzdim.

urcite ses prepsal a myslels v levymsmile1...taky tam jezdim, ten pravej se fakt neda, ale jak rikas, cumim do zrcatek a kdyz se nekdo hrne zezadu, tak mu uhnu.Ani mi nevadi, kdyz si blikne, kdyz se treba prihasi rychle a nevsimnu si ho.
Nechapu ale kokoty, ktery te vyblikavaj, kdyz ani nemas kam uhnout, vpravo sou kamiony a pred tebou kolona osobaku ktera je predjizdi...si asi pan menedzr mysli ze tu kolonu svyma bixenonama rozpali jak lejzremidontknow

jo trošku překlep myslim levej bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
04.01.2011 11:04:51
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

těmhle menédžrum by měli automaticky sbírat papíry a přidělovat klidnýho otestovanýho řidiče , protože maj automaticky nervy f píči ,...jak se zdá...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kukii (Člen)
04.01.2011 11:06:31
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

inkvizitorr psal:

první problém na dálnicích v česku je v tom, že lidi nejsou tolerantní a druhej že neuměj jezdit (nemyslim řídit, myslim jezdit). levej pruh je od toho abys předjel a zařadil ze zpátky doprava. ve většině (dálničně) vyspělý evropy to tak funguje. u nás ne. i mě to sere. pána v bílým suv to evidentně taky sralo, páč pospíchal no a tak je protruboval, problikával a když to takhle musel dělat co 400m, tak vybouch. chápu to, mam stejný pocity. druhej problém je v tom, že pokud pán v suv neni schopnej kontrolovat svojí "nadřazenost" na silnici (má přece suv a značku 2222) nemá tam co dělat. byl bych pro sebrat pánovi s suv papíry na hodně dlouho, evidentně si může dovolit řidiče, bude mít víc času na business a nebude svou nebezpečnou jízdou ohrožovat ostatnísmokin všichni budeme happy. vždyť je to tak lehké, no né? no ano! (c) jarkencool

souhlas good


Život je boj-mašina je nej!!!
Petr (Člen)
04.01.2011 11:15:25
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

nicola.foxx psal:

To sice mate pravdu hosi s tim ze levej pruh je na predjizdeni a pak se vratit do pravyho, ALE komu z vas se chce jezdit v tom pravym???
Dyt to tam drnca jako svine, koleje tam sou jako krava a nez bych dojel v pravym pruhu z Prahy do Brna, tak mam vodrazeny vobe ledviny a tlumice f píčisicksick
A to nejni jenom na D1.

moje slovagood
pokud nemáš vyloženě koráb co to zkousne, v obyč plechovmách tě to vydrncá až hruza sick


tož tak..
zzzmrzlinar (Člen)
04.01.2011 12:12:17
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

souhlasím s Koldanem.

je fakt,že se pohybujou po silnicích řidiči co neuměj jezdit, dělaj blbosti, zbytečně zdržujou a taky chápu že to lidi co jezděj často dokáže nasrat, ale když už vybouchnou tak maj troubit ukazovat fakáče a jiný věi, prostě to co dělá spousta lidí. Výbuch zlosti a vzteku, kde na D1 v rychlým pruhu vytrestáš idiota zabrzděním znamená jediné. Nejsi psychicky způsobilý k vlastnění jakéhokoliv řidičáku, a jelikož si moh zabít mimo sebe i hodně lidí okolo, půjdeš si holt sednout. V případě tohodle arogantního zmrda doufám na dlouho.

Jiná věc je, že by si český policajti měli vyndat hlavu z prdele a začít hlídat i jinej přestupek než je vysoká rychlost. Koukat po silnicích kdo neumí řídit a těm prostě brát řidičáky, když už jim je v autoškolách dávaj.

KAŽDEJ ŘÍDIČ PROSTĚ NEMŮŽE

Luk (Člen)
04.01.2011 12:25:23
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
K.a.s.y.m. (Člen)
04.01.2011 12:36:59
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

zzzmrzlinar psal:

souhlasím s Koldanem.

je fakt,že se pohybujou po silnicích řidiči co neuměj jezdit, dělaj blbosti, zbytečně zdržujou a taky chápu že to lidi co jezděj často dokáže nasrat, ale když už vybouchnou tak maj troubit ukazovat fakáče a jiný věi, prostě to co dělá spousta lidí. Výbuch zlosti a vzteku, kde na D1 v rychlým pruhu vytrestáš idiota zabrzděním znamená jediné. Nejsi psychicky způsobilý k vlastnění jakéhokoliv řidičáku, a jelikož si moh zabít mimo sebe i hodně lidí okolo, půjdeš si holt sednout. V případě tohodle arogantního zmrda doufám na dlouho.

Jiná věc je, že by si český policajti měli vyndat hlavu z prdele a začít hlídat i jinej přestupek než je vysoká rychlost. Koukat po silnicích kdo neumí řídit a těm prostě brát řidičáky, když už jim je v autoškolách dávaj.

KAŽDEJ ŘÍDIČ PROSTĚ NEMŮŽE

tady narážíš na další téma který bylo na další vlákno.úroveň autoškol je tady totiž taky otřesná


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
04.01.2011 12:50:46
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Víte hovno co je to pořádný drncánísmokin Na dodávce mám vzadu zesílený péra a kdyš to vyjde že jedu z Prahy prázdnej,tak je to zážitek,protože poprázdnu to vzadu nepéruje vubec,vot 500kg se to začíná trochu hejbat a nejpohodlnější to je,kdyš tam narvu 1500kilogood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
04.01.2011 13:00:22
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
04.01.2011 13:04:56
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

já nic jiného nečekalgood ale jinak mu fandím sickvíce takových pomatenců a do roka by na naších dálnicích nejezdil nikdogood a těch kšeftů co by měli odtahovky a fenubrácigood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
04.01.2011 13:06:08
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Banditatom psal:

já nic jiného nečekalgood ale jinak mu fandím sickvíce takových pomatenců a do roka by na naších dálnicích nejezdil nikdogood a těch kšeftů co by měli odtahovky a fenubrácigood

goodgoodgood


Jebat motorky :-)
jaryn (Člen)
04.01.2011 13:37:37
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

to by jeden blil...help


God Gave me Everything I want
Msudra (Člen)
04.01.2011 13:40:35
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Taky nesouhlasím s ježděním v rychlým pruhu a souhlasím s tím že by se tam mělo jet pouze při předjíždění, ale na druhou stranu zkoušel ste někdo jet D1 v pravym pruhu? to člověk pětkrát votočí a může auto vyhodit protože to tak mlátí že mu z toho vypadaj všechny šroubky..... idontknow
jezdím v levym pruhu cca 140 když mě někdo dojíždí hned ho pusím, ale na pravej pruh nemám sickidontknow


gdo maže,ten jede...:)
mr.BSE (Člen)
04.01.2011 16:45:51
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

já nemít dálkový, tak mně za těch 10km dálnice, po který jezdím asi pukne jahoda bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Peka (Člen)
04.01.2011 17:27:35
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

ja kdyz neni jina moznost sup do praveho a predjedu a jedu si dal, uz me nezajima ten co jel pomaleji.
Jinak to delam malokrat, pac nikdy nevite kdy by se rozhodl zrovna uhnout do praveho a je na problem zadelano.

jinak slusnym zpusobem pozadat o uvolneni pruhu je levy blinkr. ono by se u nas lidi nesrali v tom levem pruhu kdyby ten pravej nebyl prevazne v prdeli jak tankodrom. kdyz jedete po d1 tak je to jak ve vibratoru.


B12 neni uz je autobus :)
Lachtan (Člen)
04.01.2011 19:57:21
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

zrovna bylo ve zprávách že pána s mercedesem 2222 přestali stíhat, ničeho se nedopustil, brzdil kulivá situaci před sebou a dali to zpátky policajtům. dyk je to vlastně chudák jenom kuli tý značce kerá na něj náhodou vyšla ve frontě na DI.
svět je naruby.


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Koldan (Člen)
04.01.2011 20:14:44
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

jj taky sem koukal. nechápu. co ta ženská, který to udělal chvilku předtím? co svědci, kterých byla plná dálnice?  Tak oni ví, že to samé už udělal před 13 roky a jen díky amnestii se z toho dostal, pak jim řekne ženská, že jí to zašláp před čumákem, do toho to potvrdí další řidič, kerýho dokonce ťukne a oni ho nakonec považují za nevinného? chce se mi blejt. Copak asi dotyčnej udělá příště, když teď bude mít na papíře, že v podstatě nechybil?surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lachtan (Člen)
04.01.2011 20:17:23
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

njn, nejni policejní vídeo.... tak se budem chovat jako zmrdi.


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
nicola.foxx (Člen)
04.01.2011 21:31:46
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

us se to tu psalo milionkrat, SLUSNOST SLUSNOST SLUSNOST, kdyby to i tak nefungovalo na 100% tak zapojit i zdravy rozum a toleranci. howk


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
DrIVER (Člen)
04.01.2011 23:10:06
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Msudra psal:

jezdím v levym pruhu cca 140 když mě někdo dojíždí hned ho pusím, ale na pravej pruh nemám sickidontknow

A když Tě dojede v pravym?surprisedsmile1 To je pak dilemasmile1

Na jedno z mála svých předjetí zprava si pořád pamatuju. Dojel jsem nějakou mladou holku v levym. V pravym vůbec nic nejelo, ale říkám si, nebudu ju stresovat. Tak se na ni nijak nelepím a čekám, že si mne všimne a uhne. Když tak ujedeme pěknej kus cesty, tak už mě to přestalo bavit. Říkám si, to není možný, že by se tak dlouho nepodívala do zrcátka, tak ji naslušno krátce probliknu. A nic, jenom přes zadní sklo vidím krásnej dlouhej vztyčenej prostředníček. Nechápu. To se mi fakt zpěnila krev. Vzal jsem ju teda zprava, ovládl se a jenom si zaťukal na čelo, ale dodneska mi leží ta pussy v žaludku.

PALOUS (Člen)
04.01.2011 23:42:18
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Nechte ho uš bejt a zajeďte si na český a pak na němecý dálnice.Dělal sem tam přes dva roky a moc se mě po tom stejská bo to byla symfónijegoodten rypák co je vodhodil ze silnice to jo tomu trest ale nějakej Viktor čistič vopčas neuškodígoodvoni sou lidi fakt na cestách fšeobecně jak kreténisickprostě jedu dálnicej 130 a vidím přiblyžovadlo,tak se uhnu,dyk tu pokutu dyštak platí von.Ale prostě je na cestách takovejch kreténů kerý si řeknou jedu jak se má tak ať mě vykouří a to mě vosobně sere takysickjá mám nejradši nikoho před sebou ani za sebou a tak na to taky prostě vopčas šlápnugoodFakt se mě chce z některejch příspjefků blejt bo mě to připadá jak ňázor mojeho fotra a dyš by ho náhodou někdo chtěl předjet tak radši přidá a pak má plnou hubu bodovýho systému jak je gut a přitom by za to dostal pálkuidontknowtak sem ho vyjebal a vot tej doby s ním prostě nejedubaddyš náhodou jedu s jankou tak si taky rači sednu dozadu bo kdo na to má koukatbigsmile


Jebat motorky :-)
4Fun.cz (Člen)
04.01.2011 23:47:22
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

PALOUS psal:

Nechte ho uš bejt a zajeďte si na český a pak na němecý dálnice.Dělal sem tam přes dva roky a moc se mě po tom stejská bo to byla symfónijegoodten rypák co je vodhodil ze silnice to jo tomu trest ale nějakej Viktor čistič vopčas neuškodígoodvoni sou lidi fakt na cestách fšeobecně jak kreténisickprostě jedu dálnicej 130 a vidím přiblyžovadlo,tak se uhnu,dyk tu pokutu dyštak platí von.Ale prostě je na cestách takovejch kreténů kerý si řeknou jedu jak se má tak ať mě vykouří a to mě vosobně sere takysickjá mám nejradši nikoho před sebou ani za sebou a tak na to taky prostě vopčas šlápnugoodFakt se mě chce z některejch příspjefků blejt bo mě to připadá jak ňázor mojeho fotra a dyš by ho náhodou někdo chtěl předjet tak radši přidá a pak má plnou hubu bodovýho systému jak je gut a přitom by za to dostal pálkuidontknowtak sem ho vyjebal a vot tej doby s ním prostě nejedubaddyš náhodou jedu s jankou tak si taky rači sednu dozadu bo kdo na to má koukatbigsmile

Má pravdu předseda....smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
osiris (Člen)
04.01.2011 23:54:28
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Lachtan psal:

njn, nejni policejní vídeo.... tak se budem chovat jako zmrdi.

...goodbigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
05.01.2011 08:38:40
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

tak bych řekl, že toto je realita:
http://www.novinky.cz/krimi/221404-neme … -z-d1.html


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Luk (Člen)
05.01.2011 12:27:31
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

je to arogantni zmrdsick, doufam ze se z toho nevykrouti...u Laciny me to prijemne prekvapilo, tak se to treba povede i tadyevil


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
jardagsf (Člen)
05.01.2011 20:06:54
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

souhlas s Palousem
potkali se dva medvedi a zmerili si kdo ma vetsi koule
proces bude rozhodne spravedlivy a soudce nezaujaty
statni zastupce taky
a tady je to taky samej andelsick
jardagsf nad moralistama nevericneheadshake


MOTO KOZZI GRISO
Smoula.koumak (Člen)
05.01.2011 21:27:39
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

toho naděláte, tady si z toho jeden udělal živnost a jak dlouho mu to procházelobigsmilebigsmilebigsmile


Bandit v lese :-))
Luk (Člen)
06.01.2011 07:19:29
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

jardagsf psal:

souhlas s Palousem
potkali se dva medvedi a zmerili si kdo ma vetsi koule
proces bude rozhodne spravedlivy a soudce nezaujaty
statni zastupce taky
a tady je to taky samej andelsick
jardagsf nad moralistama nevericneheadshake

a s tou zenskou si taky meril kouleidontknow
a s tim soferem pred x lety takyidontknow
vetsinou se mezi moralisty nepocitam, ale tady klidnesmile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Nosorozec (Člen)
08.01.2011 18:10:12
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Dle me je to arogantni hovado ktery nema na silnici co delat a mel by za to co udelal bejt tvrde potrestanej a jeste kdyz uz jednou za to dostal milost to je taky hruza!!sick stejně sekretářku si vez někam na chatu aby se ji tam podival na pussy a jeho maminka se určitě raduje z pevnýho zdraví beer.... jinak ono s tim ze Češi neuměj jezdit nevim no něco pravdy na tom je ale ono jet po D1 v pravym pruhu to je jak za trest, dalnice rozbita a clovek jen ceka kdy mu z auta neco upadne tak se vsichni cpou do levyho jenze spousta pitomcu si kolikrat ani nevsimne ze za nima jede auto, který by je rado předjelo.


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
stvrto1 (Člen)
08.01.2011 20:26:02
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

je to zkurvené tupé hovado !!!


Suzuki Bandit 1250SA
osiris (Člen)
13.01.2011 00:13:40
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
13.01.2011 00:17:06
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

osiris psal:

http://zpravy.idnes.cz/cech-v-nemecku-brzdil-kamion-a-napadl-ridice-na-miste-prisel-o-ridicak-1g8-/zahranicni.asp?c=A110112_205522_zahranicni_stf
...bigsmile

další idiot v mercedesu ....ještě ,že mám hnujdajebigsmile- toho předjíždí i kamiony bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
13.01.2011 09:27:10
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Jó,asi nějakej kliďasbigsmile A Kašmír Štěrchán z kobry11 si ho vyhmátl a típl hocoolbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
13.01.2011 09:31:12
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

ano tohle beru jako způsob jak to řešit a ne se dohadovat jestli to tak bylo a tahat to k soudu bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
13.01.2011 09:58:07
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

němeská polisei se neserebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
13.01.2011 20:39:06
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

osiris psal:

http://zpravy.idnes.cz/cech-v-nemecku-brzdil-kamion-a-napadl-ridice-na-miste-prisel-o-ridicak-1g8-/zahranicni.asp?c=A110112_205522_zahranicni_stf
...bigsmile

kdyby to tak šlo i u nás, tak by bylo po prdeligood


Bandit 4EVER!!!
Luk (Člen)
25.01.2011 08:25:41
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Luk psal:
jardagsf psal:

souhlas s Palousem
potkali se dva medvedi a zmerili si kdo ma vetsi koule
proces bude rozhodne spravedlivy a soudce nezaujaty
statni zastupce taky
a tady je to taky samej andelsick
jardagsf nad moralistama nevericneheadshake

a s tou zenskou si taky meril kouleidontknow
a s tim soferem pred x lety takyidontknow
vetsinou se mezi moralisty nepocitam, ale tady klidnesmile1

ten pan bude mit opravdu nejaky problem, jeho potreba merit si koule je az zarazejicisurprised
http://zpravy.idnes.cz/mercedes-se-znac … _krimi_cen


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
jaryn (Člen)
25.01.2011 09:18:41
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

doufám,že mu seberou papíry dřív,než začne sezóna. Potkat tohle hovado na motorce,tak si moc šancí nedávám.


God Gave me Everything I want
Radek-Ban (Člen)
25.01.2011 09:26:14
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

jaryn psal:

doufám,že mu seberou papíry dřív,než začne sezóna. Potkat tohle hovado na motorce,tak si moc šancí nedávám.

bojim se že to se nestanesick


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
nicola.foxx (Člen)
25.01.2011 09:28:00
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Ja to slysel v radiu a docela jsem se  bavil. Te se zase rozpoutaj diskuze, tak na tri dny. Pak prijdou jeste na to, ze si ho natocila na mobil nejaka babicka, kterou nepustil sednout v autobusu.
Stejne se mu nic nestane a cely je to jen humbuk.bad


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
25.01.2011 11:15:15
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

Tady tomu se nestane nic,ten maximálně zatáhne flastra a aby lidi neřekli,tak mu možná seberou noty na 3 měsíce.Tak toho využije a dá si chvílu voraz někde na sejšelách a po návratu si pude pro papíry a jedeme dálcoolbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
zdenek 1 (Člen)
25.01.2011 11:45:08
Offline

Re: Tak co myslíte, debil či oběť?

VikecB12 psal:

Tady tomu se nestane nic,ten maximálně zatáhne flastra a aby lidi neřekli,tak mu možná seberou noty na 3 měsíce.Tak toho využije a dá si chvílu voraz někde na sejšelách a po návratu si pude pro papíry a jedeme dálcoolbigsmile

Nebo si ten ocas veme nějakého osobního šoféra , nevypadá že by měl hluboko do kapsy


když to jede,je to OK

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr